Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Augusztustól fogyni szeretnél? Csatlakozz ide, együtt könnyebb! fórum

Augusztustól fogyni szeretnél? Csatlakozz ide, együtt könnyebb! (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 ... ❯❯
367. 337ac1489c (válaszként erre: 365. - Ágicababa)
2009. aug. 5. 14:21
Ez mekkora!!!!:))))))))) Nagyon tetszett! De hé, fogyizók, nem ám ezekkel takarózni!:)
2009. aug. 5. 14:05
HIHI, ismeritek?
2009. aug. 5. 14:04

ha van kedvetek olvasni, nemrég kaptam ezt a jó kis emailt


Ez az én orvosom!

Kérdés: Úgy hallottam, hogy az aerobikus testedzés meghosszabíthatja az ember életét, igaz ez?


Válasz: Az ember szíve nem dobog örökké. Ne pazarolja testedzésre a szívét! Idővel minden elhasználódik. Ha felgyorsítja a szívdobogását, attól nem fog tovább élni; ez olyan, mintha azt állítanánk, hogy meghosszabíthatjuk a kocsink életét azzal, hogy száguldozunk vele! Sokáig akar élni? Akkor szunyókáljon gyakrabban!


K: Egyek kevesebb húst, és több zöldséget, gyümölcsöt?


V: Meg kell értenie a logisztikát. Mit eszik a tehén? Szénát és kukoricát. És mik ezek? Zöldségek. Igy a steak nem más, mint egy nagyon effektív mechanizmus arra, hogy zöldségek kerüljenek a szervezetbe. Gabonafélékre van szüksége? Egyen csirkét. A marhahús kitűnő forrása a mezei fűnek. És egy sertésszeletben megtalálható a javasolt napi zöldségmennyiség 100%-a.


K: Csökkentsem az alkoholfogyasztásomat?


V: Dehogyis. A bor gyümölcsből készül.


A brandy az desztillált bor, ami azt jelenti, hogy kivonják belőle a vizet, így még töményebb formában juthatunk gyümölcshöz. A sör pedig gabonából készül.


K: Hogyan számítjuk ki a testzsír-százalékot?


V: Nos, ha egy teste van, és zsíros, akkor 1:1 Ha két teste van és zsíros, akkor 2:1 és így tovább....


K: Mik az előnyei a rendszeres testedzésnek?


V: Egy előnye sincs. Az én filozófiám: Az a jó, ha nincs fájdalom!


K: Az olajban sült ételek károsak?


V: NEM FIGYEL RÁM!!!


.... Manapság növényi olajban szoktak sütni. Hogy lehetne az káros, hogy még több zöldséghez jutunk ezáltal?


K: Felülésekkel meg lehet szabadulnunk az úszógumitól?


V: Biztos, hogy nem! Amikor igénybevesz egy izmot, az nagyobb lesz. Akkor kell felüléseket csinálnia, ha nagyobb hasat akar!


K: A csokoládé káros?


V: Megőrült?


HELLO


Kakaóbab! Az is zöldség!!!


K: Az úszástól jó alakja lesz az embernek?


V: Ha az úszás jót tesz az alaknak, akkor magyarázza meg nekem a bálnákat.


K: Fontos, hogy az ember formába hozza magát?


V: Hé! A "kerek" is egy forma!


Remélem, ezzel tisztáztuk az összes étkezéssel és testedzéssel kapcsolatos félreértéseket.

2009. aug. 5. 13:49
Én lassan szeretnék lefogyni, adtam magamnak 8-10 hónapot hogy megszebeduljak 30 kilótól...sajnos nem tellik plasztikai sebészre, a bőrömből meg nem szeretnék kifogyni:)
2009. aug. 5. 13:38
Schumi állítólag 3 kilót adott le 5 nap alatt, hát erre kíváncsi lennék, hogyan csinálta. Mindenesetre csinálom az Aerobzónát :-)))
2009. aug. 5. 13:33

Az aerobzóna tornával két hétig minden nap csinálva ( de szép magyarosan fejeztem ki magam)

4 kilót fogytam. Mindent ettem, csak a régi adagnak a harmadát.

2009. aug. 5. 13:23

elég ha csak Ágina hívtok, valami őrült ötlet volt ez a baba...nem vagyok babás egyáltalán. Talán csak szeretnék:) Barbi babás:)

Én is tervezem ma Norbit...ha kész vagyok itthon a melóval.

Próbáltam fényképeket csinálni magamról, de olyan sonkás vagyok, hogy nem merem feltenni ide:S

2009. aug. 5. 13:05

A 90 napos is szétválasztó típusú, de az eredeti szétválasztós diéta az a Hay-féle. Ez már kicsit kiment a divatból, illetve feltámadt módosított formában a 90 napossal.


Ágicababa, én is tegnap előástam az Aerobzóna dvd-t, nagyon jólesett megcsinálni, én is minden nap meg fogom.

359. Maruszja (válaszként erre: 357. - Macika71)
2009. aug. 5. 12:40
Küldtem Neked egy képeslapot, nézdd meg légyszi a beérkező levelezésed.
358. Maruszja (válaszként erre: 357. - Macika71)
2009. aug. 5. 12:34
Gratulálok, ügyes vagy! További sok sikert kívánok!
357. Macika71 (válaszként erre: 356. - Maruszja)
2009. aug. 5. 12:33
Megvalaszolom itt a forumban is, semmi gondom vele. Mar több mint 10 eve vagyok kint es utazasi irodaban dolgozom.
356. Maruszja (válaszként erre: 351. - Macika71)
2009. aug. 5. 12:32

Ez is igaz lehet, jó tipp. Hiába mindig tanul az ember, azaz holtáig.


Mióta élsz Ausztriában? Dolgozol kint? Tudom nem fórumra illő kérdések, de ha nem titok válaszolhatsz, de ha nem válaszolsz, azt is elfogadom.

355. Maruszja (válaszként erre: 350. - 337ac1489c)
2009. aug. 5. 12:30

Ez a legjobb, amelyet Te csinálsz, egészségesen, odafigyeléssel enni, mozogni, de tuti eredményes!

Sok sikert kívánok hozzá!

2009. aug. 5. 11:39
én ma húslevest főzök a gyerkőknek, magamnak karalábélevest. Második pizza lesz. Van valakinek egy jó pizzatészta receptje? Teljes kiörlésű lisztes?
353. Ágicababa (válaszként erre: 352. - A6cd9cfa0c)
2009. aug. 5. 11:38

Közsi, szükségem lesz rá:)

Amúgy néztem egy Norbi Aerozónás fórum is van most már, nagy kedvet kaptam, hogy minden nap megcsináljam:)

Tudod mi a baj? Nem azért faltam fel lábasból a minimum 3 adagnyi pörit, mert ehetnékem volt, vagy ilyesmi...egyszerűen csak ettem mintha transzba estem volna...

ilyenkor lenne jó egy tükör, szembeköpni magam.

352. a6cd9cfa0c (válaszként erre: 345. - Ágicababa)
2009. aug. 5. 11:33

sziasztok, szia Ágicababa :) vagyunk itt bőven és Rám számíthatsz ha noszogatás kell :)))))))

szóval Én azt szoktam csinálni mielőtt elcsábulok, hogy belegondolok hogy ez most egy néhány másodpercnyi örömet ad Nekem, de azután milyen rosszul fogom érezni magam. egyél inkább ilyenkor valami kis zöldséget, gyümölcsöt vagy ülj rá a szobabicóra 4 percre :))))

Más: Én a szétválasztósat úgy fofom csak csinálni ahogy legelőször beszéltük. CH és fehérje külön.... nem cifrázom :)

legyetek jók és szépek és kitartóak! :)

351. Macika71 (válaszként erre: 200. - Jehru)
2009. aug. 5. 10:44
Nem csak a dietetikusok mondjak ezt, hanem az "etkezesi tanacsadok" is. En Ausztriaban elek es itt is van egy "Norbi", csak ö nönemü es Sascha Walleczek nevre hallgat. Ö is azt mondja, hogy 1 öklömnyi szenhidrat, egy tenyernyi feherje pl. hus es ket öklömnyi zöldsegfele. Es mindig kicsi tanyerbol kell enni, hogy ugy erezzük, hogy tele van a tanyerunk.
350. 337ac1489c (válaszként erre: 348. - Maruszja)
2009. aug. 5. 10:31
Ez a 90 napos diéta. Én is csináltam két hétig, be is indult a fogyás, de elég sok negatívumot olvastam erről a diétáról, meg sztem nem túl egészséges h ilyen sok szénhidrátot kell enni benne, valamint azt vettem észre, hogy ha egészségesen élek, vagyis odafigyelek h mit, mikor és mennyit eszek és mozgok is mellette, ugyanaz a hatása. Csak ez így nem annyira kötött. Mondjuk tény, hogy sokat vacilláltam, hogy 90 napos vagy egészséges táplálkozás...de végül az utóbbi mellett döntöttem. Mondjuk azért nem szólom le a 90 naposat, mert tény, hogy sok embernek bevált már.
349. Maruszja (válaszként erre: 343. - 28bb0619f6)
2009. aug. 5. 10:19
A tojást egy pár napig lehet csinálni, de a végén már annyira megundorodik tőle az ember és nem utolsósorban rengeteg benne a koleszterin, ami ugye nem hiányzik nekünk.
348. Maruszja (válaszként erre: 335. - Jehru)
2009. aug. 5. 10:18

Szia!

A szétválasztós diéta nem a tojásos.

Ez az, amikor

1. nap Protein nap (mindenféle húst lehet ekkor enni. (Tejet, sajtot csak ezen a napon lehet!)

2. nap: Keményítő nap (borsó, bab, lencse, burgonya)

3. nap Szénhidrát nap (Mindenféle tészta, pizza, pogácsa, este kötelező enni kicsi étcsokit)

4. nap: Gyümölcsnap (Mindenféle gyümölcsöt lehet enni, amennyit akarsz)


A lényege: Reggeli minden ugyanaz (gyümölcs)

Ebéd: a napodnak megfelelően elkészítve

Vacsora: ugyanaz, mint az ebéd, csak kisebb mennyiségben.


Hát én ezt csinálom hétfőtől.

Ma tészta napom van. Ezt nagyon szeretem.

347. evih
2009. aug. 5. 10:10
Én ma csak rizset eszek, zöldteával.
2009. aug. 5. 09:27

Sziasztok Mindenki!:)


Tök jó hűvös van ma! Veletek mizu?

Ki mit eszik ebédre, nekem egyenlőre nem sok ötletem van...:S

2009. aug. 4. 21:44

Sziasztok!


Na, végre visszaolvastam fürdetés, vacsifőzés, altatás, vasalás és bűnözés közben. Nagyon aktívak vagytok, ez tök jó. Olyan ügyesek vagytok mindnyájan...irigyellek benneteket. Én ma áldozatul estem a rizses pörimnek, annyira fincs lett...nekem ez a bajom. Addig addig kóstolgatok, amíg ki nem pukkadok:( Noszogatnátok engem is?

344. a6cd9cfa0c (válaszként erre: 342. - 28bb0619f6)
2009. aug. 4. 20:18

értem. köszi, így teljesen világos.


jehru! a cikkeket mindjárt elolvasom, de a 4 perc úgy ahogy leírtam nem kevés. próbáld ki bicóval, de a 20 mp az tényleg a maximum legyen... ahogy csak bírod. nemhogy kevés... úgy leterhelt az a 4 perc mint máskor egy óra eddzés :)

na elolvasom a cikkeket.

holnap aszem belevágok ebbe a szétválasztósba. bár utóbbi napokban jóformán csak husit meg zöldséget eszek, bár minden nap volt gyümi is de akkor ez most mellőzöm... de olyan fini az a dinnye :)

2009. aug. 4. 18:57
A tojás is mehet igen de akkor csak tojás akár 10 darab is ha annyi esik jól
342. 28bb0619f6 (válaszként erre: 331. - A6cd9cfa0c)
2009. aug. 4. 18:55
nem egyik nap csak hús azaz fehérje a másik nap gyümölcs azaz gyümölcs a harmadik nap esetleg zöldség de akkor csak az de a hús mellé ehetsz esetleg ha akarsz zöldségetde gyümit nem
341. jehru (válaszként erre: 337. - 7aab4d3657)
2009. aug. 4. 18:21
igen.vagyis nem:)most néztem meg és 10-et ír:)persze ezt nem kell betartani,csak ha valaki tojásfanatikus.
340. jehru
2009. aug. 4. 18:18

[link]


ezt még az intervallum edzéshez akartam,csak béna vagyok és lehagytam.egyébként ez az oldal nagyon jó(tesztoszteron.hu),csak sok embernek nem tetszik,hogy fúúj,testépítők,izomagy meg ilyenek,de egy csomó jó cikk van az étkezésről meg az edzésről.a többi meg kit érdekel:)

339. jehru (válaszként erre: 330. - A6cd9cfa0c)
2009. aug. 4. 18:13

Az intervallum edzés nagyon jó,és elvileg sokkal hatásosabb,mint ha 1 óráig mondjuk azonos intenzitással csinálnál valamit.Én bicóval szoktam,kb.30 percig bírom.De bármilyen kardió jellegű mozgással lehet,én más sporthoz még nem vettem magamon erőt,a futás szerintem elég durva lehet.Egyébként ezt sportolók is szokták csinálni.


A Tabata is nagyon jó,csak ahogy olvastam róla egy cikket,arra jutottam,hogy én ezeket a gyakorlatokat szoktam csinálni,csak nem 4 percig,nekem az elég kevésnek tűnik.Itt a cikk róla: [link]

338. a6cd9cfa0c (válaszként erre: 337. - 7aab4d3657)
2009. aug. 4. 18:11

egyébként tényleg jónak tűnik, csak Én a gyümölcsöt nem tudom hova tenni :(

no,

❮❮ ... 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook