Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Arcfiatalítás, arcplasztika tapasztalatok fórum

Arcfiatalítás, arcplasztika tapasztalatok (beszélgetős fórum)


112. kaporfa
2011. dec. 12. 09:43
Sajnálom, ami történt, nekem abszolut legjobbak a tapasztalataim, de plasztikai sebészeknél (kivétel nélkül) hallottam már hideget-meleget, mivel egyéni adottságok, és megítélés kérdése, kinek milyen lesz a konklúzió. Én a doktor urat 9 éve ismertem meg, amikor emlőrák miatt részleges műtétemet, és utána hátizomból a korrekciót végezte. Mondhatom, az életemet részben Neki köszönhetem.Mindenfelé keresgéltem, és amint megtudtam, h. arcplasztikát is végez, számomra nem volt kérdés, ki műtsön. Szép napot Mindenkinek
111. tanti59 (válaszként erre: 109. - Kaporfa)
2011. dec. 11. 20:39

Gratulálok a sikeréhez,ami nálam nem mondhato el.

Also szemhéj plasztikám volt nála,amit 5 korrekcio sem hozott helyre és már nem is fog,annyira eltolta.

A munkáját nem kommentálom,mert a beültetett résznél 1 kezdö is szebben varta volna,nem 1 elismert sebész.

ÉN NAGYOT CSALODTAM!.de ezt dobta a gép.

JA! és 1 évig nem tudtam az utcára menni.

Még most is szemüvegbe járkálok.

110. tanti59 (válaszként erre: 106. - Kaporfa)
2011. dec. 11. 20:22

Sajnos! nekem nem volt ilyen szerencsém vele.

Mind ketten rosszkor voltunk rossz helyen.

109. kaporfa
2011. dec. 11. 18:55
Köszi a hozzászólásokat, altatásban, és mindenkinek javaslom a dokit, árak szuperok,munkája meg kitűnő. Nekem minden rendben a szemeim működésével, a nyaknál meg semmi nem látszik, mert vágások rejtve vannak, csak eléggé feszül, meg még kicsit duzzadt,de érzem, h. egyre jobb. Később töltök fel képet. Úgy vettem le, h. mindenkinél kicsit más a gyógyulás, kor, hajlam, stb. miatt.Munkából kiesés mindezzel szerintem 3 hét, de nálam más a szitu.
108. tanti59
2011. dec. 11. 09:39

Az arcom kb 2 honapig volt érzéketlen.

Tornáztatni kell+ ovatosan ,gyengéden maszirozni.

107. Borzoska3 (válaszként erre: 106. - Kaporfa)
2011. dec. 10. 20:34

Juj de bátor voltál ! Gratulálok !

Sajátzsír töltés nevetőráncba, pofacsont alatti süppedésbe, alsó-felső szemhéjplasztikám nekem is volt. Enyhe érzéketlenség az alsó szemhéjnál jelentkezett, azt tornáztatni kell : az alsó szemhéjjal kacsintgatni, azért hogy az izomszálak az új helyen megerősödjenek és jól működjenek. Már rendben vagyok.

Mennyi ideig nem tudtál dolgozni menni? Az alsó arcplasztika és a nyak mennyi idő alatt gyógyul meg ? Ezt a sok beavatkozást altatásban végezték ?

106. kaporfa (válaszként erre: 105. - Borzoska3)
2011. dec. 10. 17:55
Ja! Már gyógyulgatok! Megcsináltattam! Dr. Tizedes György a pécsi Da Vinci klinikán, alsó arc és nyakplasztika, nevetőráncba egy kis töltés saját zsírral, és alsó-felső szemhéjplasztika volt. Most 3 hetes a dolog, úgy látom, jó lesz. Itt-ott kicsit érzéketlen, érdekelne, más is érez-e ilyet, akinek volt v.mi hasonló műtétje?
105. Borzoska3 (válaszként erre: 103. - Kaporfa)
2011. nov. 2. 23:36
messze van, sokba kerül a kiutazás, kint 1 nap szálloda, hazautazás és aztán visszajárni kontrollra. Amit megspórolsz a műtéten, annak többszöröse elmegy benzinre. Ha valami komplikáció támad, akkor hogy mész vissza ellenőrzésre? Valószínűleg ezért nem találsz itt tapasztalatokkal rendelkezőket. Az árai a 307 Ft-os Euro mellett nem is annyira kedvezőek.
104. mimi22 (válaszként erre: 104. - Mimi22)
2011. nov. 2. 23:11

Igazán köszönöm a privát üzeneteket (a sebészét is), bár nem tudom, hogy miért titkosak a tapasztalatok?!

Ha publikusak lennének, pl. én sem jártam volna meg... a poklok poklát :(

103. kaporfa
2011. okt. 1. 11:29
Sziasztok! 53 éves vagyok, aránylag jó adottságok mellett főleg arcközép, és nyak gravitáció kezdődik. Örömmel látom Krasznai Dr. csodás munkáját, ámde én szerényebb összegben kell gondolkodjak. Hallott-e v.ki Szlovákiai tapasztalatokról, Dr Csendes Zoltán igazgató és Levicai(Léva) magánklinikája, vagy más hasonlóról, ahol töredék árak vannak, csak egyenlőre semmit nem tudni róluk. Illetve tapasztalata van-e v.kinek, aki szerényebb összegből jó eredményt kapott? Persze az sem baj, ha kevésbé invazív, de tartós eredményt produkáló technikát tud v.ki.
102. Borzoska3 (válaszként erre: 101. - Anni5)
2011. szept. 13. 20:55

Szia,

nekem alsó-felső szemhéjplasztika, arcfeltöltés sajátzsírral és szájfeltöltésem volt.

Szerintem Te még fiatal vagy a teljes arcplasztikához :)

Nekem az orvosom mondta, hogy nálam ez is elég lesz, ezek a műtétek könnyebben is gyógyulnak, mint a teljes arcplasztika. Tettem fel magamról képeket, nézzed meg.

Ha érdekel az orvos neve, írjál.

Szia

101. Anni5 (válaszként erre: 94. - 5580ee101f)
2011. szept. 13. 12:24

Szia Antiket,

találtál már orvost? Én is keresek...Fura, hogy arcműtétről szinte semmit sem találni.

100. Anni5 (válaszként erre: 99. - GabciBSB)
2011. szept. 13. 12:21

KÖSZÖNÖM GabcsiBSB! Sikerült!

Anniee5

99. GabciBSB (válaszként erre: 98. - Anni5)
2011. szept. 12. 12:07

Szia!

Ráklikkelsz a névre, kijön az adatlap és ott a képeknél megtalálod.

98. Anni5 (válaszként erre: 97. - GabciBSB)
2011. szept. 12. 11:47

Sziasztok!

Teljesen új vagyok, segitséget szeretnék kérni. Hogyan lehet megnézni és hol a feltett képet?

köszönöm!!!

97. GabciBSB (válaszként erre: 96. - Beule1122)
2011. aug. 4. 12:07
Húúúúú, de szép lettél! Egyre jobban nézel ki. Örülök, hogy tettél fel új képet és jó lenne még látni olyat is, ahol a hegek vannak.....ha lehet!? :) Gratulálok, nagyon boldog lehetsz!!!
2011. aug. 3. 00:14

Szia!


A Krasznai doki operàlt. Szerintem nagyon szép lett. Ha van kérdésed irj nyugodtan. Ha tudok segitek.

95. 5580ee101f (válaszként erre: 54. - 4a5570eb33)
2011. júl. 29. 23:48
Ki csinálta a műtétet, milyen lett az eredmény?
94. 5580ee101f (válaszként erre: 89. - Beule1122)
2011. júl. 29. 23:40
Ki operált? Most keresek orvost: Kérlek adj tanácsot.
93. GabciBSB (válaszként erre: 92. - Beule1122)
2011. máj. 31. 08:52

Húúú, nagyon szép lettél! :) És ez még továbbra is változni fog. Nagyon elégedett lehetsz az eredménnyel, jó neked, hogy túl vagy rajta!

Gratulálok!!!!

2011. máj. 30. 18:01
Szia. Tettem fel egy képet. Telefonnal csinàltam egyet gyorsan. Màr egy picit sminkelem magam, mert a szemem alatt még egy picit pirosas, olyan mintha fàradt lennék, meg a bal àllamnàl még foltos egy picit. :-) A varratok most kezdenek kijönni. Az àr nem titok, minden egyben: arc, szem, homlok 1.700.000 volt.
91. GabciBSB (válaszként erre: 89. - Beule1122)
2011. máj. 25. 13:17
Szia! Milyen lett mostanára az arcod? Nézegettem, hátha tettél fel új képeket, de látom, még nem. Annyira kíváncsi lennék, mert lassan nekem is kijárna ez is. Az állkapocsnál kétoldalt megjelentek azok a kis dudorok és elmosódott az áll vonala is kissé. Az orr melletti mélyebb ráncokról már ne is beszéljünk. Ha nem titok, mennyiért csinálta a Krasznai? Írhatod priviben is.
90. demmi (válaszként erre: 89. - Beule1122)
2011. máj. 18. 14:50
köszi a választ, persze gondolom első héten még a kötés is rajta volt a fejeden. nekem is átvolt kötve az egész fejem a homlokom miatt.
89. Beule1122 (válaszként erre: 88. - Demmi)
2011. máj. 18. 13:57

Szia

Hàt szerintem nagyon szép. A szemem alatt még mindig pirosas egy kicsit, de a hegek gyönyörüek! :-) Mü fejem nem lett hàla istennek, azt elöre kikötöttem hogy olyat nem szeretnék. Hàt az elsö héten nem mentem sehova, de azt inkàbb a szemem miatt. 2 hét utàn màr sminkeltem, el tudtam tüntetni a foltokat az arcom aljàn. :-) Akik ismernek làtjàk a különbséget, de aki nem, az nem làtja hogy oeràlva volt. :-D

88. demmi (válaszként erre: 87. - Beule1122)
2011. máj. 17. 16:33

szia

nekem csak homlok plasztikám volt és alsószemhély együtt, de ez is sokat javított az ábrázatomon.

én még várok egy kicsit és 1-2 év múlva én is belevágok az arcplasztikába. a tied még viszonylag friss és biztos még rengeteget fog változni, de hogy látod most szerinted természetes lessz az eredmény? én mindig attól rettegek,hogy mű fejet csinálnak, mert azt nem szeretnék.

és mennyi idő múlva tudtál utcára menni? észreveszik mások?

2011. ápr. 26. 22:24

Nem tudom hogy mitöl függ, de 3-4 napig jegeltem elég rendesen. De nagyon tetszik màr most.... :-)

Holnap végre moshatok màr hajat. Kivàncsi leszek milyen lesz holnap ha kiveszik a varratokat.

86. tanti59 (válaszként erre: 85. - Beule1122)
2011. ápr. 26. 21:52
Szuper munkát végzett a doki!Nekem 2 hétig duzzadt volt az arcom,szemem mint ha behuztak volna-de ez biztos a profizmustol füg.
2011. ápr. 26. 20:55
Sziasztok. Minden volt egyszerre. A fül mellett, a homlokomnàl, szemem alatt, felett van vàgàs. Nagyon szép màr most. A Krasznai csinàlta. Töltök fel ma képeket. Holnap lesz egy hetes, megyek varratszedésre. A fül mellett az izmok eléggé meg vannak feszülve még, de az arcom és a szemem màr nagyon szuper.
84. GabciBSB (válaszként erre: 82. - Beule1122)
2011. ápr. 26. 09:05

Hú de bátor vagy! Rendesen belecsaptál a lecsóba. :)))

Ahogy nézem, te biztosan Németo.-ban csináltattad!?

Izgatottan várom a képeidet....

2011. ápr. 25. 20:50
Szia!ki csinálta?mini arc volt hol vannak a varratok fülmögött?ird le részletesen ha lehet.Köszi

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook