Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Augusztustól fogyni szeretnél? Csatlakozz ide, együtt könnyebb! fórum

Augusztustól fogyni szeretnél? Csatlakozz ide, együtt könnyebb! (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 ... ❯❯
307. a6cd9cfa0c (válaszként erre: 306. - Melone13)
2009. aug. 4. 12:44
állítólag nagyon gyilkos. utánanéztem kicsit. egyféle mozgást kell csinálni pl. szobabiciklizés vagy guggolás vagy helyben futás.. és úgy hogy ahogy csak bírod 20mp-ig majd 10 mp-ig pihensz és ezt az egészet 8X ismétled... mai tornám végére egy helybenfutásosat kipróbálok, vagy egy bicajosat :) kíváncsi vagyok. állítólag durván felpörgeti az anyagcserét.
2009. aug. 4. 12:31

Még nem is hallottam.Ilyen is van??

Én a lassú biztos tartós fogyás híve vagyok.

2009. aug. 4. 12:30

ezt találtam róla:


" HIIT (High Intensity Interval Training)

A lényege, hogy rövidid ideig maximális intenzitással végezzunk egy gyakorlatot, majd rövid aktív pihenő, majd ismétlés. Persze az egész előtt bemelegítés

Gyakorlat lehet guggolás, ugrálás, futás.

Pl. 1 perc sprint, 2 perc séta ismételve . . .


A Tabata method ennek egy verziója.

Az egész 4 perercet tart.

(20 mp + 10 mp) * 8 = 4 perc


Pl. Gugolással:

20 másodperc gugolás amilyen gyorsan csak megy, 1ö másodperc puhenö, és ezt még 7x (összesen 8x). "

2009. aug. 4. 12:27
valaki tud valamit az ún. tabata-féle eddzésről?? nekem ez új?!?!
2009. aug. 4. 12:10

Jaja, két nap alatt egy kg? Ejha! Én is szeretnék ilyet!:) A mit mivel diéta nem a szétválasztó? Hogy ch nélküli fehérje meg ilyenek?

És a több, mint 12 kg-ot mennyi idő alatt sikerült leadnod, liliom?

302. a6cd9cfa0c (válaszként erre: 300. - 28bb0619f6)
2009. aug. 4. 09:39
lilom, mi ez a "mit mivel diéta" ??? látom csak úgy esnek le rólad a kilók! tökjó :)))))
2009. aug. 4. 09:37

jó reggelt. azt szokták mondani addig csináld (mármint a tornát) amíg jól esik. szerintem egy picit ez azért sántít, mert akkor mindenki nagyon hamar abbahagyná, mert hát valljuk be, azért nem mindig esik jól :)

de mondjuk nyilván meghalni sem kell közben. én tegnap ugye azt a nagyon ugribugrit csináltam, majdnem kiköptem már a tudőmet, de olyan adrenalin löketet adott, hogy nem igaz. majd meghaltam de fülig ért a szám.... :))))))

másik topikban valaki javasolt nekem egy hetes léböjtöt. hát nem tudom. amellett viszont nem lehet mozogni, nagyon.

ja és ne mválaszolt senki a múltkori kérdésemre!

hogy tapasztalatotok szerint torna+diéta verzió esetén MIKOR INDUL MEG A FOGYÁS? :)

2009. aug. 4. 09:19
76.9 kg vagyok átléptem a tulsulyos kategóriába nagyon jó összesen fogytam 12 kg -ot ez elég jó hétvégére szeretném elér a 75 kg-ot.
2009. aug. 4. 09:17
mondjuk játszótéren gyerekek után rohanás és megvan a napi eurobicom két egyéves és egy hároméves után van mit futni délutánonként. Ezzel kiváltom a tornát.
2009. aug. 4. 09:14
nem kell nagyon sokat csak napi 15 perc elég én ugy gondolom. Az sem jó ha kimerültök plussz még a diéta elég terhet ró rátok. De naponta 10-15 perc az egészséges. de én ugy gondolom hogy mindenkinek be kell állitani azt ami neki a legkényelmesebb. É kellő diéta mellett fogyom torna nélkül is de ha plussz tornáznék sokkat több lemenne az tuti.
2009. aug. 4. 09:04

Jó reggelt!

Torna ügyileg én csak itthon dvd-e nyomom.Szzerintem mindenkinek magának kell érezni, mennyire, milyen erősségre van szüksége mennyit bír.

Én rékát pl egyáltalán nem, akárhányszor nekifutottam, még a wc deszzka is veszélybe került:))

Tehát én kihagyom.

Nekem az jött be, hogy hetente 5 napot tornázok.1 nap mondjuk 1 kiképzés, 1 walk aerobic, egy kich box, ilyesmi, de semmi féleképpen nem napi több óra.Erre időm sincs és nem is bírnám.Eleinte mikor kezdtem még a duci tréningek is nehezemre estek, mostmár hanyagolom őket, kevés lett.

Tehát fel a fejjel,ne azt nézd mások mennyit tornáznak, hanem te fogod érezni, neked hol a határ.

2009. aug. 4. 08:57

Jó reggelt mindenkinek!


Jaja, én is azt nézem, hogy ki menniyt tornázik és némelyeknél jesszus, tök sokat!

Én nem tornázok enniyt...Heti kb. 3-szor járok aerobicra vagy hasonlóra, a többi napon meg itthon dvdre, de most épp azon gondolkodom, h. lehet h nem kéne minden nap, csak kétnaponta, mert pl. a múlt héten úgy bedurrant a vádlim, h. 3 napig nem bírtam lábra állni, de komolyan, most nagyon gáz volt.

Szóval nem tudom, melyik a jobb, van aki azt mondja, h. kétnaponta, van, aki meg azt, h. minden nap. Szerintetek?

2009. aug. 4. 08:45
de nagyon ügyesek vagytok hogy ennyit mozogtok ez kell is és nagyon jó.
2009. aug. 4. 08:44
Jó reggelt csajok én ennyi tornáról nem tudok beszámolni mert én nem tornázom egyáltalán se időm sem energiám a gyerekek mellett sajna nincs de az eredményeim elég jók meg vagyok magammal elégedve.
2009. aug. 3. 20:30
nem kicsit van izomlázam. most semittettem egy órácskát és alig bírtam megmozdulni. mekkora átverés az, hogy tornázz rá és elmúlik :)
292. melone13 (válaszként erre: 290. - A6cd9cfa0c)
2009. aug. 3. 19:33
Hú nagyon ügyi vagy!Te aztán nem aprózod el!!
2009. aug. 3. 19:33
sziasztok. nekem is megvolt a mai tornám, csak az a baj, h. én is szeretnék RR-ra vagy egyébre tornázni,hasra való gyakorlatok jók lennének,h. szép legyen. Anyec sajna nem sikerült letöltenem:S
2009. aug. 3. 19:04
nahh... megvolt a mozgás. hát a body attackből "csak" 33 percet bírtam... jehru, Te akkor tudod, hogy abból az olyan mint másból egy óra :) na és azután meg Rezsőkével tornáztam, de a combot kihagytam, az bőven elég volt az ugrálásban. vacsi is megvolt... huhh, ma rengeteg zöldséget ettem. még fokhagyma is volt az esti adagban :) úgyhogy ez is egy jó nap volt :)))))
2009. aug. 3. 17:44

Sziasztok! Szia Liliom, aki a fórumot kiírtad!

El kell Nektek mondanom, hogy a mai naptól én is elkezdtem fogyókúrázni, immár harmadszor komolyabban.

Első alkalommal, amikor a Kiskegyed újság meghirdette a fogyókúra-versenyt akkor csináltam. Itt a városban ezt én nyertem meg, no nem nyertem semmit, de 17 kg-mal kevesebb lettem ez épp elég nyeremény volt akkor.

Másodszor pedig 2007-ben kezdtem el fogyózni. Ekkor egy tragikus esemény történt családunkban és én bánatomban is zabáltam. Meg is lett az eredménye. 2007. év végén aztán elhatároztam magam, hogy lefogyok. Miután nem mai csirke vagyok már elég nehéz volt, de sikerült a 90 napos diétával 21 kg-t leadnom. Az elmúlt év nyarán már egészen jó formám volt, no nem voltam sovány, hiszen más ilyen súlyban kezd fogyózni, mint amilyen akkor én voltam. De nekem ez nagyon megfelelt. Aztán - miután már 2 éve nyugdíjas vagyok - visszahívott a volt munkahelyem dolgozni. Lehúztam 7 hónapt ismét. Azt hittem, hogy na majd akkor mennyit tudok fogyni a sok szaladgálás, egyéb stressz, stb. miatt. Áh dehogy! Ekkor megint elkezdtem hízni.

Már régóta érlelődik bennem, hogy újra fogyni kéne és a hétvégén el is határoztam, hogy megint fogyózok. Így történt, hogy a mai naptól ismét fogyókúrázom és Veletek együtt szeretnék fogyni!

Ma már elővettem a szobakerékpáromat is, amelyet kb. 7-8 hónapja nem is használtam.


Nos, kívánok minden kedves sorstársamnak vidám fogyókúrázást, nagy akaraterőt és kitartást!

Bejelelöltem a fórumot kedvencemnek, így máskor is jövök közzétek!

288. jehru
2009. aug. 3. 17:23
ja,és köszi csajok a virtuális seggbe rúgást,megtette a hatását,ma lenyomtam 20 perc rubint réka popsit,meg 30 hasat,meg 30 felsőtestet és utána a nell mcandrew-s ugrálást.reggel meg voltam futni,meg lépcsőzni,azt hiszem mára elég is volt ennyi mozgás.
287. jehru
2009. aug. 3. 17:21

sziasztok

összekaptam magam és mostanság végeztem a tornával is.már vacsiztam is,úgyhogy mára kész vagyok.

a tornák közül én a rubint rékásakat preferálom jobban,nekem nem jön be annyira a béres alexandra-féle mindenből csinálunk 5 db-ot.mert mire felfogom,hogy melyik testrészét hova rakja,az 5-ből már lement 3-om,a maradék meg semmire se elég.


melone13:szerintem az ugrálós dvd-k közül még nagyon jó nell mcandrew,ez is fenn van a neten.én ma azt csináltam.meg a sinkó andis is jó.


a tatarek rezsős torna tényleg annyira hatásos?én mindig csak a has részét csinálom meg belőle 2x-3x egymás után.


fúú anyecs,nekem is megvan jó pár les mills-es video,hát az elég brutál,de én nagyon szeretem.

2009. aug. 3. 17:18

Nos akkor a következők érdekelnének első körben:czanik balázs capuera,body jam(ez táncos, ha jól láétom), és mondjuk egy body pump!

Meg tudnánk boltolni??

Írd meg prviben mi az ajánlatod ezekre!

285. melone13 (válaszként erre: 282. - A6cd9cfa0c)
2009. aug. 3. 17:10

De ari vagy!

Akkor mindjárt összeállítom kívánságlistám!

2009. aug. 3. 17:06

jó hogy eszembe jutott... ma inkább meghalok 1 órában :)

előkapartam a bady attack 33 -at

ha még élek este, akkor jövök :)

283. 337ac1489c (válaszként erre: 280. - Melone13)
2009. aug. 3. 16:54

Köszi, szerintem akkor körülnézek a piacon:)

Mármint nem a kínain, hanem a sportmelltartók piacán:)))

282. a6cd9cfa0c (válaszként erre: 281. - Melone13)
2009. aug. 3. 16:54
kérj és megadatik :)
2009. aug. 3. 16:47

Hú de jó, ilyen nagy a választék!!Nekem ezek közül csak norbi kich box, és kiképzése van meg!Mindkettőt szeretem, bár a kiképzésnél a fekvőtámaszos részt mindig áttekerem, nem nekem való.

Figyi!Azt hiszem szeretnék veled üzletet kötni, persze csak ha nincs akadálya!!

280. melone13 (válaszként erre: 276. - 337ac1489c)
2009. aug. 3. 16:44

Nos énis sokáig ódzkodtam tőle, d emegérte.Igen ezekben se merevítő, se varrás!!Olyan az anyaga, hogy tart.Én decathlonban vettem, azt a saját márkását, ha jól emlékszem 4000ft volt.És ez nem toppos jellegű, hanem mint egy normál melltartó pántos.Ha hátul keresztezed még inkább fog!!

Persze ha márkásat veszek, azt simán 8-10ezer, de szerintem annyival nem ér többet, mint ez!!

Hidd el megéri!!!

279. a6cd9cfa0c (válaszként erre: 278. - A6cd9cfa0c)
2009. aug. 3. 16:43
jók szerintem még a tae bo (cardio) eddzések is, az kimondottan hasra
2009. aug. 3. 16:42

külföldiek közül, les mills: body attack és a bodystep az összes, nagyon pörgős nagyon jó, iszonyat adrenailin szint emelő, de amúgy az összes les mills anyag... van súlyzós, táncos, ugribugri

táncosak: body jam

de nézzetek utána mind fantasztikus, csak viszonylag nehéz letölteni, nekem van egy pár....


akkor vannak ezek a body pump eddzések, amikor csajok ugrálnak, táncolnak....


nagyjából ennyi jutott eszembe

❮❮ ... 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook