Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Arcfiatalítás, arcplasztika tapasztalatok fórum

Arcfiatalítás, arcplasztika tapasztalatok (beszélgetős fórum)


559. Vera63 (válaszként erre: 558. - Karam-ella)
2014. jan. 15. 11:41
Köszi, de azt ígérték, hogy 2 és fél hét után már utcára lehet menni. Gondolom akkor már elmúlnak valamennyire a duzzanatok. Vagy ez egyéni dolog?
558. karam-ella (válaszként erre: 556. - Vera63)
2014. jan. 15. 11:05
Szia Vera, a 3 hetet ne vedd szentírásnak. Teljesen reális annak a duplája is.
557. karam-ella (válaszként erre: 552. - Ggyorgyi)
2014. jan. 15. 11:03
Köszi szépen a bizalmat, jelentkeztem. Elhiszem, ha akkor leszel nyugodt, ha rendben leszel. Arcplasztika, ugye lehet hagyományos, és lehet endoszkópos is. Az endoszkópos után rettenetesen tudnak kinézni a páciensek, olyanok, mint akit elütött a busz. Erre a látványra is fel kell készülni . A beteg meny kis közben kontrollokra, lenne mód fotókat készíteni és azt is megmutatni. Nem csak azt, hogy ilyen volt és nézd meg, milyen szép lett. A kettő között nagyon rögös az út, és ez az a láncszem, amiről nem adnak kelló felvilágosítást, szegény beteg meg frászt kap, amikor szembenéz a nemvárt állapottal. Lehet rosszat is és jót is mondani pl a Realself-comra, de ott legalább látni képeket a köztes állapotról. lehet olvasni személyes tapasztalatokat. Amúgy feltételezem, ha kellő és mindenre kiterjedő tájékoztatást adnának- akár fotókkal mellékelve - a gyógyulási időt nem kozmetikázva.... kevesebb lenne a "bátor jelentkező".
556. Vera63
2014. jan. 15. 09:19
Sziasztok! Én február 3-ra vagyok kiírva arcplasztika műtétre, Dr. Molnár Miklós plasztikai sebész az orvosom. 5 éve ismerem, a Dr. Rose magánklinikán végezte a mellplasztikámat, nagyon meg vagyok vele elégedve. Emberileg is és szakmailag is.Most a Versys klinikán dolgozik, több évig Brazíliában tanulta el a mesterséget.Azért kicsit félek... Jó, nem kicsit. Mégis csak az arcról van szó, amit nem lehet eldugni a gyógyulás ideje alatt.Meg el kell tűnni a munkahelyről 3 hétre, hát ez sem könnyű. Nagyon szívesen venném a már műtéten átesettek életmódbeli tanácsait, pl. meddig kell feküdni, mikortól lehet házimunkát végezni, utcára menni, milyen kezelésekkel lehet a gyógyulást segíteni stb. Arra is kíváncsi lennék, hogy valakinek alakult-e ki hegképződés a vágás mentén. Köszönök minden tanácsot!
555. ggyorgyi (válaszként erre: 554. - Tanti59)
2014. jan. 14. 20:39
Persze, mi vagyunk a "hibásak", mert aláírtuk azt a bizonyos papírt, amivel lehet takarózni. És nem kérdeztünk meg mindent. De, én erre azt mondom, mi laikusok nem értünk az orvosláshoz, tehát ennyi pénzért(meg egyébként is) vegyék már a fáradtságot, és válaszoljanak, a még fel sem tett kérdésekre is. Igenis kötelességük teljeskörű tájékoztatást adni !
554. tanti59 (válaszként erre: 552. - Ggyorgyi)
2014. jan. 14. 20:27

Nem természetes,nagyon nem,de ezt nem fogják bevallani

Én is ilyet kaptam:),és csak magyarázott ....

553. ggyorgyi (válaszként erre: 545. - 993dda84ef)
2014. jan. 14. 20:23
Köszönöm a segítséget, meg van a titkos napló.
552. ggyorgyi (válaszként erre: 548. - Karam-ella)
2014. jan. 14. 20:22
Szia ! Igazán majd csak akkor nyugszom meg, ha teljesen, és szövődmények nélkül meggyógyulok. Bármennyire is megmagyarázta a doki, az ugye még sem természetes, hogy egy steril műtőben ilyen súlyos fertőzést kapjak. Egyébként, ha érdekel csináltam titkos naplót, benne az eredeti arcommal.
2014. jan. 14. 16:20

Sziasztok Lányok és Fiúk! :) jó nagy csend lett itt:) remélem nem offolok, hiszen arcszépítkezésről van szó:)

Mostanában azon gondolkozom, hogy "nagy" kezelések közöttre valami jó kis peeleengelő gépet kellene otthoni használatra vennem. Bevallom hetek óta a netet bújom. Szerencsére a külföldi lapokon, pl. emiatt nagyon szeretem az amazont, mindent értékelnek, kiszolgálás valamint a kencefice vagy gép használhatóságát. Ezért is jártam úgy, hogy a tizen-húszon ezres gépről lemondtam, mert volt aki elégedetlen volt vele.

Amit jóformán kint is ugyanannyiért árulnak, mint itthon, az a

1.sz. PEEL STAR, szép piros színű, tehát peelingel + a hatóanyagokat a bőr mély rétegeibe történő bevitelét az ultrahanggal kombinált pozitív és negatív pólusú iontoforézis üzemmódok segítségével teszi. Ezt néhol kozmetikában is használják, nem is olcsó egy ilyen kezelés.

2.sz. SONIC PEELER 4 in 1 / peelingelője: 25kHz főleg abban különbözik a másiktól, van benne EMS=van ahol MSG-nek írja, lényeg, hogy egy izomstimulátor. Sajnos ezt nem árulják itthon, inkább német, fr, spanyol területen "fut".

Megköszönném, ha megosztanátok velem a tapasztalatotokat.

550. 8f8f3a827e (válaszként erre: 548. - Karam-ella)
2014. jan. 12. 21:12

A páciensek 30%-a sohasem elégedett, bármilyen szép is a munka. Ez csak egy kijelentő mondat volt, remélem semmi köze sincsen Györgyihez!


Kolbi

2014. jan. 12. 20:50

Éppen írtam nemrég a szemhéjplasztikai oldalon is, hogy a kuponos szolgáltatást senki se vegyen igénybe. Az már az a kategória, amikor lasszóval fogják a pácienseket.

A legkíméletesebb módszerek rendszerint a legkevésbé hoznak szembetűnő változást. Arra tökéletesen jók, hogy fenntartsák az állapotot, késleltessék a bőr öregedését. Igaza van Kolbinak, ahogy lentebb is írta, hogy nem akkor kell kapkolódni és azonnal csodát várni, amikor már car a helyzet, hanem vigyázni arra, ami még jó, ezáltal a drasztikusabb beavatkozások ideje is kitolható. A csiszolást valóban nem kell elvégezni napi szinten, de azért a bőrünk használódik folyamatosan, még ha annak külső jele nincs is mindig. Félévente nem árt egyszer elvégeztetni, nem is drága dolog.

548. karam-ella (válaszként erre: 544. - Ggyorgyi)
2014. jan. 12. 20:01
Györgyi, SZEMMEL LÁTHATÓ a gyógyulás! Végre...:) Remélem, most azért már sokkal nyugodtabb vagy...:)) A szemed és gyönyörűen nyílik meg. Még ha lassan is, de közel a cél...:)
547. Velvet67 (válaszként erre: 546. - Grizus)
2014. jan. 12. 12:37
Bocs, hogy belekotyogok.... nem gondoljátok, hogy a kuponos kozmetikázások komolytalanok? Sokszor a hatóanyag nem jön ki belőle. Tudom ez rádiófrekvenciás (CRF) technológia, de ezekből a gépekből is több fajta van. Amit kozmetikusok használnak jók, de jóval kisebb teljesítményűek, abból nem elég 2-3 kezelés, min 8-9 kellene, hogy látható jelei legyenek.
546. grizus (válaszként erre: 543. - Negi)
2014. jan. 12. 04:15
Én kuponnal voltam Thermage II-n és az égvilágon semmi nem történt, pedig háromszor voltam. Ez alapból 360 ezer forint lett volna kupon nélkül, nekem egy tízesem bánta - kidobott pénz volt. De lehet, hogy a Thermage I. jobb, én mindenesetre a továbbiakban azt is messzire kerülöm.
545. 993dda84ef (válaszként erre: 544. - Ggyorgyi)
2014. jan. 11. 21:34

OFF


/Titkos Napló indítása:


1.)Bal oldalon a 'Saját menü' mezőben van a "Napló(i)d" opció, azon belül válaszd ki a(húzd oda a kurzort)az "új TITKOS!!!napló indítása" lehetőséget, értelemszerűen töltsd ki a mezőket(Napló címe, fajtája...), és már töltheted fel a képeidet egy egy bejegyzéshez a " Fájl kiválasztása" mezőre kattintva a saját gépedről.

Ezután "Mentés", és már el is indult a naplód, melynek olvasásra tudnak jelentkezni a fórumtársaid, de ezt nem fogja külön jelezni, neked kell ellenőrizned, hogy van -e új jelentkező, méghozzá úgy, hogy az "Adatlapod"/ "Interaktivitás" menüpontban a Naplód nevére kattintasz, és ott láthatod, ha vannak jelentkezők, ki lesz írva, hogy x számú Hoxatag jelentkezett hozzád, ha erre a mezőre rákattintasz, akkor láthatod kik jelentkeztek, és egyesével vagy elfogadod, vagy elutasítod a jelentkezésüket, vagy egyszerűen csak ignorálod a kérést.


Ha elakadtál szólj!:)/

544. ggyorgyi (válaszként erre: 541. - 993dda84ef)
2014. jan. 11. 20:16

Köszönöm szépen, nagyon aranyos vagy ! Teljesen feldobtad a szombat estém ! Azért nyugtával dicsérném a napot. A bal szemem még alig mozdul, amikor pislogok, és éjszaka sem csukódik le teljesen. A bal oldali arcomnak pedig olyan a színe, mint egy kezdő alkesznek. Valószínűleg a májam is olyan a sok antibiotikumtól. Ja, az orrom ! Az most pont nem tetszik. Egyébként gyárilag ilyen, de a műtét után megvastagodott. Gondolom még alakulni fog, mint az arcom többi része. Szívesen töltenék fel régebbi képet, de azt olvastam ezeken az oldalakon, hogy állítólag visszaélnek vele. Nem tudom, hogyan kell titkos naplót csinálni ? Ha segítenél, megköszönném !


szia

543. Negi
2014. jan. 11. 18:56
engem is a vékonyszálas konturterápia érdekelne. Jó lenne ha kiírnánk neveket is. Én is voltam a nyugati téren konzultáción, nekem mellette még a Thermage-t ajánlották, végül nem csináltattam meg, de gondolkozom rajta.
542. 993dda84ef (válaszként erre: 541. - 993dda84ef)
2014. jan. 11. 17:57
Bocsánat, mindig elfelejtem elolvasni amit írtam, mielőtt elküldöm, pedig talán úgy értelmes mondatokból állnának a bejegyzéseim.....
541. 993dda84ef (válaszként erre: 538. - Ggyorgyi)
2014. jan. 11. 17:55

Szia Györgyi!


Megnéztelek, anyám, hogy te milyen szép vagy, most már látnod kell, hogy jelentős a javulás, rettenetesen tetszik, amit a képen látok. Feszes, tömör bőrkép, és kimondottan természetes hatás!

Nem tennél fel előtte képet, akkor lehetne csal igazán leszűrni, hogy mennyi az annyi?!


Györgyi, nem tudom, hogy a természet adta -e neked az orrod, de nekem ez az első, ami szembetűnt már korábban is - de gondoltam nem éppen alkalmas az időpont ezt szóba hozni -, hogy milyen tökéletesen szabályos orrod van, mintha úgy rajzolták volna az arcodra, gyönyörű!:)


Na, csak megjött feltűnt az a vonat...:)

540. 8f8f3a827e (válaszként erre: 537. - Karam-ella)
2014. jan. 10. 21:50

Még öt orvosnál vizit! Beülni a váróba, hamarabb érkezni egy fél órával, utána is ott maradni, dumálni mindenkivel, aki bement, aki kijött. Háromszor mérni, egyszer vágni! A ti testetek, ne adjátok oda könnyen. Felejtsétek el a nagy szabályt, mindig az utolsó orvosnak van igaza! Nem.


Megkérdezni az orvost, ő mivel fiatalít, mutasson magáról képet!


Kolbi

539. Velvet67 (válaszként erre: 536. - Karam-ella)
2014. jan. 10. 17:48

Kedves Karam-ella! A kozmetikus annak idején nem azt mondta, hogy nincs szükségem karbantartásra, hanem azt, hogy nem kell több csiszolásra (mikrodermabráziós kezelésre, ezt írtam is) járnom. Napi szinten ápolom a bőröm, reggel-este a saját kevert krémjeimmel, van amikor masszírozom-tornáztatom is. Arról sem tehetek hogy a bőrgyógyász nem javasolt további kezeléseket... Nem vagyunk egyformák... én csak azt tudom mondani, amit nekem mondanak, és a múmiától igencsak távol vagyok. A velem egykorúak van aki már rég felvarratta a szemhéját is, mert ő olyan alkatú... nincs is ezzel baj, mindenkinek más alkata, annak megfelelően más a módszere, csak az számít ki hogy érzi magát a saját bőrében.

Előre elnézést kérek, ha valaki kozmetikus itt, nem áll szándékomban megbántani… de jobban hiszek a sokkal drágább kezelésekben, ami nem pár napig látható, hanem szerencsés esetben akár 1-2 évig is. Természetesen nem vitatom, hogy közben is kell ápolni a bőrt, de ez nem kozmetikus kérdése.

538. ggyorgyi (válaszként erre: 517. - 993dda84ef)
2014. jan. 10. 17:24
Töltöttem fel egy új képet. Látszik a javulás, de a végétől azért még messze vagyok. Igen, azt meg sem merem próbálni, hogy most abba hagyjam az antibiotikum szedését. Nem örülök, hogy ilyen hosszú időn keresztül szednem kell, de enélkül fennáll az újra fertőződés esélye. Majd, ha már teljesen gyógyult leszek, elmegyek egy vérvételre, és megnézzük lett-e valami következmény.
537. karam-ella (válaszként erre: 528. - Mézike05)
2014. jan. 10. 12:45
Én is voltam konzultáción a Papp Ildikónál. Amit nekem mutatott várható eredményt, az szinte szemmel is alig volt látható. Lehet, hogy megérne még egy kört ugyanez a téma egy másik orvosnál.
536. karam-ella (válaszként erre: 535. - Velvet67)
2014. jan. 10. 12:42

Szerintem butaság, hogy az arcbőrnek nincs szüksége karbantartásra, csodálkozom, hogy ezt pont egy kozmetikus mondja. Mindenféle beavatkozás, bőrfeszesítés vagy műtét akkor eredményes, ha azt egy jól kondicionált bőrön végzik. Hiába feszítteti meg valaki az arcán a bőrt, ha az vékony és rossz minőségű, úgy fog kinézni, mint egy múmia. Ezért fontos, hogy a bőrápolás napi szinten része legyen az életünknek, illetve, ha van rá anyagi keret, időnként mélyebbre ható kezeléseket is igénybe vegyünk.

A kozmetikumokat tudatosan válasszuk, kezelésre is olyan kozmetikushoz menjünk, amelyik bőrbarát természetes hatóanyagokkal dolgozik, és magunk is ilyeneket használjunk csak. Ne feledjétek a genetika biztosan számít, de a bőrünk nem felejt.

535. Velvet67 (válaszként erre: 534. - Velvet67)
2014. jan. 10. 11:57

Azzal kiegészíteném, hogy én nem vagyok egy tudor, bevallom életemben 2x voltam kozmetikusnál is, 1x arctisztitás, 1x pedig kb. 38 éves koromban /ami nem most volt:) / mikrodermabráziós kezelésen, ami kb. 6 alkalom volt. Azt mondta a kozmetikus többre nincs szükségem.

Sok függ a genetikán és az életmódon.

534. Velvet67 (válaszként erre: 530. - Tanti59)
2014. jan. 10. 11:40
Szerintem, amikor valaki kisebb beavatkozásokat vesz "csak" igénybe, az nem jó 100%-osan mindenre, ezért kombinálni kell valami mással. Itt botox vagy hyarulonról kiegészítésekre gondolok. Pl. kérdeztem a számat, akkor javasolta hogy 1 ml-el kezdjük és ne is oda tegyük az összeset, hanem az orr két oldalába ha marad még kis "redő". Azt mondta, hogy hyarulonból sok féle van a piacon, ami 70 körül mozog az már jó minőségű, a felszívódás pedig nem mindegy melyik területen van... (száj, arc, szem) nekem kb 8-12 hónapot a szájamra, azt mondta akkor sem kell u.annyit mert nem tűnik el az egész, hanem kb. az 50%-a marad.
533. Velvet67 (válaszként erre: 529. - Peonia53)
2014. jan. 10. 11:25
igen, volt amire rákérdeztem, de nem tudok minden részletet vele kapcsolatban. Mint mondtam sokat beszéltünk. Biztos találkozom még vele és akkor lesz rá idő :)
532. peonia53 (válaszként erre: 531. - Peonia53)
2014. jan. 10. 09:40
Igen jól emlékeztem, vissza olvastam kolbi 479-es hozzá szólásba hasonlóakat írt.
531. peonia53 (válaszként erre: 530. - Tanti59)
2014. jan. 10. 09:33

Egyik fórumozó írta nekem bb. dokinő simám beszél ilyenekről. Igaz én személyesen még nem találkoztam vele. A hallottak alapján ő külön kategória.

Kolbi is mindig arra biztat minket bátran kérdezzünk mindenről, egy próbát megér, vagy kapunk őszinte választ vagy nem. A dokinőnek a hosszúhajú képein gödör van a szeme alatt, a mostani rövidhajú képen szép sima, kiváncsi lennék mivel szépült esetleg zsírfeltöltés stb.

Korát sem lehet megállapítani 40 fölött lehet szerintem. Csinos, kedves mosolygós ez is szépít, belülrői is kell szépülnünk.

Én a négy unoka miatt kicsit gonterheltebb vagyok az is látszik rajtam.

530. tanti59 (válaszként erre: 529. - Peonia53)
2014. jan. 10. 08:01

Szerinted megmondja az igazat?azt fogja mondani azzal amit csinál:)

Mint a legtöbb kozmetikus,közbe meg botoxra,feltöltésre járnak stb

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook