Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Arcfiatalítás, arcplasztika tapasztalatok fórum

Arcfiatalítás, arcplasztika tapasztalatok (beszélgetős fórum)


2690. Mézike05 (válaszként erre: 2685. - Etus57)
2014. nov. 14. 11:15
Konzi szinten érintett vagyok a dokidnál, én nem mertem bevállalni. Naplómban írtam róla is. Szerintem neee, addig "édes", amíg horogra nem akarsz.
2689. szolesz
2014. nov. 14. 10:11

Tegnap találtam a neten egy hajmosási ötletet. Hajmosás víz nélkül, sapkában, TENA hajmosó sapka, de kapható más márkájú is. Van, aki a beavatkozás után sokáig nem moshat hajat. Talán ez megoldás lehet most Ilcsikének is. Hallottatok-e már erről? Mennyire hatékony ez a módszer? Vajon szabad-e pld.arcplasztika után ilyet használni?

*

* www.tena.hu/Documents/6_Region_East/Hungary/Documents/TENA%20Hajmos%C3%B3%20sapka%20haszn%C3%A1lati%20%C3%BAtmutat%C3%B3.pdf

2688. Noralux (válaszként erre: 2685. - Etus57)
2014. nov. 14. 08:44

Voltál máshol is konzultáción?

Menj el pl. dr. Csuhához, meg Paputhoz is, meg másokhoz is!

Nem kell rohanni!

Biztosan kell hogy érezd, jó kezekben leszel, inkább halaszd el, ezt nem szabad elsietni!

Mesélj, hol voltál eddig konzin?

2687. Noralux (válaszként erre: 2686. - Ilcsike.gy)
2014. nov. 14. 08:39

Ne csak a rosszra koncentráljuk, hiszen ha nem lenne ez a fórum, én már nem is látnék ki a szemem alól, az állammal meg söprögetnék :) Elvileg élményeket és tapasztalatokat jövünk megosztani.

Én csak az aktív fórumozókat látom szívesen az sk cenzúrázott naplómban.

Végül is, akik már hónapok óta folytatnak beszélgetést ez ügyekben, kevéssé várható, hogy egyéb valamilyen más indokból akarnának képet nézni vagy leemelni akár.

Annak idején a szemem után raktam fel képeket, de nem nyitottam se titkos, se titoktalan naplót. Aztán mindenféle emberek küldtek rám jeleket, meg volt akinek irkáltak is üzeneteket, ilyen-olyan kéretlen tartalommal. Ezért jó a titkos napló és a megválogatott beengedés.

Remélem jól vagy :) és szép vagy :) és boldog vagy :)

2686. Ilcsike.gy (válaszként erre: 2684. - Noralux)
2014. nov. 14. 08:29

Teljesen igazad van ha jól belegondolok!


Hááát, amilyeneket felraktam a naplómba ott hagyom egyenlőre.

Ilyen bucira dagadt fejjel nagyon perverz gondolat lenne ha valaki a csinicsajok oldalon futtatná a lelopott képeim!

haha

2685. Etus57 (válaszként erre: 2680. - Ilcsike.gy)
2014. nov. 14. 08:23
Ilcsike már értem, miért nem válaszoltál a tegnapi leveleimre. Én egyszerűem csak bepánikoltam, mert kaptam egy olyan negatív kritikát - fényképekkel alátámasztva - arról az orvosról, akinek ezen a héten be kell fizetnem a foglalót (jelentős összeget). Még mindig nem döntöttem, mert egyéb hozzászólást nem találtam róla. Továbbra is kérek mindenkit, ha bármit hallott az orvosról, (Ilcsike naplójában egy hozzászólásomban szerepel a neve)írjon nekem sürgősen, mert nagyon nagy a tét. Etus
2684. Noralux (válaszként erre: 2683. - MVeronika)
2014. nov. 14. 08:00
Higgyétek el, én olyan, de olyan büszkén mutatnám, mert tényleg nagyon látványos a különbség, annak ellenére, hogy nem 100% az elégedettségi indexem... hiszen úgy lenne igazi, ha egyben látnátok... de inkább óvatoskodom egy picit.
2683. MVeronika (válaszként erre: 2682. - Noralux)
2014. nov. 14. 07:52

Ki bizony.

És még egy: szerintem mindenki tartsa meg az inkognitóját, ezen nem szabad megsértődni. Nagyon hosszú hónapok után mondjátok csak meg vkinek az igazi neveteket, csak mikor már egész biztos, hogy OK az illető, és akkor is csak akkor, ha nagyon nagy késztetést éreztek. És a honlapon semmiképp. Információkat is el lehet ferdíteni, egyoldalúvá tenni és név szerint "hivatkozni"... brrrrr

2682. Noralux (válaszként erre: 2680. - Ilcsike.gy)
2014. nov. 14. 07:47
Szia kedves :) én csak elővigyázatosságból T betűztem, még régebben olvastam valahol, hogy levették a képeket és felrakták oda ahova nem kellett volna, hogy ez most egy facebook oldal vagy a csinicsajok-bedagadtfejjel.com azt már nem tudom, sőőőt NEM IS BIZTOS HOGY ITT A HOXÁN! Én nagyon szerettem volna elbüszkélkedni az új fejszerelésemmel Nektek, de inkább mégis kitakartam, bár így tényleg nem is látjátok, hogy milyen nagy a különbség :) Szóval a képeket egyszerűen ki lehet másolni a naplóból és ez az oka hogy kitakargattam magam.
2681. MVeronika (válaszként erre: 2679. - Zefex)
2014. nov. 14. 07:45

Köszi, valami kis regenerálódás nekem is van már, de sose lesz olyan, mint volt, szerkezetileg is átalakult az arcom. Valamit segített az emuolaj is azért, azóta beszívja újra a régi krémeket.

Nézem a cikkeket, h az RF-t mint a mobiltelefonokból jövő hullámot azért már gyanússá teszik valami glioma nevő agydag. esetek növekedéséért. Egyelőre csak gyanú.

De ettől is félek... átoperáltatom az pofámat, aztán kiderült, hogy más bajom is lett, aztán kárbavész :).

Köszi, nem állítottam be hozzászólást egyelőre.

Lóbalzsam megy a feketelistára. Örülök, hogy neked rendbe jött.

Köszi!

2680. Ilcsike.gy (válaszként erre: 2658. - Noralux)
2014. nov. 13. 23:28

Beindult a gépezet az agyamban! :)

Mit olvastál Nóra, de tényleg?

Kíváncsi lennék, hogy élnek vissza ilyesmivel?

Ugyebár kitettem a TITKOS naplómba T-betű nélkül a teljes arcomat, viszont aki kopogtatott mindenkit betessékeltem, mert oly jó szívem van!

(húztam is magamra rendesen ezzel! :D )


Szerinted nemsokára a realself-en látom viszont a sonkára duzzadt fejemet? Vagy mi történhet?

2679. zefex
2014. nov. 13. 22:41

Veronika, a naplódhoz akartam írni, de elsőre nem sikerült és már fáradt vagyok, de ezt még le akarom írni, bár nem arcfiatalítás vagy arcplasztika, csak egy tapasztalat, hogy mire képes a bőrünk, és most ugrott be.

2012-2013 telén nyűglődtem a gerincemmel és a csípőmmel és orvosi javaslatra zöld lóbalzsammal kenegettem magam kitartóan, mivel nem múlt. Egy idő után azt vettem észre, hogy repedezik a bőröm. Kibírt 2 terhességet, és a lóbalzsamtól adja meg magát! Akkor már fájt is, úgy nézett ki, mintha striás lenne és rettenetesen száraz. Leálltam a lóbalzsammal és hidratáló krémmel kezdtem kenni. Hetekbe (vagy hónapokba?) telt, de helyrejött!

2678. zefex (válaszként erre: 2676. - Linucska)
2014. nov. 13. 22:14

Dagadt, gyulladt, érzékeny is? (nem mintha a látvány nem lenne elég) Aki csinálta, mit szólt hozzá?

Bár néha egész egyszerű dolgokkal is tud magának ártani az ember. Pár éve esküvőre készülve elmentem kozmetikushoz, aki mindent bevetett, még dermabráziót is, aztán vagy 3 hónapba telt, mire valamennyire megnyugodott a bőröm. Nem látszott nagyon, de folyamatosan égett, irritált volt.

2677. MVeronika (válaszként erre: 2675. - Linucska)
2014. nov. 13. 22:10

Nagyon köszönöm!

Azt hiszem, csak azért nem lehet leírni, hogy a gugli ne kapja föl.

De kipróbálta, a naplókból nem szedi ki.

Ha egyértelmű vagy ismert név, betűket is lehet kihagyni.

2676. Linucska (válaszként erre: 2674. - Zefex)
2014. nov. 13. 21:41
Szerintem teljesen normál az arcborom,ráadásul nem is az a hófehér tipusú. Nem tudom mitől látszodtak ,de nem volt az az alapozó ami eltudta volna tüntetni. Eltelt majdnem 3 hónap ,most kezd normalizalodni az arcom a hurkakat tekintve. A kilokodes megállt,de a mai napig kitudom tapintani es őszintén szólva irtora zavar.Alig varom,hogy felszivodjon teljesen.
2675. Linucska (válaszként erre: 2673. - MVeronika)
2014. nov. 13. 21:35
Privátban szívesen leírom ki,hol....
2674. zefex (válaszként erre: 2667. - Linucska)
2014. nov. 13. 21:08
Vékony az arcbőröd, és amiatt látszottak a hurkák? Közben javult a helyzet? Megállt a kilökődés?
2673. MVeronika (válaszként erre: 2672. - Linucska)
2014. nov. 13. 20:10
Köszi szépen. Nem tudom, ő ki lehet. De majd megpróbálom megkeresni. A Montevideo utcában?
2672. Linucska (válaszként erre: 2669. - MVeronika)
2014. nov. 13. 20:06
Óbudán voltam maganrendeloben V.M. plasztikai sebesznel.
2671. Linucska (válaszként erre: 2670. - Kiss Ildikó)
2014. nov. 13. 20:05
Igen,augusztusban volt mindkettő.A szemhej utána volt és B.B. Doktornő is szornyulkodott a latvanytol😒 O sincs odáig ettől a beavatkozástól .Kar,hogy nem nála voltam először,szerintem másképp döntöttem volna.
2670. Kiss Ildikó (válaszként erre: 2667. - Linucska)
2014. nov. 13. 19:54

Még az érdekelne hogy augusztusban volt ez a beavatkozás

és előtte vagy utána volt a felső szemhéj varrásod?

Írtad hogy az is augusztus volt

2669. MVeronika (válaszként erre: 2667. - Linucska)
2014. nov. 13. 19:53
Szia, Linucska, és neked ki csinálta? Mannusnak Krstn Rnt a Fehérhajó utcában és neki bevált. Bár a Relselfen meg csak 21% ír jókat.
2668. Kiss Ildikó (válaszként erre: 2667. - Linucska)
2014. nov. 13. 19:49

Nagyon köszönöm. Én meg értem amit le írtál, meg örülnék ha hurkás lennék.

valahol fél füllel hallottam hogy egy neves orvos nem ajánlja a szál be húzást

2667. Linucska (válaszként erre: 2666. - Kiss Ildikó)
2014. nov. 13. 19:42
Szerintem nagyon kettős dolog .Ismerek olyat akinek nagyon bejött,es nem bánta meg. Lehet en nem jo helyen voltam,bár többen esküdtek rá. A beavatkozás utan meg egy hónappal is hurkak látszodtak ahol a szálak futottak. A nyaki résznél sok helyen kilokodott a vége,ami nagyon csúnya látvány volt,egy idő utan megelegeltem es csipesszel kihuztam ahol nagyon durva volt. Bizonyos fokig korrigal de nem olyan látványos mint ahogy azt gondoltam. A nyaki ,áll rész minimális változás. Ahhoz,hogy tartós eredmény legyen max. 2 év,ahhoz 6 hónap múlva ismételni kell a kezelést. Arról nem beszélve,hogy előtte az érzéstelenítés injekciókkal tortent,ami utan mar kisebb arcplasztikat is simán bevállaltam volna. De ez az en egyéni véleményem,nem azert írtam,hogy bárkit is befolyásolják csak tényként írtam.
2666. Kiss Ildikó (válaszként erre: 2664. - Linucska)
2014. nov. 13. 19:21

De jó hogy le írtad ezt! Köszönjük neked

további sok sikert :-)

De azért nincs nagy gondod belőle? Nem látványos? Nem tartós beavatkozás? Mi történt?

2665. MVeronika (válaszként erre: 2618. - Ilcsike.gy)
2014. nov. 13. 18:28
Te Ilcsike, és nem féltél? A műtét közben, vagy mikor feldagadt az arcod? Nekem már az is nagyon ijesztő volt, mikor a terhesség alatt a bokám nagyon bedagadt. Már előre félek, mikor majd meglátom a dagadt arcomat, ha...
2664. Linucska (válaszként erre: 2644. - Zsazsi1)
2014. nov. 13. 18:03
Aki a szalbehuzasos FTC kezelést választja gondolja at többször,írom ezt úgy ,hogy en túl estem ezen augusztus elején,amit nagyon megbántam. En is úgy gondoltam,mint zsazsi1,hogy nem akarom kitenni magam meg nagyobb beavatkozásnak,eleg lesz az stb. Most sorban állok a kis arcfiatalito műtétre.....egy körrel többet futottam mint kellett volna.
2014. nov. 13. 17:51
Havi tervezet Mikulásig bezárólag: 30 oldalt értőn, és figyelmesen visszaolvasni.
2662. 993dda84ef (válaszként erre: 2643. - Noralux)
2014. nov. 13. 17:50

Nide, sztori tájm! A mai orrplasztikás kötözködés után arra gondoltam, hogy de felvágták a nyelvét ennek a leánynak, de most látom csak, hogy a pofáját varrták fel!Így már mindent értek!:)))


Azonnal jelentkezni fogok a bűvös naplóba - ahová nyilván beengedsz, mert félsz tőlem, ahogy itt mindenki más -, de először is fogadd őszinte gratulációmat, és a legőszintébb jókívánságaimat! Ultragyors regenerálódásra fel! Remélem a naplódban van elég hely, lesz pár kérdésem!:)

2661. Kiss Ildikó (válaszként erre: 2644. - Zsazsi1)
2014. nov. 13. 16:57

Örülök hogy döntöttél, sok sikert hozzá :-)

írj ha meg van az időpont, nagyon kíváncsi vagyok minden részletre

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook