Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Arcfiatalítás, arcplasztika tapasztalatok fórum

Arcfiatalítás, arcplasztika tapasztalatok (beszélgetős fórum)


52. zoe710 (válaszként erre: 51. - Skorpio1967)
2011. jan. 26. 12:59

Én is készülök6szeretnék menni.Olyan kevés beszámolót lehet találni a műtéti tapasztalatokról,nemúgy mint a mellplsztikánál:((

Én már sok mindent kipróbáltam,de már nrm használ más kezelés:((

2011. jan. 26. 09:16

Sziasztok,

kinek van valamilyen tapasztalata arcplasztika ügyben? Keszülök egy ilyen beavatkozasra es halas lennek minden tippnek/tanacsnak.

50. németh zsuzsanna (válaszként erre: 28. - Millilu)
2010. dec. 19. 01:02

Nekem meg működött..Én is 3 alkalommal voltam pelleve kezelésen, és már az első után lényeges javulást láttam a szemem körüli apró ráncok területén és az egész arcomat teltebbnek éreztem.

Szerintem nem kellene leírni ezt a kezelést, mert működőképes. Nálam elérte, amit ígértek..nem fájt, és láttam a hatást.

2010. nov. 27. 14:46

Sziasztok!

Egy olyan kérdésem lenne,aki volt teljes arcplasztikán,mennyibe volt neki úgy minden egybe.Esetleg tapasztalatok is érdekelnének.Köszönöm előre is.

48. zoe710
2010. nov. 27. 11:43

Az apróbb ráncokra trinity kezelést végeztettem,teljesen kisimult az arcom...volt botoxom szem köré,és szemhélyplasztikám is. Sokat javítanak a külsőn,szerintem mégéri.

Most arcfelvarráson töprengek én is,mert alul megindult lefelé az arcom...kis tokám van és eltünőben az áll ívem:(((

2010. nov. 26. 09:52
Belülről néha, de ritkán olyan mintha hangyák futkosnának, elviselhető inkább fura. Ez is elfog múlni. Április nekem volt alsó-felső szemhéj műtétem is, azzal együtt akik akkor is láttak azt mondták 10 éve minimum amit fiatalított. Abban reménykedem csak, hogy az a 10 év maradjon is sokáig :O).
46. GabciBSB (válaszként erre: 45. - 4a5570eb33)
2010. nov. 25. 15:11
Fantasztikus, szívből gratulálok! :) Olyan jó sikeres és eredményes műtétekről hallani. Ez is erőt ad. Mit érzel belülről? Na meg ha belenézel a tükörbe? Tényleg éveket ad vissza?
45. 4a5570eb33 (válaszként erre: 44. - GabciBSB)
2010. nov. 25. 12:10
Köszönöm nagyon jól. Ma veszik ki az utolsó varratokat. Szerencsés vagyok, na és szépen műtöttek, mivel nincs semmi véraláfutás. Műtét után annyi volt, hogy egy kicsit pufibb volt az arcom, de az mára eltünt. Nagyon megvagyok elégedve a végeredménnyel. Még januárban lesz egy kémiai mélyhámlasztás aztán befejeztem.
44. GabciBSB (válaszként erre: 35. - 4a5570eb33)
2010. nov. 24. 11:20
Rachel hogy vagy? Hol tartasz a gyógyulásban?
43. kékangyalka (válaszként erre: 42. - GabciBSB)
2010. nov. 24. 08:26
Igen, azért próbálok én is alaposan körbe érdeklődni.
42. GabciBSB (válaszként erre: 41. - Kékangyalka)
2010. nov. 23. 10:13
Én attól tartok, nehogy heges maradjon az arcom bőre. Olvastam már ilyen félresikerült történetet. Szerintem légy résen és alaposan tájékozódj előtte! Én úgy vagyok vele, akkor inkább lógjon, vagy végső esetben minilift. Amúgy a botox is tud segíteni a kicsi lazaságon.
41. kékangyalka (válaszként erre: 40. - GabciBSB)
2010. nov. 23. 08:46
Én úgy tudom, hogy igen.Persze attól is függ, hogy mennyire laza. Frissebbé, üdébbé, feszesebbé teszi. Legalábbis ilyeneket olvastam róla.
40. GabciBSB (válaszként erre: 38. - Kékangyalka)
2010. nov. 22. 17:16
A mélyhámlasztás segít a laza arcbőrön???
39. GabciBSB (válaszként erre: 35. - 4a5570eb33)
2010. nov. 22. 17:12
Ha elégedett vagy az eredménnyel, akkor megérte mindenképpen! Képet teszel majd fel valamikor? Mielőbbi gyógyulást kívánok neked! :)
38. kékangyalka (válaszként erre: 37. - Carpe)
2010. nov. 22. 13:14

Szia!

Az én arcbőröm is laza, de nem igazán ráncos, csak a szemkörnyéken van néhány picike. Én mélyhámlasztásra gondoltam, de még keresgélek dokit is , meg eljárást is. (kémiai, lézeres pl. contour pell mélyhámlasztás) Itt nincs senkinek ezekről tapasztalata?

37. carpe
2010. nov. 22. 08:57

sziasztok, látom egyre többen vagytok:)


Én jelenleg mikrodermabrázió és dermaroller kezelésekre járok. Fiatal korom óta eléggé pattanásheges a bőröm föleg a szemeim alatt az orcán,most voltam másodjára a lidokain ellenére fájdalmas bizonyos arcrészeken(dermeroller).

Állítólag 4-5kezelés kell, és több hónap mire a bőr újra regenarálódik, de sajnos ez a megereszkedésen sem segit..csak elsimitja a lukacsos bőrfelszint.


Szóval az arcplasztika továbbra is érdekel...

Én nem a heg miatt aggódok, hanem, hogy a mütét közben nehogy sérüljenek az arcidegek.

Mert ugye nem szeretnék felemás vigyort az arcomra.

Ami engem legfőképpen zavar h a szemeim szélső része alatt olyan *boxolos* petyhüdt lefelé ivelő ránc van, ami az arcon szinte olyan örökös kialvatlanság, fáradtság érzetét kelti. Legszivesebben azt a részt ugy kivágatnám onnan..mert ha csak simán kihuzzák oldalra...akkor max mongol szemeim lesznek de az a dudor attól még megmarad.

Szerintetek mit tud csinálni az ilyesmivel a doki??

Rachel..kérlek tegyél fel képeket...vagy küldj privátba, megadom a mailcimem. köszi:)

36. kékangyalka (válaszként erre: 35. - 4a5570eb33)
2010. nov. 22. 08:54
Gratulálok, és örülök, hogy elégedett vagy. Biztosan szép lettél :-) Vigyázz magadra és gyógyulgass!
35. 4a5570eb33 (válaszként erre: 34. - GabciBSB)
2010. nov. 19. 19:38
Nagykanizsán csinálta Dr. Kolonics Gyula, gyönyörűen dolgozik. Az ára kétszer annyi volt majdnem háromszor mint a szemhéjműtét.
34. GabciBSB (válaszként erre: 33. - 4a5570eb33)
2010. nov. 19. 15:26
Annyira örülök az örömödnek! :) Hihetetlen sok erőt ad a bátorítás. Teszel majd fel képet, ha végleges az eredmény? Vagy priviben esetleg? Nekem mindenképpen szemhéj lesz először, azután pedig vmikor ez is, de arra még gyűjteni kell. Ki csinálta és mennyiért, ha nem titok?
33. 4a5570eb33 (válaszként erre: 32. - GabciBSB)
2010. nov. 19. 09:42
Igen túl vagyok rajta. A szurik voltak csak kellemetlenek, a többit nem is éreztem. Nagyon szépre sikerült. Jelenleg a fülem körül még érzéketlen de az is szépen múlik, pincurkát be van dagadva az arcom de az is lassan apad le. Nagyon megvagyok vele elégedve, hétfőn veszik ki a varratokat amik a fülem mellett vannak közvetlenül. Jelenleg sem látszik, hogy hol lett felvágva mivel a hajam eltakarja. Én is nagyon féltem, de kellemesen csalódtam. Túl lehet élni, az eredmény számomra megérte.
32. GabciBSB (válaszként erre: 29. - 4a5570eb33)
2010. nov. 17. 17:06
Szia Rachel! Gondolom túl vagy rajta!? Mit csináltattál pontosan? Milyen lett? Én szemhéjre pályázok először és persze nagy a para. Később majd arc is lesz a gravitáció ellen...
31. zoe710 (válaszként erre: 29. - 4a5570eb33)
2010. nov. 12. 12:47
szia! Nem volt még nekem arcplasztikám,de nagyon szeretnék én is.Te kinél csináltatod? Nagyon kiváncsi vagyok!!
2010. okt. 25. 10:25

Sziasztok!


Kémiai, vagy lézeres mélyhámlasztás érdekelne. Esetleg tud ezekről az eljárásokról valaki pontosabbat írni, aki már volt ezeken a beavatkozásokon, vagy ismer valakit, aki már átesett ilyenen? Mennyire hatásos, és hagy -e heget maga után?


Köszi az esetleges válaszokat.

2010. okt. 23. 20:54

Sziasztok!


November 15-én lesz arcplasztikám. Esetleg volt valakinek itt?

28. millilu (válaszként erre: 25. - Mélykúti)
2010. okt. 10. 14:05
Voltam 3 alkalommal Pelleve kezelésen, úgy ahogy azt javasolta a dr.nő - aki egyébként fül-orrgégész - 3 hetes kihagyásokkal rendesen eljártam. Nos, nálam semmi eredménye nem volt, sőt inkább rosszabb lett és kicsit meg is ereszkedett a szemem alatt a bőr. Nagyon elkeseredtem, hogy így jártam. Szóval én nem ajánlom, baromi drága és tapasztalatom szerint szemfényvesztés az egész. Persze én is bedőltem...Vártam egy hónapot, mert a dokinő azt mondta, h az igazi hatást, majd ekkor látom, de ez sajnos elmaradt. Egy egyszerű arcpakolás - nem írom a márkát - sokkal többet ér. Semmiféle egyéb plasztikai kezelésről nincs tapasztalatom, igényes arcápoló készítményeket használok, így viszonylag szép és fiatalos az amúgy érzékeny bőröm.
27. nobel (válaszként erre: 24. - Mélykúti)
2010. szept. 23. 10:07
A gravitácio ellen az aranyszálas arcfiatalítás, esetleg a minilift jó.
26. nobel (válaszként erre: 19. - Ágota*)
2010. aug. 11. 00:29

Igen,amit az arcon lehet javítani azt mindet tudja. Botox ráncfeltöltés,mély kémiai hámlasztás/fenolos peeling/lézeres mütétek, plasztika stb.

Jó szívvel ajánlom...

2010. jún. 24. 07:48

Sziasztok!

Hallott valaki már erről: PELLEVE - rádiófrekvenciás bőrfeszesítő eljárás, vagy esetleg tapasztalata van valakinek?????????

2010. jún. 9. 11:10

Sziasztok! "Gravitáció ellen" tud valaki jó megoldást? Enyhe "arc megereszkedés" a problémám.

Szivesen vennék infókat, javaslatokat és persze tapasztalatokat.

23. mona6712 (válaszként erre: 20. - Katalin1962)
2010. febr. 4. 19:03
Szia!A botox a mimikai ráncokra tökéletes pláne ha még nincs megtörve ott a bőröd.Sajna a gravitácio által okozott problémákra nem jó.Én a szemem környékét botoxoztatom 4éve, tök jó.a maradando ráncok megelőzésére is jó mert nem tud megtörni a bőr.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook