Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Arcfiatalítás, arcplasztika tapasztalatok fórum

Arcfiatalítás, arcplasztika tapasztalatok (beszélgetős fórum)


6003. szédült-napraforgó (válaszként erre: 6002. - Xellex)
2016. febr. 8. 18:59

Akkor Hifu doublon voltál?

Ha nem vékony az arcod, akkor nálad be is jöhet.

6002. xellex (válaszként erre: 5998. - Szomorka56)
2016. febr. 8. 18:21

Jaj,

elfelejtettem, pedig fontos. A gép képernyőjén folyamatosan mutatja a bőr rétegeit, figyelj arra, hogy ne hogy csak egy videó legyen - mint a gagyi kínai gépeken - , figyeld az arcodat hogyan mutatja, az erősségen lehet változtatni, nagy Joule érték akár komoly károsodást okozhat.

Nem csak egy irányban végzik a lövéseket.Három rétegben kezelik és kb. 780 lövés az ideális teljes arcon... 300-400 lövés 50 % eredményt fog jelenteni csupán.A több irányban végzett kezelés 20-30 %-l jobb eredményt hoz.

Nem csak egy kezelőfejet használnak. Ha csupán egyetlen kezelőfejet használnak nem ugyanolyan jó az eredmény.T

2016. febr. 8. 18:18
probaljatok ASEA vizet rendelni és a gyogyszertarban kaphato CREMOR AQUOSUS ba keverni. nagyon jo hidratalo...minden luxus krémnél jobb
6000. 75Eperke (válaszként erre: 5985. - Szédült-napraforgó)
2016. febr. 8. 18:08
Ez tetszi! Big Like :D Sokan örülnénk, ha megvalósulna amiről írsz!
5999. xellex (válaszként erre: 5998. - Szomorka56)
2016. febr. 8. 18:07

Szia,

újra beléptem és folytatnám az előbbi beszámolóm.A fájdalomra visszatérve: a szám körül olyan érzés volt mintha 3-4 fogamban az idegek táncot jártak volna, de a nyelvemmel próbáltam enyhíteni. Kihangsúlyozom, rendben vannak a fogaim, 6 havonként ellenőriztetem őket. Kibírható, de abban az esetben, ha a fájdalomküszöb túl alacsony akkor lydokainnal érzésteleníthetik. Azt mondták, a dekoltázson és a tokán sokkal érzékenyebb és jól kipirul, de hamar elmúlik Azt mondták csak annak ajánlott akinek nincs nagyon megereszkedve az arca.


Ismerősöm kifejezettem vékony, csont sovány nő, beesett arcú és kozmetikus. Ő egy éve végeztette a homlokán és a két szemöldök közötti részen. Árgus szemekkel elemezte hónapról-hónapra arcát és úgy látta semmi számottevő változás nincs.


Amúgy információim szerint 2013-ban jelentek meg Magyarországon a hifu gépek arc és test kezelésekre(zsírbontás a kritikus helyekről). Csak olyan géppel érdemes foglalkozni amely mutatja a lövésszámokat és az intenzitást egyaránt.Nagyon sok kozmetikusnak olyan gépe van amely csak két mélységben dolgozik. Ők ezt nem nagyon mondják ha a vendég nem kérdezi csak annyit, hogy ez kozmetikai gép és a kezelést évente akár 4-szer !!!!!!!!!!! meg lehet ismételni.Innen tudni, hogy nem az "igazi"


Én azt vettem észre kb.2 hét után, hogy a homlokomon levő ránc szemmel láthatóan kisimult és azóta is sima, tehát gondolom nem helyi ödémásodás, de ki tudja.


Nekem kifejezetten kerek telt arcom van, fogok készíteni naplót, de a fénykép készítésben katasztrófa vagyok, úgyhogy nem ígérek semmit.


Ide, a fórumra ritkábban lépek be, de bármilyen kérdésre szívesen válaszolok, na persze, ha tudom a választ, T

5998. szomorka56 (válaszként erre: 5997. - NNelly)
2016. febr. 8. 16:18
Egyáltalán mióta végeznek az országban Hifu kezelést?????
5997. NNelly (válaszként erre: 5994. - Szomorka56)
2016. febr. 8. 16:10

Egyfolytában ezt mondjuk neked.

Elvileg az lenne a jó eredmény, ha 1-1,5-2 évig kitartana hifu lifting hatása, és miután összeesik a bőr nem lesz rosszabb a kiinduló állapotnál a zsírvesztés következtében.

Ilyet mutasson neked a kozmetikusod.

5996. Noralux (válaszként erre: 5994. - Szomorka56)
2016. febr. 8. 16:06
Hát az lenne az igazi, ha az érintett nyilatkozna, de 3 hete volt szerintem....
5995. szomorka56 (válaszként erre: 5988. - Xellex)
2016. febr. 8. 16:06
Kedves Xellex- most januárban volt a kezelés?? Kozmetikus vagy orvos csinálta? ezt a három mélységet egy vagy több alkalommal kaptad?
5994. szomorka56 (válaszként erre: 5992. - Szédült-napraforgó)
2016. febr. 8. 15:28
...........mert nem egy éve januárban??? 3 hét után nem lehet eredményről beszélni!!!!!
5993. Noralux (válaszként erre: 5992. - Szédült-napraforgó)
2016. febr. 8. 14:58
Ha január végén volt, akkor az még max 3 hetes... még egy hónapos sincs... ebben az időszakban akkor még senkinek sem volt a Hifuval problémája, max annyi, hogy a kezdeti ödéma elmúlt, de semmi számottevő változás nem történt ..... nem értem, mindenki sikoltozik, nemhogy jó eredmény nincs, hanem zsírvesztés, összeesés van csak, erre hurrá?!!?? Nem értem *50...
5992. szédült-napraforgó (válaszként erre: 5991. - Szomorka56)
2016. febr. 8. 14:33
Szomorka tényleg gondold meg...Az ő eredménye kb 1 hónapos, ilyenkor még mindenki bizakodott. Ma megint kaptam egy negatív visszajelzést a hifuról... 4 hónap után.. nem fogod elhinni... tipikus, nagykönyv szerinti zsírveszés pár hónap után. Ha tényleg vékony a pofikád várj még.....ne kapaszkodj még beéretlen eredményekbe.
5991. szomorka56 (válaszként erre: 5987. - Smoochie)
2016. febr. 8. 14:06
A víziváshoz annyit,1-2 liter között tudok meginni,nem az arcom miatt,hanem mert fontos a szervezetnek- :)
5990. szomorka56 (válaszként erre: 5988. - Xellex)
2016. febr. 8. 14:04
Xellex !!!! Végre egy jó hír!!!! Köszönöm!!! Nagyon örülök!!! :) Jövőhónapban lesz Hifu kezelésem,és már annyi rosszat hallottam róla,tele vagyok félelemmel.
5989. NNelly (válaszként erre: 5988. - Xellex)
2016. febr. 8. 13:52

Szia!

Nem nyitnál egy naplót? Akár titkosat... Ott dokumentálhatnád a változásokat hónapról hónapra.

5988. xellex (válaszként erre: 5953. - Szomorka56)
2016. febr. 8. 13:31

Szia,

valóban nagyon fontos az arc "karbantartása"

Én január végén voltam HIFU kezelésen. Három mélységben dolgozott. A legmélyebben nem volt annyira érzékeny mint a felületi (2,3).Kb. két hétig az arc érzékenysége érezhető. Nem alkalmazható a kezelés abban az esetben ha szálak vannak behúzva vagy fel van töltetve vagy bármilyen implantátum van az arcban. Kezelés után 2 hétig nem ajánlott semmiféle kozmetikai kezelés.Nagyon hatékony a kollagéntermelődést serkentő olajok használata.Lágyan kell bemasszírozni. Kezelés után rögtön látható apró eredmény, de 3-4 hónap múlva az igazi, T

5987. Smoochie
2016. febr. 8. 12:39

A vízivás, tapasztalataim szerint olyan mint (többek között) a edzés, a vitaminok meg egy csomó más dolog: túltolni hülyeség.

Az nem jó, ha kevés. De ez nem jelenti azt, hogy minél több, annál jobb.

4-5 liter víz már fölöslegesen sok. Naponta 1,5 liter alatt viszont tényleg nem érdemes semmi jóra számítani :)

Nekem tényleg megfájdul a fejem, ha nem iszok eleget.

Napi kb 3 literrel működök. Így nemcsak a bőröm van nagyjából rendben, hanem az emésztésem is. Szerencsére a hólyagom elég sokat bír :)


Aki nem iszik eleget, annak a szájszaga is rettenet tud lenni. Ezt ne kockáztassátok meg, lányok :)

2016. febr. 8. 11:08
Csak úgy józan paraszti ésszel gondolkodva a víz kihathat a bőrünk állapotára, ebből következtetve akár annak szépségére is. Nem kell messzire menni. Egyszerű példaként, ha jó alaposan átitatom az arcomat vízzel ( nem kell hogy hideg legyen és az sem kell, hogy forró legyen) a bőröm annak egy részét felszívja. Szemmel láthatóan azonnal rugalmasabb, kisimultabb, élettel telibb lesz. Természetesen ez tiszavirág életű hatás, de mégis érzékeltet valamit, mégpedig azt, hogy kell az a víz: oda is. Egy időben pár hónapig ráerőltettem magamra a napi 2 liter vizet, és pl az alsó szemhéjam szerkezetében pozitív változást tapasztaltam. Most nem kell itt hatalmas változásra gondolni, mert semmiképpen sem ért fel egy komoly kozmetikai beavatkozással, vagy kezeléssel, de érzékelhetően jobb lett a bőr szerkezete. 4 liter vizet képtelen lennék meginni, de a másfél -2 litert nagyon meg kellene céloznom,ha nem is esztétikai okokból, inkább valóban a szervezetre gyakorolt pozitív hatása miatt. Aztán , ha mintegy jó mellékhatásként akár egy leheletnyit is javít a bőrön, az hab a tortán.
5985. szédült-napraforgó (válaszként erre: 5983. - OutSiderJ)
2016. febr. 8. 10:47

Kedves OutSiderJ! Isten hozta köztünk. Jól gondolom, hogy "szakmabeli"? :)) Valahogy ez jön le...

Részemről nagyon örülnék neki, ha több valódi szakember tévedne be ide, és felvállalva kompetenciáját érdemi segítséget nyújtana tapasztalatai és szakértelme alapján nekünk.Abban biztos vagyok, hogy több orvos is olvas minket, csak valamilyen okból némák maradnak, mintha derogáló lenne itt lenni. Szerintem nincsen ebben semmi rossz, még akkor sem, ha ebből kifolyólag pár páciensre is szert tesznek... amúgy ebben sem látok semmi kivetnivalót.Akár kölcsönös is lehet a kapcsolatunk, hiszen mi rendelkezünk nem egy kezelést illetően olyan tapasztalattal, ami nem biztos, hogy visszajut az orvoshoz. Értem ez alatt a nagyobb - egyszeri beavatkozásokat. Nagyon sok esetben az orvos egy alkalommal találkozik a pácienssel, amikor is a kezelést elvégzi. Ritán szerez arról tudomást, hogyha a beavatkozása eredménytelen volt, hiszen a legegyszerűbb reakció a "beteg" részéről, hogy hagyja a francba az egészet, és egyszerűen nem megy vissza ... mert elege van, nincs lelkiereje, feleslegesnek tartja... stb. Mérget vennék rá, hogy ez az arány igen is jelentős. Ez rossz az orvosnak is, mert negatív élmény fűződik hozzá, ami presztizsveszteséget is okozhat, ugyanakkor nincs birtokában a negatív tapasztalatoknak, amelyből tanulhatna, aminek hatására változtatna, csiszolhatna az eddigieken. Úgy gondolom, hogy az információ cserét valamilyen formában működtetni kellene, hiszen ebből mindkét fél gazdagodhat.Azt nem mondom, hogy az orvosnak le kellene bratyiznia velünk, de a távolságaink egészséges határokon belül csökkenhetnének annyira, hogy bizalommal fordulhassunk egymás felé.

5984. 8f8f3a827e (válaszként erre: 5983. - OutSiderJ)
2016. febr. 8. 10:45

Nem értem ezt, hogy „bőrgyógyász létemre” és nem értem a konyhai hasonlatot sem.


Az élet egy állandó egyensúly keresésből áll. Ez vonatkozik a vízháztartásra is. Ha ezt negatív vagy pozitív irányban megbontjuk, akkor abból nem származik jó. Az újszülött nagy része víz, míg idősebb korban ez erősen csökken. Ahogy öregszünk, úgy csökken az anyagcsere, így e folyamatnak táptalajt adó vizes közeg is csökken. Megváltoznak a vízivási szokásaink is és ez nem baj, csak legyen meg az egyensúly. Már sohasem fogunk olyan jókat inni, mint a játszótéren a csapból, a tenyerünkből… véget nem érően nyelve a csodás vizet. Levesből többet eszünk, a kávé „latte” irányában nyúlik, lazább szószokat eszünk, kerüljük a kompakt ételeket, kevesebbet mozgunk, izzadunk. A baj ott van, ha „leszokunk” a vízivásról. Ezért súlyos árat fizetünk, főleg a vese irányában. Egy normális ember állandóan önvizsgálatot tartva nézegeti a vizeletét. Ha sörszínű, ha szagos, sűrű, akkor valószínű nem ivott eleget és változtat. Ésszel.


Aki a sok (túlzott) vízivástól azt várja, hogy a bőre kitelődik és eltűnnek a ráncai és megfiatalodik, az nem százas. Nem lehet másképpen fogalmazni. A normális ember nem azért iszik vizet, mert nem akar ráncos lenni, hanem mert élni akar!


Kolbi

5983. OutSiderJ (válaszként erre: 5964. - 8f8f3a827e)
2016. febr. 8. 09:20

Meglepő a hozzálássa Bőrgyógyász létére:)

Ez kb olyan volt mikor megkérdeztek egy sikeres üzletembert hogy ingatlannál mibe fektessenek többet?

A konyhába!!Eladásnál megtérül. De mégis mit mondhatna az akinek 4 Konyhai felszereléseket árusító boltja van:D

5982. szédült-napraforgó (válaszként erre: 5980. - Anyucica45)
2016. febr. 7. 21:18
Sejtettem, h ez lesz:))
5981. Noralux (válaszként erre: 5970. - Noralux)
2016. febr. 7. 21:13
Akkor ez egy költői kérdés maradt...
5980. anyucica45 (válaszként erre: 5975. - Szédült-napraforgó)
2016. febr. 7. 20:30
Ó, köszönöm :) A randi jól sikerült busó maszk nélkül is :)
5979. tanti59 (válaszként erre: 5976. - Kori54)
2016. febr. 7. 19:50
:D:D,,,
2016. febr. 7. 19:40
Nekem azt mondta a doki régebben, hogy mindegy csak folyadék legyen. Lehet leves is.)))
5977. NNelly (válaszként erre: 5976. - Kori54)
2016. febr. 7. 18:42
:D :D
5976. kori54 (válaszként erre: 5971. - Tanti59)
2016. febr. 7. 17:56
Jó, jó, de vizből kell sokat :)))
5975. szédült-napraforgó (válaszként erre: 5962. - Anyucica45)
2016. febr. 7. 17:13
Anyuci, ma Mohácson kell randizni, busójárás van, az mindent eltakar...)))) Neked nem kell aggódni,szép vagy így is:)
5974. szédült-napraforgó (válaszként erre: 5964. - 8f8f3a827e)
2016. febr. 7. 17:11
Kolbi, akkor nem gáz, ha én sokkal kevesebbet iszom?! Amúgy a többek között az általad említett pipilés miatt:)) Azért biztosan hasznos, még ha nem is annyira a szépülés területén, hanem egyéb belső dolgaink miatt.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook