Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Az én történetem fórum

Az én történetem (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Az én történetem

1 2
2012. jún. 6. 17:05
Nagyon ügyes vagy gratulálok!
2012. ápr. 22. 19:59

Nagyon ügyes vagy gratulálok!

Én is fogyóztam,most a megtartáson vagyok,tudom milyen nehéz.

Hullahoppkarikázni szeretnék,de nem tudok!!!!!

Pedig régen tudtam!

39. kismenydörge (válaszként erre: 38. - Nóruska)
2012. ápr. 1. 20:58

Köszi!

Én most, egy év után gondoltam megtanulok a másik irányba is karikázni. Kell valami új kihívás ;-)).

Kitartást kívánok, nagyon megéri!

2012. márc. 31. 21:32

Klassz a cikk,nagyon ügyes vagy!

Én is kipróbálom a karikát:-)köszi az ötletet!

8 napja diétázom már,plussz nagy séták a gyerekekkel....ideje valami más mozgást is kipróbálni.

2012. márc. 28. 14:27
:DD
36. türkizszemű (válaszként erre: 35. - Kismenydörge)
2012. márc. 28. 09:38
OK! Rád gondolok, miközben "tekergetem" :D
35. kismenydörge (válaszként erre: 34. - Türkizszemű)
2012. márc. 28. 08:34
Akkor ez tényleg egy jel. ;-) A fokozatosságra ügyelj, úgy ne járj mint én, hogy kékre törte a derekamat. Kitartás és jó gyakorlást kívánok! Képzeld, nekem a hónap végén lesz egy éve, hogy megkaptam, de még mindig szívesen tekergetem. :-)
34. türkizszemű (válaszként erre: 30. - Kismenydörge)
2012. márc. 27. 19:57
Egyből rákerestem a "fa tornakarikára" a neten. Az első hely -ahonnan rendelni lehet - telephelye Újpesten a fittnes-szalon mellet van, ahová járok edzeni, (az pedig a lányok iskolájától egy sarokra) szóval NEM LEHET VÉLETLEN ENNYI EGYBEESÉS! Beruháztam 5 ezrest, kaptam 5 év garanciát és már boldogan próbálgatom a hulahoppot! Megy, megy (én nagyon tudtam lánykoromban, még az esküvőm előtt is karikáztam, minél szebb legyek a ruhában), tehát nem esik le, de: most érzem mennyivel párnásabb vagyok hastájon, mint akkor (mintha vastag pulcsi lenne rajtam, csak ugye nem tudom levenni :D. A másik pedig, hogy emlékeim szerint alig kellett mozdítani a csípőmön (néztem videókat is a témában, csajszikám alig mozdul), viszont nekem a pocikámmal igen-igen intenzíven kell tekernem! Majd megmérem pulzusmérővel, de kb. 80-100 tekerés után azért kell abbahagyjam, mivel kifulladok. De igen hatékony, azt érzem!
33. kismenydörge (válaszként erre: 32. - Jecsim)
2012. márc. 27. 14:01

Köszi!

Kitartás, és a jutalom nem marad el! :DD

32. jecsim
2012. márc. 26. 20:14

nem semmi, én is most szereztem be hullahoppot, még bele kell jönni, és persze édességmegvonás :))

nagyon motiváló amit írtál :)

2012. márc. 26. 20:09
Még egyszer köszönöm mindenkinek a kedves szavakat! :D
30. kismenydörge (válaszként erre: 24. - Türkizszemű)
2012. márc. 26. 20:07
Nekem fa karikám van, 90cm-es és a neten rendeltem, igen sajnos horror áron. Azt olvastam, minél nagyobb, annál könnyebb vele dolgozni. Ugyan ez vonatkozik a súlyra is, a nehezebbel jobban megy. Sokan írják a műanyag karika feltöltését, én ezt nem próbáltam, de biztos jó, csak jól össze kell ragasztani, mert beterítheti a lakást a "töltelék". A másik, ami engem meglepett, az elején kékre törte a derekamat. 10 percenként kezdtem mégis megkékültem. Persze ez nem tartott sokáig, ma már csinálhatom egy óráig is, már nem színez.
29. kismenydörge (válaszként erre: 23. - Cb1f60d1e0)
2012. márc. 26. 19:54
Én tényleg nem tudtam gyerekkoromban karikázni, kitartóan próbálkoztam és egyre tovább maradt fönt. Az a vicc, hogy most is csak egyik irányba megy. Eleinte szerintem a hajlongástól fogytam :D
28. kismenydörge (válaszként erre: 21. - Kolli1987)
2012. márc. 26. 19:51
Köszi! Szerintem is nagyszerű jobb formában lenni, mint terhesség előtt. Ügyes vagy! :D
27. syria (válaszként erre: 18. - Kismenydörge)
2012. márc. 26. 19:16
Azért is tartom nagy dolognak a teljesítményed, mert már tini korodban is duci voltál. De ezt nem fogadtad el, nem fogtad rá semmire, hanem kőkeményen megküzdöttél ellene.
26. ILI.
2012. márc. 26. 19:16
Nagyon ügyes vagy! GRATULÁLOK! :)
2012. márc. 26. 16:20

szia!

gratulálok neked, hogy két gyerek után is sikerült ennyit fogynod, nagyon jó teljesítmény. persze ehhez kitartás is kellett. szerintem te szerencsés vagy, mert sokmindenkinek sajnos nem sikerül fogynia. még egyszer gratula!:)

2012. márc. 26. 13:20

Gratulálok! És hogy kisbabák mellett ment az életmódváltás, azért külön dícséret!

Nekem is a HULAHOPP ragadta meg a fantáziám! Milyen fajtát használsz? Mekkora a mérete (és hol lehet beszerezni)? Ami itthon van, a kislányaimé, az nekem kicsi (és könnyű), itt a hoxán olvastam egyszer valakit, aki sóval töltötte meg, hogy nehezebb legyen, vagy lehet rendelni a net-en FÁBÓL, de horribilis áron...Szóval nagyon érdekel a hulahopp-téma, (ahogy látom, másokat is) írj róla részletesen, kérlek! Üdvözlet és gratula még egyszer!

2012. márc. 26. 13:00

Szeretnék én is szívből gratulálni neked, és sok sikert a megtartáshoz! :)

Hasonlóan fogyózok most én is, úgy tűnik jó ez a módszer! A tornát viszont még gyakorolnom kell. Jól hangzik a hulahopp karika, de nekem ez sohasem ment. Elárulod nekem, hogyan lehet megtanulni? :)

Köszönöm.

2012. márc. 26. 11:10
Gratulálok a kitartáshoz!
2012. márc. 26. 10:39

Nagy gratula neked. :) Én is ebben hiszek, egy kis odafigyeléssel és kitartással, na meg mozgással csodákat lehet művelni. Én szülés után keztem el odafigyelni és most már kevesebb vagyok mint amikor a szülésemet elkeztem 2 évvel.

Kívánom, hogy sikerüljön megtartanod a súlyod, és mindig elégedett legyél és elérd a célod. :)

20. kismenydörge (válaszként erre: 17. - Mirtil83)
2012. márc. 26. 09:19

Sajnos a hasam nem picit, de nagyon megereszkedett, de ez nem csak a terhességek eredménye. Mivel gyerekkorom óta mindig kövér voltam, így soha nem fog úgy kinézni ahogy kéne, de felöltözve nem gáz ;-). Szerintem a karika sokat segített, bár lehet, inkább derékban. Karikázáson kívül lábemeléseket csináltam, de mostanában inkább ellustulom. Felülést azért nem végzek, mert sajnos a szememmel is vannak bajok, így nem igazán jó az erőlködés.

Drukkolok, hogy Te is elérd amit szeretnél! :-)

19. kismenydörge (válaszként erre: 16. - D71ef05a8e)
2012. márc. 26. 08:56
Ügyes vagy, nagyon jó érzés azt látni a mérlegen amit az ember elképzelt magának :-). A múlt héten igazán szigorú voltam magamhoz, de mostanában sokszor linkeskedtem el a dolgot. Sajnos az édesség a gyengém, ezért képes vagyok a főétkezét visszább venni, csak hogy ehessek valami finomságot. Tényleg elég rossz belegondolni, hogy az embernek állandó odafigyeléssel kell élni, de nagyon nem szeretnék megint 80-90 kiló lenni.
18. kismenydörge (válaszként erre: 15. - Syria)
2012. márc. 26. 08:48
Köszi, kedves vagy! Örülök, ha másoknak is biztatást ad a sztorim, remélem mindenkinek sikerül elérni a célját!
17. mirtil83 (válaszként erre: 13. - Kismenydörge)
2012. márc. 26. 06:57

Köszönöm!

Ugyan nem rendelünk de mindíg annyit főzöm amennyit eszünk.A repeta elkerülése miatt. :D

A kisfiam meg még nem eszi azt amit mi. :)

Remélem nekem is sikerül lefogynom. Nagyon igyekszem.A hullahopp karika az a pocakodra meg a derekadra volt jó?Mert a képen láttam hogy egy picit neked is megereszkedett a hasad alja.Sajnos nekem is.Nem vészes de van mit fel dolgozni. :) Csak ezt csináltad?Vagy felülést is?

16. d71ef05a8e (válaszként erre: 8. - Kismenydörge)
2012. márc. 26. 06:37

Soha nem értettem, miért mondják ezt, de most már kezdem kapisgálni.... Én nem lettem annyira karcsú, mint Te, de a kitűzött célomat elétem, és amint kicsit lazítottam a gyeplőn, már igyekeznének is vissza a kilók, szóval tényleg nehéz.


De Te nagyon szigorú étrendet tartasz most is, le a kalappal! Én nem tudom, bírnám-e ezt életem hátralevő részében:(


Gratulálok a kitartásodhoz és az elért eredményhez is!!!!

15. syria (válaszként erre: 1. - Kismenydörge)
2012. márc. 25. 21:04

Le a kalapot a kitartásod előtt!

Sokunk számára lehetsz példakép.

14. kismenydörge (válaszként erre: 12. - Ingóbingó)
2012. márc. 25. 20:21
Köszi! Igyekszem megtartani, bár néha kicsit nehéznek tűnik. Remélem, Te is megtalálod a számodra megfelelő megoldást és hasonló sikereket érsz el.
13. kismenydörge (válaszként erre: 9. - Mirtil83)
2012. márc. 25. 20:15
Köszi! Az az igazság, hogy van egy megsárgult papír alapú kalóriatáblázat- ami volt a családban- ez volt az alap, de sok netes verziót is használok. Igaz, kicsit sokféle értéket lehet találni, de valahogy szimpátiára megyek. Ami sok helyen szerepel, biztosan igaz ;-). Ebédet pedig rendelni szoktam, olyat amin szerepel a kalóriaérték. Ez azért is jó, mert nem lehet belőle 2* szedni ;-)
2012. márc. 25. 18:24
Szívből gratulálok! Hasonló cipőben járok, én is keresgélek a neten mindenfélét a témában, mert hasonlóképp váltottam én is 1 hónapja. Nagyon nagy változáson mentél át! Kívánom, hogy sikerüljön megtartani!
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook