Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Arcfiatalítás, arcplasztika tapasztalatok fórum

Arcfiatalítás, arcplasztika tapasztalatok (beszélgetős fórum)


2720. Yeti11 (válaszként erre: 2718. - Ilcsike.gy)
2014. nov. 15. 19:44
Ilcsike, beengedsz a naplódba...?Lécccciiii...:-)Pusszancs
2719. kori54 (válaszként erre: 2715. - MVeronika)
2014. nov. 15. 19:06

Akkor az arcoskönyvnek annyi is lenne, de oda biztos csak a bátrak járnak :D

Nagyon jó kis összefoglalót írtál a dokikról az újoncok kezetcsókolhatnak érte :)

2014. nov. 15. 17:01

Lányok,

lehet csodálkozni!

Tettem fel egy mai képet és egy műtét előtt két órával készültet is!

Én annyira boldog vagyok! :)

Főleg, ha a dokinak igaza lesz, és végül a szemem alól is el fog tűnni, amit annyira, de annyira nem szeretek!

2717. 993dda84ef (válaszként erre: 2715. - MVeronika)
2014. nov. 15. 16:04
Én is abból indulok ki, hogy a kutya se kíváncsi ránk kategóriába tartozunk, legalább is nagy internetes visszaélések tekintetében, nincs bennünk kiaknázható lehetőség:)), tehát komolyabb bevetésekre nem hiszem, hogy itt bárkinek számítania kell. Inkább csak kéretlen megkeresések, próbálkozások, de ezt könnyen ki lehet kerülni, ha a nyilvános profilra nem kerül fel kép.
2716. Ilcsike.gy (válaszként erre: 2712. - Etus57)
2014. nov. 15. 13:14

Sziaaa Etus57!


Valami félreértés lett köztünk! :)

Igen, a szemészdoktornő tel.számát is megadtam neked.

Az arcplasztikámra vonatkozólag egy előbbi levedre válaszolva megírtam, hogyan tudod elérni a sebész dokit, hogy tudsz időpontot kérni a konzultációra.

A helyedben sürgősen kérnék időpontot a magánrendelőjébe az Anitától (asszisztensnője is) - tündéri kedves nő, rögtön válaszolnak, ha írsz nekik!

A naplómba leírtam, hogy ki mikor mit csinált rajtam: tavaly szemhéj alsó-felsőt, most meg az arcplasztikámat!

Rékának nagyon igaza van, fontos a teljes bizalom az orvosban, mert az arcunkról van szó, az nem egy köröm vagy hajvágás, hogy visszanő!

2715. MVeronika (válaszként erre: 2710. - 993dda84ef)
2014. nov. 15. 10:28
Na, igen, pontosan. Bár... simán kiolvasnak bármit a saját gépedből is a nagy gonoszok, képet, jelszót bármit. Az ilyen nem-tudod-kimásolni-copyC-copyV-vel-vagy-kurzorral technikák viszont az apróbb, hétköznapi és gyakori stiklik ellen azért elég jól védenek. Reménykedjünk abban, hogy nem mi érdekeljük a díszes társaságot. De ezt meg sose lehessen tudni, mivel pénzek is forognak, méghozzá nem kevés a pl. sebészetben. Azért legyen mindenki óvatos, ahogy csak tud. Fénykép a honlapra részleges, belső naplóba, ha van teljes kép, meg csak már biztosan biztonságos embert jó csak beengedni szerintem. Igazi nevet pedig szerintem jobb visszanyelni, akárhogy is kikívánkozik.
2714. NNelly (válaszként erre: 2708. - 993dda84ef)
2014. nov. 15. 07:28

Réka!

Etus57 Baljthyhoz készül(t)...

2713. Etus57 (válaszként erre: 2712. - Etus57)
2014. nov. 15. 05:14
javítás: megadtadddd
2712. Etus57 (válaszként erre: 2704. - Ilcsike.gy)
2014. nov. 15. 05:13
Igen megadtam BB telefonszámát, fel is hívtam, de ő csak szemplasztikát vállal. Nekem teljes arcplasztikára van szükségem, gondolom, azt Neked sem BB végezte. Erre vonatkozólag már kaptam másoktól ajánlást, de minden hozzászólásnak örülök továbbra is. Milyen volt az első napod a munkahelyen?
2711. Etus57 (válaszként erre: 2690. - Mézike05)
2014. nov. 15. 05:07
Köszi, máris megyek és megnézem a naplódat.
2710. 993dda84ef (válaszként erre: 2702. - MVeronika)
2014. nov. 15. 00:10
Na, ez érdekesen hangzik, de annyira nem értek hozzá, hogy a biztonságérzetet nem adná meg nekem, ahogyan igazából egyetlen közösségi felület sem, mert szerintem manapság ebben a kérdésben már nem létezik olyan, hogy lehetetlen. Ha valami felkerült a világhálóra, azzal már úgy kell bánni, mint meg nem történtté nem tehetőt, ezért érdemes mindig kizárólag olyan képi információt fellőni, amiről tudod, hogy akkor sem betegszel bele, ha másnap a Y.ouT.ube főoldalán látod viszont.:)))
2709. 993dda84ef (válaszként erre: 2701. - Ilcsike.gy)
2014. nov. 15. 00:06

Igen, ahhoz nem lehet, erre vannak a naplók. Nyithatsz titkos naplót úgyis, ha csak egy valakit engedsz be, sőt, olyat is, ahová magadnak körmölsz dolgokat. Nyilván egy levelezőrendszert csakúgy nem lehet megváltoztatni, ahhoz, hogy fájlt lehessen csatolni arra ez a verzió gondolom nem alkalmas. Én tökéletesen infoanalfabéta vagyok, szóval inkább nem is ragoznám tovább.


Jó lenne például, ha lehetne úgy feltölteni képeket a saját profilba, hogy csak egy bizonyos csoport, vagy tagok láthassák, de ez csak így leírva pofon egyszerű megoldás, a megvalósítása gondolom nem egy nyomorult enter műve.:)

2708. 993dda84ef (válaszként erre: 2685. - Etus57)
2014. nov. 14. 23:57
Ha ennyire nincs referencia, és bizonytalan vagy, az nem túl jó ómen! Én személy szerint biztosan nem mennék olyan személyhez, akitől nem ismerek minimum egy, de inkább jóval több pácienst, akivel magam egyeztettem. Most hirtelen nem is tudom kiről beszélünk, de ez nagyon kevés alapnak ahhoz, ha az arcodról van szó. Ez nem egy hajvágás, amit úgyis korrigál az élet, mert a hajad visszanő, ha akarod, ha nem, itt súlyos döntésről van szó, visszafordíthatatlan következményekkel. Jól gondold át!
2707. Noralux
2014. nov. 14. 23:11
Írtam válaszokat egy jó pár kérdésre a naplómban, később még folytatom, jó éjszakát, sziasztok :)
2706. Noralux (válaszként erre: 2701. - Ilcsike.gy)
2014. nov. 14. 22:28
Ezt én is próbáltam már, de nem ment. Tényleg jó lenne pedig :)
2705. Noralux (válaszként erre: 2702. - MVeronika)
2014. nov. 14. 22:27
Nos igen, vagy csak lefotózzák a képernyőn lévő képet.
2704. Ilcsike.gy (válaszként erre: 2685. - Etus57)
2014. nov. 14. 17:11

Szerintem válaszoltam, úgy emlékszem telefonszámot is írtam Neked!

Nem ment volna át a levél?

Este kontrollra siettem, jó nagy dugó volt a városban,

'szél hozott, szél vitt el' állapotban tettem a dolgom, bocsika!

2703. MVeronika (válaszként erre: 2698. - Ilcsike.gy)
2014. nov. 14. 17:08
Köszi. Jó neked. Ha én megyek, nekem csak álmomban fogják piszkálni a fülemet. Láttam a videjókon, milyen ilyenkor: mint egy porctalan, löttyedt fülgomba.
2702. MVeronika (válaszként erre: 2692. - 993dda84ef)
2014. nov. 14. 17:05

Van egy három felnőtt gyermekes, 56 éves rokonunk, aki nemrég talált igazi társra egy társkereső oldalon. Hogy őelőtte mik érnék, annak kis részletei is szörnyűek, így aztán nem is érdemes elmesélni. Az a lényeg belőle, hogy az oldalt Elittárs-nak hívják, és a fényképeket nem lehet elmenteni, és a gugli sem tudja felkapni a benne lévő szöveget sem. Hogy hogy csinálják, nem tudom, de ha itt a HOXA tudna olyat, az nagyon jó lenne. Azt hiszem, német fejlesztés az oldal, csak van magyar nyelvű változata.

Viszont azt hiszem, ez sem véd meg az ellen, ha valaki nyom egy print screen-t, vagy tudtán kívül a gépén kiolvassák a monitorképet.

2701. Ilcsike.gy (válaszként erre: 2692. - 993dda84ef)
2014. nov. 14. 17:05

Egyébként azt nem értem, vagy csak nem néztem körül rendesen, hogy privát levélhez itt miért nem lehet képet csatolni?

Vagyunk jónéhányan régi fórumozók és lenne olyan ismerős akinek olyan képet is megmutatnék amit a naplóba nem rakok ki, mert túl személyes vagy nemtom'! Ez egy hiányossága a hoxa-nak.

2700. MVeronika (válaszként erre: 2685. - Etus57)
2014. nov. 14. 16:59
Régebbi hozzászólásokból csak ezek vannak arról a doktorról: 130., 136., 142., 168. Nem tűnik túl népszerűnek. Attól is függ biztos, mit csinálna neked, abban mennyire ügyes vagy sem. Én nem láttam őt sohasem.
2699. Ilcsike.gy (válaszként erre: 2692. - 993dda84ef)
2014. nov. 14. 16:58
Réka nagyon jót írtál, benne a lényeget megfogalmazva! :)
2698. Ilcsike.gy (válaszként erre: 2665. - MVeronika)
2014. nov. 14. 16:53

Veronika, csak kicsit 'féltem' még a folyosón várakozás közben, de az egy szem rózsaszín tabletta megoldotta ezt a kis parát is!

Műtét közben az járt a fejemben, amit a Nati11 írt priviben, hogy ő arra gondolt, milyen klassz lesz, ha kész lesz!

Ez nálam is így működött!

Néha a fülem körüli 'matatás' közben majdnem elaludtam!

A dagadás egyébként nem fáj, csak nem szabad gyakran tükörbe nézni!

Leginkább a barátnőméknek okozhatott volna problémát, mert ők folyton látták a cipó fejemet! :)

2697. MVeronika (válaszként erre: 2691. - Mézike05)
2014. nov. 14. 16:39
Nagyon nehéz lenne kideríteni, mi a hiba. Az arcplasztikánál is lehetséges szövődményként írják, hogy megindul a szál kifelé vagy átnyomódik a bőrön. És nem is lehet tudni tényleg, h kik írnak többen: akiknek jól v rosszul sikerült. Ahhoz teljes körű felmérés kellene, hogy tudd. Előre semmit nem lehet tudni, csak utólag, az nagy és általános bajom az egész élettel kapcsolatban.
2696. MVeronika (válaszként erre: 2687. - Noralux)
2014. nov. 14. 16:35
Jaj,ja: akik folytatnak. Má' bocs a huhogásért.
2695. MVeronika (válaszként erre: 2694. - Noralux)
2014. nov. 14. 16:33
O betűt rajzolj a fejed köré. Valahogy a fej formája meg a haj is sokat mond. Lehet, ha azt takarod ki, meg a szemedet, az még jobb, nem tudom.
2694. Noralux (válaszként erre: 2692. - 993dda84ef)
2014. nov. 14. 13:37

Mondtam már, hogy szeretlek??? :) :D

ŐŐŐszintén örülök, hogy tetszik a T vonalam, szerintem is bájos, gondolkodtam erősen, hogy milyen betűt formázzon.

Azért nem lett X, mert akkor írástudatlannak, sőt sőt megkockáztatom, képtelennek is találtatok volna...mivel akkor legfeljebb csak a szép kis fülem lehetett volna a csodálat tárgya :)

2014. nov. 14. 13:03

Nóra, a naplód címén nem tudom túltenni magam!


"MegCsuhásodás" - hatalmas!:)))

2692. 993dda84ef (válaszként erre: 2684. - Noralux)
2014. nov. 14. 12:57

Én azt gondolom, hogy minden egyes megnyilvánulásért köszönet jár, semmiféle elvárásunk nem lehet, nekünk fórumozóknak, mivel mindenkinek szíve joga eldönteni, hogy hol húzza meg a határvonalat, vagy egyáltalán közöl -e bármilyen információt. Azok vannak többen, akik egy műtétet követően nem fognak beszámolni róla, még egy mondat erejéig sem, ők sem vonhatók ezért felelősségre, sőt, teljesen érthető.


Aki mégis jön, bármiféle információmorzsát hoz, azért hálás köszönet jár. Minél részletesebb ez a helyzetjelentés, annál nagyvonalúbb az ajándék, és ha még fotó is jár hozzá, az a felbecsülhetetlen kategória. Nyilván a teljes arcos kép a legbeszédesebb, de teljesen érthető, ha az ember nem szívesen mutogatja a képes felét vadidegeneknek, akikről jóformán semmilyen információja nincs. Miért kellene kilépnie bárkinek is a komfortzónájából.


Lényeg a lényeg: Senkinek nem kell magyarázkodnia, miért takarja ki a képeit, köszönet, hogy feltöltötte és pont.:))


..és igen, arra felhívom a figyelmeteket, hogy ez sajnos leginkább egy társkereső oldal, ha képet töltötök fel a nyilvános profilra, az azonnal megjelenik a képgalériában, amit a Hoxa állandó közösségének nagy százaléka napi szinten figyel, és akár nyilvánosan kigúnyol, vagy éppen prédának ítél, és jönnek a kéretlen levelek. Én az adatlapomon egyértelművé tettem, hogy privát levelet nem fogadok, csakis konkrét ügyben, így nem is kapok, vagy csak nagyon ritkán. Szóval a profilra ne erőltessétek képek feltöltését, inkább csak naplókba. Hihetetlen, hogy még erre is figyelni kell, de evvan, igen sunyi egy világ ez.


Nóra, nekem tetszik a T-vonalad:)), leírhatatlanul hálás vagyok érte!:)

2691. Mézike05 (válaszként erre: 2669. - MVeronika)
2014. nov. 14. 11:37

Van aki úgy gondolja, hogy nem mérvadó a Realself, mert általában azok írnak jobban, akiknek valami nem jó, és segítség kellene nekik. Szerintem ez nem így van, mert azon az oldalon is van olyan beavatkozás, amit sokan kommentelnek és pl majdnem 90%-os az elégedettség. Azt hiszem éppen a Juvederm-témában. Szóval szerintem lehet erre adni, és mindenképpen érdemes fokozottan körültekintően eljárni, mielőtt ilyen beavatkozásba kezdünk. A másik dolog az, hogyha van pl egy rosszabb tapasztalat akkor nem tudhatjuk, hogy az orvos nem állt a helyzet magaslatán, vagy a páciensben volt a hiba( pl nem ítélték meg helyesen, hogy alkalmas-e az adott kezelésre, vagy olyan mértékű a probléma, hogy az már ezzel az eljárással nem orvosolható... Ki tudja?! Nézzük az FTC-t. Mannus meg van elégedve, Linucska nincs. Szerintem az, hogy kidomborodik a szál, az orvosi hiba is, mert :

1: Lehet, hogy nem mérte fel a doki a bőr vastagságát, hogy annak szerkezete, állaga alkalmas-e erre? 2: Szarul húzta be a szálakat. Pl a Realselfen olvastam erről, hogy később jött ki a szál, illetve elengedte a rögzítést és pár hónap múlva lett egyik napról a másikra aszimmetrikus az arc. Na itt most ki a ludas? A doki vagy a páciens szövetei?! :)Én is hajlamos vagyok bepánikolni bizonyos rossz tapasztalatok után.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook