Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Arcfiatalítás, arcplasztika tapasztalatok fórum

Arcfiatalítás, arcplasztika tapasztalatok (beszélgetős fórum)


5884. NNelly
2016. febr. 1. 08:17
Közben megtaláltam a friss felvételeket róla. Most tényleg szépen rendbe hozták. Tuti be van töltve valami, minden horpadás eltűnt, a ráncai is jóval kisebbek. Kíváncsi vagyok, meddig tart.
5883. NNelly (válaszként erre: 5878. - Grizus)
2016. febr. 1. 08:15
Megnézetem ezt a kezelést. Ebben is ultrahangos hatóanyag bevitelt ír. Ha egy komplett kezeléssorozatot vett föl, akkor simán lehet, hogy az UH kikezdte a bőrében a zsírt meg a korábbi töltéseket. Mert őszre már nagyon ramaty volt szegény. Időben pont stimmel.
5882. grizus
2016. febr. 1. 00:00

Azt se felejtsétek el, hogy a vonzerő csak látszólag annak a függvénye, hogy valaki hogy néz ki. Valójában pont fordítva van! Ott van pl. Claudia, az ő vonzereje a rendkívül erős kisugárzása, a pikírt humora, a frappáns és szemtelen fellépése. Ezek hiányában egy érdektelen nő lenne. Ő is nézett már ki rosszabbul, nyilvánvaló, hogy dolgoznak rajta rendszeresen, de hogy pontosan mit, úgysem kötik az orrunkra. Sebaj, ne ettől függjön...

Na, befejeztem a lelki beszédet.

5881. grizus (válaszként erre: 5874. - 75Eperke)
2016. jan. 31. 23:48

Igen, sose felejtsétek el, hogy a tévében ott van a smink, világítás, a lapokban pedig MINDEN esetben retusált, photoshoppolt képet látunk. Én hülye, ha most belegondolok, hogy milyen sokáig, kb. húsz évig elhittem, hogy amit az újságban látok, az a valóság és a hibátlan bőrű modellekhez meg sztárokhoz hasonlítottam magam, hogy én milyen ronda vagyok ők meg tökéletesek, istenem, egy hazugság az egész, ne higyjétek el, nem vagytok már tinik ti se! Ez az egész a pénzről szól, hogy elhidd, mekkora rakás sz.r vagy, rusnya vagy, öreg, dagadt stb. és vásárolj, vásárolj. Nem egy és nem kettő híres embert láttam már, aki az újságban tök fiatalnak tűnik, élőben pedig igenis látszik rajta minden, egyáltalán nem úgy néz ki, mint az újságban, hanem mint egy civil akárki az ő korában. Természetesen vannak kivételek és vannak egyszerű civil emberek is, akik megdöbbentően fiatalnak tűnnek X kor után is és ennek gyakran tudatában sincsenek. Azt akarom ezzel mondani, hogy elsősorban a gondolkodás és az önmagunkhoz való viszony határozza meg a külsőnket. Sokáig utáltam magam és ezzel összhangban sokkal ramatyabbnak láttam a külsőm. Az, hogy jobban megszerettem és megismertem magam, segített jobban elfogadnom a külsőm és kiderült, hogy nem is olyan szörnyű. Ez akkor derül ki, amikor valamiért néha magam alá kerülök és megint rondábbnak tűnök, szerencsére ilyen ritkán van és könnyebben kijövök belőle. Most mindez hegyibeszédnek tűnhet, de tényleg így van! Ezzel együtt lehet tenni a külsőért, de csak a külsőért téve semmiféle eredmény nem lesz, mert ha belül nem változol, a külső változással sem leszel elégedett, nem fog érni semmit.

Egyébként pedig az elvárás, hogy milyen tempóban öregedjünk, igenis befolyásolja az öregedést magát. Mint az összes többi dolog a világban, ez is így működik. Ez már ezoterikus, amit itt nem részleteznék, de akit érdekel, keressen rá, hogy hogy függ össze ez a kettő. Én mindenesetre a fiatalodás spirituálisabb útját keresem elsősorban, mert minden belülről kifelé hat, nem pedig úgy, hogy elköltök egy rakás pénzt méregdrága kezelésekre, de hosszútávon ettől nem maradok fiatal. Sokféle módszer van energetikailag, valahol a masszázsok, arctornák is ilyenek, szóval valahol kívül és belül is érdemes tenni érte és még egyszer, ha nem érezzük jól magunkat a bőrünkben, egyetlen kezeléstől sem fogjuk magunkat szépnek látni.

Beszéltem...(:

5880. grizus (válaszként erre: 5837. - Makrancoskata)
2016. jan. 31. 23:37
Aranykezelésen belül melyik? A sima aranylapos, vagy az, ahol belegőzölik a bőrbe? Csak mert utóbbi jó drága, bár előbbi se két fillér. Szóval melyik?
5879. grizus
2016. jan. 31. 23:35
Kleanthouse.
5878. grizus
2016. jan. 31. 23:34
Nem a reklám helye részemről, de jó, akkor leírom, Jakupcsek Kleanhouse kezeléseken vett részt kb. egy éve. Hogy azóta min, nem tudom. Ezeket ti is megtaláljátok, ha beírjátok, hogy pl. Jakupcsek fiatalodás, fiatalító kezelés vagy valami ilyesmit.
5877. grizus
2016. jan. 31. 23:32
Bocs, tévedtem, Claudiának Pascaud kezelése volt.
5876. 75Eperke
2016. jan. 31. 16:25
Bizony.
5875. NNelly (válaszként erre: 5874. - 75Eperke)
2016. jan. 31. 16:16
És most képzeljük el, hogy J.G,-nek az arca is 1 órás profi smink után lett olyan, amilyennek láttuk (az összezuhant állapotára gondolok). Akkor hogy nézhetett ki a pőre valóságában? Még belegondolni is rossz. Szegény!
5874. 75Eperke (válaszként erre: 5872. - Gordonka)
2016. jan. 31. 13:57

Mi az hogy hiteles példák. Sztem kicsit azért tévúton jártok! Amit a tv-ből láttok az nem ugyanaz, mint ha valakinek nappali fénynél, smink nélkül megnézed az arcbőrét. Na, az hiteles lenne. A maszk mesterek csodákra képesek manapság, de még mesternek se kell lenni, nézzetek csak fel a youtub-ra miket sminkelnek maguknak a huszon éves kiscsajszik, akik smink nélkül túlzás nélkül borzalmasan néznek ki, csak náluk egyedül a ráncok nem játszanak még!

LC arcát már látta élőben egy ismerősöm, pedig sminkben volt, (mert hogy ő ki se lép utcára smink nélkül, ezt ő maga nyilatkozta) és azt mondta, hogy borzasztóan néz ki a bőre, jó, igaz nem most volt. De amit tv-ben látunk, (az újságokról már nem is beszélve) az azért nem a hitelességről szól, legalább is számomra, hanem a szemfényvesztés jutna róla eszembe ;) Nem rég is volt egy cikk a 60-as ismert nőkről, hogy milyen jól néznek ki! Csak Pataki Ágiról nyilatkozom, hogy neki bizony jó pár évvel korábbi képet csatoltak be, ami még természetesen retusált is volt, ahogy a többieké is - de egyébként pont láttam őt "élőben" a Ridikülben és nem néz ki rosszul mai valójában sem! Tényleg én speciel ki lennék békülve, ha annyi idősen így néznék majd ki! De csak a a fotók kapcsán gondoltam megemlíteni, az újságírás nem a hitelességről szokott szólni, hanem a szenzációról stb

2016. jan. 31. 13:46
Nagyon jókat írtatok,jókat olvasok ,amióta nem voltam itt- nehéz a döntés ...(döntésem) arcfiatalítás dolgában-
5872. Gordonka
2016. jan. 31. 12:06
Én még mindig az alapoknál tartok. Újra megtörténik a szokásos, továbbra sem tudjuk, milyen kezelések segítettek pl. JG-n vagy LC-n? Pedig ők hiteles példák lennének. De nem tudjuk, így kipróbálni sem tudjuk az útjukat...
5871. kori54 (válaszként erre: 5857. - Smoochie)
2016. jan. 30. 23:07
Azt elhiszem, hogy a bőr minősége a CO2-től lett szebb, az állvonal és a nyak pedig a minilift miatt vált feszessé. De az orvos nem hazudott csak elhallgatott részleteket. Nem csodálkoznék ha ugyanez a kép a facelift fotóknál is látható lenne.
5870. Velvet67 (válaszként erre: 5867. - 8f8f3a827e)
2016. jan. 30. 15:17

Kedves Kolbi!

mint mindig jó időben jó helyen vagy... -gondolok itt a hozzászólásaidra -:)


"szabad-e ekkorát lépni, így visszamenni az időben"

igen ez jó kérdés... 1-2 év múlva töltöm az 50-t, ha nem is látszik szerencsére, és itt jön a DE: ahogy írtad, "fokozatos, kis lépésekből álló folyamat", kiegyensúlyozott életmód, no cigi és éjszakázás és napi rendszerességgel bőrápolás. Folyamatosan dolgozni kell, mint egy jó párkapcsolaton.

Szerencsére a mai időben sokkal több lehetőség van arra, minél tovább megőrizzük bőrünk fiatalságágát is, nem csak testileg-lelkileg. Miért ne lehetne igénybe venni a mai csodakezeléseket, ha van rá lehetőség? Mint tudjuk nem rossz indulatból foglalkozunk JG-vel, hanem mi is szeretnénk így kinézni. Ha nem plasztikáztatott, akkor meg pláne jó lenne tudni mivel érte el. Viccesen szoktam mondani, hogy 90 évesen szeretnék rohangászni a dédunokáim után... noh azért nem mindegy szerintem még akkor sem, hogy nézek ki... Szerintem klassz dolog hogy felvállalja. Pár éve a betegségekről sem beszéltek, van aki még most sem...nem látom értelmét titkolózásnak. Az ember látja hogy történt valami, max. illendőségből nem kérdez rá.


Egy kérdést is intéznék feléd:

ahogy írtad Te is, egy ötvenes nőt nem egyszerű megfiatalítani, mivel e fölött nemcsak arról szól, hogy milyen "állománnyal" rendelkezik vagy mit tesz annak érdekében minél tovább megőrizze a "szépségét" hanem korból fakadóan sajnos a hormonok is közrejátszanak,- mivel szervezetükből eltűnnek az addig őket védő petefészekhormonok-. Mi a véleményed a hormonpótlásról? sajnos nagyon megoszlanak erről a vélemények, ahány ember vagy orvos annyi féle véleményt lehet erről olvasni.(pl. van olyan NY ország, ahol a hormonpótlás teljesen természetes)

2016. jan. 30. 14:28

Amikor kezdtük a lézeres kozmetológiát, 2001-ben sokat vitáztunk arról, hogy kellene egy nagyon ismert, népszerű ember, akit látványosan megszépítenénk. Erre a közvélemény ugrana. Ha ő is ezzel a módszerrel szépült… Igazából nem tudtam dönteni, csak gyűjtöttem az adatokat.

Jómagam a sok éves bőrgyógyászati magánrendelésre alapozva a „suttogó” reklámban bízom, ami szájról szájra terjed. Sok munka, sok idő, vesződség, kis pénz, de nagyon erős alap. De ebből nem lehet egy 20 milliós gépet kitermelni! Szóval egyben nyitottnak is kellett lennem.


Volt egy ismert színésznő páciensünk, azon gondolkodtunk, hogy felkérjük, de kivártunk, mert a hölgy igazi szélvész volt. Állandóan elkésett, kértük, smink nélkül jöjjön, erre vaskos kamuflázzsal jött, alig lehetett az arcát tisztítani. Időnként elmaradt, szóval akkor eldöntöttem, hogy évekre nem teszem a hívnevemet egy ilyen hebrencs nőszemélyre. Mi van, ha szerelmi bánatában elkezd inni, vagy minden nyáron szénné égeti az arcát, vagy nem jár kezelésekre vagy máshová is elkötelezi magát?


Kolbi

5868. NNelly
2016. jan. 30. 14:20
Csajok! Mondja már meg valaki, hol láthatom J.G. új arcát, nem ismerem a TV műsorokat...
2016. jan. 30. 14:08

Jómagam is nagy érdeklődéssel figyelem Jakupcsek megszépülését. Egyrészt szakmailag, másrészt meg, mint egy olyan problémát, melyet most még nem tudok feldolgozni.


Szakmailag egy 53 éves hölgyet így „rendbe rakni” kész csoda! Jakupcsek nem Liptai, nem Balázs Klári és nem is Udvaros Dorottya. Nekik első látásra is kifejezetten erősebb az irharétegük, jobban tartja a hámot. Jakupcsek bőre összeesett, száraz, ráncos, inas, vízhiányos, mintegy „ráégett” volt. Ezt rendbe rakni igazi mestermunka. Ha egy őt nem ismerő, idegen embernek most megmutatják, akkor sem mondja 35-nél többnek. A gond ott van, hogy ez a munka nem arcszobrászat, hanem egy élő szövet, mely folyamatosan változik. Két fő irány lehet, belemegy az ember egy állandó korrekcióba, egy plasztikai spirálba, melynek a vége egy felvarrt, agyontöltött, buckás, röhejes, nem életszerű arc. A másik, nem csinál semmit és szépen összeesik az arc.

Egy 50-es női arc megszépítése igazi kihívás, mert ekkor jön igazán a hormonális változás és minden romlás amúgy is felgyorsul. És Jakupcsek ekkor szépült óriást… Nagyon bátrak…


A problémám, a dilemmám az élet lefolyásával van. Aki 20 éves, az valószínű 40 évesen is jól fog kinézni. De ha 60 évesen is az átlagnál jobb bőrt szeretne, úgy azért nem elég néhány csodapakolás és kozmetikai kezelés, meg igyunk elég folyadékot. Valami hathatósat kell tenni. Elsősorban az életvitellel. Erről regényt lehetne írni, hogy hogyan tarthatjuk magunkat fitten és egészségesen. És másodsorban valamilyen művi beavatkozással. Itt a lényeg a fokozat megítélése. Annak a híve vagyok, hogy a szépség elérése, megtartása állandó, fokozatos, kis lépésekből álló folyamat, mely biztosítja az átlagnál jobb megjelenést, de nem ad kérdőjeleket, összesúgást a háta mögött, kibeszélést, mint ez az iromány is.


Ez gondolkodtat el, szabad-e ekkorát lépni, így visszamenni az időben?


Kolbi

5866. Gordonka (válaszként erre: 5865. - Szédült-napraforgó)
2016. jan. 29. 20:50
:)
2016. jan. 29. 19:24
kevertem a JGabival.
5864. Gordonka (válaszként erre: 5863. - Szédült-napraforgó)
2016. jan. 29. 14:07
Hááát, Krasznait nem gondolom...
2016. jan. 28. 20:26
jaj dehogyis.. bocsi Gordonka.... nem tudom
5862. szédült-napraforgó (válaszként erre: 5861. - Gordonka)
2016. jan. 28. 20:26
Krasznai
5861. Gordonka (válaszként erre: 5858. - Szédült-napraforgó)
2016. jan. 28. 19:50
Áh, értem. Bár tudnánk a szakember nevét, akihez járt :)
5860. onebőr (válaszként erre: 5853. - 8f8f3a827e)
2016. jan. 28. 14:20
De a szemet, szemhéjat csak kihagyják egy ilyen drasztikus beavatkozásnál nem? (csak kérdezem)
5859. szédült-napraforgó (válaszként erre: 5857. - Smoochie)
2016. jan. 28. 14:01
A nő nyakánál tutira van több centinyi felesleg, ez egyértelműen látszik. Ez nem tud csak úgy felszívódni, semmivé lenni.
5858. szédült-napraforgó (válaszként erre: 5855. - Gordonka)
2016. jan. 28. 13:59
Azt, hogyha volt is rajta plasztika az nagyon természetesen lett megcsinálva és fenntartva.
5857. Smoochie (válaszként erre: 5853. - 8f8f3a827e)
2016. jan. 28. 13:38

Azt én se gondolom, hogy manipulált a fotó. Azt is elhiszem, hogy a páciens arcbőre a a CO2 lézer miatt lett ilyen rózsás.


Csak azt véletlenül elfelejtette megemlíteni az orvos, szerintem, hogy mitadisten történt egy szemhéjplasztika és egy facelift is.


Igen, a baloldali kép CO2 lézer előtt készült, a jobboldali pedig utána.

Jókora túlzással akár azt is mondhatnám, hogy a baloldali az unoka megszületése előtt

készült, a jobboldali pedig utána.

Hazudtam? Nem, mert ez az időrendi sorrend.

Van ok-okozati összefüggés az unoka és és az állvonal között? Nincs.

Nem hazudik az orvos. Csak nem mondja el a teljes igazat.

Vagy ha úgy tetszik: egy bitang érvelési hibát vétett :)

[link]

5856. Gordonka (válaszként erre: 5834. - Grizus)
2016. jan. 28. 13:06
K...thouse, ez mi pontosan?
5855. Gordonka (válaszként erre: 5827. - Szédült-napraforgó)
2016. jan. 28. 13:04
Na ez meg mit jelent? :)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook