Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Arcfiatalítás, arcplasztika tapasztalatok fórum

Arcfiatalítás, arcplasztika tapasztalatok (beszélgetős fórum)


1859. cumus (válaszként erre: 1857. - Peonia53)
2014. aug. 6. 00:33
Hol a képed, a naplódban? A lányod nagyon hasonlit rád. Az unoka csapat is nagyon tetszett:) Majd ird meg légyszi, hogy ki és mennyiért botoxozott.
1858. elzus (válaszként erre: 1855. - Peonia53)
2014. aug. 5. 20:21

Szia!

Mit kezeltek vele? Fraxelre te is a Lövőház utcába mész? Úgy tudom, Magyarországon csak két helyen van.

1857. peonia53 (válaszként erre: 1852. - Cumus)
2014. aug. 5. 13:14

Szia!


Én is kipróbáltam a botoxot dec. Az első nem igazán tetszett van kép is feltéve. Gondoltam nem biztos hogy lesz folytatás. Meggondoltam magam még adtam egy esélyt, más dokinál és sokkal jobban megvagyok elégedve, természetesebb nem húzódik felfelé a szemöldököm.

1856. peonia53 (válaszként erre: 1852. - Cumus)
2014. aug. 5. 13:09

Szia!


Mell is haszonló tünetekről írt varjú doki kezelése után.

1855. peonia53 (válaszként erre: 1851. - Elzus)
2014. aug. 5. 13:04

Szia!


Én is tetvezem ősszel a fraxelt edeig csak erbium yag lézeren voltam.

1854. triccse (válaszként erre: 1844. - 8f8f3a827e)
2014. aug. 4. 22:38
köszönöm a gyors választ.
1853. Evecske
2014. aug. 3. 23:17

Sziasztok,műtötte itt valakit Dr Molnár Béla az I.sz Semmelweis Sebészeti Klinikán? Esetleg szemhéjplasztikát csinált valakinek?

Előre is köszi a választ!

1852. cumus (válaszként erre: 1850. - Szolesz)
2014. aug. 3. 22:44

Már egyszer irtam, hogy nekem Ulmban, 2002-ben lézerezték az rengeteg piros erecskéket az arcomon.

Sajnos nem tudom, hogy milyen lézerrel,mert elfelejtettem. Arra emlékszem, hogy nagyon forró volt és magas fényü lehetett, mert élenken világitott. Azt mondtak, hogy 2-3 x kell visszamennem kezelésre. Mondtam , hogy én többet nem akarok visszajönni , kérem az egészet egyszerre. Az elején még nem nagyon fájt, de a vége felé már nagyon össze kellett szoritani a fogaim. Másnapra kegyetlenül bedagadt az egész arcom, nagyon megijedtem, alig láttam ki a szemeimen. Nagyon kellett vigyáznom, nem mehettem ki a napra és magas faktorú krémmel kenegettem sokáig. A mai napig nem jöttek vissza az erecskék és nem is kellett többször lézereztetnem.

A botox nekem sem jött be igazán. Melyik orvosnál és mennyiért sikerült a kezelés?

1851. elzus
2014. aug. 3. 22:32
Köszönöm a választ,én fraxelre mennék pattanáshegek eltüntetése végett.Van néhány megpattant ér az én arcomon is, reméltem, hogy mellékesen ezek is eltűnnek, de ezek szerint erről letehetek:( Mindegy, úgyis csak szeptemberben mennék, addig átgondolom.Ha van valakinek tapasztalata a fraxel lézerről,érdekelne szerintem többeket is.
1850. szolesz (válaszként erre: 1838. - Elzus)
2014. aug. 3. 22:03

Szia Elzus, tavaly voltam botoxkezelésen (a két szemöldök közötti "szigorú" ránc), nem voltam megelégedve és 1 hét múlva visszamentem, mert megemlítették, hogy elégedetlenség esetén korrigálást kaphatok. Na erre nem volt a válasz, visszautasítottak..

Megjegyzem, hogy kb. félév múlva újra próbálkoztam ezzel a beavatkozással egy másik orvosnál, teljes megelégedéssel végződött a történet, látványos lett a változás, azt kaptam, amire számítottam. Igy azt gondolom, hogy nem a hozott anyaggal volt a probléma = velem, hanem vagy rossz helyre kaptam vagy a botox minősége volt kifpgásolható.

A barátnőm háromszor próbálkozott botox kezeléssel ugyanitt (homlok és szigorú ránc), az utolsónál már semmiféle változás nem volt látható, de egyre többet fizetett. Az arcán levő erecskéket szintén háromszor kezelték, de azok 4 hét után mindig visszatértek. Nagyon-nagyon hideg levegőt fújt a gép az arcára, majd lefagyott az arca és a szeme és ezalatt történt a kezelés. Nem igazán tudom, hogy milyen géppel, de Kolbi biztosan tudja rá a választ. Viszont egyáltalán nem volt fájdalmas, ellentétben a villanófényessel. Utána mindig szebb lett, eltűntek az erecskék, de a hatás igen rövid idő alatt elmúlt. A doktornő szerint ezt a kezelést kéthavonta ismételni kell ősztől tavaszig és igy karbantartható, nyárom meg ki lehet birni a visszetérő erecskéket az arcon. Aztán ősztől újra lehet kezdeni megint tavaszig éveken keresztül... Harmadszor ebben az esetben is alig volt látható a pozitív változás, de fizetni szintén egyre többet kellett. Ezek után Ő is úgy döntött, hogy más megoldást keres.

Nem tudom, hogy más kezelést mekkora profizmussal és eredményességgel végez a doktornő, de én ezek után biztosan nem megyek hozzá többet és a barátnőm sem, nálunk elvágta magát.

De ettől még lehet sikeres az általad választott beavatkozás. Ha megcsináltatod, sok sikert kívánok hozzá! :-)

1849. grizus (válaszként erre: 1845. - 8f8f3a827e)
2014. aug. 3. 02:28
Hát igen. Valóban semmi infót, eredményt nem találtam. Csak a leírás meg a kupon. Félek, hogy csalódnék. Inkább kihagyom most, asszem. Köszi azért.
1848. 8f8f3a827e (válaszként erre: 1847. - Csabi3)
2014. aug. 2. 22:42

A villanófény 20-30 000/alkalom és legalább 3 alk. kell, míg a lézer 50-100 000/alk. és 1-2x kell felvenni.


Kolbi

1847. Csabi3 (válaszként erre: 1843. - 8f8f3a827e)
2014. aug. 2. 17:42

Köszönöm Kolbi!


Mennyibe kerül a fénykezelés?

1846. 8f8f3a827e (válaszként erre: 1838. - Elzus)
2014. aug. 2. 14:26

Hello Szolesz!


Engem is érdekelne a véleményed!


Kolbi

1845. 8f8f3a827e (válaszként erre: 1841. - Grizus)
2014. aug. 2. 14:24

Túl szép mondatok!


Hello Grizus!


Hogy vagy, mennyi időt töltesz a neten? Súly, mozgás, fogadalom?

Te tapasztalt vagy, mégis elmélázol ilyen dolgon? Bedobnak egy új eljárást és minden ettől majd megváltozik? Olcsó, gyors, hatásos. Nincs ilyen. Csak az áldozatos munka van, nincs csodaszer!


Hol vannak a nemzetközi eredmények, nincsen tapasztalat, nincsenek fotók, referenciák, előélet, csak a szöveg, meg a kupon van!


Kolbi

1844. 8f8f3a827e (válaszként erre: 1842. - Triccse)
2014. aug. 2. 14:22

A Drakula terápia az egyik legjobb minőségű tápláló gyógymód.

Ha a bőröd megviselt, száraz, rugalmatlan, fényevesztett, matt, fakó, beesett,élettelen, akkor a tápanyag csodát tesz, amíg feltölti a raktárakat.

Ha bőrödre mindig vigyáztál, tápláltad, ápoltad, alig lesz eredménye a drága beavatkozásnak.


Kolbi

1843. 8f8f3a827e (válaszként erre: 1837. - Csabi3)
2014. aug. 2. 14:18

A fénykezeléseknél lényegében 3 „pigmentáció fajtát” kezelünk. Szeplő, májfolt, öregségi folt.


Az ephelis, efelis vagy szeplő, melyet az orcákon, orron látunk. Apró elemű, kis foltocskák, mindenki ismeri.Nyáron eléggé kijön, virít, télen halványodik. A gyermekkoromban nagyon sok társamnak volt, de ma már a fényvédelemnek köszönhetően alig látni ilyet. Sok páciensem ragaszkodik hozzá, szexepiljének tekinti. Amikor mondom a rozáceásoknak, hogy az erek mellett a szeplők is el fognak tűnni, akkor nagyon ragaszkodnak a kis foltjaikhoz!


Az öregségi foltok (verruca seborrhoica, lentigo senilis) szintén könnyen eltüntethetők. Az arcon egy jól ápolt hölgynél a krémek, fényvédők, halványítók megakadályozzák, hogy minél később alakuljanak ki. De nagyon feltűnő tud lenni a mellkason és a különösen a kézháton. Ezek már állandósult elemek, az egész életben megkapott fénymennyiséget jelzik. Ezekre mondják, fénykárosodás.

A szeplő és öregségi folt alacsony hullámhosszú villanófénnyel, több lézerfajtával gyönyörűen, véglegesen eltávolítható.


Az igazi kihívás a májfolt, a melasma vagy chloasma. Ez csak nőknek van, ivarérett nőknek. A homlok között, az orcákon, bajusztájon, nagy barna, éles szélű, térképszerű foltok. Fényre jön elő, télen alig látszik. Egyértelmű a női nem hormon befolyása. Fogamzásgátló, terhesség keményen előhozza. És amikor már vagyonokat költött rá a 30-as, 40-es hölgy, ott a klimax, és eltűnik magától!

Miért van májfoltja csak a nőknek? A Jóisten a nőkre jobban vigyáz, a fajfenntartás miatt! Minél sötétebb, pigmentáltabb alapból egy bőrtípus, annál kisebb a melanóma kialakulásának veszélye. A négereknél (bocs, így érthetőbb) nincsen melanóma. Tehát, amikor a hölgyek női nem hormon befolyás alatt állnak, akkor a melasma természetes fényvédőként védi őket a mélyreható, káros sugárzástól. Jópofa, nem? És itt van a lényeg a gyógyulásnál, az eltüntetésnél is. Minél jobban bombázzuk, annál inkább a szervezet megpróbál védeni, és újra termeli a pigmentációt. Hány és hány beírást olvashattunk, hogy a kezelés után rosszabb lett a helyzet? Nem? A májfolt eltüntetése komoly szakértelmet feltételez. 1. nyáron nem kezelünk, 2. állandó, de alacsony faktorú fényvédelem, 3. fokozatos, „hagymahámozás szerű”, több lépcsős kezelés, 4. télen, éjszakára hidrokinon kezelés.


Kolbi

1842. triccse
2014. aug. 2. 12:52
Szeretném megkérdezni,hogy van valakinek tapasztalata a drakula terápiáról,fontolgatom ,hogy kipróbálom...de ellentmondásos tapasztalatokat olvasok.köszönöm
1841. grizus
2014. aug. 2. 07:05
Kolbi, nem akarom megzavarni nyaralásodat, csak akkor válaszolj, ha ráérsz erre. Az a kérdésem, hogy ismered-e a FraxCell kezelést? "A FraxCell volumetrikus mikrothermális sérüléseket hoz létre a bőrben, melyek kollagén termelésre serkentik a szervezetet. A frakcionált kezeléseknek hála a mikrosérülések sűrűek és mélyek, így érhető el rendkívüli eredmény. A friss kollagén feltölti a ráncokat, kisimítja a bőrt. A 75 fokos hő hatására a kollagén rostok feszesebbé és erősebbé válnak, a fibrolasztok működése fokozódik. A kötőszövet erősebb és ellenállóbb lesz. A kezelés anyagcsere és keringésjavító hatása miatt szebb és egyenletesebb lesz a bőrtextúra, az arcbőr visszanyeri természetes ragyogását. A pórusméret a hő hatására csökken, a bőr mattabbá válik. A kezelés különlegessége, hogy kifejezetten a mélyben hat, ahová más, általános kozmetikai kezelések nem képesek behatolni." továbbá "Eredményessége megegyezik az ablatív lézerekével, viszont kevésbé invazív és minimális a gyógyulási idő." Utána még van egy oxigéninfúzió is. Mit gondolsz?
1840. 993dda84ef (válaszként erre: 1835. - 8f8f3a827e)
2014. júl. 31. 21:41
Hát akkor ne szomorkodj, mert ezek szerint sok minden nem változott.:D
1839. elzus (válaszként erre: 1827. - Szolesz)
2014. júl. 31. 21:36
Bocsi, az alábbi üzenetem erre vonatkozik, nem vagyok gyakorlott fórumozó:)
1838. elzus
2014. júl. 31. 21:28

Szolesz!

Kérlek írd le a tapasztalataidat és a barátnődét is! Én most készülök a doktornőhöz egy drága beavatkozásra, és ha nem sikerül, nem tudom még egyszer összeszedni a rávalót. Nekem úgy ajánlották, de egy régi ismerőse, tehát nem biztos, hogy objektív. Köszönöm

1837. Csabi3 (válaszként erre: 1835. - 8f8f3a827e)
2014. júl. 31. 13:07

Szia Kolbi!


Érdeklődnék, hogy a pigmentációt milyen módszerrel és, h ellehet-e végleg tüntetni?

1836. kori54 (válaszként erre: 1835. - 8f8f3a827e)
2014. júl. 31. 11:04
Én viszont Téged megértelek Kolbi :)
1835. 8f8f3a827e (válaszként erre: 1834. - Kori54)
2014. júl. 30. 20:35

Sohasem értettem a nőket, ezután meg még úgy se fogom...


Kolbi

1834. kori54
2014. júl. 30. 14:02
Azért még egy kis adalék: Az első telefonos jelentkezésemnél a recepciós hölgy megkérdezte, hogy csak konzira megyek-e, mert ha nem akkor 40 percet kell foglalnia, de előbb a számlájukra be kell fizetnem a konzultációs díjat. Dorcika, így tudtak volna Téged marasztalni :)
1833. kori54 (válaszként erre: 1832. - 8fd7818e50)
2014. júl. 30. 13:35
Én Ilyen "apró" részletekbe már nem is akartam belemenni. Nagyon jól tetted, hogy elmentél onnan, ezzel biztosan nem jártál rosszul :)
1832. 8fd7818e50 (válaszként erre: 1831. - Kori54)
2014. júl. 30. 11:33

Szintén KOC, szintén 3p Ildikó: előjegyzett időpontom volt, 15 perccel előtte érkeztem. Hárman voltak előttem, az utolsó pácienssel kijött Ildikó is, odament a recepciós pulthoz, megnézte, felém sem üdvözlés, sem elnézés a már 25 perces várakoztatás miatt, mikor nyilt az ajtó és belépett a szépasszony, akit hangosan üdvözölt, és gyere be megnézlek felkiáltással magával vitt. Na én itt kaptam eleget, eljöttem.

Azóta küldözgethetik a hírleveleiket, ugyanúgy semmibe veszem, mint akkor ő engemet.

1831. kori54 (válaszként erre: 1829. - Maggie)
2014. júl. 30. 11:10
:) Feltöltésen, de csak a pénzem maradt ott, más érdemleges nem történt. Konzi díja, mint egy privát nőgyógyászati rákszűrésnek, kb 8 perc...De még ha ott meggondoltam volna magam...
1830. 993dda84ef (válaszként erre: 1823. - Xangie)
2014. júl. 29. 23:24

Teljesen érthető, köszönjük szépen a lehetőséget, gyanítom sok leányzónak voltál igen nagy segítsége!

Viseld a legnagyobb egészséggel a megérdemelt pofikád, és nagyon vigyázz rá, ahogy megígérted!:D

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook