Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Arcfiatalítás, arcplasztika tapasztalatok fórum

Arcfiatalítás, arcplasztika tapasztalatok (beszélgetős fórum)


590. Velvet67 (válaszként erre: 587. - Peonia53)
2014. jan. 18. 19:39
Sziasztok! én is úgy látom elkeseredésre semmi ok, Tünde nagyon csinos! persze azzal lehet vitatkozni, hogy nem ért volna-e rá pár évet, de ezt mindenki maga érzi. Legfontosabb, hogy harmóniában legyünk testünkkel-lelkünkkel, ha csinálunk valamit, azt magunkért csináljuk és ne azért hogy a külvilágnak megfeleljünk.
589. peonia53 (válaszként erre: 588. - Tünde42)
2014. jan. 18. 19:25

Tünde!


Figyeld csak meg mennyi ilyen levelet fogsz még kapni, most hétvége van, kevesen vagyunk itt a fórumon. Aki majd megnézi a 21-es képet nem állja meg dicséret nélkül.

2014. jan. 18. 18:34

Drága peonia53!


Itt írok mert valamiért nem enged privit írni.

Köszönöm a sok kedves szót nagyon drága vagy.

Igen a 14-es fotó is műtét előtti.

587. peonia53 (válaszként erre: 578. - Tünde42)
2014. jan. 18. 17:40

Szia Tünde!

Nagyon szép vagy, van változás!

Kolbi is írta valamelyik hozzászólásába, hogy a paciensek 30 %-a sohasem elégedett bármilyen szép a munka.

Lehet hogy Tőle is kapsz véleményt?

586. Tünde42 (válaszként erre: 585. - Agi1966)
2014. jan. 18. 16:50
Igen már láttam köszönöm.
585. agi1966 (válaszként erre: 582. - Tünde42)
2014. jan. 18. 16:33
Dr Krasznai
584. Tünde42 (válaszként erre: 581. - Agi1966)
2014. jan. 18. 16:12

Köszönöm szépen drága vagy:-)

Hát én nem így látom sajnos!

2014. jan. 18. 16:11
Ja látom bocsánat!
582. Tünde42 (válaszként erre: 579. - Agi1966)
2014. jan. 18. 16:11
Szia.Ki fog műteni?
581. agi1966 (válaszként erre: 578. - Tünde42)
2014. jan. 18. 15:42
Megnéztem a fotokat, szuperül nézel ki, aggodalomra semmi ok.
580. peonia53 (válaszként erre: 579. - Agi1966)
2014. jan. 18. 15:35
Köszönjük, sokunkat érdel a téma, nem sok tapasztalunk van.
579. agi1966
2014. jan. 18. 15:31
Sziasztok! Már egy ideje olvasgatlak, nézegetlek titeket, gyüjtögettem az informáciokat. Január 15-én voltam konzin Krasznai doktornál, és február 19-re kitüztük a mütéti időpontomat. Felső szemhéj, arc, nyak és saját zsirral valo feltöltés. Nagyon izgatottan várom a napot. Az orvos szimpatikusnak tünt, megnyugtatott, hogy az arcnak ebben az állapotában ahogy én most állok, nagyon szép eredményt lehet elérni. Mütét után nagyon szivesen megosztom a tapasztalataimat veletek, ha valakit érdekel.
2014. jan. 18. 13:31

Sziasztok.


Raktam fel fotókat akti esetleg érdekel megköszönöm ha őszinte véleményt írtok és azt hogy valaki tud e valamit arról ha nem vagyok megelégedve a műtéti eredménnyel ,nem ezt ígérte a doki a konzin, akkor erre jár e valami garancia?Mert az orvossal megbeszéltem illetve próbáltam és azt felelte ez jó lett és nem a cél hogy látható legyen hogy műtöttek hanem hogy harmonkus kegyen a külső.Viszont nekem az eredmény ennyi pénzért nagyon karcsú és ugyanazok a problémák/fáradt tekintet,arc stb..../megmaradtak.Tul kép életben az ismerősök közül senki nem veszi észre és ezért drága volt a 750 ezer úgyérzem.Ilyenkor a doki ha másként látja akkor így jártam???????Valaki tud erről infót?Előre is köszönöm a segítséget.

577. 993dda84ef (válaszként erre: 574. - Ggyorgyi)
2014. jan. 17. 23:33

Az arctornát eddig mindig csak elméletben űztem kitartóan :), hullámokban rám jött az inger a rendszeres tornára, de mindig kedvem szegte a lustaságom. Most összeállítottam magamnak az évek alatt itt-ott begyűjtött infók, tapasztalatok alapján egy gyakorlatsort, és a következő hónapokban ennek hatékonyságát fogom tesztelni, ha megint nem lustulok bele. Ha hatékonynak bizonyul mindenképpen be fogok számolni róla.

A sport elengedhetetlen, ahogyan a megfelelő táplálkozás is, jól teszed, hogy nem hagyod figyelmen kívül, egy arcfelvarrástól még nem lesz fitt, és üde az ember, azért meg kell dolgozni minden egyes nap, sőt egyre többet....ez sírig tartó menet.:)


Értem, amit az arcodról írtál, ez tipikus sorrend az arc megereszkedésében, először alul veszíti el a tömörségét, mivel ott nincs, ami megtámassza, persze vannak kivételek, akik szerencsés koponyaformával születtek.


Sztem azért nem tudod feltölteni a képeket, mert túl nagy a felbontás. Ha esetleg nem tudok átméretezni, nyugodtan szólj, elküldöd nekem mélen, és megcsinálom neked.


Éppen a napokban vettem ki a könyvtárból a Kriston-féle tornát én is, olyan régen készültem már elolvasni, de vhogy mindig elmaradt.

576. 993dda84ef (válaszként erre: 575. - Ggyorgyi)
2014. jan. 17. 23:23

:)))

Igen, írtam, hogy nálam minimális volt a probléma, sztem nem nagyon találtam volna a olyan embert a Föld nevű bolygón, aki elismeri a műtétem szükségességét, de engem évek óta zavart, és egy percig sem bánom, hogy belevágtam, pedig nem éppen erre volt félretéve a rááldozott összeg. :)


Igen, tényleg feszes lett, ahogy írtam nekem sem csukódott egy jó ideig, úgyhogy ne aggódj, nálad a duzzanatok miatt még nem tudott a helyére feküdni tökéletesen, de meg fogja tenni!

575. ggyorgyi (válaszként erre: 573. - 993dda84ef)
2014. jan. 17. 22:27
Hú, Te még igazán fiatal vagy. Szerintem nem volt szükséges a műtét, de ahogy írtad is ezt mindenki maga érzi. Mindenesetre nagyon szép feszes a szemhéjad, és szép a szemed.
574. ggyorgyi (válaszként erre: 573. - 993dda84ef)
2014. jan. 17. 22:13
Igen, megpróbáltam egy olyan képet is feltölteni, amin profilból látszok, de valamiért a gép nem engedte. Azon jobban észlelhető mi is volt a gondom. Az állam alatti bőr volt megereszkedve ill. az állam két oldalán megjelentek a dudorok. Na, persze így szemből az nem igazán látszik. Az utólsó szó jogán még mondtam a dokinak, hogy ugyanezeket a vonásokat szeretném viszontlátni, csak néhány évvel fiatalabb kiadásban. Az mondta úgy lesz, tehát várom a végeredményt. Igen, igen pozitívan. A kicsi fiú a képen az unokám. Egyébként azon mosolygok itt magamban, hogy egy bizonyos kor felett már milyen fárasztó karbantartani magunkat. Írtad az arctornát, majd azt is kipróbálom, de járok kondi terembe, meg csinálom a Kriston féle intimtornát.
573. 993dda84ef (válaszként erre: 569. - Ggyorgyi)
2014. jan. 17. 08:45

Köszönöm, megnéztelek. Hát, a kép alapján műtét előtt sem volt komolyabb probléma, csupán egy kimondottan jó felépítésű, szép bőr, és pofika.

Jaj istenem, a Télapó junior a képen a fiad, ó anyám, zabálnivaló bárki is legyen!:)


Mielőtt elfelejtem, mert eddig többször megtörtént.

Nem csukódik a szeme rendesen: A bal szemem nekem sem csukódott rendesen legalább 1 hónapig, de még utána is éreztem, hogy húzódik ha teljesen lezárom, olyan "kicentizett"érzésem volt. Mára viszont egyáltalán nem feszül már, sőt, mindig attól aggódom, hogy elkezd megereszkedni(Ezt már nem fogom hagyni, az arctornával elvesszem a kedvét még a gondolattól is:)), és miért is kívántam, hogy nem feszüljön annyira...:)


Ne aggódj, ez szépen be fog állni!


Tudod, őszinte bizakodás, és gyorsabb gyógyulás!

572. Velvet67 (válaszként erre: 571. - Liliom74)
2014. jan. 16. 22:05

Sziasztok! Liliom74 és Channah

Ezek nagyon új eljárások Ultherapy vagy Bio vékonyszálas terápia, alig csináltatott valaki...sajnos elég költséges, ezért meggondolja az emberlánya 2x is, hogy belevágjon. Én az utóbbin gondolkozom, de mindenki lebeszél róla :)

Itt fórumon jó páran a lézerkezelésre voksolnak, hogy azzal lehet jó és tartós eredményt elérni, ha esetleg korai lenne az arcplasztika...árakat találtok a neten.

Ha belevágnátok, légyszi mindenféleképp osszátok meg velünk a tapasztalatot!! :)

2014. jan. 16. 20:37
Sziasztok, ultherapy-val kapcsolatban info tapasztalat van e?
570. Velvet67 (válaszként erre: 569. - Ggyorgyi)
2014. jan. 16. 19:39
Szia Györgyi! ne legyél elkeseredve, mert nagyon szépen gyógyulsz! megnéztelek. Lehet kicsit még duzzadt, de azt kell mondanod magadnak reggelente, amikor tükörbe nézel, hogy "napról-napra szebb vagyok!" és biztos vagyok benne, hogy ez így is van!
569. ggyorgyi (válaszként erre: 564. - Karam-ella)
2014. jan. 16. 19:10
Köszönöm szépen a biztató szavakat. Rám fér, mert időről időre elkeseredek. Főleg reggel, amikor első utam a tükörhöz vezet, és nem látok javulást, mert egy hete, megint stagnál. De, azért nagyon igyekszem, és magamban sűrűn mondogatom, hogy meg fogok gyógyulni.
568. ggyorgyi (válaszként erre: 563. - Vera63)
2014. jan. 16. 19:03
Szia Vera ! Még nem értem a végére, az utóbbi egy hétben megint nem javultam semmit. Ha jobban megnézed a képem a bal oldal duzzattabb, és a szám még mindig ferdén áll kissé. A bal szemhéjam éjszaka nem csukódik le teljesen, és pislogásnál is alig mozdul. Tehát, továbbra is szedem a gyógyszert. Nekem egyébként nem mondták a fertőtlenítő hajmosást, ettől függetlenül én megmostam. Hát, akkor egy kalappal Neked !
567. 993dda84ef (válaszként erre: 556. - Vera63)
2014. jan. 16. 15:29

Egy kalappal, izgatottan várjuk a beszámolót!:)


A hegképződés sajnos lutri, nem függ a műtéti beavatkozás fajtájától, bár lehet, hogy vannak bőrfelületek melyek könnyebben reagálnak egy metszésre kóros heggyógyulással. Ha túl vagy egy mellplasztikán és szépen gyógyultak a vágásaid, akkor sztem nincs mitől tartanod, persze ez megjósolhatatlan, de ha a mellek vékony bőrszövete szépen forrt, sztem az arcon sem lesz másképpen.


A legjobbakat!

566. 993dda84ef (válaszként erre: 553. - Ggyorgyi)
2014. jan. 16. 15:18

Szia!:)


Jelentkeztem, várom a belépési engedélyt, remélem nem akadok fenn az átvizsgálási procedúrán! Jelentem makulátlan az előéletem, és tiszta a lelkiismeretem!:)


Nyugodtan jöhetsz te is a naplómba, ha már én láthatom a képed, illik viszonozni, bár nem vagyok egy esztétikai élmény arra készülj fel!:)


Györgyi, tényleg fel a fejjel, irtó sokat számít a hozzáállásod, ez a gyógyulásod üzemanyaga, irtózom a közhelyektől, de ebben az esetben tényleg nem lehet mellőzni, mert a rgenerálódás ütemét rettentően nagy mértékben segíti, ha te is az ügy mellé állsz, és örülsz akár a legapróbb javulásnak is. A többit ha már láttam a múlt-jelen kontrasztot.

565. channah
2014. jan. 16. 14:29

Szeretnék többet tudni a ultherapy eljárásról, árakról.

Aki tud kérem segítsen.

564. karam-ella (válaszként erre: 562. - Ggyorgyi)
2014. jan. 16. 09:48
Györgyi, nagyon csinos és szép volt a pofikád előtte is. A kép alapján nem is nagyon szorultál arcplasztikára, de a kép lehet csalóka. Kb olyan állapotban lehetett az arcod, mint az enyém. Talán az alsó és közép arc volt kissé meglazulva. Biztos vagyok benne, ha meggyógyul az arcod, gyönyörű leszel. Ez a tudat adjon erőt és kitartást még akkor is, ha lassú léptekkel haladsz. Próbálj most már megnyugodni, mert a lelki feszültség is lassítja és gátolja a gyógyulást. Egyértelműen elindultál a javulás útján, és bár tudom, hogy azok után, amin keresztül mentél, óvatosabb vagy a derűlátás terén, de hidd el.... már nagyon látni az alagút végét. A szemöldököd is szépen visszaigazodott.
563. Vera63 (válaszként erre: 562. - Ggyorgyi)
2014. jan. 15. 23:19
Szia Györgyi! Néztem a képeidet, gyönyörű lettél!!! Biztos megszenvedted a szövődményt, de most már nagyon szép az arcod. Szerintem ha nem kapsz fertőzést, egy hónap után már így nézel ki. Ezzel kapcsolatban lenne egy kérdésem: most bújom a netet a plasztikával kapcsolatban, és az egyik honlapon azt olvastam, hogy műtét előtt fertőtlenítő hajmosást kell végezni. Nekem ezt nem mondták, vagy ez a kórházban történik? Én már nem találkozom az orvosommal csak a műtét napján, vinnem kell a laborleletet és egy EKG-t meg egy mellkas röntgent. 10 órára megyek és már műtenek is...
562. ggyorgyi (válaszként erre: 556. - Vera63)
2014. jan. 15. 22:38

Szia Vera !

Javaslom nézd meg a fotóimat ! A 3 hét nagyon hihetetlennek tűnik, de nem zárom ki, ha szerencséd van. Nekem január 25-én lesz két hónapja, hogy arc, és felső szemhéj plasztikám volt, és még mindig nem jöttem helyre. Az történt ugyanis, hogy kaptam egy fertőzést az arcom bal oldalán, amit a mai napig antibiotikummal kezelek. Tehát, feltétlenül kérdezz rá minden problémára, ami műtét közben, és utána érthet. Egyébként maga a vágás szépen gyógyul, bár néhány napja fedeztem föl, hogy a jobb oldalon, hátul egy darab damilt bennem hagyott a doki. Fogalmam nincs, hogyan fogja kiszedni, hiszen már begyógyult a seb. Amit biztosan tudok, hogy három hét után még kemény és merev lesz az arcod. A belső, felszívódó varratok még eléggé kidudorodnak, mert az kb. két hónap mire teljesen eltűnik. És valószínűleg még lesznek elszineződések is az arcodon. Szóval, kérdezz, és sok sikert a műtéthez.

Györgyi

561. karam-ella (válaszként erre: 559. - Vera63)
2014. jan. 15. 16:35
Teljesen egyéni, de ettől függetlenül ezt a 2 és fél hetet nagyon keveslem. Jobb ha többre számítasz és úgy alakítod a szabidat, biztos, ami biztos.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook