Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Az a bizonyos 9 hónap (kezdetek) fórum

Az a bizonyos 9 hónap (kezdetek) (beszélgetős fórum)


105. Zebra25 (válaszként erre: 95. - Bea0124)
2012. aug. 31. 21:43

Teljesen szokványos név:)

Kende után? hihihihihi

gondolhatod, hogy nem Károly:)

104. Zebra25 (válaszként erre: 96. - Mia35)
2012. aug. 31. 21:42

Én janiár elsején szültem, gondolhatod, hogy az orvosok ilyenkor mennyire vannak toppon, de a dokim ott volt és vizsgálgatott meg ilyenek, na jó nem egész nap. Nekem nagyon megérte azt a pénzt amit kapott. Mondjuk Nekem evidens volt, hogy Nála szülk mert neki köszönhetjük a fiamat.

Szülésznő is borzasztó nagy segítség ám.

Nem nagyon szeretném leírni, hogy mennyit adtunk a dokinak.

103. 17dd363345 (válaszként erre: 101. - Csibész25)
2012. aug. 31. 21:40
Nekem első babám lesz. :)
2012. aug. 31. 21:22

Húúú tényleg zajlik az élet. :)

Nálunk lánynevek először a Dorina és a Noémi lettek volna, de aztán azóta én már változtattam, és azt mondtam, hogy az 1. lányom Loretta lesz, a 2. meg Melitta. :)

Fiú nevekben pedig nekem ezek tetszenek: Martin, Dominik, Levente és Zsombor.

Párom egyiket sem favorizálja egyelőre. :)

2012. aug. 31. 21:18
Jaj bocsi, látom már sokan írtátok hogy mit szeretnétek. Ki tervezi vagy várja az első babát?
2012. aug. 31. 21:16

Sziasztok!


A hálapénz kérdésben szerencsés vagyok, mert ugye anyum egy helyen dolgozik a dokimmal meg ismerik is egymást így nem fogad el tőlem pénzt, de azért majd valami jelképes összeget fogok adni neki.

2012. aug. 31. 21:15
Szaisztok! Én is csatlakoznék hozzátok. Mi még nem döntöttük pontosan el mikor kezdjük el, de még idén az biztos. Gyógyszert amúgy sem szedtem, mert túl sok mellékhatása volt. Relatív erősen cigiztem,de már több mint 4hónapja letettem. Már nagyon szeretnénk a férjemmel babát, csak a körülmények miatt várunk. Ausztriában élünk és pár hónapom van vissza ahhoz hogy elérjem azt, hogy teljesen biztosított legyek (munkanélküli stb.) Gyes alapvetően már járna. Szóval sok sikert minenkinek. Ti mit szertnétek? fiút vagy lányt?
98. 001269bfc9 (válaszként erre: 14. - Zzmm)
2012. aug. 31. 20:52

Te! Ha augusztus 11 körül kellett volna megjönnie, akkor már legalább 6 hetes vagy, nem?

Mikor volt az utolsó mensid? Mert attól számolódik, ha esetleg eddig nem tudtad volna...

2012. aug. 31. 20:31

Hú én sem fogadott dokinál szültem és most sem fogok.Szülészőm volt hála neki mindenért:-D:-D:-D

én már dokinak nem fizetek max 3D vagy4D végett.


Épp tegnap indult azt hiszen ilyen fórum én is hozzá szóltam szóval megtalálhatód.Nagyon durva hogy mennyit adnak.Tiszta szégyen.Én inkább a babámra költők.

Persze mindenki maga dönti el.

96. Mia35
2012. aug. 31. 20:25

Hűha, itt aztán zajlik az élet :D Nekem sajnos a női orvosom nem vállal szüléseket, szóval megszívtam :( Én szlovákiai vagyok, itt nincs védőnő sem, itt csak a doki van :) Szülni meg talán annál fogok, aki épp szolgálatos lesz. Választhatnék magamnak valakit, de ha esetleg épp akkor nem ér rá (előfordult már), akkor utálatosak az orvosok sajnos (erre is volt példa) :( Sajnos tudok mesélni rosszakat :(

Mo-on mennyi pénzt szoktak fizelni a szülész orvosnak? Vagy van egyáltalán hálapénz? Nektek mennyi pénz férne bele? :)

Szóval

95. Bea0124 (válaszként erre: 91. - Zebra25)
2012. aug. 31. 20:06

Aha:-D

És különleges vagy szokványos név lesz?

2012. aug. 31. 19:58

Sziasztok!


Nálunk a favorit fiú név a patrik, esetleg második névnek a bence, de nem biztos h lesz második neve és ha lesz akkor ez lesz.

Lányba nekem tetszik pl. hanna, sára, anna, emma, de a páromnak ezek nem tetszenek.

Eddig ami nekem és neki is tetszik az a tamara.

De ez még azért sokat változhat:)

2012. aug. 31. 19:43
Van esetleg itt valaki, aki kecskeméti?
2012. aug. 31. 19:43
Én Kecskeméten fogok majd szülni, csak tartanék már ott én is. :)
91. Zebra25 (válaszként erre: 89. - Bea0124)
2012. aug. 31. 19:41

lefixáltuk ma a 2 nevet de azt még senkinek sem mondtuk el

tudom az Iringó volt a favorit de az 2. név lesz vagy egyáltalán nem is lesz

2012. aug. 31. 19:13

Vannak tetszetős nevek de még nem beszéltük meg.

A kisfiamnál is úgy választottunk hogy én ki írtam egy papírra a számomra tetsző neveket és a párom bejelölte az ami neki is tetszik ígykevesebb maradt és utána nagyon könnyen tudtunk választani:-D

Nekem amúgy nagyon és egyre jobban tetszik az Izabella is de van még pár név:-D

89. Bea0124 (válaszként erre: 88. - Zebra25)
2012. aug. 31. 19:10
De már másik fórumon elmondtad vagy azóta változott?
2012. aug. 31. 18:57
Nekem van már de azt senkinek nem szeretnénk elárulni, csak ha megszületett.
2012. aug. 31. 18:46

Sziasztok!


Majd meglátjuk mi lesz a lába között:)

Én mindkettőnek örülni fogok:)

Valamiért úgy érzem hogy inkább fiút szeretnék, nem tudom miért?

Nekem is van már szülésznőre jelöltem.

Neveken gondolkoztatok már, van már jelölt?

2012. aug. 31. 17:18

Nekem már megvan a kórház, a doki és a szülésznő is

Én Békés megyei vagyok

Az Én fiam nem tűri a puszilgatást sem az összebújást

de persze kézben a legjobb Neki

2012. aug. 31. 17:14

Szia én győr-moson-sopron megyében lakom általában mindenkitől távol:-(

Hát ne hidd azt hogy mindig olyan jó ha anyás a gyerek:-D

Amúgy szerintem a lányok is lehetnek azok csak nem mindegy milyen környezet!

Így is megfogod tapasztalni hogy milyen az igazi anyásság olyan 6hó után Szeparációs szorongás na nálunk az nagyon gáz volt de szinte mindenkinek.

Tényleg volt jó érzés de amikor már wc-re sem tudsz nyugodtan kimenni az már gáz.

2012. aug. 31. 17:05

U.i:

Én a sote2-n fogok, dr. gidai jánosnál, régóta hozzá járok és anyukám is ott dolgozik már elég régóta az őrzőben.

2012. aug. 31. 17:04

Sziasztok!


Bekapcsolodhatok én is a témába?

Én fiut szeretnék, páromnak van már 2 lánya, de nem főképp emiatt, hanem mert ha lehet ilyet irni a fiuk általában sokkal anyásabbak és jobban hagyják h szeretgesd őket.

Bölcsiben dolgozom és ot ezt vettem észre, persze egy kislánynak is örülnék csak tartsunk már ott:)

Egyébként ti merre laktok esetleg valakinek meg van már h hol fog szülni?

kórház, orvos?

82. Bea0124 (válaszként erre: 81. - Zebra25)
2012. aug. 31. 15:45
Én is így érzek a kislány iránt.De hát ki tudja lehet megadatik:-D
2012. aug. 31. 15:30

sziasztok csajok

remélem mindenki jól van? kismamink? hogy vagy? rosszullétre esetleg a magne b6-ot próbáld ki, hátha

fiú e vagy lány? hhhmmm

pont ma beszéltem róla a férjemmel, hogyha 2 életem lehetne akkor úgy kérnék, hogy legyen 3 fiam a másikba pedig 3 lányom

nagyon szeretnék kislány is

jaj Én nem tudok dönteni

viszont annyira tetszik amikor látom valahogy, hogy van egy fiatalos anyuka és körülötte meg a nagy cula fiai:))))))

Persze mind jóképű

pont tegnap láttam egy ilyen kis családot

de a lányok...jaj Istenem, mintha igazi angyalok lennének, gyönyörűek és édesek

szeretnék lányos anyuka is lenni

2012. aug. 31. 13:16
Sztem amint megtudom majd, hogy baba van a dologban, sztem akkor már mindegy lesz, csak jöjjön egészségesen.
2012. aug. 31. 13:14
Igen Bea, nekem is tetszik ez a megoldás...másfajta megoldás már kevésbé tetszene...sőőt lenne balhé sztem nálunk is. :)
2012. aug. 31. 13:14
Érzem=eszem
77. Bea0124 (válaszként erre: 75. - Nadáné)
2012. aug. 31. 13:13

Ez érdekes dolog.

Fiam előtt nagyon fiút akartam azt ugye elment egy babánk és utána tényleg az volt hogy mindegy!

És hát kisfiú lett.Nagyon bántott a dolog mert az is bennem volt hogy a pocaklakó lány volt és érezte azt hogy...

Azt most hogy van egy fiam nagyon vágyom lányra de az érzem tudja hogy ezt nem mi döntjük el és próbálok vegyes érzést elérni!

Majd kiderül hogy mit tartogat számunkra a jövő:-D

2012. aug. 31. 13:07

Jó mi anyum 49 apum 51lesz és van 7unokájuk!



Nadáné biztos nagy buli lesz ez a megoldás nekem is tetszik:-D

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook