Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Au pair munka? fórum

Au pair munka? (beszélgetős fórum)

❮❮ ... 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 ... ❯❯
8809. 21Lina21 (válaszként erre: 8807. - Julianne)
2013. jan. 9. 08:28

Köszönöm a válaszod!

Jelenleg első helyen Ausztria áll, majd Németország és Finnország. Ezek a fő célok, de ha más országból találok családot és érzem, hogy ők azok, akkor nem fogom visszautasítani. :)

8808. Gabido (válaszként erre: 8805. - Julianne)
2013. jan. 8. 22:14

Németországban elég bonyolult lett az eu által,mert valahogy mindenki másat mond. Ha vízum kell akkor egyszerű 24 éves kor. De ugye az eu-bol már nem kell és onnantól fogva kezdődnek bonyodalmak :-)

Nyugodtan jelentkezz Németországba, van esélyed :-)

8807. Julianne (válaszként erre: 8802. - 21Lina21)
2013. jan. 8. 22:03
Ha csak 2 honapra szeretnel menni biztosan nehezebb lesz csaladot talalni, mintha hosszabb idore tudnal menni. Es talan picit korai is keresgelni. De persze semmikepp se add fel, ha kitarto vagy, biztosan talasz egy szamodra megfelelo csaladot. Egyebkent melyik orszag az uticelod?
8806. Julianne (válaszként erre: 8799. - Lillus23)
2013. jan. 8. 22:01
kedves Lillus23! Szerintem sokszor veszelyesebb az ilyen keretlen emailekbe belebonyolodni, mint sajat magadnak megszervezni. Nincs tapasztalatom Olaszorszaggal, de amit en altalanossagban mondanek, az az, hogy muszaj turelmesnek lenni es varni a megfelelo csaladra. Hidd el, tudni fogod melyik az!
8805. Julianne
2013. jan. 8. 21:58
Gabido es Kutyaimadolany, koszonom az informaciot! Na akkor ennek meg utanajarok. Csak azert erdekes, mert nekem az elso uticelom Nemetorszag volt es nem egy csalad utasitott vissza azzal, hogy mar elmultam 24... es ez aupirworld-on. Na de vegulis, mint altalaban, igy van jol, igazan jo helyen vagyok most. :)
8804. 21Lina21 (válaszként erre: 8803. - Gabido)
2013. jan. 8. 11:08

Köszönöm a lelkesítő szavakat! :)

Más oldalakról még nem is hallottam, főként csak a közvetítősökről. Tudsz nekem párat mondani/linkelni?

8803. Gabido (válaszként erre: 8802. - 21Lina21)
2013. jan. 8. 10:59
Általában egy évre keresnek, vagy manapság többre. Irj tovább szorgalmasan családoknak, ne törődj vele ha visszautasítottanak. Vannak más oldalak is,nem csak az aupairword,próbáld meg ott is.
8802. 21Lina21 (válaszként erre: 8801. - Gabido)
2013. jan. 8. 10:55

Sajnos maximum csak 2 hónapra tudok kimenni(július- augusztus/szept. első hete), mert szeretném folytatni mesterképzésen, bár ilyen keretszámok mellett ez is kérdéses... na, mindegy.

Tudom, hogy ez a rövid idő nem a legideálisabb, de egyre több olyan családot látok, akik csak nyárra keresnek au pairt. Remélem megtalálom a megfelelőt és igazad lesz! Már a profilképcserén is gondolkodtam, hátha a színvilág nem tetszik a szülőknek. :D :D :D Persze, ez már csak ilyen "szenvedés" a részemről... :D

8801. Gabido (válaszként erre: 8800. - 21Lina21)
2013. jan. 8. 10:40

Mennyi ideig akarsz menni? Az nem baj,ha nem téged választottak,jobb ez így,mint később ha már náluk lennél :-)

Ne add fel és jönni fog a megfelelő család.

8800. 21Lina21
2013. jan. 8. 10:28

Sziasztok!

Nem vagyok az a rinyálós és "feladom a dolgot elsőre" fajta, de 3-ból 3 család visszautasított. Értem én, hogy sok ember közül kell nekik választani és így az esélyek csökkennek, de ez most kezd egy kicsit lelombozni. Lehet, hogy valamit nem jól csinálok?! Az "application" levélbe ti írtatok valami személyeset vagy csak az alap szöveget küldtétek tovább? Mindenkinek ilyen nehezen indult be a dolog vagy csak én szenvedek ezzel ennyire? :/

8799. Lillus23
2013. jan. 7. 18:09

kaptam emailt egy bizonyos Stefanie Cerchiarini-től caring patron ügynökségtől írt,hogy ,ha gondolom ,akkor az ő segítségével az ügynökségen keresztül találhatnánk családot, mert látta az egyik aupair-es oldalon,hogy Olaszországban szeretnék dolgozni.

Hallottatok már erről az ügynökségről valamit?

8798. Lillus23 (válaszként erre: 8797. - Mnikkix)
2013. jan. 7. 15:59

köszi az infót :), ezt a 250 eurot kicsit keveslem is ,de szeptemberig még van időm megtalálni a megfelelő családot, no igen ,ez az együtt takarítás,amíg nem talál munkát furán is hangzott,de majd csak találok másikat.

Azt megkérdezhetem,hogy te is csak neten vetted fel a kapcsolatot a családdal vagy ügynökségen keresztül mentél ki?

8797. mnikkix (válaszként erre: 8796. - Lillus23)
2013. jan. 7. 15:36

minden országban más az a minimum össze,amit a családok adnak az au pairnek.

nekem is csak a vasárnap szabad,de én 2x annyi pénzt kapok(Dánia)

neked kell eldönteni mit vállalsz. az 'együtt' takarítunk dolgot pedig mindenki ismeri:DD

tehát TE fogsz takarítani,csak eleinte megmutatja hogy kell:)))

8796. Lillus23
2013. jan. 6. 18:08

Sziasztok!


Még csak most kezdtem el aupair munka után keresgélni,főleg olaszországi munkákat nézegetek,aki eddig visszaírt ő leírta,hogy mit kellene csinálni, viszont hozzátette,hogy ezt csak addig végezzük közösen; takarítás, főzés,amíg ő nem talál állást... és csak a vasárnap lenne szabad, 250euro-t fizetnének,amit én kevésnek tartok,mivel teljesen szabad hétvégém nem is lesz.

Érdemes ehhez a családhoz menni? Azt meg lehet itt kérdezni,hogy átlagban ki mennyit keres?

Előre is köszönöm a válaszokat! :)

8795. Kutyaimádólány (válaszként erre: 8788. - Julianne)
2013. jan. 5. 20:21

Még nem, de jövőhét hétvégén már ott leszek, ha minden jól megy. Viszont csak egy hónapra megyek, a család csak egy hónapra keres au pair. Amúgy mit szeretnél kérdezni?


Én 28 vagyok és Németországban voltam au pair 8 hónapig és volt au pair biztosításom is, úgyhogy nem hiszem, hogy 24 év a korhatár.

8794. Klarissza81 (válaszként erre: 8787. - Julianne)
2013. jan. 5. 17:51

Szia, köszönöm a z információt :)


Némi "biztonságot, hátteret" éreznék, ha közvetítői irodán keresztül mennék ki au pair-nek.

8793. Gabido (válaszként erre: 8789. - Julianne)
2013. jan. 5. 14:58
A 24 év azokra az országokra vonatkozik,ahol vizum kell az au-pairkedéshez(Oroszország meg ilyenek)
8792. Gabido (válaszként erre: 8789. - Julianne)
2013. jan. 5. 14:55

Az au-pair biztosítások 30 éves korig mennek. Az Eu-nak van egy törvénye az au-pairekröl abban benne van 18-30 éves korig,ezzel az a baj,hogy itt Németországban ez nem hivatalos. Az utolsó információm az,hogy 27 év a felsö határ.

Da ha úgyis au-pair world-ön megy ott nem nagyon foglalkoznak ezzel :-)

8791. szöszi25 (válaszként erre: 8790. - Dreina30)
2013. jan. 5. 12:34

Szia!


Én Cardiff mellett vagyok. Én úgy tudom hogy Swanseanak nincs reptere. Amit én ismerek, bár még nem voltam ott, az a cardiff-i reptér, de oda a KLM-es társaság megy, Amszterdami átszállással és ez elég drága sajnos mivel nem fapados járat. Amit tudok neked javasolni az Bristol. Ha gondolod szívesen segítek az utazásod megtervezésében, hogy hogyan tudnál könnyebben eljutni Swanseaba.

8790. dreina30
2013. jan. 5. 12:20

Sziasztok!

Tudnátok nekem segíteni? Wales, Swansea városba szeretnék utazni,de nem találok közvetlen járatot oda. Vagy lehet h. csak átszállással juthatok el? Nagyon kedves a család, szeretném őket választani, de mivel sohasem repültem még, jobb lenne a közvetlen járat.

Előre is köszi.

8789. Julianne (válaszként erre: 8762. - Mnikkix)
2013. jan. 4. 22:18

En Franciaorszagban egy viszonylag kis varosban vagyok. A csalad fantasztikus, nem hinnem, hogy toluk jobbat kivanhatnek. (annak ellenere mondom ezt, hogy 3 fiura vigyazok :) ) A karacsonyt veluk toltottem es nem tudok jobb szot ra, mint a csodalatos, mint a filmekben.. :) Nagy csalad, vacsora, beszelgetes, szuper volt....

Szeptember ota vagyok itt, nulla nyelvtudassal erkeztem (nemetet es angolt tanultam otthon), most mar egesz jol beszelek, igaz, azon kivul, hogy a gyerekekkel csak franciaul tudok kommunikalni, egy 14 hetes intenziv nyelvkurzuson is reszt vettem.

Szoval, ha valaki nyelvet akar tanulni, azt hiszem ettol olcsobb es jobb modja nincs :).

A kovetkezo terv Berlin, bar ha minden igaz, Nemetorszagban nem lehetek au-pair, mert elmultam mar 24. Van errol valami infotok?

Elore is koszi! :)

8788. Julianne (válaszként erre: 8783. - Kutyaimádólány)
2013. jan. 4. 22:01
Szia! Miert, te Berlinben? En nem vagyok ott, de az kovetkezo uticel es lenne nehany kerdesem... :)
8787. Julianne (válaszként erre: 8786. - Klarissza81)
2013. jan. 4. 21:55

Szia!


En nem kozvetito cegen keresztul jottem, hanem kozvetlenul a csaladdal vettem fel a kapcsolatot az aupairworld. net -en keresztul. En ezt az oldalt talaltam a legjobbnak!

Sok sikert!

2013. jan. 2. 15:52

Sziasztok!


Ausztriába szeretnék menni au pair-nek.

Segítséget kérnék, melyik közvetítő céget/irodát ajánljátok?


Köszi

2013. jan. 2. 00:20

Sziasztok!


Él valaki Nürnbergben közületek?


Köszi. :)

8784. angel16
2013. jan. 1. 21:11

Írtam egy összefoglalót a bolgomban a 2012-es évemről, arról, hogy mi mindent érhetünk el aupairként, írtam arról, hogyan feljődött a nyelvtudásom, hogy milyen emberekkel és közösségekkel hozott össze a sors, a rengeteg helyről, ahol jártam, az utazás és a szervezés örömeiről, és a londoni élet szépségeiről!A couchsurfingről is írtam, hogy mennyire hasznosnak tartom, nemcsak ingyen szállás de nemzetközi barátságkötés szempontjából!

Sok aupair "horrorsztorit" hallok-olvasok, így gondoltam leírom az én példámat, hogy az aupairségből szerintem igenis ki lehet hozni rengeteget! Btw BÚÉK mindenkinek:))

[link]

2013. jan. 1. 16:48
Valaki esetleg Berlinben?
8782. Lou1989 (válaszként erre: 8781. - Girly)
2012. dec. 27. 17:47
Szia. Én ugyan 2 hete jöttem haza, de vannak sokan kint magyarok Corkban... próbáld meg a közösségi oldalak csoportjait...biztos találasz valakit. Carrigalineben tuti vannak magyarok:)
8781. girly
2012. dec. 26. 15:38
Van valaki Írországban??? Esetleg Cork körül? :)
8780. Lou1989 (válaszként erre: 8775. - Cilcos90)
2012. dec. 22. 23:27
Nekem komolyan vették a privát szférát...apuka talán egyszer volt bent a szobámban 1 év alatt valamit megjavítani, anyuka csak kopogás után jött be ha valami mondandója volt... a gyerekek nekem eleinte berohangáltak, de aztán mindig erőltetem, hogy kopogjon, és ha mondom, hogy jöhet, akkor bejön. Totál megszokták, és a végén már egymást figyelmeztették, ha elfelejtettek kopogni stb. Szerintem az a normális, ha ezt a részét a magánéletednek nem hagyod zargatni... nem mintha akármit is rejtegetnénk szerintem, de akkor sem jó ha nem tisztelik ezt.
❮❮ ... 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook