Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Egyformán kell szeretnie az anyósnak a két menyét? fórum

Egyformán kell szeretnie az anyósnak a két menyét? (beszélgetős fórum)


2021. márc. 26. 18:56

Nem kell egyformán szeretni, tiszteletben kell tartani, hogy ő valamelyik fiúnk felesége. Őt választotta, neki kell hogy jó legyen.

Az anyósokat se egyformán szeretik.

2021. márc. 26. 18:35
Melyik vagy te ?
10. unom
2021. márc. 26. 18:11
Popper Péter mondta: nem kell szeretni a másikat, rendesnek kell lenni.
9. Lau_Ra (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. márc. 26. 18:06
Szeretni nem kell, hanem lehet.
2021. márc. 26. 10:41

Egyformán szeretni nem lehet.

De illik egyformán viselkedni két mennyel.

Igen nagyfokú intelligencia kérdése, hogy sikerüljön.

2021. márc. 26. 10:25

Anyosomnak két fia van, férjem és a 2 évvel idősebb bátyja.

Anyós gyakorlatilag szerelemmel szereti a nagyobbik fiát. Nincs vele gond, normális fickó, de a férjem is az. A kapcsolatunk kezdetétől nagyon sokat hallottam tőle hogy neki milyen rossz volt az hogy az anyja gyerekkoruktól megkülönböztette őket. Én ezt kezdetben nem hittem el, de hosszú évek után már egyértelmű. Rengeteg apróság, pl. hogyha főz valamit, abból nekünk nem küld, hanem csak a másik fiának, annak ellenére, hogy az ő párja nem dolgozik, otthon van egész nap, ráérne főzni, nekünk viszont nagyon jó lenne ha valaki megfőzne helyettünk. Nekik felajánlotta hogy elmegy segíteni tavaszi takarítást csinálni, nekünk nem. És ezer ilyen apró dolog.


Ehhez képest anyósommal tök jól kijövök, soha egy rossz szót nem szólt hozzám, kedves, aranyos velem.

Na a másik menyét meg rühelli, kimondhatatlanul, pedig a nővel szerintem semmi gond nincs.

Férjem szerint korábban is így viselkedett az összes barátnőjèvel sógoromnak, próbálta elmarni mellőle a nőket. Az ő barátnőivel meg nem foglalkozott. Velem se különösebben, és ez számomra ideális.

Talán mert a drága kedves fiàt nehezebb úgymond odaadni valakinek??

2021. márc. 26. 06:27
Nagyapám egy örökmozgó, mindig dolgozgató ember volt. Apukám mindig ugrott, segített, haláláig. Nagybátyám egy Pató Pál, kedves, de végtelenül lusta. Na, kit szeretett a papa, a 2 veje közül? Nyilván csak aput.
2021. márc. 26. 04:15
Nem.
2021. márc. 26. 03:40

Szerintem eleve ott kezdődik, hogy KELL.

Nem nem KELL,nincs olyan, hogy KELL.

A szeretetet, a szimpátiát nem lehet kierőszakolni.

Vannak emberek akik minden különösebb ok nélkül taszítják egymást.

2021. márc. 26. 01:21
Én sem gondolnám, hogy a szegénysége miatt nézi le a "másik" menyét, de ettől függetlenül megeshet. Én is inkább arra tippelnék, hogy a személye szimpatikusabb az "egyik"-nek, őt valamiért közelebb érzi az anyós magához.
2021. márc. 26. 00:12

Biztos, hogy lenézi, mert szegény?


Te egyformán szeretsz mindenkit a családból? Kötve hiszem.

2021. márc. 25. 22:47

Családtag vagyok.

Adott egy anyós, 2 fia van. Mindkettőnek 3-3 éve párja. Az egyik menyével főzőcskézik, vásárolgat, befonja a haját, még a lány szüleinek+nagyszüleinek is vesz ajándékot ünnepkor. Milliomos család tagja.


A másikat meg ki nem állhatja, nem is hívja magukhoz, ha mégis ott van, művi kedves vele, de utálja. Lenézi mert szegény.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook