Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Augusztustól fogyni szeretnél? Csatlakozz ide, együtt könnyebb! fórum

Augusztustól fogyni szeretnél? Csatlakozz ide, együtt könnyebb! (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 ... ❯❯
2009. aug. 3. 10:35
Szívem szerint én se bánnám ha gyorsan látványosan lefogynék, de az eszem azt mondja nem is baj mert a bőröm eléggé megsínylené meg nagyobb az esélye hogy nem fog a duplája visszajönni.
2009. aug. 3. 10:29

Hát a múltkor vettem teljeskiőrlésű tésztát, ilyen barna színűt...hát izé....ettem, de minek:) Se íze, se bűze.


Amúgy tulajdonképpen kb. 6 hete tértem át az egészségesebb életmódra és a rendszeres tornát is kb. 5 hete kezdtem el. Ez idő alatt fogytam 4-4,5 kg-ot. A dietetikus szerint ez normális és egészséges tempó. Persze nem bánnám, ha gyorsabban menne és látványosabb lenne, bár én így is látom a változást, nem vok felpuffadva, nem akkora a hasam, amit ha behúzok, megint látok izmokat:) Szóval lehetne gyorsítani a dolgon, de egyenlőre még nem tudok lemondani a rizsről és a tésztáról, de rajta vok az ügyön...:)

215. 7e55627956 (válaszként erre: 202. - 337ac1489c)
2009. aug. 3. 10:27

Ne foglalkozz az ilyenekkel! Persze mondani könnyű főleg ha valaki érzékeny...

Próbálj meg valami csípőset vissza szólni ami neki is rosszul esne, hátha észre venné magát..

2009. aug. 3. 10:26

Sziasztok.

Olvasgattalak benneteket és néztem az adatlapokat.Néhány kivétellel senkiről nincs kép és a mérlegelőtök sem publikus.MIÉR?Hiszen azért vagytok itt,hogy támogassátok egymást a fogyókúrában és tapasztalatot cseréljetek!

Csajok vállaljátok magatokat és sok sikert kitartást kívánok mindannyiótoknak!

Tartsátok fenn a fórumot,mert sokat tudtok segíteni egymásnak.

Szép napot mindenkinek.

Egy sorstársatok.:)

2009. aug. 3. 10:23

Sziasztok! Tegnap megcsináltam életem első dinnyenapját :) Na nehogy azt higgyétek simán ment este elcsúsztam... ettem egy kis vacsit :(

De az eredmény -0.6 kiló aminek nagyon örültem.

Persze tudom ez csak víz.....

212. el_gapo (válaszként erre: 202. - 337ac1489c)
2009. aug. 3. 09:54

Azért ahhoz, hogy meg lehessen ítélni a dolgot leírhatnád, hogy mióta jársz tornázni és azóta hány kg-t fogytál. Amennyiben semmit úgy lehet, hogy arra célzott, hogy a jelenlegi edzésed és étkezésed nem hozza a várt eredményt, így más módszerrel kellene próbálkozni.


Mielőtt ilyesmin megsértődsz gondold végig, hogy igaza van-e. Ha fogytál, ellenben nagy túlsúly esetén néhány kg még meg se látszik, akkor nyugodtan visszavághatsz neki azzal, hogy hány kg-t fogytál, én is fogytam úgy 125-ről 120-ra, hogy a kutya nem mondta volna meg, hogy fogytam, hisz ekkora súlynál nehéz különbséget tenni.


Ha pedig nem fogytál akkor meg kell nézni mióta csinálod a diétát a jelenlegi módszerrel, és ellenőrizni, hogy elég hatékony-e.

211. el_gapo (válaszként erre: 201. - 337ac1489c)
2009. aug. 3. 09:51
Durum helyett egyél teljes kiőrlésű lisztből készült tésztát. A DM-ben csak 330 ft fél kg.
2009. aug. 3. 08:39
sziasztok! Képzeljétek révettem magam a taposásra reggel, de negyed órát bírtam, mert amúgy is 28fok van a szobában, asszem inkább este fogok tornázni. :S
2009. aug. 3. 08:21

Jó reggelt!

Lányok én teljesen megértelek bennetewket, valóban tök szarul tud esni, ha kigúnyolnak bennünket!De nem szabad felvenni!!Tudom könnyű mondani, én is minden kis gúnytól képes vagyok sírva fakadni.De ilyenkor szoktam erőt venni magamon, felállni és azt mondani, igen megmutatom neki, ha addig élek is!!

Liiom!Gratula neked!Csak íyy tovább, sok kicsi tudod...

2009. aug. 3. 08:00
jó reggelt mindenkinek én ma reggeli mérgelő csa 10 dkg mutatott minuszba de ez is valami
207. 433384b4bc (válaszként erre: 202. - 337ac1489c)
2009. aug. 2. 21:45

Tényleg mocsok dolog kigúnyolni másokat,de ahogy mondod az illető is "jó húsban van"...Biztos lehetsz benne hogy azért támadott mert ő nem képes bevállalni hogy kövér és tennie kéne valamit.



Engem nagyon sok gúnyolódás ért már és gyakran elvonultam zokogni.Azután rájöttem az ilyen emberek csak akkor tudják meg mennyire rossz amit tesznek hogy kezdtem visszavágni.

Ne értsetek félre nem vagyok olyan ember akit könnyen ki lehet hozni a sodrából,de ha már többször kapom meg a feketelevest,akkor igen is kikérem magamnak.

Egyszerűen szembesítem a ténnyel hogy egy bunkónak fogom tartani és nem csak én hanem az is aki még hallja amiket mond.Ráadásul én ettől nem leszek kövérebb vagy szegényebb de ő saját magát minősiti.

206. 433384b4bc (válaszként erre: 198. - Jehru)
2009. aug. 2. 21:31

Ááá nem most rugaszkodom neki először:(

Mindig feladtam és több jött vissza.Akkor még egyik doki sem érdeklődött a pajzsmirigyem felől és csak másfél éve derült ki hogy ilyen bajom van. Úgy fogom fel,hogy jobb későn mint soha:)

De akik tudják hogy fogyni akarok azok kétségbe vannak esve hogy akkor hova fog eltűnni a régi Saci??

Ők így szoktak meg és el se tudnak képzelni 60 kilósan.

Viszont nem tudják hogy fénykoromban bombanő voltam és nagyon rosszul esik nekem hogy semmit nem tettem azért hogy így nézzek ki és mégis így nézek ki.

És ilyenkor hisztizem mert olyan mintha én kapnék ki más rosszasága miatt.

Na de én nem olyan családból származom hogy csak úgy minden bevezető nélkül elkezdjek hisztériázni.

Együtt remélem tényleg könyebb lesz és újra csábítóan jól fogok kinézni.

jehru jólesik hogy együtt érzel velem és mindenkitől.. tényleg!

2009. aug. 2. 19:35
Köszi kiscsillag, igyekszem, csak azért mégis...:)
2009. aug. 2. 19:01
sziasztok ismét!:) Én is olyan vagyok,h. vmikor sokat eszem, vmikor meg naon keveset. Drenaa ne törődj az ilyen rosszindulatú emberekkel, tudom könnyű ezt mondani, mert én ugyanilyen vagyok, minden megjegyzést a szívemre veszek, még ami csak kedveskedő lenne vagy poén azt is. Kitartást mindenkinek!
203. Any19
2009. aug. 2. 18:56
Sziasztok!Hát én holnap kezdek az igazi fogyiba, mert ma meg tegnap nagyon elrontottam...Hát ez van.Majd jövök holnap, hogy bátorítsatok!;)
2009. aug. 2. 18:42

Ja, egy kis panaszkodás:) : szombaton, szokásos kis baráti hepajunkon egyik kedves "barátom" (haverom...), aki persze férfi és elég csípős stílusa van, de még mindig nem tudtam megszokni (és nem mellesleg ő sem egy nádszál), "kedvesen" megkérdezte, hogy mióta járok tornázni és minek, csak pénzkidobás, nem látszik, h. fogytam volna bármennyit is...


Sajna én kissé túl érzékeny vok, mindent a szívemre veszek, úgyhogy ott helyben majdnem elbőgtem magam..aztán egész este meg másnap is még ezen agyaltam. persze azt mondta, jaj, csak viccelt...Na igen, minek az embernek ellenség, ha vannak barátai...:S

2009. aug. 2. 18:37

ÓÓÓ, de jó nektek...én nem is tudom, mit ennék, ha nem ennék rizst. Husiból csak a csirkemellet eszem meg, meg esetleg a felvágottakat és ennyi. A zöldségek közül sajna egy csomót nem szeretek, so marha jó diétázni:)

Úgyhogy én branarizst szoktam enni, krumplit nem sokszor és tésztát...na igen, az a gyengém....mondjuk jó ideje már durumot eszek, de régebben volt, hogy minden másnap, mivel ugye könnyű elkészíteni. Most próbálom heti egy napra korlátozni, bár a dietetikus azt mondta, hogy kéthetente szabad, egy csomó helyen meg ugye azt hallani, h. teljesen ki kéne iktatni az étkezésből.

200. jehru
2009. aug. 2. 18:00

Az én ételadagjaim is elég viccesek,én csak ovis adagnak hívom.

Egyébként valahol olvastam,vagy hallottam,már nem tudom,hogy a dietetikusok azt mondják,hogy a tányérunkra szénhidrátból(köret) a saját öklünknyi nagyság kerüljön,ugyanígy a fehérjéből(vmi husi) is, és a fennmaradó részt pedig pakoljuk meg zöldséggel.

Egy normál embernek mondjuk szerintem ez elég kevés,főleg egy férfinek.


Én egyébként tök jól állok a rizzsel,krumplival,tésztával,már jó ideje nem is látom őket,csak nagyon messziről.De vagyok így még pár étellel.

199. jehru (válaszként erre: 187. - A6cd9cfa0c)
2009. aug. 2. 17:48
nem gonoszságból írom,de ilyenkor kicsit jobban érzem magam,hogy nem én vagyok ilyen a világon,mert néha azt érzem.pedig tudom,hogy nem jó,de már megtanultam,hogy én így tudok lefogyni.nem megy máshogy és már nem teszek magamnak szemrehányást,hogy nem így kéne.azzal nem lesz jobb,megváltozni ez a hülye szokásom úgyse fog,ahogy magamat ismerem.
198. jehru
2009. aug. 2. 17:39

én is sok sikert kívánok Rodryga.Én is 163 cm vagyok és én is kb.100 kiló körül voltam 2 éve,szerencsére nekem semmi pajzsmirigyes problémám nem volt.Ahogy olvastalak olyan fura érzés fogott el,nem tudom megmagyarázni.Csak eszembe jutott,hogy milyen voltam 2 éve és nagyon érdekes emlékek jöttek elő.Na mindegy,néha én sem értem magam:)

Most fogyókúrázol először?

Szurkolok Neked!

197. evih (válaszként erre: 196. - 433384b4bc)
2009. aug. 2. 16:47
Szurkolok neked!!! :-)
2009. aug. 2. 16:18

Sziasztok!

Csatlakoznék a fogyókúrázók táborához :)

105 kg vagyok, és 163 cm magas.

Pajzsmirigy alulműködésem van ami megnehezíti a dolgomat.

Nagyon haragszom a testemre amiért ezt csinálta velem ezért elhatároztam hogy "meggyógyulok" :)


Nagyon szeretek táncolni,de nem tudok :), ráadásul még benne van a platina a bokámba amit sikeresen eltörtem diribdarabokra.


Igazából én egy hyperaktív nő vagyok,és mindig vidám :) Azt mondják attól hízok hogy sokat nevetek.

Remélem rácáfolok és vidáman fogok fogyni és életmódot váltani.

Jó hogy ebben társakra találtam:)


Mindenkinek sok sok sok sok sok sok sikert.és kitartást!!!!!!!!!

2009. aug. 2. 16:08
Tudjatok mit olvastam, ha kek szinü tanyerböl eszünk, akkor hamarabb eltelitödünk. Meg nem probaltam ki, mert nincs kek tanyerom otthon.
194. a6cd9cfa0c (válaszként erre: 193. - 337ac1489c)
2009. aug. 2. 15:31

:)

én meg egyetemista és szintén a "semmittevés" van nyáron :) de remek alkalom a fogyásra. időm mint a tenger, akár egész nap tornázhatok :)

Én előkapartam egy kistányért, olyat ami mély is, szóval leves is fér bele, de mérte miatt mindenből csak egy kis adag. Én amúgy "promóciós adagnak" hívom :)

szóval csakis ebből vagyok hajlandó enni, és persze nincsen repeta meg ilyenek :)

kenyeret én nem eszek, krumplit esetleg főzve pl. levesből, rizst pedig eszek picit... tésztát egyáltalán nem, levesben sem.

2009. aug. 2. 15:18

Ételminták:) Valóban azok:) Jól nem lakok velük. Báááár... a múltkor kipróbáltam azt, hogy csak egy süteményes-tányérnyi paradicsomszószos tésztát ettem, és elég volt. Egy darabig:)


Amúgy nekem most az a nehéz, hogy egész nyáron itthon vagyok - tanár vok és most ugyebár szünet van - és szinte semmi dolgom, csak a kaja körül forognak a gondolataim...:S

192. Macika71 (válaszként erre: 190. - 337ac1489c)
2009. aug. 2. 15:14
En ezeket csak "etelmintaknak" hivom. Amugy en megprobalok mindenfele szenhidratbol max. egy öklömnyit enni.
191. evih
2009. aug. 2. 15:13
Amúgy egy idő után (2-3 nap) meg lehet szokni a koplalást. Az első pár nap nagyon kemény, meg vannak mélypontok, amin túl kell lendülni.
2009. aug. 2. 15:08

Egyébként ti mekkora adagokat esztek?

Rizzsel, krumplival, tésztával hogy álltok?


Én június végén vtam egy dietetikusnál, ő megmondta a tutit, hogy mekkora adagokat szabad enni az egyes élelmiszerekből, de jesszusmaris! :)

189. knelli (válaszként erre: 188. - 337ac1489c)
2009. aug. 2. 14:57
ezzel én is így vagyok,ha eldöntöm na ezt meg ezt nem eszek annál jobban kívánom és attól még éhesebb vagyok,én se bírnám szerintem 1 napig se ,hogy ne egyek
2009. aug. 2. 14:44
Ez tök érdekes...többektől hallottam már a nem túl egészséges "alig eszem"-fogyit...Nem tudom, nekem valszeg az akaraterőmmel van a gond meg azzal, hogy szeretek enni, de én egyszerűen nem bírnám ki, hogy ne egyek. Most olvastam, hogy egy egy hetes léböjt-kúra milyen jót tesz a szervezetednek, kitisztít meg minden, általa a fogyás is könnyebb lesz, plusz áldásos mellékhatásként egy hét alatt 5-6 kg is lemegy... Tök jól hangzik, de szerintem én képtelen lennék rá. Nekem ennem kell!!!:)
❮❮ ... 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook