Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Arcfiatalítás, arcplasztika tapasztalatok fórum

Arcfiatalítás, arcplasztika tapasztalatok (beszélgetős fórum)


2014. szept. 25. 15:43
Sziasztok, van esetleg valakinek információja vagy tapasztalata endoszkópos arcplasztika tekintetében, Dr. Viczián Csaba szerepel a Szépségbrókeren.
1971. mélykúti (válaszként erre: 1970. - Bellmell)
2014. szept. 25. 13:24
Szia! Egy barátnőm próbálta,én nem.Semmi változást nem láttam rajta. Én a Guna Bioliftinget és a "Thread lifting" -et próbáltam , sajnos nem hozott semmiféle eredményt.
1970. Bellmell (válaszként erre: 1921. - Mélykúti)
2014. szept. 24. 22:23
Szia! Megosztanád a tapasztalataidat az Ultheraphyval kapcsolatban? Nagyon érdekelne, nem ismerek senkit, aki próbálta volna. Ígéretesnek tűnik...talán túl szép h igaz legyen...Te teljes arcon végeztetted? Előre is köszi! :)
1969. Zsú1965 (válaszként erre: 1968. - 993dda84ef)
2014. szept. 23. 17:00
Sajnos erre a zsebem nemet mond:(((( pedig én benne lennék...
1968. 993dda84ef (válaszként erre: 1967. - Zsú1965)
2014. szept. 23. 15:35
Mini arcplasztika, ami az arc alsó területeire koncentrál, a szemhéjak alatti szakaszig bezárólag. Majdnem ugyanaz, mint a teljes vagy hagyományos arcplasztika, csak az érintett terület kisebb, illetve a hegvonal is szerényebb. Ezenkívül belső varratokkal tömörítik közben a bőrt, de szerintem ezt már minden arcplasztika során megteszik.:)
1967. Zsú1965 (válaszként erre: 1966. - 993dda84ef)
2014. szept. 23. 15:29
Köszi a választ. Még annyit: mi az a MACS ?
1966. 993dda84ef (válaszként erre: 1963. - Zsú1965)
2014. szept. 23. 13:13

Ez a kérdés sokkal komplexebb, hiszen jóformán az arc minden izma érintett. A bejegyzés végén belinkelem majd azt a YT csatornát, amire általában hivatkozok, ha arctornáról van szó, a legfontosabb, gyakorlatokkal, viszonylag elfogadható ellentartással, bár szerintem a Bojtor Márta féle takarások a leghatékonyabbak, viszont ahhoz érdemes, legalább pár alkalommal felkeresni egy tanfolyamot, hogy pontosan lásd miről van szó, mert erről nincs elérhető videóanyag. Ami még fontos, hogy eredményt, csak fájdalmad munkával lehet elérni, a különböző videókban, könyvekben említett 5-10x-i ismétlések ellentartás nélkül végzett grimaszolások lehet, hogy élénkítik a vérkeringést, de hogy az izom méretét nem növelik az fix. Minden alkalommal bele kell dögleni, akkor talán, és maximum heti 3 alkalommal edzeni ugyanazt az izmot, ahogyan a többi izmunk esetében.



AZONBAN az arctornát is megfelelő józansággal kell értékelni és alkalmazni, hiszen csodákra nem képes. Tehát, ha már tetten érhető a bőrtöbblet, ami az említett "bulldog-szerű" arc esetében elég valószínű, az arctorna csak akkor lehetne látványos, ha az izmokat annyira megduzzasztanád, hogy kitöltse ezt a bőrtöbbletet, ami azért elég valószínűtlen, hiszen mégsem a négyfejű combizomról, vagy a nagy fenékizomról van szó, itt jóval korlátozottabb az izom növekedésének a mértéke. Igazából az arctornára is igaz, ami szerintem minden a bőr izgatását célzó kezelésre(Lézeres beavatkozások, tűszúrások, bármi, amiről itt korábban szó volt), igazán látványos, és eredményes akkor lehet, ha megelőző kezelésként alkalmazzák, vagy egy sebészeti beavatkozás után az eredmény tartóssága érdekében.

Mondhat nekem bárki bármit, egy kézzel fogható megereszkedésen csak a szike segíthet annyira, hogy a páciens elégedett is legyen. Később viszont jó szolgálatot tehetnek az említett kezelések, rendszeres kúraként elvégezve, de visszafordítani látványos megereszkedést nem fognak.


No, alább linkelem az említett YT csatornát. A vieók között megtalálod a "Five minute facelift workout" címűeket, ezek kiindulási alapnak tökéletesek, bár ennél jóval több gyakorlat létezik. Már nem emlékeszem milyen ismétlésszámot ajánl, de mindegy is, alkalmazd a korábban a homlokgyakorlatokhoz ajánlott mennyiséget és formátumot.

Hozzáteszem, ha nekem megereszkedett volna az arcom, viszonylag látványosan, tehát egyértelmű lenne a bőrtöbblet, én inkább egy MACS-emelést vállalnék be, és csak utána kezdenék bele az arctornába, hogy az eredményt foggal körömmel megtartsam, sőt, finomítsak rajta.



[link]



Oké, ínhüvelygyulladás pipa. Már nem is emlékszem, mi volt a kiindulópontunk...:))

1965. elzus
2014. szept. 22. 19:39

Sziasztok!Jövő hónapban aktuális lenne nálam egy fraxel lézeres kezelés, van valakinek tapasztalata?

Más:rengeteget hallani mostanság erről a FTC nevű szálbehúzásos arcemelésről, de igazából minden cikk reklámízű. Ismer valaki élő embert, aki megcsináltatta?És mi az eredmény?

1964. Mézike05 (válaszként erre: 1955. - 8f8f3a827e)
2014. szept. 22. 12:31
Köszi szépen a választ. Amikor elmentek ilyen konferenciákra, ott nem szoktatok tapasztalatot cserélni? Más kollégáktól nem hallottál hiteles eredményekről, akár pozitív, akár negatív, vagy ők sem mondanák el, ha nem működik a szuper-módszer? Köszönettel: Mézi
1963. Zsú1965 (válaszként erre: 1945. - 993dda84ef)
2014. szept. 22. 12:14
Az állon levő bulldog szerű megereszkedésre is van egy jó kis gyakorlatod? Engem az zavar a legjobban...
1962. Xenia2011 (válaszként erre: 1961. - -Riababa-)
2014. szept. 22. 12:06
Hat arra ilyen fiatalon nem vallalkoznek.Vannak elrettento peldak ugye.Szam melle amugy sem mernem beadatni,hogyan mosolyognek es beszelnek? A magyar idosebb celebholgyek is szornyen neznek ki,hogy nem tudjak rendesen mozgatni a szajukat.
1961. -Riababa- (válaszként erre: 1960. - Xenia2011)
2014. szept. 22. 11:59
Igen! Most már én is ott tartok, hogy csak arra vagyok hajlandó pénzt áldozni, aminek látszata is van! A botoxot kihagytad a sorból. :)
1960. Xenia2011 (válaszként erre: 1958. - -Riababa-)
2014. szept. 22. 11:37
Amugy a tobbi "csoda" dologban nem hiszek sulyos szazezrekert.Hyaluronsav,sajtzsir,szike.Szerintem ezek a latvanyosak es tartosabbak.:(
1959. Xenia2011 (válaszként erre: 1958. - -Riababa-)
2014. szept. 22. 11:33
Koszi a valaszt!Nekem azt mondta a doki,hogy az beepul veglegesen, termeszetesen, ha fogyok,akkor az is fogy.Nekem nem redom van, sima az arco, hanem valszeg megvolt mar torve a borom jo ideje, amit nem vettem eszre es a terhesseggel felszedtem kb 14kg-ot es azt hirtelen adtam le sajna szoptatas mellett. szerintem itt lehetett a gond.meg ott,hogy nagyon szaraz lett a borom valamiert. Szoval nekem meg van torve a borom nem redom van. szerintem mondjuk nem is kellene nagy mennyiseg.Na mindegy.Egyelore maradok a termeszetes alapanyagnal aztan meglatom.En is olvastam szajfeltoltesnel,hogy elillant a zsir.Hat meglatom Janky doktor ur mennyire lesz ugyes.Mindenkeppen beszamolok itt majd a fejlemenyekrol,hatha ezzel tudok segiteni masoknak.
1958. -Riababa- (válaszként erre: 1956. - Xenia2011)
2014. szept. 22. 09:43

Szia!

Nekem volt saját zsír feltöltésem kb. egy éve. Számomra elég kellemetlen volt, maga zsírleszívás. Így közel egy év távlatából azt tudom mondani, hogy sztem nem érte meg, mert mára szinte teljesen eltűnt a zsír, viszont a régi hyaluronsavat még mindig érzem a nasolabiális redőmben.

1957. -Riababa-
2014. szept. 22. 09:39

Lányok!

Az alábbi hozzászólást ma találtam egy Liptairól szóló cikk végén. Sztem tanulságos!

"Ha van photoshop és minden más trükk akkor arra a Liptai a legjobb példa. Napi szinten látom sztem a közelben lakhat, az életben messze nem így néz ki. Egy pici , jelentéktelen , kövérkés nő , rekedtes sipitozós hanggal."


Ja, a méregdrága Scarlet Rf semmit nem ér!!!! (Ha vki esetleg gondolkodott rajta.) Az ismerősöm 2-szer volt egymás után a KOC-ban, a harmadikat már nem vállalta 150 ezerért, mert az előző kettőnek semmi eredménye nem volt, azóta sincs!

1956. Xenia2011
2014. szept. 22. 08:47
Sziasztok!Az oldalt mar regota olvasgatom,de itt meg uj vagyok.A sajat zsiros reancfeltoltesrol erdeklodtem,de sajnos nem kaptam valaszt.Janky doktorhoz jelentkeztem be vegul.Rola van valakinek tapasztalata.Hogy dolgozik?Azt olvastam,hogy kedves meg ilyesmi,de azt nem,hogy hogyan dolgozik.Kerlek irjatok tapasztalatot.Sajnos kulfoldon elunk es nincs nincs lehetosegem ra,hogy tobb orvost latogassak meg.Meg a Krasznain gondolkodtam,de nem tudom,hogy tenyleg olyan jo e,ahogy irjak.
1955. 8f8f3a827e (válaszként erre: 1906. - Mézike05)
2014. szept. 21. 21:31

Az ultherapy-nál én véleményem nem mérvadó, egyrészt mert férfi vagyok (a feleségem mondta), másrészt meg félévente végeztetek egy triniti-t magamon. Nem kenem az arcom semmivel, nem használok fényvédőt, és nem járok kozmetikushoz. Egy kicsit füllentek, mert évente van nagygyűlésünk ősszel, meg egy magánbőrgyógyász fórumunk Siófokon tavasszal. Ilyenkor pár nappal előtte a feleségem feltesz egy pakolást az arcomra és úgy próbálok fiatalabbnak, bocsánat ápoltabbnak kinézni.


Az ultherapy-t más szemmel nézem: visszajön-e a befektetésem, nem fog egy csomó elégedetlen páciens reklamálni. Túl sok egy kezelésért az ár. Ha jól megnézzük Udvaros Dorottya arcát, tényleg lehet látni, hogy szépen elindult az új rostképzés, ugyanakkor a szem körül meg sem közelíti az eredmény a plasztikai sebészet, a felvarrás eredményét. Meg egy ilyen reklám fotót, mint Dorottya képe a honlapon, nem kéne feltenni, teljesen hülyének nézik vele a leendő pácienseket!


Kolbi

1954. 993dda84ef (válaszként erre: 1953. - Cumus)
2014. szept. 17. 19:17
Ja. Akkor pont jó. Visszavontam, amit.
1953. cumus
2014. szept. 17. 19:14
Boccccs 123cm.
1952. 993dda84ef (válaszként erre: 1951. - Cumus)
2014. szept. 15. 07:47

Parancsolsz?:) Nem értem a elképedés okát, de gyanítom valami igen mocskos asszociáció okozta a zavart. Erről is én tehetek? Az ember már gyakorlatias sem lehet anélkül, hogy megbélyegeznék...:))


55kg? Viszonylagos. Ha 122cm vagy, akkor túlsúlynak minősül.

1951. cumus (válaszként erre: 1948. - 993dda84ef)
2014. szept. 14. 19:03

Azanyádat, a te szádból ilyen? Hogy fért ki???

A keritésen kivül minden merev volt eddig amire ráültem:)) Vegyél példát rólam!! A kerités akciónál sajnos nem vigyáztam, mert nem irtad rá a receptre.

Ui: 55 kg vagyok, mennyit foggyak még?

1950. cumus (válaszként erre: 1949. - Peonia 53)
2014. szept. 14. 18:55
Nagyon romantikus kedvedben vagy ma:)
1949. peonia 53 (válaszként erre: 1947. - Cumus)
2014. szept. 14. 09:41

Szia!


Vagy a jóképű szomszéd elveszi a figyelmedet, miközbe vörös rózsákkal hinti a kerted, meg hasonló jeleket kapsz mint én itt. Nem kell a kutyusokat hibáztatni...

1948. 993dda84ef (válaszként erre: 1947. - Cumus)
2014. szept. 14. 08:56

A fogyókúrád sikertelenségét csak nem akarod az én számlámra írni? Különben is, ősi indián szokás szerint, mielőtt bármire ráülünk, ellenőrizzük, hogy elég merev -e.:))


Az meg, hogy a szomszéd dobermnannja nem bírja a képed, nem meglepő, mutass, csak egy élőlényt ezen a földön, akiből nem efféle reakciót váltasz ki.:)

1947. cumus (válaszként erre: 1945. - 993dda84ef)
2014. szept. 14. 00:56

Légyszi vedd fel videóra ahogy csinálod,engem nagyon érdekelne. Amikor a szomszéd keritésére felültem ledölt alattam és nem sikerült a gyakorlat. Nem irtad, hogy mit csináljunk, ha jön a szomszéd dobermannja.

Ugassak vissza vagy másszak feljebb?

1946. vacsa (válaszként erre: 1945. - 993dda84ef)
2014. szept. 13. 09:02
Jesszusom. De tényleg:-) Kipróbálom ha addig élek is. Pedig valszleg így lesz. Köszi tesó:-)
2014. szept. 13. 08:24

Szemöldök közötti terület kisimítása arctornával:


A cél az lesz, hogy míg teljes erőből megpróbálod majd összeráncolni a szemöldököd - tehát éppen azt teszed majd, amitől kialakulnak a barázdák -, ellenállást fejtesz ki, és nem hagyod, hogy a bőr gyűrődjön. Ehhez szerintem a legideálisabb megoldás a Bojtor Márta-féle takarás, ennél nagyobb ellenállást mással még nem értem el.


Megpróbálom leírni, hogy néz ki ez a "takarás", de ha nem egyértelmű, esetleg lefényképezhetem magam közben, csak szólj.


Tehát, ülj le egy székre, vagy az ágyra, a szomszéd kerítésére, mindegy, csak kényelmesen érjen le mindkét lábad.

Jobb kezes vagyok, így eszerint magyarázok, de a kezek sorrendje, iránya megcserélhető.


1.)Bal tenyeret helyezd a homlokra, teljes felületével úgy, hogy a kisujj és vonala a szemöldökök mentén feküdjön fel. Tehát 4 ujjad a homlokodon + tenyér, a hüvelykujj meg értelemszerűen csak áll ki a fejedből:)), vagy rásimíthatod a koponyádra.

Most már a könyököt megpihenteted a térdeden, ezzel lefelé fogsz nézni.



2.)Jobb könyök a jobb lábra támaszkodik, miközben a tenyér alsó, párnás része a szemöldökök közötti területhez szorítva, az ujjak pedig keresztezik függőlegesen a bal tenyeret, az ujjbegyek a koponyára fekszenek.


Akkor tökéletes ez a takarás, ha megpróbálod ráncolni a szemöldököd, vagy a homlokod, és nem tudod megtenni, vagyis a bőröd tökéletesen védve vagyon.



Feladatok:


1.)Miközben ellenállást fejtesz ki, és megakadályozod a gyűrődést, megpróbálod összeráncolni a szemöldököt, mintegy mérgesen nézel, ezt kitartod kb. 5 másodpercig, hogy szinte belefeszülj az izommunka okozta fájdalomba, és kiengeded. Ezt ismételd meg 20x, de mindegyik ismétlés fájjon, és a tőled telhető legtöbbet nyújtsd, különben semmit nem ér.

Ebből legyen 3 sorozat, tehát 3 x 20



2.)Majd uganez, csak tartsd ki 1 percig a mozdulatot, akkor is ha beledöglenél közben. Ismételd ezt is 3x


3.)Végül ugyanez csak apró pulzáló szorításokkal.

Ezek a szorítások akkor induljanak, amikor a legerősebb a szorítás, az legyen a kiindulási alap.


Ebből is 3 x 20


Bele kell döglened, hogy értelme legyen.


Ezt heti 3x végezd, mindig legyen pihenőnap két torna között, mert az arc izmai éppúgy működnek, mint a test egyéb izmai.



Ezenkívül van még egy gyakorlat, ami a homlokot emeli meg, azt is leírhatom.:))

1944. vacsa (válaszként erre: 1943. - 993dda84ef)
2014. szept. 13. 08:09

Aha, a ruhám, meg a hajam. Hát ez az!!!

Most megnéztem, alapesetben is látszik, de halvány, nem olyan mint a homlokráncaim. Azok nem zavarnak...


Az arctorna szimpi:-)

1943. 993dda84ef (válaszként erre: 1940. - Vacsa)
2014. szept. 13. 08:03

Be vagy tépve, tesó? Szép a ruhád, szép a hajad, szép vagy, mint a rózsaszál!:)



Különben tényleg a botox az egyik megoldás a felvázolt problémára. Én nagyon nem rajongok az efféle izombénító beavatkozásokért, de mások beszámolói alapján éppen ez a terület, ahol a legkielégítőbb eredményt szokott hozni. Viszont a mélyen bevésődött ráncokat nem tünteti el, finomíthat rajta, de csak azért, mert az izom megbénításával ellehetetleníti a további ráncolást, így a bőrt nem gyötröd többet, ezért ha az nem roncsolódott az évek során, csak "felületi" volt a ráncolódás, és nem érinti a mélyebb szöveteket, akkor az elmaradozó gyűrődésektől szépen sima maradhat.


Én első körben az arctornát próbálnám meg, van egy gyakorlat, ami kifejezetten erre a területre koncentrál, ha ezt kitartóan, fájdalmat nem kerülve végzed, mondjuk heti 3-szor, akkor ki tudja mi sülhet ki belőle.



Leírom a gyakorlatot a következő bejegyzésben, ha érdekel. Ha nem, akkor is, mert nem fogok a jóváhagyásodra várni.:)))

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook