Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Augusztustól fogyni szeretnél? Csatlakozz ide, együtt könnyebb! fórum

Augusztustól fogyni szeretnél? Csatlakozz ide, együtt könnyebb! (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 ... ❯❯
2009. aug. 3. 16:37

lássuk csak...


magyarok közül: *norbi: kick-box* *sinkó andi:kick-box* *czanik balázs: capoera 2* *mészáros réka és baucsek norbi: bírni fogod* *norbi: kiképzés*

2009. aug. 3. 16:36

Sportmelltartó, hmm...mióta elkezdtem én is fitnness órákra járni, gondolkodom rajta, h. célszerű lenne, de vok szakértője a témának, ti vagy te, melone13 milyet használsz?

Ezekben ugyebár nincs merevítő, vagy rosszul tudom? Márpedig amiben nincs, abban folyton igazgatnom kell...:)

275. a6cd9cfa0c (válaszként erre: 272. - 337ac1489c)
2009. aug. 3. 16:29
Nekem nincs ilyen gondom tőle... vagyis nem mindtől. ittam már olyat amitől hát megfordult a belem.... nem tudom mitől függ?
274. melone13 (válaszként erre: 271. - 337ac1489c)
2009. aug. 3. 16:27
Nekem is volt ilyen cicis problémám, de mióta sport melltartót használok, azóta megoldódott.Nme olcsó mulatság, de megéri.
273. a6cd9cfa0c (válaszként erre: 268. - 57abc43d5b)
2009. aug. 3. 16:27

jaja.. külön órára Én is befizetnék. még bérletet is vennék ;)

igazából a legnagyobb részét állva kell végezni. a hasizom és a popsi ami természetesen a földön van, de szerintem nagyon szórakoztató a stílusa is, és nagyon hatásos. másnap halál - ha jól csinálod :)

a capoera az az ugribugri kategóriába sorolható inkábbb. az egy fenék és comb gyilkos eddzés, de csak a 2 ami bejött Nekem, bár a "sztárvendégecske" a Bódi Szilvi....hát....de mindegy azért jóaz :)

kérdezzetek nincs amit Nekem nincs meg vagy ki nem próbáltam :)

nagy gyűjtő vagyok :)

2009. aug. 3. 16:25
Amúgy aki issza a zöld teát: nektek nincs hányingeretek tőle? Tévedés ne essék, nekem ízlik, de valahogy azért nem kívánom utána a kaját, mert inkább - lájtosan, de - émelygek tőle. Ti hogy vtok vele?
2009. aug. 3. 16:24

Nekem meg pont az ugribugrisok nem jönnek be, mert a melleim azokat nem szeretik...:) Lobognak jobbra-balra:P


No, nyomtam egy kis czanik balázs hasburninget meg én-féle mellizmot:), holnapra tuti izomláz:)


Most muszáj dinnyét ennem:)

2009. aug. 3. 16:23
Ez a capuera aerobic is ilyen kis ugri bugri jellegű?És le lehet ezt is tölteni valahonnan?
269. melone13 (válaszként erre: 268. - 57abc43d5b)
2009. aug. 3. 16:18
Na akkor mi egy hullámhosszon vagyunk!Nekem is ezek jönnek be!!
2009. aug. 3. 16:13

Most kukkoltam meg Rezső Bácsit.Szivesen vennék tőle külön órát.:)

Milyen a tornája?Mert én nem nagyon szeretem a földön fetrengőset.Inkább a tácos ugribugrikat mint pl Norbi Kiképzése vagy Kick boxa.

2009. aug. 3. 16:12
Köszike, rendes vagy! Azért próbálkozom addig.
2009. aug. 3. 16:08

Sziasztok!Hú minden tiszteletem azoknak akik rékáznak.Én egyszerűen nem tudom elviselnia zat anőt.A húha-k, meg a hamngja engem kinyúvaszt.

Takarek urat nem ismerem.Én kich box rajongó vagyok!Ma is nyomtam 4egy adagot belőle.És leslie walk aerobicja is nagyon jó!!

265. a6cd9cfa0c (válaszként erre: 264. - 337ac1489c)
2009. aug. 3. 15:55
nem bácsika. na de nem áám ;)
2009. aug. 3. 15:27

hehe...egyenlőre csak beírtam a nevét, hogy megnézzem...ez valóban nem egy bácsika:) A sötét utcában még frászt is kapnék tőle:)

Ő az új fitness-guru?:)

2009. aug. 3. 15:07

Már több fórumon is olvastam ennek a Tatarek Rezsőnek a nevét. Ki ő? Nekem első hallásra egy idős úr képe ugrik be:) De gondolom ilyen fitness-guru lehet:)


Aham, bp-i vok. Én az Örsre a Spenótházba járok. www.noifitness.hu a honlapjuk, ha érdekel.

262. a6cd9cfa0c (válaszként erre: 259. - 337ac1489c)
2009. aug. 3. 15:02

héé... most látom Te is pesti vagy :)

publikus hogy konkrétan hol laksz? hova jársz aerobikra?

261. a6cd9cfa0c (válaszként erre: 259. - 337ac1489c)
2009. aug. 3. 15:00

huhh, tudod mi nagyon jó még? a tatarek rezső 60 perces tornája... az nagyon ott van. tuti befutó Nálam...

a hasburning az nagyon jó, magam is meglepődtem hogy végigcsináltam, hát másnap jó volt :)

260. Kiss Mária (válaszként erre: 249. - Jehru)
2009. aug. 3. 14:32
Köszi, nem adom fel csak beindul egyszer újra. A mozgás ebben a melegben nekem is elég nehézkes, biciklizni szeretek, de sajnos a biciklim végkimerülésben szenved már használhatatlan:)
2009. aug. 3. 14:23
Ja meg megvan a czanik balázs hasburning is, de azt még csak egyszer csináltam meg és a béres a. vitalitás sem tetszett annyira. Válogatós vok, mi?:)
2009. aug. 3. 14:23

Hát, szerintem ma én is a napi 20 perceset csinálom, még nem tom, hogy 3x vagy 4x 20at.

tegnpa az Add önmagadat csináltam, az csak 2x20 perc volt és alig van benne has, hogy a felsőtestről már ne is beszéljek.

Amúgy én jobban szeretem az edzőtremi óraadó csajszik gyakorlatait, azok izgibbek meg együtt jobb tornázni:) Csak hát az ugye nem ingyé van és most 10 alkalmas bérletem van, de szeptembertől lehet, hogy korlátlant veszek, még nem tudom.

257. a6cd9cfa0c (válaszként erre: 256. - 337ac1489c)
2009. aug. 3. 14:17

és Te melyikre fogsz ma tornázni? melyik a kedvenced? Nekem a napi 20 perc önamagadért, abból általában az egész 4*20 percet szoktam, nagyon tuti :)

Alexandrát is bírom, de sokat szoktam a czanik balázs capoera2-re és a norbinak a kick-box-ra + les mills anyagokra (utóbbiak alatt úgy kétszer halálközeli élményeim vannak:) )

2009. aug. 3. 13:59

Jaja:) Meg amikor a tavalyi dvdn folyton HÚHAAAAAázik...a hideg futkos a hátamon:)

De azért megizzaszt, az tény. Nem tudom, én valahogy jobban szeretem az ő dvdit, mint a Béres Alexandrát.

255. a6cd9cfa0c (válaszként erre: 254. - 337ac1489c)
2009. aug. 3. 13:56

jó a Réka, csak amikor azt mondja "na még négyet" akkor az általában azt jelenti hogy 8*4-et...

meg a legjobb, amikor közli: "segííííííítek" azok általában bazi nagy segítségek. mindent összevetve emészthető... :))))) hehe

2009. aug. 3. 13:45

Kedves anyecs!

Jól szóltál:)

Én is elintézek még pár dolgot és megyek tornázni, most csak dvdre, bár ha aerobicra mennék, az jobb lenne, jobban szeretem, de oda majd csak szerdán megyek, addig is marad Rubint Réka...akinek a hangjától kiver a frász:)

253. 57abc43d5b (válaszként erre: 250. - Jehru)
2009. aug. 3. 13:44

Megy a seggbe rúgáááááááááááááááás!:))))

Nekem pár napja szétment a bokám és a lábfejem,mert kicsit meghúzódott lejégzseléztem és edzetem tovább.Most semmit nem tudok csinálni csak pihentetem.

Sz@r mert a mozgás nekem nagyon hiányzik.

Azzal szoktam magam bíztatni milyen jól fogok kinézni szálkás izmokkal.:)

252. a6cd9cfa0c (válaszként erre: 251. - A6cd9cfa0c)
2009. aug. 3. 13:42
bocs rosszul írtam a neved... de ez semmit nem von le a mondandómból :)))))))))
251. a6cd9cfa0c (válaszként erre: 250. - Jehru)
2009. aug. 3. 13:41

Drága jehu! seggberúgást kértél, hát Tőlem megkapod, semmi pánik! Először is: azt mondod nehezen megy. és akkor mi van? nincsen elég akaraterőd hozzá hogy belekezdj? én megfogadtam hogy minden nap egy órát tornázok, kivétel ha valami miatt sehogy nem tudok, de ilyen még nem volt. ezek után ha nem tenném, igencsak szemrehányást tennék magamnak. vedd úgy, mint egy kis akaraterő-fejlesztés... biztos vagyok benne hogy van Neked belőle, csak szedd elő... :)

másodszor: fogyni akarsz ugye? TE akarsz fogyni! akkor más nem tud helyetted tornázni. tenned kell érte, és ha elején semmi kedved sincs hozzá, meg fog jönni hidd el. eleinte Én is kínkeservvel, mintegy mártír álltam neki. most már alig várom... mert jóóóóóó :)

és tudod mi a legjobb? amikor már félúton abba akarom hagyni, mert fááj és fáradt vagyok és amúgyis... de végigcsinálom, sőt még ráteszek egy lapáttal és azután azt mondom: MEGCSINÁLTAM! nagyon jó érzés, és növeli az önbecsülésed, hogy "legyőzted" magad. mert ne feledd, hogy aki másokat legyőz erős, de aki önmagát győzi le az HŐS :)

legyél hős :)

várom a fejleményeket hogy mit és mennyit tornáztál. én most takarítom az állataimat (van mit :) ) és után tornázni fogok. torna után pedig vár a finom salika a hűtőben, amit még reggel csináltam. szóval szedd össze magad, ne siránkozz... ki fogod bírni :)

250. jehru
2009. aug. 3. 13:33
Ti hogy veszitek rá magatokat a mozgásra?Nekem pár napja annyira nehezen megy,nem tudom mi van velem.Valaki seggbe rúghatna virtuálisan.
249. jehru (válaszként erre: 244. - Kiss Mária)
2009. aug. 3. 13:31

Szerintem nincs semmi szégyellni valód,itt vagy,megpróbálsz változtatni magadon,nem úgy,mint sokan,akik semmit se tesznek magukért,csak siránkoznak.

Egyébként szerintem is sokkal kevesebbnek nézel ki,de ez csak jobb lesz.Hajrá

248. Kiss Mária (válaszként erre: 247. - 57abc43d5b)
2009. aug. 3. 13:30
Most nagyon jól nézel ki az új képeden. Én 174 cm magas vagyok, elég erős csontú, amikor kérdeztem egy ismerőst, mennyinek gondol 10 kg-val nézett kevesebbnek, mondtam neki, téved, de nem árulom el mennyi is volt a tévedése egyenlőre:))
❮❮ ... 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook