Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Az a bizonyos 9 hónap (kezdetek) fórum

Az a bizonyos 9 hónap (kezdetek) (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15
2012. aug. 28. 15:40

sziasztok

nem is tudom, hogy csatlakozzam e, mert mi konkrétan nem tervezzük a babát viszont nem állunk az útjában. Idén január elsején szültem és úgy érezzük, hogy ha a tesó késznek érez minket arra, hogy újra ilyen csodás áldásban részesüljünk akkor legyen.

Ugye azóta majdnem 8 hónap eltelt de még semmi nem t9rtént, viszon az is igaz, hogy nem is erőltetjük a dolgot. Most valóban nem is gondolok erre, hogy mikor kellene együtt lenni meg ilyenekre.

Azt el kell mondjam, hogy a kisfiam nem természetes úton fogant, sajnos nem sikerült több évig teherbeesnem, ezért is nem szeretnénk túl sokat várni a babára.

Gratulálok a kismamiknak, aki pedig még nem az, nekik drukkolok.

14. zzmm
2012. aug. 28. 15:31
Mi augusztusban akartuk elkezdeni a projektet.. De a párom júli 28-án azt mondta, hogy az a pár nap ide vagy oda.. nem számít, ne védekezzünk már. És egyből összejött a baba, tényleg szerencsések vagyunk.. Aug. 10-11-én kellett volna megjönnie, de már kimaradt.. :)
13. Mia35 (válaszként erre: 11. - Zzmm)
2012. aug. 28. 13:27
Szia! örülök neked :) meg persze kicsit irigykedem is, hogy nektek már összejött :) jó egészséget kívánok nektek. Én még éppen menstruállok, még a holnapi nap és letudva, aztán szeptember 5-e után kezdünk próbálkozni :)
12. zzmm
2012. aug. 28. 13:19
csatlakoznék..
11. zzmm
2012. aug. 28. 13:18

Sziasztok! :)

Én 4 hetes kismama vagyok. Fogalmam sincs mennyit tudok majd jönni ide, de szívesen csatlakoznám..

És ötleteket is szívesen fogadok.. ))

Most éppen nem igazán érzem jól magam, de gondolom ezzel sem én vagyok egyedül..

10. Mia35
2012. aug. 28. 12:28

Nagyon aranyosak vagytok :)

Nem számít, hogy jó vagy rossz baba lesz, hogy mennyit fog aludni, majd valahogyan kibírjuk :) A lényeg, hogy a miénk lesz és nagyon-nagyon fogjuk szeretni :)

9. iloverunning (válaszként erre: 4. - Nikita83)
2012. aug. 28. 12:22

Nem kell az ördögöt a falra festeni:-) Van akinek angyal gyereke van.


Az én fiam vasárnap lesz egy éves. 2 hónap után már átaludta az éjszakát, azóta talán 2szer volt éjszakai riadó(pedig még mindig szopizik) 10-12órákat alszik mukkanás nélkül és napközben is hamar eljátszott egyedül. 2-3 hónaposan volt, hogy egy órát feküdt a játszószőnyegen és nézte magát a tükörben vagy paskolgatta a felette lógó játékokat.

2012. aug. 28. 12:19

Szerintem bővel lesz idejük abban a 9 hónapban felkészülni az újszülött és csecsemő korszakra.

Sok sikert Nektek!

7. dbf191fd2d (válaszként erre: 6. - Mia35)
2012. aug. 28. 12:13
személy szerint issssszonyat irígy vagyok:))) nagyon szeretnék még babázni én is, minden fáradtság (szellemi/fizikai) ellenére.
2012. aug. 28. 12:09

Köszi csajok :)

Van több baba is a családban, tudom mi vár ránk :) Azért tettem hozzá, hogy kezdetek, mivel a 9 hónappal csak elkezdődik valami :) Csak jó lenne, ha lenne kivel megbeszélni mindent, pláne olyannal, aki épp olyan helyzetben van, mint mi :) Aranyosak vagytok, hogy írtatok, reméllem pár hónap múlva már tanácsokért fordulok hozzátok :D

5. 328aadd89f (válaszként erre: 1. - Mia35)
2012. aug. 28. 12:02
Sok sikert kívánok!:)
4. nikita83 (válaszként erre: 1. - Mia35)
2012. aug. 28. 11:50

Sok sikert kívánok!

Csatlakozom az előttem szólókhoz. Fantasztikus és gyönyörű érzés anyukának lenni, de ... a sok éjszakai felkelés az elején, majd mire ezek rendeződnek jönnek a fejlődések (forgás, felülés, mászás, felállás) és a két szemed is kevés.

Anyának lenni az első, pocakosnak lenni a világon második a legjobb dolog.

3. 0a84e34983 (válaszként erre: 2. - Dbf191fd2d)
2012. aug. 28. 11:46
Én is így voltam,aztán meg hónapokig nem aludtam....:)A második gyerkőcnél viszont már fel voltam mindenre készülve,és könnyebb is volt minden.
2. dbf191fd2d (válaszként erre: 1. - Mia35)
2012. aug. 28. 11:43

Szia! Sok sikert! Nagyon klassz időszak előtt álltok.:)

Csak egy tanács így 2 gyerekszülés után: ne csak a 9 hónapra készüljetek fel, hanem a szülést követő időszakra is:) én voltam olyan naív az első terhességemkor, hogy elhittem minden csupa cukorszirup és rózsaszín egy kisbaba körül:)

2012. aug. 28. 11:31

Sziasztok leendő anyukák :)

Ezt a fórumot azoknak hoztam létre, akik éppen elkezdték a babaprojektet vagy csak tervezik :) Szeretettel várok mindenkit :) Mi szeptember első felében kezdjük :)

❮❮ ... 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook