Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Augusztustól fogyni szeretnél? Csatlakozz ide, együtt könnyebb! fórum

Augusztustól fogyni szeretnél? Csatlakozz ide, együtt könnyebb! (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 ... ❯❯
187. a6cd9cfa0c (válaszként erre: 186. - Jehru)
2009. aug. 2. 14:03

hát, nekem ugyanez. könyebb meg sem kóstolnom valamit, mint csak egyetlen falatot enni...

hogy mit csináltam? először is tornáztam, tornáztam, tornáztam... valamint alig ettem. egy idő után pedig már csak a fogyás körül és a kalóriák körül forgott minden gondolatom. akkor elértem a 175/57 értéket, és még mindig szégyelltem fürdőruhát felvenni, mert milyen dagadt vagyok... utólag már azon szégyenkezem milyen deszka voltam :(

hogy jöttem ki? nem tudom...

akkor kezdtek megváltozni a dolgok mikor elkezdtem fogamzásgátlót szedni. fogalmam sincs mi az összefüggés, ha van egyáltalán, de így volt.

viszont tudom hogy hajlamos vagyok a szélsőségekre. nálam sincsen középút (és nem csak a fogyiban). vagy nem csinálom vagy pedig nagyon csinálom. remélem itt sikerül összeverbuválódnia egy olyan társaságnak akik figyelnek egymásra. és ha valaki kezd rossz útra tévedni, azt észhez térítjük... nekem erre is szükségem van.... :)

186. jehru (válaszként erre: 184. - A6cd9cfa0c)
2009. aug. 2. 13:54

mikor ilyen szélsőségesen gondolkodtál,akkor mit csináltál?mármint miben nyilvánult meg pl. a kaját tekintve?mennyit ettél?és hogy jöttél ki belőle?

én sajnos észrevettem magamon,hogy néha én is ilyen szélsőséges vagyok.vagy alig eszek,vagy mindent.na jó az alig az túlzás,de nem valami sokat.középút nálam sajnos nem nagyon van,pedig ezt kéne megtanulnom,hogy tudjam tartani a súlyom.anyukám is úgy fogy,hogy nem csinál más kaját magának,hanem ami van,abból eszik keveset.na nekem ez abszolút kizárt.hogy lehet rántott húsból keveset enni,wááá

én inkább nem kísértem a sorsot és egyet se eszek.:(

2009. aug. 2. 13:24
ügyes vagy, nem semmi ilyen melegben tornázni, csak így tovább!!!
2009. aug. 2. 13:22

huhh... túl vagyok rajta. két dvd-t végigtornáztam :)

najó az utolsóból "csak" az első 26 percet...

ebéd megvolt...

néztem tegnap a viasaton a ducik és véznákat (vagy mi a címe, valaki itt írta h milyen jó).

hm... hát tanulságos. nem tudom Ti hogy vagytok vele, de amikor Én ilyen intenzitással nekiállok fogyni, Én nagyon odafigyelek a kajálásra... nem tudom honnantól számít nem normálisnak? mint írtam Én már voltam benne ilyen szélsőséges gondolkodásban.........:(

de azért most észnél vagyok - remélem :)

183. knelli
2009. aug. 2. 13:19
roossz a billentyűzet:)
182. knelli
2009. aug. 2. 13:19
sziasztok,én ugyanúgy eszek mindent azon nem fogok váltpztatni néha még 1 csoki is becsúszik nem akarok én megkattani,csak kevesebbet eszem meg pékárú egyáltalán nem ,sok víz és zöld tea,este semmio nehéz heti 4-5 torna mondjuk ma megpróbálkozom a hastánccal és meglátjuk az mie mert akkor azt még beiktatom a maradék 2 napra pihenés képp,mondjuk nekem a csokiról a legnehezebb lemondani,én 2 hónapja raktam le a cigit és feljött 2-3 kg azt akarom leadni meg ugye izmosodni!
181. kiscsillag1225 (válaszként erre: 178. - 337ac1489c)
2009. aug. 2. 13:10
szia! abszolut nem sok ez. Velem meg az a baj,h. reggelizni nagyon ritkán tudok. Pl. 1 hete nyaralás alatt simán ment minden reggel villás reggeli:) én ma ebédre brassóit ettem krumpli nélkül. nemsokára rászánom magam a tornára.
180. Macika71 (válaszként erre: 168. - El_gapo)
2009. aug. 2. 12:57
Azt nem irtam, hogy enni nem szoktam, anelkül ki sem birnam, agyonütnek mindenkit. (na ez persze csak poen). Csak kicsit nehezkes, mert ket kerdes megvalaszolasa között kell enni.
2009. aug. 2. 12:57
A reggeli szerintem is fontos, nagy igazság van a reggelizz mint egy király ebédelj mint egy polgár vacsorázz mint egy koldus mondásban:)
2009. aug. 2. 12:39

Szia mindenkinek!


Reggeli kimaradt? Én nem bírnám...nekem muszáj ébredés után szinte rögtön ennem vmit, mondjuk a dietetikus szerint ez nem baj, sőt. Én reggelire 1 sz. tönkölybúzás kenyeret ettem, csirkesonkával meg paprikával, utána 1 sz görögdinnye.

Tízóraira 1 banán meg 1 alma.

Ebédre 2dl csirkekrémleves és borsós-kukoricás barnarizs lesz.

Szerintetek ez így jó vagy sok? (Jelzem, nekem így is kevés:))

177. jehru
2009. aug. 2. 12:19

Sziasztok!

Jó olvasni,hogy mindenki ennyire elszánt,mostmár nekem is több kedvem lett hozzá,lehet a naplóírást is elkezdem újra.Nekem ma pihenőnapom lett volna,de a lelkiismeret elhajtott bicózni,nem bántam meg,baromi jól esett.Néha annyira nehéz rávenni magam a mozgásra,de aztán mindig örülök,hogy végigcsináltam.Most megyek ebédelni,csinálok sonkás tojást.Kitartás mindenkinek,anyecs jó tornát.

2009. aug. 2. 11:30
én most olvasom.
2009. aug. 2. 11:27

sziasztok! hát a reggeli most nálam is kimaradt...

most ugrok neki a tornának, utána ebéd... karfiolleves és csirkehusi salátával :)

most már csinálom annyi ideje hogy nem akarom elszúrni, mert akkor az olyan mintha kezdhetném előlről, no meg a szemrehányás magamnak... ha meg tornázok akkor meg még egy ok a kitartásra... hiszen nem azért "szenvedek" itt a 35 fokban egy órát hogy aztán zabáljak :)

olvastátok amiket belinkeltem....?

2009. aug. 2. 11:22
sziasztok ? Hogy vagytoK?Tegnap du. meg este kirándultunk egyet biciklivel. reggel cappucinót ittam (3 in 1), reggelit nem ettem, mert nem voltam éhes, nemsokára ebéd, abból kihagyom a krumplit. Du. meg tornázom. Van olyan, aki használ vagy használt taposógépet?
173. el_gapo (válaszként erre: 148. - Jehru)
2009. aug. 2. 11:04
Köszönöm!
172. el_gapo (válaszként erre: 169. - Fd8e423e9e)
2009. aug. 2. 11:03
Mennyi a napi fehérjebeviteled?
171. evih
2009. aug. 2. 10:51

Jó reggelt! Kávé édesítővel meg tej egy kis gabonapehellyel+ két szelet parizer kenyér nélkül 8-kor, de már éhes vagyok! :-)

Most ennem kéne valamit? Így legalább 6x fogok enni, míg lefekszek...

Dorka, igen, ezt mondták már nekem akkor is, hogy az izom nehezebb, de tudod, nekem a mérleg volt az etalon :-( Sajnos feladtam. Örülök a jó tanácsoknak, nagy erőt érzek most magamban!

2009. aug. 2. 10:29
Jah és rendszeresen halat, meg hetente néhányszor magvakat.
2009. aug. 2. 10:28
Nekem is belassult a fogyásom, mert elkezdtem az alakformálást (így izmosodtam),de tartottam két nap zöldség-gyümölcs napot, és újra megmozdult a mérleg. Nekem most az a fő elvem, hogy eszek rendszeresen (főleg mert gyógyszert is szedek), olyan ételeket melyek nagy mennyiségben is kevés kalóriát tartalmaznak ( sok zöldség, és kevesebb gyümölcs), ezzel betelítem magam és bírom a következő étkezésig. Persze minden nap eszek teljes kiőrlésű kenyeret, min. egy joghurtot, és némi sovány husit. És rengeteget mozgok!
168. el_gapo (válaszként erre: 164. - Macika71)
2009. aug. 2. 09:29
Legrosszabb esetben is 4-5 óránként enni kell, hogy az anyagcsere ne lassuljon.
167. dorka23 (válaszként erre: 136. - Evih)
2009. aug. 2. 09:20
sztem azért lettél több, mert izmosodtál:)
2009. aug. 2. 08:25

Jó reggelt!!

Csak folyadékot??Minden elismerésem, én ezt sosem tudtam megcsinálni.Nekem legalább ennem kell!!

2009. aug. 2. 08:13
jó reggelt mindenkinek én ma csak folyadékot iszom de azt nagyon sokat
164. Macika71 (válaszként erre: 142. - El_gapo)
2009. aug. 2. 07:26
Nem fekszem le delutan 6-kor aludni, söt legtöbbször ilyenkor meg dolgozom. Megfigyeltem, ha nem eszem 4 ora utan, akkor jobban reagal a szervezetem. Mivel altalaban mar 5:30-kor kelek, valamit ennem kell legkesöbb 7:30 körül, mert különben feldobom a bakancsot, igy en a "reggel fele tolom el" a napjaimat. Napközben ugy is eleg tortura az eves, mint irtam mar utasforgalomban dolgozom es ugyan van hivatalos ebedszünet, de amikor teljesen egyedül vagy eselyed sincs becsukni!
163. Macika71 (válaszként erre: 91. - 28bb0619f6)
2009. aug. 2. 07:22
Elküldened nekem priviben, köszönöm elöre is!
2009. aug. 1. 22:50
161. a6cd9cfa0c (válaszként erre: 160. - A6cd9cfa0c)
2009. aug. 1. 22:47
2009. aug. 1. 22:43

öröm olvasni ezt a sok lelkes, fogynivágyót :)

végülis czanik balázzsal tornáztam este... és nagyon büszke vagyok magamra hogy a hasburninget végigcsináltam :)))

utána ettem, paradicsomot,uborkát,répát és fokhagymát. ja meg 4 szelet párizsit egy mozarellával.... dejóvolt :)

ez olyan 9 körül volt és mint látjátok még nem feküdtem le...ennyi mehet vacsira nem???

ja meg volt egy műsor közben, ahol egy orvos, dietetikus azt mondta hogy a langyos vízbe citrom leve (és semmi más!) az anyagcsere gyorsító hatású... úh evih igyál olyat sokat :)

na jó éjt lánykák, álmodjátok hogy szép vékonyak vagytok :)

holnap egy újabb nap, újabb lehetőségekkel :)

2009. aug. 1. 21:26

Hú nem győzök visszaolvasni.Ez igen!!

Nos nekem reggeli kulcsfontosságú.Gyümölcs natúre?Na én attól kidőlnék.Mindenféleképpen tartalmas, mondjuk úgy kalóriadúsra van szükségem.Utána mehet a lazítás, de enélkül én hulla vagyok!

Egyébként 164 és most 71-72kg vagyok.Olyan 60 körül húztam határt magamnak, de ha belegondolok, hogy fél éve még 82-83at nyomtam, már most is roppant boldog vagyok.

2009. aug. 1. 21:12
Semmit sem ront a minőségén nyugodtan ihatod együtt is bár én magában cukor nélkül iszom igen és csökkenti az éhséget is.
❮❮ ... 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook