Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Anyós kontra meny fórum

Anyós kontra meny (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 ... ❯❯
208. ahassan
2009. szept. 15. 08:56

Sziasztok,

Most olvastam bele a fórumba.Megnyugtat bizonyos szempontból, hogy másnak is vannak ilyen problémái. Az én anyósom, anyós jelöltem mert nem vagyok a párom felesége csak együtt élünk az agyamra megy. Már amikor 7 évvel ezelőtt elkezdtünk járni a randi alatt is többször felhívta intő jel lehetett volna.....de elborított a lila köd. Aztán egy utcában vettem lakást velük hogy jaj ne hogy már azt higgye el akarom venni a fiát mégis így közel vagyunk ha hozzám költözik.....életem legnagyobb hibája volt....:(először ő ment mindig haza vacsorázni hogy ne bántsa meg anyukát majd evett itt is na megmondtam hogy ezt be lehet fejezni ez még ment és egyszerűnek is tűnt aztán jöttek a minden hétvégén menjünk át enni szerencsére erről is le tudtam szoktatni. Most vannak a jaj ugorj már fel van hogy egy héten 5ször van hogy 3 * vagy 10-20 perc vagy pár óra ha gond van.A párom bátyjával zűrök vannak külföldön él. Anyós meg el volt adósodva mint állat és a könyörgése révén a párom is eladósodott amire én és anyám vettünk fel hitelt hogy végre kimásszunk a szarból és tudjunk élni. Mi lett de lén voltam a hülye jaj anya kölcsönkért ennyit meg ennyit. A vége az lett hogy ugyanott tartottunk ahol elkezdtük rengeteg adóssággal. Már nagyon gáz volt a helyzet..sikerült eladni egy nyaralót szóval most minden rendeződik de a látogatások felugrálások nem szűntek meg.Közben született egy kisfiunk reméltem hogy ezután változik majd a helyzet és nem rángatja a fiát...ááááááááááááánaív voltam.Most ott tartok, hogy haza megyek anyámhoz egy kicsit a gyerekkel gondolkodni. Az anyja egy nap vagy 5-6 szor hívja őt most már engem is állandóan vásárol és hívogat nem kell-e valami ha azt mondom nem akkor felhívja a páromat ezt játsszuk 7 éve.Nemrég kiborultam és megmondtam a páromnak hogy költözzünk...de sajnos amiatt a hitel miatt amit az ő megsegítésére vettünk fel nem mehetünk mert a mostani helyzetben még eladni sem tudjuk a lakásomat...kész már ott tartok, hogy szinte soha nem vagyok itthon a gyerekkel mert fizikailag és pszichésen is rosszul vagyok a közelségtől. Remélem sikerül elköltözni innen. Életem legeslegrosszabb döntése volt ideköltözni ha visszacsinálhatnám megtenném....de sajnos nem tudom. Máramár nem szólok semmit később jött tegnap is hallottam hogy zacskóval jött megkérdezte hogy lemenjünk-e vízért mondtam azt hittem azt hoztál mire ja nem csak felugrottam anyucihoz mert vett neked szőlőt...na már ott tartunk hogy ezzel takarózik. elegem van. Annyra szimbiózisban vannak hogy én ezzel már nem tudok mit kezdeni. Ha lenne elég pénzem már elköltöztem volna albiba vagy vissza anyámhoz és eladnám a lakást aztán gondolkozzon el....

207. biromoni (válaszként erre: 206. - F9327fb90d)
2009. szept. 8. 23:15

Miután összejöttem a bátyjával,elkezdett féltékenykedni..

Mindegy,az én anyósom is elvárja,hogy mi menjünk át,én nagyon ritkán megyek és Otti se mindennap viszi a gyerekeket.Megmondtam nem bazári majmok a gyerekeim,hogy mutagatni kellene őket.

Én sem szeretnék ilyen anyós lenni..

2009. szept. 7. 11:38

És most már nem vagy jóban a sógornőddel?

Régebben az én férjemnek is ugrani kellett de nem anyósnak hanem apósnak.De ezt most a sógornőm férjre csinálja. :)

Nálunk inkább az a baj anyóssal hogy nem kíváncsi a gyerekre.Ha meg elmegyünk hozzá akkor tesz a megjegyzéseket hogy miért nem visszük többet a gyereket bezzeg a sógornőmék..

De ha a lánya elmegy érte (olyan helyen laknak hogy autóval lehet csak menni mert se busz se semmi nincs arra)akkor szó nélkül pattan.Ha a férjem akarja elhoznia lányunkhoz nem jön mert még föl kell mosnia,mosni kell vagy éppen nincs kedve a gyerekhez Ő pihenni akar.PÉLDÁS NAGYMAMA

Én nem leszek ilyen!

205. biromoni (válaszként erre: 204. - F9327fb90d)
2009. szept. 7. 07:56

Anyós folyton ugráltatja Ottit,ez meg ugrál neki.Ebből már nagyon elegem van.Nem veszi észre a férjem sem,hogy csak kihasználják.Ugyanolyan mint az anyja.Ha lenne annyi pénzem,itt hagynék mindent és visszaköltöznék Tatabányára a gyerekekkel,és itt hagynám a házamat..Álom-álom.

A sógornőm...régen nagyon jó barátnők voltunk.

2009. szept. 6. 16:49

Ez az hogy a lánya..mindíg rólunk pletyiznek hogy mi milyenek vagyunk és szegény mama nem visszük neki a gyereket bezzeg ők viszik sokkal többet mint mi.Sajna a férjem és a sógornőm közt sem olyan jó a kapcsolat valahogy sose jöttek ki jól.Könyörögni anyósnak tuti nem fogok befejeztem.Ha jön jön ha nem akkor nem.

Olvatam hogy neked is kijutott a jóból.

Megverni szegény gyereket?Nem is tudom mit csináltam volna.Hogy merészelte?

Én ha rosszat csinál a gyerekem és végképp nem fogad szót akkor a kezére vagy a fenekére csapok(nem nagyot).De más ne merje megütni!

203. biromoni (válaszként erre: 202. - F9327fb90d)
2009. szept. 5. 14:26

Hát ez elég szomorú:(

Én biztos nem könyörég neki.

Szegény kislányod.A sógornőddel nem vagy jóban?Bár ő meg a lánya...

2009. szept. 2. 16:09
Sziasztok!Nálunk szerencsére anyósom nem szól bele a dolgainkba.De viszont az azért idegesít,hogy tojik az unokájára.Az én szüleim nagyon-nagyon messze laknak így csak egy mama van a közelben.A sógornőméknél megfordul hetente 3x míg nálunk 2-3 havonta 1x. És ha mondjuk neki hogy elmegyünk érte csak jöjjön el a gyerekhez egy kicsit akkor is talál kifogást.Pedíg a kislányom szereti.Sokat emlegeti.Ha nem vinnénk a gyereket hozzá nem is találkoznának.Úgy vettem észre csak a másik unokájára kíváncsi.Mert oda el tud menni.Amikor felhozzuk neki a témát akkor is minket hibáztat mert hát mi nem visszük azt a gyereket a mi hibánk,hogy alig ismeri.Már amikor megszületett a kislányom akkor se jött hanem inkább a másik unokájával volt.És ez már a férjemet is nagyon bántja.Az a helyzet hogy beteg vagyok sokat kellene pihennem de ha megkérjük anyóst hogy segítsen vagy vigyázzon a gyerekre akkor éppen nincs kedve meg hasonók.De a lánya gyerekére mindíg ráér.(félreértés ne essék én nem a másik unokára haragszom mert imádom).Én nem útálom anyóst csak szerintem elég gáz hogy tukmálnom kell neki a gyereket mert más nincs akire bízhatnám.És nem jön el hozzánk.Már százszor beszéltünk vele erről de egyik fülén be másikon ki.Mit kéne csinálnom?
2009. szept. 2. 08:34
Én sem kedvelem a "kedves mamát",mert elég rendesen szeretné irányítani a fia életét,ami most ne megy,mert a kicsi fia már nem lakik otthon.Eddig a pénz miatt piszkálta,most meg a gyerek miatt.Hogy szeretne-e gyereket meg mikor mert hogy szerinte én kifutok az időből.Mi köze hozzá???Ez olyan mint ha szexuális életünkre lenne kíváncsi.Ha eljön az ideje tudni fogja.A párom külföldön szokott(mert most itthon van)dolgozni,és legutóbb az ideg miatt sokat fogyott.A"kedves mama" még nekem mondta,hogy kis dobozokba fagyasszak le kaját hogy ki tudja vinni.Majd nem megkérdeztem hogy ő hányszor csinálta,mert én mindig azt teszem de ő egyszer sem tette,mert vagy 10 éve nem főzött,a konyhában egyetlen falat kaja sincs.sajnálom a 12 évvel fiatalabb párját,hogy sem gyereke nem lett ,és hogy így élnek.A pénz nem minden.Utálom azt a nőt de nem mutatom ki bár a párom tudja.
200. biromoni (válaszként erre: 197. - Ba21036ade)
2009. szept. 1. 08:55

Én is remélem.

de én soha nem fogom és őszíntén szólva utálom az anyósomat.

Csak abban bízom,hogy nem hülyülök meg és nem leszek ilyen szívtelen mint ő.Akkor inkább ..de miért is lennék ??Imádom a gyerekeket,nem is tudnám bántani Őket.

Most a sógornőm is terhes és anyóska kezdi a nyavalygását,hogy neki mindene fáj.Persze mert nincs most középpontba.Megmondta a lánya neki/most volt az esküvője,hogyha bőgni fog ne is menjen el,mert nem akarja,hogy az ő esküvőjét is úgy elrontsa,mint a miénket.

199. Leoborta (válaszként erre: 198. - Tyke1)
2009. aug. 24. 13:55

Ez a pénz kényes téma, az én értékrendem sem engedi, hogy egy szülő ne a saját gyerekeinek, családjának adja az összes pénzét, hanem az őseinek. Ha dolgoztak, kell, hogy legyen nyugdíjuk, tanuljanak belőle megélni. Az én szüleim inkább száraz kenyéren élnének vízzel, sóval, minthogy a gyerekeiktől kérjenek. Nyugdíjasként, még most néha támogatnak pénzzel.

Persze adjon a gyerek a szülőnek, ha a betevő falatról van szó, de nem ruhára, flancra, egyébre. Ha nincs elég, engedni kell a megszokott életszínvonalból, kicsit alábbadni, és jól átgondolni mi a fontossági sorrend. Pl. kisebb lakás=kevesebb költség, pia, cigi elhagyása stb...

198. tyke1
2009. aug. 24. 12:48

Úgy látom sok mindenkinek van gondja az anyósával. Ne haragudjatok, hogy ezt írom de ettől egy kicsit megnyugszom...hogy vannak sorstársaim.

Igaz az enyém még csak anyósjelölt, de már most borzongok tőle ha meglátom.

A párommal lassacskán 3 éve élünk együtt. Az én Drágám igazi anyucika kisfiacskája. Ezt az elejénis tudtam, de nagy jelentőséget nem tulajdonítottam neki. Teltek a hónapok, évek és a kedves mama egyre pofátlanabb, kivülálló egyből levágja, hogy kihasználja X.-et, ahogy csak tudja, a betegségére hivatkozva. Igaz piálgatni nem beteg, de ÁÁÁÁ anyám nem iszik....ÁÁÁ anyámnak kevés a nyugdíja- minden hónapban visszük a pénzt. Igaz én is munkanélküli vagyok, de az nem érdekes. A kisfia hátamögött:-Amíg nem vagy a felesége nem szólhatsz bele a pénzbe, nem parancsolhatsz neki.....stb. Ezt hallgattam aug. 20-ig.

Majd este pár pohár bor után kerti partyzgatva a mamánál sogórékkal végre összeszedtem a bátorságom, és intelligens nő módjára(féltem, hogy nem így sikerűl, de ok!!!), az ő értelmi szintjén elmagyaráztam neki a dolgokat.....Jól esett!

Azt, hogy mit értett meg belőle nem tudom, majd kiderül, de az én lelkemnek jót tett. És ezután nem várom meg amíg ennyire felgyülemlik bennem a ideg, inkább face to face megbeszélem vele. Vállalom önmagam,a véleményemet. Hisz a Drága nem azért szeretett belém mert bólogatoka a maminak, hanem önmagamért.

Hál'istennek nem élünk együtt.....

Őszinte részvétem, aki ilyen cipőben jár, mert nagyon nem egészséges dolog!

197. ba21036ade (válaszként erre: 196. - Biromoni)
2009. aug. 24. 07:47
Ez nagyon durva!!!Ilyen semmiségért?NEM NORMÁLIS!!!Mit csinálna akkor,ha látná,nálunk mi van?A kicsik mindent kiburogatnak,most tanulnak egyedül enni.Agyoncsapná őket?Sajnálom a picurkádat,hogy ilyet meg kellett érnie.Remélem,hamar elfelejti az egészet.
2009. aug. 24. 06:44

Megverte és azért,mert leszórta a dióhéjat a földre.Utánna mondta meg a kis Drágám,hogy a körmüket is beleméjesztették a hátába neki.

Persze letagadtak mindent.Anyósom+férjem nagynénje.

Akkor majdnem neki mentem,elhordtam mindennek.Teljesen kikészültem,már kicsi lányom a pocimban volt.Rá 2 hétre be is kerültem a kórházba.

Sajnos nem minden nagymama tud örülni az unokáknak.

195. KisCsillag2 (válaszként erre: 192. - Biromoni)
2009. aug. 23. 21:30
én mindíg azt hittem a nagyik szeretni meg kényeztetni s segíteni vannak.Azt hiszem néha álomvilágban élek.
194. ba21036ade (válaszként erre: 192. - Biromoni)
2009. aug. 22. 20:45
Megverte?De miért?Mert az Nálam még oké,ha rácsap a kezére,vagy a fenekére.De ha durván bántalmazná,na akkor....Eltörném a kezét,az tuti.
193. cfbf9bf4af (válaszként erre: 192. - Biromoni)
2009. aug. 22. 10:57
Hát nálam, addig élne, míg kezet emel a gyerekemre!!! De ez a saját anyámra is és a világon mindenkire vonatkozik!!!
192. biromoni (válaszként erre: 191. - Ba21036ade)
2009. aug. 22. 08:38
Sajnos mi is egy faluban lakunk.Ráadásul a 3 ház választ el egymástól.Én már soha nem fogok hinni neki,miután megverte a kisfiamat:(
191. ba21036ade (válaszként erre: 190. - Biromoni)
2009. aug. 21. 21:12
Én ilyet nem hallottam vissza,de amit igen,azt nem felejtem el neki.Oké,hogy segít,de ne döntsön helyettünk,Ha vmi nem ugy van csinálva,ahogyan ő gondolja,akkor mindennek elmond minket.Az a baja sztem,hogy a fia is nekem ad igazat,nem neki.De ha ő visszaszól,akkor őt is elmondja mindennek.Szerinte a fia azóta ilyen vele,amióta velem van.Az emberben az évek alatt sokminden felgyülemlik,ami egyszer kirobban.Miatta maradtunk ebbe a faluba,de már 1000-szer elátkoztam magam,amiért nem voltam határozottabb.
190. biromoni (válaszként erre: 185. - KisCsillag2)
2009. aug. 21. 07:01

Nálunk is ez van.Én 1 évig nem beszéltem vele.

Leérdekk....zott a saját házamba.Szerencsétlen nem is tudja mit jelent a szó.Mégha milliomos lenne a fia.Ez a kisfiam születése után volt.6 és fél éve.

Utálom.Hazudós,nyavajgós

189. Bettyg (válaszként erre: 188. - Ba21036ade)
2009. aug. 20. 22:40
jééééézusom, az én anyósom meg a mellettetek lévő faluban lakik....:D
2009. aug. 20. 22:38
Sziasztok.Csatlakozom az Utálom az anyósom klubhoz.Mi 4 évig éltünk együtt anyósékkal,de már bánjuk.Elöször minden szép és jó,de amint megszületett a nagylányom....Mindent jobban tudott,csinált.Hazudozott össze vissza,hogy én semmit nem segítek,nem tudok főzni,állandóan csavargok a gyerekkel,stb.Amikor az ikrekkel terhes lettem,azt mondta:minek nekünk mégegy gyerek,ráadásul kettő,nem elég egy?NORMÁLIS????????Vettünk 1 házat,miért azt vettük meg,miért nem járólapot rakatunk,minek nekünk sarokkád.Minden nap vinnem kellett(volna)a gyerekeket,de aztán besokalltam.Nem mentünk,ő se jött.Aztán meggondolta magát sajnos.Most is megprobál belepofázni,de már nemérdekel.A mi életünk,a mi döntéseink.
2009. aug. 20. 21:34
nálam igen,mert anyóst azóta nem láttam nem hallottam
2009. aug. 20. 21:33
na mi az mindenkinek rendben minden?meghalt a fórum?
2009. aug. 13. 22:28
áááá,megfogadtam többet nem foglalkozom vele...gyerekre kíváncs jön,ha nem úgyis jó..szerencsére vannak elegen akik szeretnek bennünket,nem leszünk szegényebbek...egye meg a fene ott ahol van...keseregjen egymaga,a férjének sem kell olyan kibírhatatlan.Ő meg az anyja,nem normálisak..egymás hasonmásai,nem értem hogy hasonlíthatnak ennyire egymásra?És hogy van ennyi idősen energiájuk az utálkozásra?Már egyszer nekem esett a saját házamban,akkor túl udvarias voltam..férjemre való takintetere sokmindent megbocsájtottam neki,de már nem fogok,átnézek rajta.
184. Leoborta (válaszként erre: 182. - KisCsillag2)
2009. aug. 13. 11:35

Aranyos!

Hát már csak lehetsz ott a saját házadban, ahol éppen akarsz! Neeeeem???

Az én anyósom ilyent soha nem tenne, el sem tudom képzelni, de biztos, hogy helyben lenyúznám róla a bőrt, és rúgnám seggbe, hogy a lába nem érné a földet :-))), ha mégsem, akkor szóban nagyon durva lennék.

2009. aug. 13. 11:30
:-((( pofatlan, ez a legrosszabb, amikor meg teged hibaztat azert mert o pofatlan volt..Meg te vagy a hibas, azert mert ezt meghallottad, es raadasul meg tagad is.......pffujj
182. KisCsillag2 (válaszként erre: 181. - Leoborta)
2009. aug. 12. 22:41
idejön s a saját házamban köpköd rám a férjemnek csak mert azt hitte én nem hallom...s amikor kiborultam ,még neki állt feljebb hogy biztos hallgatóztam s kinyomta a telefont(férjemnek,mert én nem vagyok rá kiváncsi).Nem értem ezután még mi mondani valója lehet???,megmagyarázza ,hogy rosszul hallottam?!Pedig tényleg nem hallgatóztam csak pont 'rosszkor voltam rossz helyen' neki legalábbis.
181. Leoborta (válaszként erre: 180. - KisCsillag2)
2009. aug. 12. 14:09
Mivel akasztott ki ennyire? Mit kavart, ha nem titok?
2009. aug. 11. 21:24
na ma volt anyós....megcsinálta a cirkuszt.Szemét dög.Most meg hívogat csak azt nem tudom minek.Mondtam páromnak befejeztem,ha akarja látni az unokát idejön,mert én többet hozzá nem megyek,de gyerek sem nélkülem.idejön megnézi s eltakarodik..elég volt belőle,már sokadszor játsza el a bizalmamat.
2009. aug. 10. 14:48
anyóst csak távolról jó s lehet szeretni.ha túl közel van csak belekavar az ember életébe.
❮❮ ... 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook