Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Arcfiatalítás, arcplasztika tapasztalatok fórum

Arcfiatalítás, arcplasztika tapasztalatok (beszélgetős fórum)


139. kisduna (válaszként erre: 136. - Tanti59)
2013. márc. 9. 21:56
Balajtyval mi a baj?
138. JJnew (válaszként erre: 137. - Tanti59)
2013. márc. 9. 18:04
olvasgattam itt is a pecsett tortenteket...
137. tanti59
2013. márc. 9. 14:52
Debrecen, Molnár dokinak is szépek a töltései
136. tanti59
2013. márc. 9. 14:44

A sajátzsír sem örökös,1-1,5 v alatt felszívodik,...ha fogysz,az is fogy,ha hízol az is hízik.

Sokan hyaluront használnak,bár az is 1-2 év alatt eltünik.

Balajtyt felejtsd el.

Dr Jánky,Bajusz,....töltéseit ismerem szépek.

wágner olyan öreg!:((((

135. TitokLány (válaszként erre: 134. - Kisduna)
2013. márc. 9. 13:50

nagyon köszönöm! aranyos vagy!

te os ugy tudod hogy lehet eza saját zsir töltés tartos?

és a sporttól nem mehet el az arcbol a zsir?

ugyanis futok,és azt tudjuk hogy az a mozgásforma mindent megmozgat!

nem sok zsir van rajtam, de a combombol azért lehetne keveset leszivni,és hasambol.

172. 59 vagyok.

ha nem sajátzsir, akkor van e infótok hogy mivel lehetne kiemelni!??

az a gondom,hogy nekem lapos oldalrólnézve az arcom,és szeretném ha telebb lenne,és az almácskát ami szem alatt van dudororsabbra szeretném változtatni!

teát kissé arcforma változást szeretnék!

134. kisduna (válaszként erre: 133. - TitokLány)
2013. márc. 9. 11:03

László dr-nál 2 szer voltam kicsit kimértek de rendesek.Az első alkalommal volt egy kis gond még hetekig vissza jártam kezelésre de az nem lett volna elég így itthon a férjem kötözött naponta többször.Az orvos ráadásul külföldön is volt így elküldött a klinikán máshoz.A következő a alkalommal nem volt semmi gond.

Az biztos,hogy oda ne menj ahol csak leszívják és visszatöltik mert a zsír között savó is vannak és azt nem szabad csak előkészítés után betölteni.

A többi orvosról nincs infóm.

A Wágner doktor is jó de már idős de azt mondják még mindig érti a dolgát.Ő a Rókusban a kontúr klinikán dolgozik.

2013. márc. 9. 08:03

Jó reggelt!

megint beszéltem egy- két Doktorral aki saját zír töltést csinál. valaki 350 ezerért, vki 230 ért, de kapaszkodjatok meg, : vki 30 ezerért csinálná!

na akkor mi a különbség??

a legolcsóbb azt mondja egyszerűen tűvel lesziva combombol és visszatölti arcba.

másik azt h kanüllel leszedi, hagyja ülepedni ,és ugy tezsi vissza, és elvileg ez beépül arcba, azaz utána ott is marad!

de olyan nehéz, mert a drágábbak között is van aki igy mondja van aki úgy.!

nyilván a legjobbat akarom,h szép legyen az eredmény! ne fölösleges pénzkidobás!

szerintetek?

DR lászló Zsolt-ról vélemény?

Gill Endre?

Pataki Gergely?

Tudtok valamelyikról valamit mondani?

nagyon köszönöm !

132. kisduna (válaszként erre: 131. - TitokLány)
2013. márc. 8. 13:48
Én már 1 éve vívódom! Mer vannak olyan képek 1-1 orvostól amik tetszene de ugyanott láttam az én ízlésemnek kevésbé tetszőt is.
131. TitokLány (válaszként erre: 130. - Kisduna)
2013. márc. 8. 13:24

voltam.!

tegnap volt két konzim!

egy Dr Braudl Beatrix , ő csak hialuronnal tölt fel arcokat. .

nagyon kedves volt, de hát borzalmas , majd 500 ezer lenne ez,és tudjuk hogy ez kb fél év, 1 év alatt felszivodik! vicc kategória!


a Másik zsir arc töltés lenne! a Mona Lisa központban_! nem merem elszolni magam , de hatással volt rám az előtte- utána képek!

félek azért , hogy valóban jol álljon, stb! nem mer az ember csak ugy bumm bele vágni egy ilyenbe!

130. kisduna (válaszként erre: 129. - TitokLány)
2013. márc. 7. 21:24

Szia!Én is ez után nyomozok .A Judinak "a Groovehouse énekesnőjének akinek összeroncsolódott az arca" Papp Péter csinálta de igazán arcra nem találtam infót róla mást.Még a Krasznait ajánják de Ő igen húzós árakkal dolgozik mellet is + 500 ezerrel mint más.Még a Balajty doktorról olvasta, voltam is nála konzin elég alapos de ő is húzós árakkal dolgozik.Ő már épített arcot erről már olvastam.

László doki nagyon rendes már nekem is csinált ezt-azt Ő csinál saját zsírból feltöltést.Nagyon hezitálok mert ugye az arcod nem takargathatod örökké ha valami nem okés.Még a Sas György hírdeti magfát kimondottan arcra de a honlapja nem igazán győzött meg.Ha valami infót felkutatsz örülnék ha megosztanád velünk.

2013. márc. 6. 09:20

Sziasztok.

nagyon fontos volna tudnom, hogy ki az az Orvos, aki valóban Arcokhoz ért, mert gyakorlott ebben???

nagyon jó lenne tudnom,hogy nehogy "csak" egy olyan doki legyen aki általában melleket csinál!

fontos hogy gyakorlata legyen az arcokban!

én saját zsír töltésre gondoltam ,! valamit tudtok erről?

köszönöm

128. ary 69
2013. jan. 10. 21:28
Sziasztok. Volt már valaki Szegeden a Bajusz Hubánál arcplasztikán? Én egyszer már nekiindultam a műtétnek. már megterveztük vele a műtét időpontját is kitűztük, akkor mindjárt botoxozta a homlokom. De másnap már a műkörmösöm azzal fogadott amikor meglátott hogy botoxoztam a homlokom,mert csodálkozó lett a nézésem. Ezután visszamondtam a műtétet. beijedtem, hogy a botox se jól sikerült, féltem milyen lenne majd az arcom.Alig vártam hogy a 3 hónap élteljen hogy kimenjen a botox hatása. Azóta lefagytam az arcplasztikával.De nem szeretem a tükörképem .Félek. Nem tudni kibe bízhat az ember...
127. jethro (válaszként erre: 125. - Sysy0323)
2012. dec. 10. 22:24
Kedves sysy, tudnál még írni a műtétről, pontosan mit csináltak Neked, altatás volt-e vagy érzéstelenítés, milyen volt a doki, a kórház, bármi, menniybe került, stb? Nagyon köszönöm előre is!! Ági
126. Vycuska
2012. dec. 6. 10:55
Sziasztok, esetleg valakinek van friss tapasztalata Dr. Viczián Csaba dokival kapcsolatban? 1-2 dolgot találtam a fórumon, de azért soha sem elég... előre is köszi!!
125. sysy0323 (válaszként erre: 124. - Pincopalinco)
2012. nov. 1. 22:30
En Dr.Gorcsi Janost tudnam ajanlani. Ket honapja csinaltatta arcplasztikat,es nagyon megvagyok elegedve vele!! Kulfoldrol mentem haza a mutetre,de maximalisan mindenben ott volt!!!!! En csak ot ajanlom. A szent Imre korhazban talalhato.
2012. okt. 24. 16:36
szeretnêm ha segìtenétek.arcplasztikában ki a legjobb?? gondolkodtam a Révész doktoron a Csuha doktoron és dr Pap Péteren.ha valaki tud segíteni vagy tapasztalatát megosztani azt megköszönöm.Marcsi
123. zoe710
2012. szept. 15. 10:24
Nekem a Révész munkája nem hött be..Arról nem is beszélve,hogy kész stressz bejutni hozzá...a megbeszélt idő + 2 óra...
122. lárifári1 (válaszként erre: 120. - Agnesb)
2012. szept. 10. 09:27
Igen,dr. Révészt csak ajánlani tudom, én csak jókat mondhatok róla. Nekem mellnagyobbítást, és felvarrást, +felső szemhéjt csinált pár éve (együtt). Magánban is praktizál, de az Szt.István kórház elismert plasztikai sebészeként is. Tökéletes munkát végzett, nagyon elégedett voltam vagyok:)
121. halász
2012. aug. 28. 11:23

Sziasztok! Közép arcplasztikára készülök, alsó szemhéj plasztikával. Ha valakinek volt ilyen szívesen venném a tapasztalatait.

Pl: mennyire látszik utána meg a heg?

120. agnesb
2012. aug. 12. 23:18
Sziasztok hallott valaki mar a Dr Révész Zsoltrol és ha igen kinek mit csinalt és milyen eredménnyel?
119. titi009 (válaszként erre: 103. - Kaporfa)
2012. júl. 16. 16:11
En hallottam a Pragai klinikàrol.àllitolag jol dolgoznak,èn is oda akartam menni,de gondoltam otthon az màs ha beeszèli azember a nyelvet. Ha mèg nàlad aktuàlis a dolog,add meg a telefonszàmodat,ès felhivlak.èn Zürichben lakom. E-mail:matild009@hotmail.com
118. titi009
2012. júl. 15. 12:34
SOS.Hallo .Segiben jàtsèget keresek.67 èves vagyok,ès szeretnèk egy fèl liftinget csinàltatni.Ki tud egy jo orvost ajànlani? A segitsègèrt èn is hàläs leszek ha Zürichben jàrsz bàrmi kürèsed lessz .Köszönöm elöre is .E-mail cimem:matild009@hotmail.com
2012. júl. 10. 13:33
sziasztok!Tudna valaki segiteni talalni egy jo dokit arcfiatalitasra? a mellemet a dr Csuha lajos csinallta evekkel ezelott.Nagyon meg vagyok vele elegedve minden szempontbol,de szeretnek masfele is nezegetni mert o ugy vettem eszre hogy nagyon profi a mellmuteteknel,de nem hallottam senkit arcfiatalito munkajarol?Megkoszonok minden tippet..
116. case
2012. ápr. 1. 12:05
Mediklinik-el/léva/ kapcsolatos tapasztalat.A honlapon a német nyelvű tájékoztatón levő árakon végeznek műtétet.Az orrműtét ára 1160 euró.Egy plasztikai sebész végez valamennyi beavatkozást.Az én esetemben a műtét nem sikerült.Csalódott vagyok.
115. valeria02 (válaszként erre: 2. - C6b27363e5)
2011. dec. 17. 16:00
nekem is kidüleddtek a szemeim a pajzsmirigy betegségemtől,felmentem pestre és ott 30 perces műtéttel altatás nélkül visszatették.müller izom átvágással. [link]
114. kaporfa
2011. dec. 12. 16:43
Nem vádaskodom, csak nem csatlakozom a véleményedhez, mivel nekem egyenlőre csak jó tapasztalataim vannak,-és nem segítek haragudni, túl azon, h. megértelek.
113. tanti59
2011. dec. 12. 12:54

Én 13 eve ismerem!

Milyen egyéni adottságrol beszélsz,koklúziorol-miert vádaskodsz?en csak leirtam az igazatt.

Egyéni adottság mikor a fülmögötti területröl potoja a sokat kivágott részt?

Vagy csinál 5 korrekciot ,aminél a varratok olyan rondák,hogy ilyet 1 plsebész nem engedhet meg magának.

At ,hogy Te elfogult vagy (én is az voltam)szived joga.

112. kaporfa
2011. dec. 12. 09:43
Sajnálom, ami történt, nekem abszolut legjobbak a tapasztalataim, de plasztikai sebészeknél (kivétel nélkül) hallottam már hideget-meleget, mivel egyéni adottságok, és megítélés kérdése, kinek milyen lesz a konklúzió. Én a doktor urat 9 éve ismertem meg, amikor emlőrák miatt részleges műtétemet, és utána hátizomból a korrekciót végezte. Mondhatom, az életemet részben Neki köszönhetem.Mindenfelé keresgéltem, és amint megtudtam, h. arcplasztikát is végez, számomra nem volt kérdés, ki műtsön. Szép napot Mindenkinek
111. tanti59 (válaszként erre: 109. - Kaporfa)
2011. dec. 11. 20:39

Gratulálok a sikeréhez,ami nálam nem mondhato el.

Also szemhéj plasztikám volt nála,amit 5 korrekcio sem hozott helyre és már nem is fog,annyira eltolta.

A munkáját nem kommentálom,mert a beültetett résznél 1 kezdö is szebben varta volna,nem 1 elismert sebész.

ÉN NAGYOT CSALODTAM!.de ezt dobta a gép.

JA! és 1 évig nem tudtam az utcára menni.

Még most is szemüvegbe járkálok.

110. tanti59 (válaszként erre: 106. - Kaporfa)
2011. dec. 11. 20:22

Sajnos! nekem nem volt ilyen szerencsém vele.

Mind ketten rosszkor voltunk rossz helyen.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook