Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Arcfiatalítás, arcplasztika tapasztalatok fórum

Arcfiatalítás, arcplasztika tapasztalatok (beszélgetős fórum)


2569. zsazsi1 (válaszként erre: 2562. - Ilcsike.gy)
2014. nov. 6. 19:12
Gratulálok, gyors felépülést és gyönyörű eredményt kívánok!
2568. 993dda84ef (válaszként erre: 2566. - Cumus)
2014. nov. 6. 18:48
Te mindenkit ismersz??? Micsoda belterjes egy fórum ez...még szerencse, hogy engem utálsz, így puszikat sem küldesz sűrűn.
2567. 993dda84ef (válaszként erre: 2564. - Ilcsike.gy)
2014. nov. 6. 18:46

Vérszagra gyűl az éji vad...vagy 20 oldalnyi még mindig az elmaradásom, de az izgalmakat messziről kiszagolom.:))


Csudálatos, akkor végre múlt idő a műtét, hurrá!

Nem is kérdeznék semmit, csak megkérnélek, hogy most kizárólag magadra és a regenerációra koncentrálj, aztán ha csütörtökön kioldoztak, és feltörölted a boldogságkönnyeket, várunk egy igen részletes naplóbejegyzéssel, és a beígért képekkel. Ha még be is engedsz majd, azt karácsonyi csodaként élem meg.



Vigyázz magadra és gyors regenerálódást!

2566. cumus (válaszként erre: 2562. - Ilcsike.gy)
2014. nov. 6. 18:04

Gondolatban nálatok vagyok. Puszi az "ápolónödnek" is. Irtam neki WhatsAppen, mondd meg neki, hogy jó lenne, ha néha el is olvasná:) Nagyon gyors gyógyulást Neked és szép napokat mind a hármotoknak.

Puszi

2565. MVeronika (válaszként erre: 2564. - Ilcsike.gy)
2014. nov. 6. 17:47

Hú. Köszi szépen. Na, ezt mondta a Csuha doktor, jó sok szuri, feltöltik v mi.

Pihenj akkor, próbálj meg aludni, most már én nem zavarlak, majd úgyis mindjárt idesereglik mindenki :). Köszönjük a híreket!

2564. Ilcsike.gy (válaszként erre: 2563. - MVeronika)
2014. nov. 6. 17:36

A szurik voltak a legkellemetlenebbek, de nem volt

annyira fájdalmas, mint egy fogászati szuri, pedig oldalanként volt negyven vagy talán több is - de nem számoltam!

Semmit nem éreztem, illetve kellemetség nem volt!

A teganap estére és mára ez nem vonatkozik, nem annyira fájdalmas (csak kicsit) de roppant kellemetlen, cicaflex nyom, a duzzanat feszít! :)

2563. MVeronika (válaszként erre: 2562. - Ilcsike.gy)
2014. nov. 6. 17:12

Hú, de szuper!

És hogy fel vagy dobva!

Kibírható volt a műtét? Mit éreztél közben?

Majd akkor írj, ha pihentél és tudsz.

De izgi.

2014. nov. 6. 17:07

Sziasztok Lányok!

Tegnap az arcplasztikai mütétem 3 órás volt!

Jelenleg úgy fel vagyok dagadva, mintha két egész zsemlét vettem volna be egyszerre a számba, úgy mint egy kishörcsög! :)

Kezdek színesedni is!

Szorgalmasan szedem a felírt gyógyszereket:

Dalacint, Detralexet, Rutascorbint, Cataflamot kaptam, mindaddig kell szedni míg van a dobozban!

Minimum keddig rajtam kell maradjon a "cicaflex" - ez egy marha kényelmetlen viselet és még aludni is ebben kell! Pff. Rádásul a hajam miatt állandóan csúszkált, de barkács módon megoldottuk a problémát, haha!

Jövö héten csütörtökön mennem kell kontrollra és majd a ragtapaszokat a doki fogja leszedni!

A cicaflexet már akkor nem kell viselnem, de hajat nem moshatok stb.

Naplómban majd részletesen és képekkel is fogom illusztrálni az "eseményeket", de jelenleg vendégségben (mondjuk úgy, hogy inkognítóban:) vagyok és adódott egy kis technikai problémám!

De a képek folyamatosan készülnek, Cumuskám ne aggódj, ha otthon leszek mindent pótolni fogok! :)

Köszi mindenkinek a bíztató üzeneteket, jeleket - már akik tudtak róla! ( a régi szemhéjplasztikás lányokra gondolok: peonia, tanti, cumus, stb. stb.....bocsi azoktól akiket kihagytam!!)

Májusban egyszer elmaradt ugyan ez a betervezett mütétem, most direkt nem vertem nagy dobra!!!!

De már túl vagyok rajtaaaaaa! :)

2561. v.k. (válaszként erre: 2560. - MVeronika)
2014. nov. 5. 21:55

OK, a guglira tippeltem, de megnézem alaposabban ezeket az oldalakat is, most csak rájuk kattintottam.

Köszönöm!

2560. MVeronika (válaszként erre: 2558. - V.k.)
2014. nov. 5. 21:25

Szia!


Ezekről az oldalakról is érdemes esetleg elindulni, de kereshetsz máshonnan is, gugliból akármilyen keresőszóval:


[link]

[link]

[link]

(treatments)


Ha a hozzászólások között megtalálod a gép típusát, akkor arra a típusra érdemes rákeresni, és a találatok között megleled a gyártó honlapját is, ahol a műszaki adatok vannak. És utána meg tudod kérdezni a gép típusát ott, ahová mennél, azt is kikeresheted a gyártó honlapjáról, és összehasonlíthatod a műszaki adatait azzal, amivel sok embernek volt problémája.

A legtöbb ember orvosi kezelés során szerezte a sérüléseit ezektől a gépektől. Nem is olvastam még mást (magamon kívül), aki otthoni géppel tolta volna el az arcát. De sokan vannak olyanok is, akiknek meg semmi baja nem lett ezektől. Szerintem az RF nem való arcra a zsírvesztés és egyéb problémák miatt, és a legjobban a szemek körül kell vigyázni. De alacsonyabb fokozaton, rövid ideig esetleg meg lehet kockáztatni, én már nem tenném.

2559. nanoka
2014. nov. 5. 20:37

Kedves Andikanéni!


Megkérdezhetem, hogy a barátnődnek Tündének az Ultherapy mennyire vált be. Milyen változásokat látsz rajta? 4 hónap elteltével elégedett a barátnőd az eredménnyel? Írj meg légy szíves mindent! :)

Köszönöm

2558. v.k. (válaszként erre: 2549. - MVeronika)
2014. nov. 5. 19:29

Szia MVeronika!

Úgy emlékszem, mástól is olvastam RF szidalmazást, de lehet, hogy keverek valamit. Mindenesetre köszi a választ. Azt ugyan nem tudom, hol lehet megnézni a már valakinek ártott gépeket, pláne, az azokhoz hasonló tulajdonságokkal bírót... Na mindegy, megoldom. Azért egy ilyen helyen csak nem használnak gagyi dolgokat. Vagy nagyon naív vagyok?

2557. 8f8f3a827e (válaszként erre: 2554. - Szolesz)
2014. nov. 5. 12:53

Olyan, mint a vibrátor, csak még szúr is!


Kolbi

2556. Maggie (válaszként erre: 2555. - Jutika2)
2014. nov. 5. 11:35

Szia Jutika!


Nagyon köszi, hogy jelentkeztél. Egyre több tapasztalat lesz itt a fórumon az Ultherapy-ról, Fókuszált UH-ról, gondolom,ennek nem csak én örülök. Te hol voltál kezelésen? Egész arcot csináltak, vagy csak egy részt? Kíváncsian várom a további beszámolóidat a látható eredményekről. Légy szíves ne feledkezz el rólunk! :-) További szépülgetést!

Maggie

2555. Jutika2
2014. nov. 5. 11:21

Sziasztok!

Én is voltam UT-n, 8 nap telt el a beavatkozás óta. Leírom néhány szóban, én mit tapasztaltam, hátha érdekel valakit. Szóval maga a kezelés nem fájdalommentes, de igazán ki lehet bírni. Kb. a tetoválás az arcon szintűnek éltem meg. Néha felszisszentem, a száj felett, és a szemöldök fájt legjobban. Nem dagadtam, és nem lettek bevérzéseim sem, talán kicsit kipirosodott, amit azonnal lesminkeltem, és mentem vásárolni...:) Érintésre viszont érzékeny maradt az arcom még vagy 5-6 napig. Mostanára múlt el. Szerencsés vagyok, mert nem érzékeny a bőröm, és a fájdalmat is jól tűröm, ezek szerint....

2554. szolesz
2014. nov. 5. 10:43
Létezik rezgő dermaroller, hallottatok már erről? Használt ilyet már valaki?
2553. grizus (válaszként erre: 2552. - V.k.)
2014. nov. 4. 20:44
Igen, az jó lenne, ha megírnád az árat.
2552. v.k.
2014. nov. 4. 19:54

Szia!

Örülök, hogy sikeres volt a konzultáció. Pontosan mit kezelnek rajtad és mennyiért? Ha nem titok, alkalomadtán megírnád?

Sok sikert és tökéletes eredményt kívánok!

Klári

2551. Maggie
2014. nov. 4. 19:25

Szia Andikanéni!


Nagyon köszönöm a részletes beszámolót, kíváncsian várom a folytatást! :-) Szurkolok, hogy minden rendben menjen!!! Melyik területet fogják kezelni? Egész arcot, vagy csak egy részét? Mit mondtak, hány kezelésre lesz szükséged? (A honlapjukon azt írják, 1-2-3 kezelésre lehet szükség) Előtte, utána képek saját kezelésről készültek? Rólad fognak csinálni előtte-utána fotókat? Ha nem titok, mennyibe kerül egy kezelés. (Árat egyáltalán nem írnak) Hú! Jó sok kérdés ismét, elnézést, de gondolom, nem csak engem érdekel.

Maggie

2550. UB14
2014. nov. 4. 13:22
Sziasztok Van valakinek tapasztalata endoszkópos arcplasztikáról!! Állítólag a szem közti "mérges" ráncokra is alkalmazzáK????
2549. MVeronika (válaszként erre: 2547. - V.k.)
2014. nov. 4. 11:10

Szia!

Csak én szidom az rf-t szerintem. De én otthonra ajánlott géppel, magam rontottam el az arcom. Nem tudom, az a gép milyen, amivel téged kezelnének. Kérdezd meg a pontos típusát és nézd meg az ajánlott honlapokon, nem szerepel-e mint olyan, ami ártott valakinek. Vagy nem hasonló-e azokhoz a tulajdonságaiban (gyártók honlapjai). A szemem körül soha többé nem engednék semmilyen rf géppel. Más ötletem sajnos nincs.

2548. cumus (válaszként erre: 2543. - Tanti59)
2014. nov. 3. 23:10
Jelentem, itt vagyok!!!! Nagyon elfoglalt a Katicám és nem volt idöm hozzátok jönni. Köszi, hogy "beugrottál" helyettem:)
2547. v.k.
2014. nov. 3. 22:15

Sziasztok Lányok!

Aranyosak vagytok, köszi mindenkinek a biztatást és az érdeklődést!

Örömmel jelentem, hogy ma már sokkal komfortosabb az arcom. Egyáltalán nem dagadt (de azért még egyszer jegeltem), és lényegesen csökkent az állam érzékenysége. A véraláfutás szinte teljesen eltűnt. Egy dolog idegesít csak: a bal oldali állcsontom fölötti bőr fonákérzése. Itt változatlanul olyan érzésem van, mint mikor a fogorvosi inj.szűnik. Jó érzés, ha masszírozom és akkor zsibog. Emiatt holnap telefonálni fogok.

Nem tudom, le lehet-e írni, hol csináltattam? Inkább úgy válaszolok, hogy Pesten és 410ezerbe került. Készült kép előtte. 1-2 hét regenerálódást mondtak, de azért picit zavaró, hogy a szlogen a "nincs gyógyulási idő", még úgy is, hogy az ember nyilván felkészül némi kellemetlen utóhatásra.

Kolbinak volt Ultherapy-ja? De kár, hogy nem látta a pár héttel ezelőtti hsz-omat!

Viszont akkor egy másik kérdésem megismétlem: annyi rosszat írtatok RF-ről, hogy nem tudom, elfogadjam-e a kezelés után kapott bónuszt, amiben az is van?

A Doublo konzultáció eredményét én is érdeklődve várom.

Klári

2546. Maggie (válaszként erre: 2423. - 8f8f3a827e)
2014. nov. 3. 21:44

Szia Kolbi!

Köszönöm a választ! Ez jó hír, vagy rossz hír? Hát... Az árcsökkenés önmagában nyilván jó hír. Számomra viszont kérdés az is, hogy milyen szolgáltatás jár együtt az olcsóbb árral. Pont Te írtad, hogy az ELOS gépek esetében a koreai koppintások mennyi kárt okoztak, és lejáratták a márkát. Te biztos jól ismered ezt a területet, de pl. egy koreai cég mennyira tartja fontosnak, hogy jól betanítsa a gép kezelőit? Vagy csak fizessen a vevő a gépért, és kész? Gondolom, az ultrahangos gépek sem veszélytelenek a tapasztalatlan kezekben.


Maggie


Maggie

2545. Maggie (válaszként erre: 2543. - Tanti59)
2014. nov. 3. 21:34
Köszi, ez gyors volt :-)))
2544. Maggie (válaszként erre: 2487. - Kiss Ildikó)
2014. nov. 3. 21:34

Szia!


Remélem, minden rendben volt, és már gyógyulgatsz. Kopogtattam a naplódon, köszönöm, ha beengedsz :-)

Maggie

2543. tanti59 (válaszként erre: 2542. - Maggie)
2014. nov. 3. 21:32
BB=Bálint Bea,szemész,..bocs h én írok,de Cumus kitudja hol van:)
2542. Maggie (válaszként erre: 2486. - Cumus)
2014. nov. 3. 21:28
Cumus! Ki az a BB? Sajnos próbáltam rájönni, interneten nyomozni, de nem sikerült. Tudom, a fórumszabályzat eléggé lekorlátozza, mit írhatunk ki, mit nem, de esetleg finoman valami kis infot tudnál adni, amivel megtalálom? Köszi :-)
2541. Maggie (válaszként erre: 2536. - V.k.)
2014. nov. 3. 21:21

Szia Klári!


Én is csak sajnos most jutottam oda, hogy nekikezdjek végigolvasni a fórum egyheti "termését ". Látom, aktívak voltak a lányok :-) Nagyon köszi a beszámolót. Én is nagyon kíváncsi vagyok a részletekre. Remélem, hamar elmúlik ez az átmeneti kellemetlenséged. A kezelés után mit mondtak, kb. mennyi idő, mire minden szépen megnyugszik az arcodon. (dagadás, véraláfutás stb.)Kolbinak volt Ultherapy kezelése, ha erre jár, talán tud választ adni arra, neki meddig dagadt, volt érzékeny stb.Szurkolok, hogy mihamarabb gyógyulgass, szépülj, és nagyon várjuk a további beszámolókat. Engem is érdekelne, hogy hol csináltattad, és mi alapján válaszottad azt a helyet. Képet csináltak rólad a kezelés előtt?

Maggie

2540. kori54 (válaszként erre: 2536. - V.k.)
2014. nov. 3. 15:01
Engem is érdekel, jó hogy megirtad. Mielőbbi szépülést!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook