Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Arcfiatalítás, arcplasztika tapasztalatok fórum

Arcfiatalítás, arcplasztika tapasztalatok (beszélgetős fórum)


2013. máj. 11. 20:28
Sziasztok!54 évesen arcplasztikára készülök, miniliftben gondolkodom..Dr. Csuhánál már voltam konzin,láttam az oldalán a képeket is, de ezek kb. 2-3 éve ugyanazok.Van valakinek miniliftes vagy egyéb arcplasztikás tapasztalata nála vagy másnál?Kit ajánlanátok?Nekem sajnos már 99%, hogy túl nagy a börfelesleg, vagyis más fiatalító eljárás nem segítene..viszont szeretnék egy igazán tapasztalt dokihoz menni. Remélem jelentkezik 1-2 sorstárs?
2013. máj. 5. 17:21
sziasztok! Szeretnék tanácsot kérni tőletek. Arcfeltöltést szeretnék csináltatni saját zsírral. A Wágner dokinak láttam élőben munkáját, nagyon szépek celeb kinézetűek lettek a lányok. A műtétet 2 éve csinálta. az egyik csajszi szült is közben(hízott- fogyott) és még mindig szép az arca. Attól félek, hogy túl öreg már a doki és nem biztos a keze….ha valakinek van ötlete kihez menjek szívesen veszem.
200. kisduna
2013. ápr. 15. 18:15
A zsírtöltèsből valamennyi mindig felszívòdik de,hogy mennyi mindenkinél más.Azt olvastam nem is felszívódik hanem elhalnak a zsírsejtek.Ez végeredményben egy mini transzplantáció és kinek-kinek mennyire védekezik a szervezete.
2013. ápr. 15. 08:43

kisduna ; ez igy van! a pénz a zsebébe, akkormár neki mindegy.


valaki irta itt multkor hogy felszivodott az összes.

tényleg igy van?

csak kiváncsi vagyok!

198. kisduna (válaszként erre: 197. - TitokLány)
2013. ápr. 14. 15:51
Ebbe igazad van.Én is ezért nem ö hozzá megyek arcra.Nem azt várja az ember,hogy kinyalják a .......de mikór bizonytalan a végeredményt illetöen jól esne egy kis biztatás.
197. TitokLány (válaszként erre: 196. - Kisduna)
2013. ápr. 14. 07:53

nyilván kérdeztem tőle is.

de ti is tudjátok,hogy az orvos nagyon elvan ájulva a munkájátol., ő ezt már most nagyon jonak látja.

sminkkel nem is gáz, meg írtam is nektek, hogy jok a visszajelzések.

csak az bosszant,hogy oldara is kihozta ,így szemből nézve másabb mint az eredeti arcformám.

én teltebbé akartam tetetni az arcom,ott elöl, a mosoly almácskáknál, nem pedig oldalra kihozatni a zsírt ,hogy olyan széles arcformám legyen!

ennyi a bajom!

és ott az a rész a legkeményebb! nem is tudom,hogy szívodik e majd abból??

mert bezzeg ahova szerettem volna oda is tett, de ott puhább, szal sztem majd onnan szivodik fel,!

remélem a széléből is lemegy!

hát ezért itt kérdezősködök,mert ő amikor neki a pénz már a zsebében, nem fogja a saját munkáját leszólni!

196. kisduna (válaszként erre: 195. - TitokLány)
2013. ápr. 13. 23:06
Mért nem kérdezel rá a dokinál?De Anita az aszisztense is biztos elmondja mik a tapasztalatok náluk.Téged a Lászkó doki operált ha jól emlékszem?
195. TitokLány (válaszként erre: 194. - Kisduna)
2013. ápr. 13. 19:44

nem tudjátok hol lehet erről olvasni h mikor ,és mennyi megy le?

mert irtátok h apad..

de félek h mivan ha oldalról nem megy le??

eléggé kiálósra csinálta.

194. kisduna (válaszként erre: 192. - Tanti59)
2013. ápr. 13. 18:36
Az még odébb van júni. közepe ez volt az első olyan nap amikor még nem volt bejegyezve senki mert ha ilyet csinál másik műtétet már nem vállal.
2013. ápr. 12. 19:29

remélem még a széléből lejjebb megy.

de más az sem olyan vész.

egy hete volt a műtét.

192. tanti59 (válaszként erre: 191. - Kisduna)
2013. ápr. 12. 18:11
Te mikor mész arcra? Beszámolot kérünk án!:)
191. kisduna
2013. ápr. 12. 15:02

Szerintem igen akár még hetek múlva is láthatsz apróbb változást hiszen talán 2 hete csinálták?Egyébként azt mondják,hogy kb.6 hét alatt alakul ki a végleges állapot de még utána is alakulgat.

Nincs kedved 1-2 képet feldobni ?

2013. ápr. 12. 11:39

örömmel értesitelek titeket, hogy vaóban igazatok volt!

:))

felszivodtak nagyjábol a duzzanatok!

még egy két helyen van, de az nem vészes!

nagyon szépen alakul eddig!

sokan dicsérték ,hogy milyen szép!

szerintetek még amugy fog apadni?

189. kisduna
2013. ápr. 8. 18:03
Légy pozitív!Biztos szép lesz csak ki kell böjtölni.
2013. ápr. 8. 15:51

hát ,igen valamennyit igen!

igazatok volt.!

már csak azt remélem h igazán szép leszek,olyan amire befizettem :D

mert ugye kérdezte doki h megemelje e a szemöldököm,és ezáltal nagyobb lesz tekintetem, én erre: persze, az jol állhat.

de egyenlőre nemhogy nagyobb ,hanem kissebb a szemem mint volt eredetileg,, és nem megemelődött a szemöldök hanem kiáll a fejemből,ezért olyan ősasszonyos,és markáns.!

ha ez valóban felemelkedik idővel,és két oldalt kicsit lejjebb megy, megleszek elégedve!

szerintetek ??

187. kisduna (válaszként erre: 185. - TitokLány)
2013. ápr. 7. 20:39
Mi van veled?Alakulsz?
186. tanti59
2013. ápr. 6. 21:39
írtam privit
2013. ápr. 6. 18:32

ja és az is ijesztő h kezd igy 3dik napra a szemem alatt belilulni,és bedagadni.. közvetlen a szemünk alatti érzékeny bőr..

remélem nem elsz gáz !

184. TitokLány (válaszként erre: 178. - Tanti59)
2013. ápr. 6. 18:30

ja erre nem is válaszoltam.. azt mondta 30-40%-ék, de félek h mivan ha mégse szivodik fel annyi.!

350ezer volt. nem olcsó!

mások mennyiért csinálják?

Gill- nél sokkal olcsobb ,azt tudom..de lehet h ő nem annyira profi. ??

183. kisduna (válaszként erre: 182. - TitokLány)
2013. ápr. 6. 15:51
A krémeket próbáld ki!És Kerüld a tükröt.
2013. ápr. 6. 15:20

köszi nektek!

de igen,vannak képek..

átküldöm mailbe, ha adsz privibe egy címet.!

ide nem raknám most fel!

181. tanti59 (válaszként erre: 179. - TitokLány)
2013. ápr. 6. 14:30

NyUGI_NYUGI- én is csak azt mondom ,meglátod pár nap ,csoda szép leszel,....le fog apadni,kitartás

*ne nézz tükörbe pár napig,tudom ez nehéz:(((


Képet nem csináltál?elötte-utána

180. kisduna (válaszként erre: 179. - TitokLány)
2013. ápr. 6. 12:49
KITARTÁS!És csak ismételni tudom magam sűrűn borogasd enyhén maszírozgasd de inkább csak simizd.Igyál sokat 20kg/1 litert és nyugodtan bevehetsz napi 1-szer 1000-res C vitamint.Kenhetsz rá MEDHIRUD krémet véraláfutások, duzzanatok felszívódásának elősegítésére vagy fekete nadálytő krémet.
2013. ápr. 6. 11:57

köszi, olyan jó hogy tartjátok bennem a lelket!

most olyan a fejem mint egy macskának, kivan feszülve a bőröm,és nem túl szép a fejem :(

nagyon kiáll az arcom,mert szerintem sokat tett odlalra!

és a szemöldökömbe is tett,ezáltal olyan vagyok mint egy ősasszony.

nem tul esztétikus, mondhatom, a mütát után itthon, el is sirtam magam,hogy ezért fizettem,hogy csűnyább legyen ,mint volt :(

30 mili van az arcomban!

orcákban 10-10 mili.

szemöldökben 2-2 mili,-(bár nem tudom azt hogy tervezte igy a doki, hisz azt beszéltük azért tesz bele,h nagyobbnak tünjön, nyiltabbnak a szemem, erre inkább sokkal kisebbnek tünik egyenlőre, hiszen ugye felvan dagadva a szemöldökcsontom.)tehát ellenkezőleg néz ki eddig,mint a tervezett. botrány :D

a maradék milit a mosolyvonalba tette!

felhivtam egy másik dokit kiváncsiságbol,hogy mit mond, és ő is mondta h türelem,és ha persze nem szivodna fel a későbbiekben amit szeretnék h eltünjön, akkor kilehet szedni-!

igyekszem nem sokat nézni tükörbe,mert csak felcsesezm az agyam!

178. tanti59 (válaszként erre: 176. - TitokLány)
2013. ápr. 5. 21:41

Ne aggodj lejjebb fog menni,...3-4 nap megszünik a duzzanat,mert azért csak 1 beavatkozás,s megduzzad

"20-30-40 %felszívodik,...a barátnőmnek pl utána kellett tölteni olyan sok felszívodott,...


Mit mondtak ,mennyi szívodik fel?

Mennyiért csinálta?

177. kisduna (válaszként erre: 176. - TitokLány)
2013. ápr. 5. 09:58
Ez mindenkinél más.De nyugi ne gondolkodj már most ezen.Ráérsz 2-3 hónap múlva.A végleges eredmény kb. addigra alakul ki.De már 2-3 hét múlva is jóval szebb lesz.
2013. ápr. 5. 09:24

Értem.

remélem lejjebb megy jóval!

egyébként kilehet szedni belőle, ha nem tetszik?

mit tudtok,mennyi idő még felszivodik valamennyi zsir, és mennyi szivódik fel?

mert minden doki mást mondott!

köszönöm

175. kisduna (válaszként erre: 174. - TitokLány)
2013. ápr. 4. 21:57
Ha józanul belegondolsz rájössz,hogy az arcod nagy megrázkódtatáson ment át .Pl.ha beütöd akkor is feldagad sőt a következő napokban még rosszabb is lehet.Tehát türelem ,biztos jövőhéten mar jobb lesz.Borogasd sűrűn de vigyázz ne fázzon meg.Nem kell csont hideget rátenni és mindenképpen tekerd be egy ruhába.
2013. ápr. 4. 19:37

köszi, édes vagy.

szomoru vagyok amugy egy kicsit ,mert tulságosan kihuzta oldalra..reménykedek,hogy lejjebb megy ez az egész.!

ugye nem lesz ekkora püffedt fejem?

pasim szerint nem lett tul jo, szerinte az eredeti jobb volt.. mondhatom boldog vagyok :((

nekem az nem tetszik benne hogy tulságosan püffedt,és oldalra kijött a töltés, tehát szemből nézve, kiáll!

tanácsokat kérek! köszönöm

173. kisduna (válaszként erre: 172. - TitokLány)
2013. ápr. 4. 18:39

Nagyon bátor vagy !Egy kicsit jegeld,hogy hamarabb lelohadjon.Fagyasztott zöldborsót vagy kukoricát türcsibe tekerve tedd rá.


Közben én is döntöttem Dr.Papp Péterhez megyek csak az a bajom,hogy júni közepére van nála hely mert aznep amikór macs-lift + szem plasztikát csinál aznapra mást nem vállal.Remélem addig nem száll inamba a bátorság!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook