Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Arcfiatalítás, arcplasztika tapasztalatok fórum

Arcfiatalítás, arcplasztika tapasztalatok (beszélgetős fórum)


2011. ápr. 24. 20:42
Sziasztok! Teljesen új vagyok itt. 6 napja plasztikàztattam az arcom, plusz alsó és felső szemhéjplasztika volt. Kibirhato. Màra màr kezdek rendesen làtni, elég jól lement a duzzanat is. Megprobàlok képeket feltölteni az első naptól kezdve. Ha valakinek kérdése van, szívesen segítek ha tudok.
81. syla74 (válaszként erre: 54. - 4a5570eb33)
2011. ápr. 3. 13:42

Szia Rachel67!

Én is arcplasztikára készülok mini arc és -nyakpalsztika.

Szeretném elkérni az orvosod nevét és elérhetőségét S.O.S!!

Nagyon köszönöm!!

Üdv.Syla

80. syla74 (válaszként erre: 74. - E3d1b97a8e)
2011. ápr. 3. 13:36

Szia spvDórika!

Én még csak 37 éves vagyok,de a munkám miatt muszály arcfelvarrás csináltatnom!

Kérlek szépen,hogy az orvos nevét és elérhetőségét küld el nekem!

Te mennyit fizettél?

Nekem egyenlőre mini arcplasztikát ajánlottak és a nyakbőr megfeszítését.

Szerinteez mennyibe kerűlhet?

Várom mielöbbi válaszod!!Köszönöm!

Üdvözlettel!

Syla

79. syla74 (válaszként erre: 45. - 4a5570eb33)
2011. ápr. 3. 01:39

Szia!


Én is arcplasztikára készülök!

Kérlek árúld el,hogy ki volt az orvosod!!

Teljes plasztika volt mini vagy MACS plasztika?

Hol vannak a hegek?

Felvarrták a szöveeket is vagy csak a bőrt?

Kérlek írj le mindent amit fontosnak tartassz és az orvos nevét tel.számát is küld el kérlek!!!

Köszönöm!!!Üdv.Syla

78. 4e26ebc823 (válaszként erre: 76. - Kékangyalka)
2011. márc. 15. 16:23

Szia Angyalka!

olvastam én is Shiluette-ről. Az enyhén megereszkedett alsó és középarc emelésre szolgál. Az Apthonál és az aranyszálnál jobb. Az ára fél misi körül van, de sokkal kíméletesebb, ambulánsan végzik, illetve sokkal hamarabb gyógyul, nem esel ki a munkából. Az a baj, hogy fórumban nem találni semmilyen tapasztalatot, viszont sok a gyártói reklámszagú ismertető.. de én ezekkel kapcsolatban eléggé bizalmatlan vagyok.... engem csak a személyes tapasztalatok győznek meg. Én biztosan nem tudnék heteket kiesni a munkából, meg arckötést viselni hetekig...

77. GabciBSB (válaszként erre: 76. - Kékangyalka)
2011. febr. 9. 09:35
Szia! Kémiait csinál, de pontosabbat nem tudok írni, mert ebben nem műveltem ki magam. Dr. Ignácz Zsuzsanna a neve és ha rákeresel, akkor sok infót találsz róla! Én csak a legjobbakat tudom róla mondani. Sok sikert!!!
76. kékangyalka (válaszként erre: 75. - GabciBSB)
2011. febr. 9. 09:30

Szia Gabci!


Engem kémiai esetleg lézeres hámlasztás érdekelne, aztán gondolkodom shiluette liftben is. A dokinőd csinál ilyesmit, és van valahol referenciája?

Válaszod előre is köszönöm, üdv: Ildikó!

2011. febr. 8. 13:13
Sziasztok, én tegnap voltam szemhéjon és most olvasgatva Benneteket, aranyszálra, liftre és egyéb arcfiatalításra, sőt hegkezelésre is ajánlom figyelmetekbe az én doktornőmet. :) A másik topicban olvashatjátok a friss tapasztalataimat. Remélem tudtam segíteni...
2011. jan. 29. 12:43
arthroscopiás műtétnél is vannak hegek, be kell hogy férjen a kamerás és a másik két műszer. Egyik orvosi konzultációmon a doki a hajas fejbőrön végzett bemetszésen keresztül dolgozott, de ez a nagyon megereszkedett bőrön hatásos. Mindkét arcműtét után szorító és támasztó spec kötést kellett viselnem kb 6 hétig. Az altatásból mindenki máshogy ébred, én mind a kétszer sírva az utolsó gondolatommal, de ez csak nálam volt így, a szobatársam nyugodt lélekkel. Másnap hazaengedtek kísérővel fájdalomcsillapítóval amire szükség is volt. . a másnap a legrosszabb, de utána meglepően könnyebb.kb 4 nap mulva vissza kell menni kötözésre és kiveszik a kis csövecskéket is, az első mellműtétemnél kb 10. napon kezdtem a heggyógyítást polarizált fénnyel és spec krémmel, az utolsó arcműtétemnél hamarabb kezdtem a krémezést.
2011. jan. 28. 16:36
hogy már mik vannak? atroscópia miben különbözik az endoszkópiától?
72. zoe710 (válaszként erre: 71. - E3d1b97a8e)
2011. jan. 28. 11:50

Hallottam az aranyszálas technikáról,és az apthos szálasról is.Nekem volt egy betegségem ami miatt nem merek az arcomba idegen testet beépíttetni:((

Nekem elég jó a sebgyógyulásom és jobban zavar az arcom lefelé vándorlása:((((

Én voltam IPL kezelésen 6 éve,az is nagyon jó volt.Fél éve pedig Trinity kezelése(egyfajta lézerszerűség) az is nagyon jót tett a bőrőmnek.

Az atroscópiás arcemelésnél nincsenek hegeg,mert egy pici lyukon keresztül végzik el a műtétet.

2011. jan. 27. 18:53
Az aranyszáltechnikáról hallottál már? Az ambuláns műtét, a javulás nagyon látványos, gyors gyógyulás, olcsóbb, kevesebb a rizikófaktor az altatás hiánya miatt.
2011. jan. 27. 18:34
Én nagyon megbántam,hogy arcplasztikát csináltattam, mert a hegek nagyon zavarnak. Látszik. Próbálom alapozóval elfedni,de nyáron úszás után közben a hajam nem takarja az alapozó lejön. Szóval ez van. Most erről a dermarollerről írták, hogy hegekre is lehet hogy jó. Hát kipróbálom. Nem akarok mégegyszer kés alá feküdni.
69. zoe710
2011. jan. 27. 18:25

aha,úgy nagyjából velem egykorú vagy.Én voltam a Gulyásnál is,és még elmegyek egy-két dokihoz konzira mielött belevágnék.Nekem csak olyan jó aki a bőr alatti szöveteket is rendesen felemeli.

Szóval keresgélek és informálodok most:)))

Nekem is jó lett a szemem,nem panaszkodom:))

2011. jan. 27. 18:23
most a dermarollerrel kezdtem fiatalítani az arcom már megvolt a 2. kezelés, e héttől már itthon akarom csinálni magamnak
2011. jan. 27. 18:21
volt egy szem alatti műtétem is, na azt senki nem veszi észre, olllyan profi volt az a doki, de valahol elszórtam névjegykártyáját
2011. jan. 27. 18:19
nem a Krasznai volt, hozzá nem jutottam be akkor, nagyon népszerű volt.
2011. jan. 27. 18:18
ja hány évesen..- 33
2011. jan. 27. 18:17
2003-ban volt az első arc, de ez egy ambuláns műtét volt, igazából csak a bőrt húzta meg egy kicsit
2011. jan. 27. 18:14
itt vagyok elolvasom várjál
62. zoe710 (válaszként erre: 60. - E3d1b97a8e)
2011. jan. 27. 18:11
Hány évesen volt az első arc?
61. zoe710 (válaszként erre: 60. - E3d1b97a8e)
2011. jan. 27. 18:10

Az alsó réteg alatt a bőr alatti szöveteket értem.Ha csak a bőrt húzzák meg és vágják ki akkor nem tartós az eredmény,mert az alatta lévő szövetek ugyanúgy lógnak.

Szóval nekem a Krasznai cserélte a mellimpit+felvarrás és nem csinálta meg egyben a felvarrást.Csak nem tudom,hogy ő jó e arcban,ezért próbálok tájékozódni dokikról.Nekem is volt már szemhéj plasztikám,botox,ránctöltés...de a számomra logónak tünő részeket ezek nem tüntetik el:(((

Most még az arccsont feltöltésen gondolkodom...nem tudom...

2011. jan. 27. 17:16
Nem biztos, hogy jól értem mi az az alsó réteg, a nyakam és homlokom nem kellett módositani. az arcomon szerettem volna egy kicsit feszesíteni, de igazából az előző ambuláns arcmütétem hegeit szerettem volna eltüntetni /ami nem sikerült sőt/, nem volt látványos, megbántam ezt is.Sajnos az egyik varrat nagyon csúnyán forrt össze, így visszamentem 4 hónap múlva ezt ambulánsan úrjavarratni.
2011. jan. 27. 17:03
bocsi, el kellett vinnem a lányom vhova. Aki berakta 2000ben a mellimplantátumot, már nem dolgozott azon a klinikán, ahol csinálták, oda jártam botoxra, így megkérdeztem, a 2az1bent nem vállalta.Ahol hialuronsavas feltöltést csináltattam ott vállalta, de nem tudom megadhatom e a nevét, mert sajna nem vagyok megelégedve a varrások "szépségével".
58. zoe710 (válaszként erre: 56. - E3d1b97a8e)
2011. jan. 27. 16:04
Nekem 3 hónapja volt mellimplantátum cserém.Akkor akartam,de a doki a kettőt egyben nem vállalta.:((
57. zoe710 (válaszként erre: 56. - E3d1b97a8e)
2011. jan. 27. 16:03

Ki csinálta? Az alsó réteget is meghúzta? Én az arcközepemet és az alsót szeretném feljebb rakatni.

Látványos lett? Még 5 év múlva is tartja a formát?

56. e3d1b97a8e (válaszként erre: 55. - Zoe710)
2011. jan. 27. 15:35
hello, nekem volt egy ambuláns 2003ban aztán egy altatásos mellimplantátumkiszedéssel 2az1ben rendes arcmütét 2006ban.
55. zoe710 (válaszként erre: 54. - 4a5570eb33)
2011. jan. 27. 15:31

Szeretném megkérdezni,hogy teljes arcplasztikád volt? Vagy csak alsó? Homlok? Középső? Endoszkópos?

A műtétnél a bőr alatti szöveteket is felrögzítették? (Macs) plasztika?

Mennyit javított az arcodon? Látványosan?

Izgattottan várom a válaszodat:)))

2011. jan. 27. 14:30

Sziasztok!


Nekem tavaly november 15-én volt arcplasztikám. Nem altatásban volt, másnap haza mentem, mivel minden rendben volt. Nem látszódott semmi az arcomon, el se hitték, hogy arc műtétem volt. Egy hét múlva kiszedték a varratokat, és két napra rá mentem is dolgozni. A belső varratok később szépen kijöttek, amiket észre sem vettem. Mára mondhatom el, hogy a fülem tövét is érzem, mivel ott idáig olyan furcsa érzés volt, nem fájt csak fura. Remélem tudtam segíteni.

53. skorpio1967 (válaszként erre: 52. - Zoe710)
2011. jan. 27. 08:07
meg kellene probalnunk mas forumon is, hatha ott több az erintett ebben az ügyben.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook