Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Az ideális testsúly tanulható fórum

Az ideális testsúly tanulható (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Az ideális testsúly tanulható

❮❮ ... 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 ... ❯❯
1029. gólyahír (válaszként erre: 1028. - 85055abb64)
2009. dec. 22. 15:36

Szia:)


Jó hogy írod ezeket.

Pont tegnap este érezetm azt, hogy a nap fénypontja a zuhanyozás volt. Csak úgy folyattam magamra a jó meleg vizet és olyan jól esett. Máskor én is csak úgy sitty-sutty rohanósan csinálok minden ilyesmit, szinte csak úgy ösztönből, mint ahogy a vasalót is mindig kihúzom a konnektorból, meg a bejárati ajtót is mindig bezárom, csak az agyamban nem mindig tudatosul a cselekmény, mert olyan automatikus már. Sokszor így van a magamra fordított idővel, meg ilyen apróságokkal is mint fürdés, krémezkedés. Pedig ha kicsit jobban megadnám a módját ezeknek a dolgoknak is, csak ha 10 perccel több időt szánnék erre akkor az lelkileg is símogatna.


Aztán lehet hogy az első vízdíj elszámoló számla kijózanítana :P De akkor is kell egy kis kényeztetés,naaa:D


Krisz, kellemes lazulást neked. És ha tudod hogy merre kószál 49,5 tessék megdorgálni, mert jól itthagyott minket:)

2009. dec. 22. 15:05

Sziasztok,


Mi újság erre? :)


Gyöngyi, olvasom, hogy túl szoktad magad dolgozni.

Szerintem ha valaki szereti a munkáját és úgy dolgozza magát túl, kevésbé rossz hatású, mint aki muszájból egy stresszes melóval teszi ezt. Én most kezdem érezni, hogy mennyire fontos, hogy legyen magunkra időnk, és bármennyire ott van a háttérben a munka, akkor is adjuk meg magunknak ezt a kis pluszt.

Olyan kis dolgokra gondolok itt, mint egy relaxfürdő, finom nyugtató krémek, olajok, illatok, meg minden ami egy kis törődés magunkal, egy csésze tea, nyugodt körülmények között.

Most éppen a masszázson gondolkodom, profi masszörrel, bár az ára kicsit lassú gondolkodásra kényszerít :).

Most szerezni szeretnék valahonnan relaxzenét.


Lehet nem idevágó téma volt, de az év végi hajtás után, annyira kellenek ezek, hogy elhatároztam ezt rendszeresíteni fogom a továbbiakban is.


Persze ez alatt nem azt kell érteni, hogy eddig nem fürödtem, vagy pl.: krémztem be magam :)) Csak olyan rohanósan, mostantól lassítok, akár mennyi dolog is van.


Csak tudjam alkalmazni is :)


Kellemes Ünnepeket Mindenkinek :)

2009. dec. 22. 12:00

Sziasztok!


Ma én is jövök egy kicsit. Tegnap is dolgoztam, de nem voltam olyan passzban hogy írjak. Nem voltam túl jól, valahogy most elkapott a gépszíj, eddig a gyomrom vacakolt, most meg még hapcizok is. Remélem azért legalább Karácsonyig helyrejövök, mert a hétvégén is már mindent bevetettem a nátha ellen: fokhagyma, lilahagyma, hársfatea, pemetefű cukorka, akácméz, citrom, narancs, hmm mi is volt még? Ja eukaliptuszos lötyi a párologtatóba, és cserépkályhához simulás:)


Katthy gratulálok, tényleg jól és hatékonyan csinálod a dolgaidat.


Én is sokat agyalok mostanság a jövő évi helyes és számomra betartható stratégián evés és mozgás ügyileg:)

Az itt elhangzottak, meg a saját tapasztalataim összegyúrásából a következőket sütöttem ki magamnak:


- gyümölcsreggeli nálam alap, működik is, elég is délig, gyomrom is így szereti ezt már megbeszéltem vele:)

- ezt kiegészíteném hetente-kéthetente egy önként vállalt gyüminappal, azt hogy melyik nap tartok ilyet én választanám ki magamnak az alapján hogy mikor érzem szükségét. (Olvastam nemrég hogy a gyüminap segít a „vizesedés” megszüntetésében és még terheseknek is szoktak ajánlani gyümölcsnapot, ha nagyon ödémásak, lábdagadósak, aminek a sok sóbevitel is oka lehet. „Gyümölcsnapon a szervezet átesik egy mini-tisztítókúrán: csak könnyű gyümölcsöket kap a tápcsatorna, így van ideje pihenni, a sejtek pedig rendezni tudják sóháztartásukat, mert ezen a napon nem kapnak sót.” ) Na mindenesetre a gyüminapok gyakorisága majd kiforrja magát még nálam, de mindenképp szeretnék néha.

- Szétválasztás, úgy hogy étkezésenkén, és nem naponként. Ebédre ennék főleg ch-s dolgokat, vacsira meg inkább fehérjéset+Cvitamin ( hogy a dundolka által írt éjszakai zsírégetésre rásegítsek)

- Arányokban 50-50 % os felosztás, ami a fő táplálék és a mellette lévő semleges zöldség arányát illeti ( Gyöngyi féle kalóriasűrűség) Egyelőre csak 50 % zöldséget vállalok be, mert azt még szoknom kell, nem vagyok egy nagy zöldségevő, néha ha túl sok akkor puffadást okoz. De majd hozzászokok és jobb lesz.

- Alapos rágás ( mazsidrazsi tanács) az emésztés a szájban kezdődik, s talán ez a puffadás ellen is segít. Na meg egyben a lassú és méltósággal evésben is. Semmi pity-puty, semmi monitor evés közben, ugye Gyöngyi:)

- „49,5 ös módszer” csak reálisan, hogy ne fáradjak bele, hogy ne deklarált főszabályok legyenek ( ezért nem megy nekem az eredeti 90 napos) hanem elvek, amik végigvisznek a célig ( Amúgy hová tűntál 49,5???, ugyanúgy leléptél mint mazsi :(( remélem hallunk még rólatok

- Katthytól meg kérek kölcsön egy kis vasakaratot, meg ugye jókeddvvel, vidáman, némi öniróniával állunk hozzá ehhez az egész nonstop projekthez.

- És segítek a szervezetemnek visszatalálni a pszichoszomatikus intelligenciájához ( ugye ericika:))

- Mimó-dszer :) azaz mindenkinek a saját testreszabott kis ésszerű módszerkéje lesz a tuti.

- Ja és ezt az egész ideális testsúly megszerzése dolgot és a bébi tervezést „vagy-vagy” helyett „is-is” párosításban kezelem, hiszen így jár jól mindenki.

- Fejben pedig rendet teszünk, rendet tartunk, körülményektől függetlenül előre a cél felé:)


Na jó hosszú lettem.

Amúgy rájöttem mi a szép ebben az időszakban, hogy nem kell sokat visszaolvasnom a hozzászólásokban, mert mindig úgy kullogtam utánnatok :P De remélem lesz ez még így se, azaz újra felpörgünk, és inkább olvasok vissza sokat.


Ezúton is kívánok mindannyiótoknak Szeretetteljes Karácsonyi Ünnepeket, és Békés, Boldog Új Évet. És hogy mindenki elérje a célját amit kitűzött magának.

2009. dec. 22. 10:47
Nagyon szép napot, tartalmas karácsonyi készülődést kívánok mára!
1025. Katthy
2009. dec. 21. 20:20

Rendben, akkor csinálom, amit szeretnék, és figyelem a testem, hogy mit szól hozzá :)


Mérlegelni amúgy megint elfelejtettem (reggel olyan hideg van, hogy gyorsan felöltözöm mindig, és két tonna ruhában már gyáva vagyok a mérlegre állni :) ), majd holnap... ha 76-al kezdődöm karácsonyra, nekem az már hatalmas ajándék lesz :D

1024. Bányai Gyöngyi (válaszként erre: 1023. - Katthy)
2009. dec. 21. 19:56

Katthy, szerintem, ha így kívánod, akkor nyugodtan edd így. Gondoskodó szeretettel figyelj magadra! Megkapod a választ.


Egyébként nagyon ügyesen csinálod! Remek ez a rutin, amit írsz.


Tudod, hogy én az evésidők betartását tartom a legfontosabbnak. Aztán ha természetes, minél tisztább ennivalót választasz azok közül, amit megkívánsz, s azt szép rendes körülmények között (nyugodtan, odafigyelve, örömmel) eszed meg az jó.


Tudod, én azt vallom, hogy az ember annyira komplikált lény, hogy reménytelen dolog "tudományos" alapon szabályozni a táplálkozásunkat, hiszen a tudósok is csak kb. 1%-át ismerik az agy működésének.


Azt tehetjük, hogy minél jobb működési feltételeket biztosítunk ennek a csodálatos dolognak, a testünknek, és jól fog működni.

1023. Katthy
2009. dec. 21. 19:20

Jó estét!


Kihaltunk, kihaltunk :)


Gyöngyi, kérdeznék valamit, majd ha erre nézel... úgy néz ki, kialakul egyfajta rutinom a munkahelyemen, legalábbis addig, amíg el nem kezdek éjszakázni. Tehát reggel és este megiszom egy nagy pohár multivitaminos tablettás vizet (nem is vagyok náthás :D), becsomagolom a gyümölcsreggelimet és magammal viszem, és ott eszem meg. Ez kb. 8-9 környékén történik, ebéd általában 12-1 környékén van, közötte csak vizet iszom (taps, taps, taps :P).

Ezt is magammal viszem (nem bízom a westendben, talán a főzelékfaló az egyetlen, ahol hajlandó vagyok kajálni), általában zöldség és hús a menü, a leves úgysem férne belém. Estefelé eszem meg a levest, és itt jön a kérdésem - imádom a joghurtot meg a zabpelyhet, de eddig reggelire ettem. Bevezethetem vacsorára? Vagy ez kevés?

Fogalmam sincs, mikor mit "szabad" vagy lehet enni, tapasztalatra, tanácsra lennék kíváncsi. Nem hiszem, hogy a zabpehely nehéz kaja lenne, de hátha birizgálja az inzulint vagy a joghurt, vagy mittudomén... izé, mit is kérdeztem? :)

2009. dec. 21. 07:13
Jó reggelt, szép napot mindenkinek. :)
1021. Bányai Gyöngyi (válaszként erre: 1020. - Katthy)
2009. dec. 21. 07:13
Katthy, igen... :) :) :)
1020. Katthy
2009. dec. 20. 23:06
Hahó! Remélem, megvagytok, jól vagytok, készültük az ünnepekre, stb., stb... most csak ennyit akartam írni, jó éjszakát! :)
2009. dec. 20. 07:59
Jó reggelt, szép napot mindenkinek! :)
1018. Bányai Gyöngyi (válaszként erre: 1016. - Ericika2)
2009. dec. 19. 12:33

Én is örülök, hogy beszélgetünk. Jó lenne, ha még többen kedvet kapnának hozzá. Talán majd ünnepek után.


Itt cigifüst nincs, "csak" zaj. Iskolai teadélután van ma délután...

Megyek is, mert mindjárt kezdődik az ajándékozás az osztályban.

1017. Bányai Gyöngyi (válaszként erre: 1015. - Ericika2)
2009. dec. 19. 12:28

Ericika, Vajon sikerrel jártak?" Sajnos költői kérdés.


De igazán érdemes elgondolkozni rajta. Nekem is sokszor eszembe jut, hogy túldolgozni magunkat kísértés. Olyan típusoknak, mint én, ez való. Az "elsődleges" törvényeket mindig betartani igyekvőknek. Nem vagyok fogékony a lopás, csalás kísértésére, de az önpusztító, kapcsolatromboló túldolgozásra nagyon is hajlamos vagyok. Ebben még az is csapda, hogy ilyenkor általában nincs is lelkiismeretfurdalása van az embernek, sokkal inkább hősnek érzi magát.

1016. ericika2
2009. dec. 19. 09:57

Belenéztem ma ebbe az előbb említett fórumba- és újra meg kell állapítani, hogy jó, hogy a ti gondolataitokat olvashatom.


Szép napot, megyek még lustálkodni, tegnap éjfélig voltam a karácsonyi ünnepségünkön, de itt főleg kapcsolatápolásról, és nem evésről volt szó. Jaj de utálom a small talk-ozást, meg a kötelező vigyorgást.

A cigifüstöt meg harapni lehetett, légzőkészüléket kellett volna osztogatni.

1015. ericika2
2009. dec. 19. 09:52

Jó reggelt, tegnap olvastam egy fórumindításban.


(Ördögi terv)

"A Sátán találkozót tartott. Összehívta a démonokat a világ minden tájáról. A megnyitó beszédében ezt mondta:


-Nem tarthatjuk vissza a keresztényeket attól, hogy eljárjanak istentiszteletre. Nem tarthatjuk őket vissza attól, hogy olvassák a Bibliájukat. Még csak attól sem tarthatjuk vissza őket, hogy bensőséges kapcsolatot alakítsanak ki a Megváltójukkal. Ám ha egyszer megszerzik ezt a kapcsolatot, megtörik felettük a hatalmunk. Úgyhogy engedjétek, hogy elmenjenek istentiszteletre, engedjétek, hogy áldozzanak, de lopjátok el az idejüket annyira, hogy ne legyen egy percük sem arra, hogy igazi kapcsolatot alakítsanak ki Jézus Krisztussal.

- Hogyan tegyük ezt? – kérdezték a démonok.

- Kössétek le őket mellékes dolgokkal, és találjatok ki számtalan cselt, amikkel lefoglalhatjátok a gondolkodásukat!- válaszolta. – Kísértsétek őket arra, hogy költsenek, költsenek, költsenek, és kérjenek kölcsön, kérjenek kölcsön, kérjenek kölcsön!

Győzzétek meg a feleségeiket, hogy dolgozzanak hosszú órákat, és a férjeket, hogy dolgozzanak 6-7 napot egy héten, 10-12 órát egy nap.

Tartsátok vissza őket attól, hogy időt töltsenek a gyerekeikkel. Ahogy a családok darabokra hullnak, hamarosan az otthonaik nem nyújtanak többet biztonságos menedéket a munka nyomása alól.

Stimuláljátok túl az agyukat, hogy ne legyenek képesek meghallgatni azt a halk, szelíd hangot!

Csábítsátok őket arra, hogy kapcsolják be a rádiót vagy a magnót, amikor vezetnek hogy hagyják bekapcsolva a tévét, videót, CD-lejátszót és a számítógépet az otthonaikban, és gondoskodjatok arról, hogy minden üzletben és étteremben a világon folyamatosan zenét játszanak. Ez majd bezsúfolódik az agyukba, és megtöri a kapcsolatot Krisztussal.

Töltsétek fel a dohányzóasztalokat magazinokkal és újságokkal! Nyomjátok bele az agyukba a híreket 24 órán keresztül! Törjetek be a vezetés perceibe hirdetőtáblákkal! Árasszátok el az e-mailes postafiókjaikat szeméttel, katalógusokkal, amiből online lehet rendelni, sorsolásos játékokkal és mindenféle hírlevéllel és promóciós ingyenes ajánlatokkal, szolgáltatásokkal és hiú reménnyel!

Tetessetek sovány, gyönyörű modelleket a magazinokba és a tévékbe, hogy a férjek azt higgyék, hogy a külső szépség a fontos, aztán elégedetlenné váljanak feleségükkel!

Tartsátok fáradtan a feleségeket olyannyira, hogy ne tudják éjjel szeretni férjüket! Adjatok nekik fejfájást is! Ha nem adják meg férjüknek azt a szeretetet, amire szüksége van, a hamarosan máshol fogják azt keresni! Ez majd szétszakítja a családokat!

Adj nekik Télapót Mikulás helyett, nehogy megtanítsák gyerekeiknek a karácsony igazi jelentését!

Adj nekik húsvéti nyuszit, így nem fognak beszélni az Úr feltámadásáról és a halál feletti hatalmáról!

Még ha el is utaznak pihenni, tegyetek arról, hogy hajszolják ott is túl magukat, hogy kimerülten térjenek vissza! Tartsátok őket elfoglaltan ahhoz, hogy kimenjenek a természetbe, és Isten teremtményeit csodálják! Küldjétek el őket inkább Vidámparkokba, sporteseményekre, színdarabokra, koncertekre és moziba.

Tartsátok őket elfoglaltan, elfoglaltan, elfoglaltan! És amikor lelki találkozóra mennek, nyugtalan lelkiismerettel fognak távozni.

Zsúfoljátok tele az életüket sok jó kifogással, hogy ne legyen idejük megkeresni Jézus hatalmát! Így egy idő után a saját erejükből fognak dolgozni, fel fogják áldozni egészségüket és a családjukat egy elég jó cél érdekében!

-Működni fog! Működni fog!


Mekkora terv! A démonok pedig buzgón indultak teljesíteni a megbízatásukat.


Vajon sikerrel jártak?"

2009. dec. 19. 06:12
Jó reggelt, szép napot mindenkinek.
1013. Bányai Gyöngyi (válaszként erre: 1004. - Gólyahír)
2009. dec. 18. 21:40
Gyólyahír! :) :) :)
1012. Bányai Gyöngyi (válaszként erre: 1008. - 809c62b982)
2009. dec. 18. 21:39

Dondolka, hát ha gyerekkel volt olyan, mint amilyen lenni szokott, azt tényleg durva.

Neked is jó éjt.

1011. Bányai Gyöngyi (válaszként erre: 1007. - Katthy)
2009. dec. 18. 21:38

Katthy, az "ami nem öl meg, az megerősít", nálam sem azt jeleni, hogy direkt keresem a stresszhelyzeteket, melyeket én is utálok. Hanem sokkal inkább azt, hogy ha valami nehéz, rossz dolgot kell átélnem, nem nyavalygok utána, meg keresem a felelősöket, hogy ki tehet róla, hanem igyekszem a lehető legtöbbet tanulni belőle, hogy inkább erősítsen, ha már át kellett élnem. Úgy is mondhatom, hogy a negatív helyzetekből is igyekszem a legtöbb hasznot kihozni utólag.


A kárvéról: Dundolkának biztosan igaza van. Én ilyen dolgokhoz nem nagyon értek. Én iszom kávét, és ittam is folyamatosan, csak nem erőset. Én megvagyok vele.


Én annak vagyok a híve, hogy ha figyelünk magunkra, akkor egy idő után a testünk válaszol, hogy jó-e az a dolog. Persze, ehhez gyakorlat kell. Mértékkel minden természetes dolog megengedhető szerintem.

2009. dec. 18. 21:31

Ezt kaptam ma, ismertem ugyan, de örültem neki, mert szeretem ezt a tanmesét. Most itt adom tovább. :)



Istennel beszélget egy ember:


Uram, szeretném megtudni, hogy milyen a Paradicsom és milyen a Pokol.


Isten odavezeti két ajtóhoz. Kinyitja az egyiket és megengedi az embernek,

hogy betekintsen


A szoba közepén egy hatalmas kerek asztal volt és az asztal közepén egy nagy

fazék, benne ízletes raguval.


Az embernek elkezdett csorogni a nyála.


Az emberek, akik az asztal körül ültek csont soványak és halálsápadtak

voltak. Az összes éhezett.


Mindegyiknek egy hosszú nyelű kanál volt a kezében, odakötözve a kezéhez.

Mindegyikük elérte a ragus tálat és vett egy kanállal.


De mivel a kanál nyele hosszabb volt, mint a karjuk, nem tudták a kanalat a

szájukhoz emelni.


A szent ember megborzongott nyomorúságukat, szenvedésüket látva.


Isten ekkor azt mondta: Amit most láttál az a Pokol volt.


Majd mindketten a második ajtóhoz léptek.


Isten kitárta azt és a látvány, ami a szent elé tárult, ugyanaz volt, mint

az előző szobában.


Ott volt egy nagy kerek asztal, egy fazék finom raguval, amitől ismét

elkezdett folyni a szent ember nyála.


Az emberek az asztal körül ugyanúgy hosszú nyelű kanalat tartottak a

kezükben.


De ez alkalommal az emberek jól tápláltak, mosolygósak voltak és nevetve

beszélgettek egymással.


A szent ember ekkor azt mondja Istennek: Én ezt nem értem!


Ó, pedig ez egyszerű - válaszolja Isten - ez igazából csak 'képesség'

kérdése. Ők megtanulták egymást etetni, míg a falánk és önző emberek csak

magukra gondolnak.


'a Pokol gyakran itt van a Földön.'

1009. Bányai Gyöngyi (válaszként erre: 1005. - Ericika2)
2009. dec. 18. 21:13
Ericika, a 24-ét dolgozzuk le holnap. Bár nem értem egészen, hogy miért, mert ez elvileg már téli szünet az iskolában. De bele sem gondolok én már a magyar közoktatás rendeleteibe, inkább csak igyekszem átvészelni őket.
2009. dec. 18. 20:34

Csernus:szerintem addig rendben mig egy pasi FELNŐTTEL SZEMBEN VISELKEDIK VALAHOGY. De amikor a fiamtól kérdeztem mi volt mondván biztos izgalams volt élőben látni ( tv showja akkoriban ment és imádtam nézni a brutál dumáját), de az hogy egy 14éves gyereket alázott porig holott egy drogprevenziós előadásra mentek.Hát ez kiverte nálam a biztositékot.A fiú nem volt drogos, konszolidált 8. osztályos.......A felnőtt saját baja ha nem tudja megvédeni magát, azért felnőtt de ez..... hogy egy gyereket kostolgat.

Kávé, ahogy én tudom 3 testsúly kg -ként 1dl vizet kell meginni. Egy 70kg embernek ez 2,1dl , megeleben ennél többet. A kávé amúgy megakadályozza hogy a sejtek egyszerre vizhez jussanak, 20 percig akadályozza.Valami cikben olvastam, már nem tudom hogy hol amúgy a koffein tartalam komoly segitség az anyagcsere felpörgetésében napi két csészényit lehet(én is megiszom, pedig a teát is szeretem.

[link] ez egy ingyen letölthető tanulmány a kávé és a fogyi szerepéről:) szerintem jó

[link] ezen a blogon található a link

Jó éjt!!!!!!

1007. Katthy
2009. dec. 18. 18:49

Jó estét! :)


Gyöngyi, pont attól félek, hogy a csak a "magamhoz való" eszem lesz meg XDD De mivel csak pár napot leszek otthon, előre kiütöm magam C vitamminnal, és valahogy csak túlélem :D


Csernusról részemről annyit, hogy van, akinek pont az ő "brutálterápiájára" van szüksége, mert a szép szavak egyszerűen nem használnak. Ez persze nem menti fel a faszit az alól, hogy imádja porba alázni az embereket (nyiván neki is megvan a maga kis tikkje a fejében, mint minden pszichomókusnak) - viszont azt is hozzá kell tennünk, hogy sokan csak azért csapnak hatalmas cirkuszt egy-egy kijelentés miatt, mert maguknak sem merik bevallani, hogy az illetőnek igaza van.


Én amúgy nem hiszek az "ami nem öl meg, az megerősít" mondásban - ki nem állhatom a stresszhelyzeteket, és a legkevésbé sem élvezem az adrenalintúrákat. Másokat talán felpörgetnek az ilyen dolgok, én épp ellenkezőleg, ilyenkor teljesen lefagyok, és csak jóval később (általában túl későn) vagyok képes reagálni.


És a végére egy gyakorlati kérdés: mennyivel több vizet kell innom, ha kávézom? Nem tudom kikerülni, reggel és ebéd után muszáj, különben lefordulok a székről. Viszont iszonyú vízhajtó, úgyhogy szerintetek mennyivel több folyadékot vigyek be?

1006. ericika2
2009. dec. 18. 14:46
Belenéztem egy pár Csernus írásba- elég önimádónak tűnik... De hogy pszichiáter? Inkább az élveboncolók jutnak róla az eszembe.
1005. ericika2
2009. dec. 18. 14:39

Most már itthonról:

miért kell holnap dolgozni? Ha jól tudom, most nincs "Fenstertag", szóval olyan csütörtök vagy kedd, amikor ünnep lenne. Erre mi a megfelelő magyar szó?

1004. gólyahír (válaszként erre: 996. - Bányai Gyöngyi)
2009. dec. 18. 13:58

"Szeretni annyit tesz, mint jót akarni, teljes szívvel elköteleződni a szeretett személy boldogulása, (testi-lelki!) jól-léte, boldogsága mellett."


Gyöngyi, azt hiszem ez lesz a jövő évre a fő mottóm, és megpróbálom nem csak másra, hanem saját magamra is alkalmazni, nem mindig a háttérbe szorítani magam, hanem jobban odafigyelni magamra mint eddig.

1003. gólyahír (válaszként erre: 1001. - Bányai Gyöngyi)
2009. dec. 18. 13:51

Gyöngyi :DDD


És igen, nekünk is munkanap van holnap, de én kiírtam egy nap szabit úgyhogy nem jövök. De jövőhét hétfő, kedd, szerdán végig leszek.

És valószínű hogy karácsony meg újév közötti napokban is dolgozok :(

1002. Bányai Gyöngyi (válaszként erre: 999. - Gólyahír)
2009. dec. 18. 13:13
Szia, Gyólyahír! Szép napot neked is. Ti is dolgoztok holnap?
2009. dec. 18. 13:12
Ez az 1000. hozzászólás! :)
1000. Bányai Gyöngyi (válaszként erre: 998. - B4a3a4979d)
2009. dec. 18. 13:11
Ericika, Csernus Imréről beszéltünk. Nem tudom, mennyire követed a magyar médiát, ő az ország "sztárpszichiátere". Brutális stílusáról és elég jellegzetes figurájáról vált híressé. Azért voltam rá kíváncsi személyesen, mert megragadta a figyelmet, de nem tudtam eldönteni, hogy zseni vagy a média által csinált figura. A személyes találkozás nyomán sem jutottam közelebb ehhez a titokhoz. Az együtt töltött időben mind a két feltételezéshez szolgáltatott bizonyítékot.
❮❮ ... 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook