Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Arcfiatalítás, arcplasztika tapasztalatok fórum

Arcfiatalítás, arcplasztika tapasztalatok (beszélgetős fórum)


5945. szomorka56 (válaszként erre: 5933. - Anyucica45)
2016. febr. 6. 14:23
Anyucica45 én most készülök Hifura ,de elbizonytalanodtam, neked orvos vagy kozmetikus csinálta???? Fájt??? Milyen tanácsokat kaptál , mit kell tenni Hifu után???
5944. 75Eperke (válaszként erre: 5942. - Velvet67)
2016. febr. 6. 14:22
Szia. Nekem is van pajzsmirigy alulműködésem. Nagyon tudom ajánlani neked, hogy szedj szelént. Én a vitaking-est ajánlom neked. Tök olcsó, próbáld csak ki, és figyeld a változásokat, mert lesznek! Nekem nagyon pozitív a tapasztalatom.
2016. febr. 6. 14:18
Lányok olvasom a hormonnal kapcsolatos írásokat, én szedtem hormonpótlót,4 évig- hál Isten semmi bajom nem lett tőle- korán elkezdődött nálam a menopauza,kegyetlen hőhullámokkal,úgy izzadtam télen-nyáron hogy ruhát kellett cserélni-mindeféle csodaszert kipróbáltam (növényi eredetű,kapszula,por,mag,lé,ami létezett)nem használt semmi és nem is csillapította,ideggyógyászhoz is mentem,mert azt hallottam a nyugtató csökkenti az izzadást,nem csökkentette,kinlódtam a vizelet tartással,kezdő klausztrófóbiát észleltem magamon- 4 évig ezekkel játszottam eredménytelenül-nőgyógyászom keményen rám szólt fejezzem be a makacskodást,felírja nekem a hormon tablettát-(féltem tőle mert minden ismerősöm azt mondta rákot okoz) végül 4 évig szedtem,izzadásom teljesen megszűnt,nagyon jól éreztem magam,és betegséget sem okozott nekem-igaz szebb sem lettem tőle,nem híztam meg,bár ellen példát is ismerek,súlyos elhízás,mellrák- én megúsztam-
5942. Velvet67 (válaszként erre: 5939. - Zefex)
2016. febr. 6. 10:02

nyilván, de a többség nem biztos hogy olyan stramm...vagy stramm csak tele ránccal, mivel nincs annyi hormon. Mehet csodakezelésekre nem lesz olyan látványos, mint egy 50 éven alulinál...

gondolom nem véletlenül vannak bennünk ezek a hormonok, megvan mindegyiknek a szerepe... és ha egyszer csak elkezd fogyatkozni, számomra elég lehangoló... Remélem jövőhéten jó hírt közöl majd az orvosom és egyelőre nem kell majd ezzel foglalkoznom csak tájékozódás szintjén.

5941. jju9 (válaszként erre: 5937. - Velvet67)
2016. febr. 6. 10:00
..gondolkodtam én is hogy elmegyek hozzá, de egyértelmű, hogy a hormonpótlást javasolná. teljesen én sem vetem el, de hátha van más megoldás is. Most voltam az AVIVA tornán, amire főleg fiatal lányok járnak, akiknek nem jön össze a baba, de mivel a női szervekre, hormonháztartásra van hatással a menopauza időszakában is pozitívan befolyásolja az szervezet működését. ...sajnos kitartás kell hozzá, rendszeresen végezni a tornát, ami nekem első nekifutásra nem volt egyszerű.:-)
5940. jju9 (válaszként erre: 5931. - Maggie)
2016. febr. 6. 09:53
Engem is érdekelm ez a téma, sokat olvastam utána, sajnos, hogy az orvosok TB-re abszolut nem foglalkoznak ezzel a témával. Most megyek én is hormonvizsgálatra, magán laborba.Ha megvan a hormonszint redmény, még akkor is kéne egy oloyan orvos aki korrekt, nem az érdekei miatt javasol valamit...és persze a dilemma, hogy a javaslat alapján hogy is döntsek....
5939. zefex (válaszként erre: 5937. - Velvet67)
2016. febr. 6. 08:17
Ezt olvasgattam én is. Ez az orvos nagyon hormonpótlás párti, szerinte menopauza után ott a vég pótlás nélkül, pedig ismerek nagyon stramm hölgyeket, akik szépek és vígan elvannak nélküle.
5938. NNelly (válaszként erre: 5933. - Anyucica45)
2016. febr. 5. 23:20
Ó, a francba, ugyanezt érzem én is. Egyre határozottabb árnyék...
5937. Velvet67 (válaszként erre: 5936. - Velvet67)
2016. febr. 5. 23:19

nah ezt jól elküldtem...

szóval úgy gondolom főleg az idősebb orvosok, akik nem mindig haladnak a korral azok ellenzik...

Szerencsére még nincsenek nagyobb problémák, de szeretnék felkészülni rá. pl. a wild Yam kapszula jó, ha késik a mensim, akkor szedem 1-2 hétig, nekem bevált. Valamint hallottam a cickafark tea vagy vénusz cseppekről, ezeket még nem próbáltam.

Akit érdekel a téma, annak érdemes elolvasni:

[link]

5936. Velvet67 (válaszként erre: 5931. - Maggie)
2016. febr. 5. 23:09

Nyilván vannak veszélyei, de orvosi felügyelet mellett talán kontrollálható.

Ahogy te is írtad a csontritkulás, vastagbélrák, stb. betegségnek kisebb a kockázata és még ki tudja minek. Sajnos a családunkban voltak a cicivel problémák, viszont a fent sorolt dolgokat mérlegre tesszük, akkor úgy gondolom hacsak nincs különösebb oka, akkor csak jobban járhat vele az ember.

Pajzsmirigy alulműködésre is szedek L-Thyroxint.

5935. cumus (válaszként erre: 5931. - Maggie)
2016. febr. 5. 22:11
Èn is olvastam már ezeket a hormonpótlásról. Ird majd meg feltétlen, hogy mit mond erröl az orvosod.
5934. cumus (válaszként erre: 5930. - NNelly)
2016. febr. 5. 22:08
...a számból veszed ki a szót Nellykém:)
2016. febr. 5. 21:50

Ezt kiírom nyilvánosan is, nem csak a saját ill. Napraforgó naplójába, hogy tudjatok róla:

Eddig nem igazán mertem leírni, de kb két hete egyértelműen látom, hogy sajnos elkezdődött a volumen hiány nálam is :( Még csak bizonyos szögben/ bizonyos fénynél, de miközben híztam cc. 6 kg-ot a pofim kicsit beesettebb, árnyékosabb lett. Próbáltam fotózni, de a fotón még én sem látom, csak a tükörben. Ha határozottan látszik, igérem, rakok fel nektek fotót is. (HIFU után négy hónappal)

5932. Maggie (válaszként erre: 5899. - Tanti59)
2016. febr. 5. 19:57
De jó! Nagyon kíváncsi vagyok! Remélem, minden OK-s vele.
5931. Maggie (válaszként erre: 5929. - Cumus)
2016. febr. 5. 19:55
Szerintem ez annyira orvosfüggő... Az egyik tábor nagyon ellenzi, a másik nagyon pártolja. Állítólag valóban a mellrák kockázatát növeli, ugyanakkor nagyon jó hatással van a csontritkulásra, ami egy idő után szintén komoly probléma tud lenni. Úgy emlékszem (bár lehet rosszul), hogy a végbélrák/vastagbélrák kockázatát meg csökkenti. Ugyanakkor valószínűleg azok a nők, akik hormonpótlást kapnak, rendszeresen eljárnak orvoshoz, szemben a másik táborral, ami lehetővé teszi a legkisebb probléma időben történő észlelését is. Én is ugyanazt érzem, mint Nelly, hogy annyira nem szeretnék még elkezdeni "nénisedni, belül olyan nagyon fiatalnak érzem még magam. Most készülök a közeljövőben nőgyógyászhoz, és pont a napokban gondolkoztam rajta, hogy rákérdezek erre is, mi az ő véleménye. Hátha mond valami okosat :-) Aztán ha még szépít is a dolog... Az mindig jól jön :-)
5930. NNelly (válaszként erre: 5929. - Cumus)
2016. febr. 5. 19:30

Persze én is nagyon körültekintően gondolnám szedni, csakis teljes kivizsgálás után.

A leépüléstől nagyon félek, belül még olyan fiatalnak érzem magam. Nem passzolna... :))

5929. cumus (válaszként erre: 5928. - NNelly)
2016. febr. 5. 19:19
Azt mondta, hogy ha van ciszta a mellben, az elösegitheti a rosszindulatú elváltozást. A fogorvosom viszont mesélte, hogy az anyósa csodaszép és fiatalos lett a hormonszedés után. akkor megjött a kedvem rá:)
5928. NNelly (válaszként erre: 5927. - Cumus)
2016. febr. 5. 18:49
És miért? Én is elgondolkodtam rajta, hogy érdemes lenne...
5927. cumus (válaszként erre: 5926. - Velvet67)
2016. febr. 5. 16:32
Nekem nem ajánlotta a nögyógyászom, söt le is beszélt róla.
5926. Velvet67 (válaszként erre: 5925. - 8f8f3a827e)
2016. febr. 4. 23:54

Köszönöm válaszod...:)

legutóbbi szűréskor kértem hormonvizsgálatot, úgy nézett rám az sztk orvos, mintha szívességet kérnék...

szerencsére már van 1-2 privát ambulancia, ahol lehet ez ügyben segítséget kérni, bár én még nem voltam ott nincs tapasztalatom. Gondolom nem a szép bőr az elsődleges cél, hanem az egészség, fittség megőrzése, szerintem már ez is nagy dolog ...

5925. 8f8f3a827e (válaszként erre: 5870. - Velvet67)
2016. febr. 4. 23:00

A hormonpótlás nagyon izgalmas dolog.

Amikor az arcfiatalítást elkezdtem, akkor eléggé utána nézve a lehetőségeknek, találtam egy osztrák orvost, aki nagyon magas szinten művelte a pótlást. Állítólag akkor Sharon Stone is hozzájárt. Egy vagyonba került a vizsgálat és a beállítás. Belemélyedve láttam, ez a magyar viszonyokban nem megvalósítható szép álom marad. Első lépésben egy vérvétellel az össze hormonszintet megállapítva, majd beállítva és ellenőrizve, személyre szabottan adták kicsit túladagolva a hormonokat. Magyarországon nem ismerek ilyen intézményt, ahol a szépség miatt ezzel foglalkoznának.


A feleségem 20 éves korától 36 éves koráig ellenőrzés mellett szedte a Diane 35 tbl.-t, most meg 42 évesen hormonspirál van fenn 3 éve. Persze megfelelő ellenőrzés mellett. A viziten minden női páciensemnek javasolom, hogy a lehetőségeiknek megfelelően járjon utána a hormon státuszának.


Kolbi

5924. Marcsika 2 (válaszként erre: 5893. - Rozella25)
2016. febr. 4. 22:52
Köszönöm szépen..gyönyörködöm a változásodban! Nagyon jó!!!! :-)
5923. Marcsika 2 (válaszként erre: 5922. - 8f8f3a827e)
2016. febr. 4. 22:45
Köszönöm szépen a választ...valahogy mielőtt elolvastam a válaszát,bennem is ez akkor fogalmazódott meg.Lehet többet ér mint egy kozmetikai kezelés,de még az sem biztos! :-)
5922. 8f8f3a827e (válaszként erre: 5890. - Marcsika 2)
2016. febr. 4. 22:42

A kis teljesítményű kozmetikai gépek a felületet simítják, kicsit feltisztítják a hámot különösebb mellékhatások nélkül. Alig észrevehető a hatásuk.


Ár-érték arányban a legjobbak, a semmiért semmit sem kapsz!


Kolbi

5921. szomorka56 (válaszként erre: 5917. - NNelly)
2016. febr. 4. 21:36
Köszi a segítséget,jövőhéten megyek hozzá konzultációra,sok arcot csinált már a kozmetikus,bízok benne van tapasztalata.
5920. NNelly (válaszként erre: 5919. - Velvet67)
2016. febr. 4. 21:14
Azért mi tudjuk, mitől simult... :D :D
5919. Velvet67 (válaszként erre: 5907. - NNelly)
2016. febr. 4. 20:58
hááát én most 3,5 hetet voltam otthon az ünnepek alatt, ha csak fele annyira simultam volna mint ő, akkor nagyon boldog lennék :P
5918. tanti59 (válaszként erre: 5917. - NNelly)
2016. febr. 4. 19:57

Gondolod mondja,nekünk se mondta senki,míg meg nem tapasztaltuk:(

Nincs tapasztalatuk,ha meg van nem mondja,,,pénz,,pénz,,pénz,,,

5917. NNelly (válaszként erre: 5915. - Szomorka56)
2016. febr. 4. 18:41
Kérdezz rá a kozmetikusodtól az esetleges zsírvesztésre! Az lenne a legjobb, ha garanciát vállalna a munkájára, hogy a hatás elmúltával sem alakul ki zsírvesztés a bőrben (akár írásban is). Fényképezz sokat előtte, minden szögből, utána is folyamatosan dokumentáld!
5916. szomorka56 (válaszként erre: 5914. - NNelly)
2016. febr. 4. 18:03
Köszönöm,megnéztem Maggiet nagyon klassz!!!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook