Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Anyák, akiktől elvették a gyermeket ..... fórum

Anyák, akiktől elvették a gyermeket ..... (beszélgetős fórum)


1 2 3 4
2010. szept. 9. 16:14
NEM TUDOK ÚJ ÜGYVÉDET ÉS ÚJ ÜGYET. AZT MONDTÁK 1 ÉVE: MAJD HA A KISLÁNY ELÉRI A 12 ÉVES KORT, Ő DÖNTHET SAJÁT MAGA. NEM VAGYOK LANGYOS. VAN EGY FÉRJEM,AKI SZERENCSÉRE MINDENBEN TÁMOGAT ÉS MELLETTEM ÁLLT MINDVÉGIG. AMIG ŐK NEM BÁNTJÁK A KISLÁNYT ÉS GONDOZZÁK ÉS ELLÁTJÁK ADDIG NEM TEHETEK SEMMIT SEM. újra férjhez mentem, házat vettünk mégis kevés!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
2010. szept. 9. 16:13

Kedves Dream, nem veszed észre, hogy aki ide beír, az neked próbál segíteni?

Az, hogy őszinték az emberek, nem feltétlenül azért van, hogy Téged bántsanak, hanem olyan kérdésre keresik a választ, amire Te, és esetleg a kőkemény őszinteséggel rá tudnak világítani valamire, amire eddig nem gondoltál..


Az, hogy Kea mit írt, egyérelműnek tűnt a hozzászólásaid miatt, amit más fórumokba írtál..


Szóval miért primitívezel mást?

Rólad is mondhatnának sok mindent azon felül, amit eddig.. Csúnyábbakat, gonoszabbakat..Mégsem teszik.


Te gerjeszted ezeket a dolgokat.. hagyd, hogy segítsenek. Hisz ezt kérted, nem?

79. 3e0ba54fb8 (válaszként erre: 77. - 48fcfe4c8f)
2010. szept. 9. 16:12

Egészen konkrétan meg tudnád fogalmazni, hogy miből szűrted ezt le?


Leírtam néhány hozzászólással korábban, hogy szerintem mit kellene tenned.

Majd megnéztem milyen témákat látogatsz. Ebből nekem ez jött le. Aztán írtad, hogy mindenki apukával érzett együtt, bírónő, szakértők, stb.

Engem a legkevésbé sem érdekel az irányultságod, ha ez a helyzet, biztos, hogy nincs esélyed visszakapni.


Ha nem ez a helyzet, akkor harcolj! Szerezz profi családjogi ügyvédeket, és kérj új eljárást. Hivatkozhatsz elfogultságra pl.

2010. szept. 9. 16:10
Na jó, itt befejeztem. köszi azoknak, akik mellettem álltak és bíztattak.
2010. szept. 9. 16:09
NEM NŐ VOLT A KAPCSOLATOM , KIKÉREM MAGAMNAK, INKÁBB NE ÍRJ KEA, ha értelmeset nem bírsz. Primitív vagy nagyon.
2010. szept. 9. 16:08
Nem is tudom, miért most. MErt elegem van mindenből! Utálom ezt az igazságtalanságot. A kislányommal jó a viszonyom, napi szinten beszélünk telefonon, heti szinten 2-3 tali is van, de soha nem fogok beletörődni, hogy nem én nevelem, nem én gondozom. Bárhol meglátok egy kisgyereket, végem van!!!!!!
2010. szept. 9. 16:07
Pedig van ilyen eset.Ahol a pénz,ott az igazság!
74. 3e0ba54fb8 (válaszként erre: 63. - 48fcfe4c8f)
2010. szept. 9. 16:07
Nem attól akadt ki a család, hogy az új szerelmed egy nő volt?
2010. szept. 9. 16:07
Na, milyen témákhoz szóltam hozzá??????? Ez alapján lehet itélkezni,biztosan.
72. puritan (válaszként erre: 66. - 48fcfe4c8f)
2010. szept. 9. 16:06

Dream, de mi történt most, ami miatt ilyen indulatok törtek elő belőled?

Miért most indítottad a topikot?


Érezhető a kétségbeesésed és a tehetetlenséged, de olyan, mintha a közelmúltban is történt volna valami rossz, ami felzaklatott.


Mi az?

2010. szept. 9. 16:06
Itt derül ki, hogy milyenek az emberek.
2010. szept. 9. 16:05

Zsu77-nek: látod!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


Erika 81-nek: gratulálok a felfedezéshez....

2010. szept. 9. 16:04
Ettől függetlenül a gyereknek tényleg az anyja mellett a helye!
68. Zsu77 (válaszként erre: 47. - 48fcfe4c8f)
2010. szept. 9. 16:04

A kislányom apukája azt mondta, ahol a pénz ott az igazság. Van benne valami. 2 hónapja a bírónő úgy köszönt el tőle: sok sikert apuka! Én meg visszaléptem, hogy mi ez a meghitt viszony? Erre hirtelen átkerültünk a gyámügyre. Ott kezet fogott vele az ügyintéző és közölte: Fel a fejjel apuka! Másnap felhívtam az ügyintézőt aki nagyon zavartan hímezett- hámozott. Elmentünk a szakértőhöz aki nem értette miért kellett hozzá mennünk. Megjegyzem én sem. Aztán érdeklődtem az eredmény után, de nem kaptam mást, mint, hogy a már megtörtént vizsgálatot visszavonják, ügyet megszüntetik és visszadobtak a bíróságra.

Amúgy mi a problémánkat, ami apróságokból tevődik össsze, meg is beszélhetnénk vele, nem kellene hozzá senki, de ő...áááá.

2010. szept. 9. 16:03
Rájöttem, mi van a háttérben! Meg kell nézni, hogy milyen témákhoz szólt eddig hozzá!
2010. szept. 9. 16:00
Kiderült, hogy a második ügyvédem is csak a pénzt szedte el, mivel a legfelsőbb bíróságra ilyen esetben nem lehetett volna beadványt írni! ő mégis írt, holott tudta, hogy esélytelenség, mégis elszedte a sok százezret.
2010. szept. 9. 15:59
NEten szereztem az utolsó két pancsert is!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Ahol lakom,a helyinél is próbálkoztam, aki közölte: ha van kidobni való pénzem, álljunk neki, de elveszítem a pert, mert semmi sem indokolja, hogy a gyermeket onnan a megszokott környezetből kiemeljék. hiába, hogy én vagyok az anyja, az I. fok az a szentírás!!!!!!!!!!!
64. mitválasszak (válaszként erre: 61. - 48fcfe4c8f)
2010. szept. 9. 15:58
Hát én nagyon sajnálom. Bármi történt, te vagy az anyja. Szerintem próbálkozz a netes ügyvédnél is, az nem kerül pénzbe...Hátha sikerül.
2010. szept. 9. 15:57
Mi lenne más a háttérben?????????????????????? Könyörgöm!!!!!!!!!! Semmi más nincs! 18 hónapig volt egy kapcsolatom, ami anyós szemét bökte és megtette a szükséges lépéseket. ENNNYIIIIIIII!!!!!!!!!!!!
2010. szept. 9. 15:56
NA látod!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Pont egy ilyen piti ügyben ne lenne korruptság? A másik oldal tele van pénzzel, és befolyással. Ennyi. NEm fogom már a magam igazát hajtogatni, azt hittem, itt tényleg mást kapok,de nem.... Ez a való világ.
2010. szept. 9. 15:55
NEM ADTAM FEL. ELTELT A 2 ÉV, elmentem ügyvédhez. Azt volt a válasz: csak akkor szakítják ki a gyermeket onnan, ha erős indok van rá: bántják,nem gondozzák. Így nem tehettem semmit sem!!!!!!!!!!!!! A kislányt szeretik,gondozzák. Ennyi. Majd ha 12 éves lesz,dönthet önállóan.
2010. szept. 9. 15:54

Szia! Sajnálom ami veled történt, bár osztom azt a véleményt, hogy talán más is van a háttérben, mint amit leírtál, mindegy ez csak rád tartozik.

Az viszont lehetséges, hogy a pszichológus korrupt volt. A sógornőm tavaly esett át ugyanezen. Ott is kértek szakvéleményt pszichológustól, aki szintén érezhetően az apa mellett állt, később kiderült, hogy az apa új nőjének ismerőse. Írt is olyan véleményt, hogy csak néztem! És hiába kért újat, a saját ügyvédje ellenezte. Neki szerencséje volt, később az apa visszalépett a pertől. Biztos az új nőci nem akart még két gyerekkel bajlódni!

2010. szept. 9. 15:53
Nem a szó szoros értelmében gondoltam, hanem a történtek miatt. Bocs, hogy félre értetted, de rájöttem: a kislányomnak akkor is én vagyok az anyja és szüksége van rám!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! érted már? nem hiszem.
58. Lyrian
2010. szept. 9. 15:53
Ha jól tudom, lehet kérvényezni, hogy a mostani helyzetedben bírálják felül az egészet, hogy most alkalmas vagy-e a gyermek nevelésére. Én ezzel is bepróbálkoznék. Egy biztos! Nem adnám fel a büdös életben sem.
2010. szept. 9. 15:53
Köszönöm mitválasszak-nak és jucusmucus-nak.
56. 2f3a6edd55 (válaszként erre: 52. - Jucusmucus)
2010. szept. 9. 15:52

Addig vettem komolyan, mig le nem irta: öngyi.


Aki majdnem öngyilkos lett már akár egyetlen egyszer is az igy le nem irná, csak az aki szórakozik.

2010. szept. 9. 15:52
Hagyjuk, hiba volt, hogy írtam! De azért köszi. Bárki,akivel találkozom, csodálkozik és nem hiszi el, hogy elvették tőlem. A faluban, ahol laktunk is mindenki ki volt akadva. NEM VOLTAM KURVA VAGY ALKESZ VAGY DROGOS. Boldog akartam lenni egy másik kapcsiban ....de ezt elcsesztem.
54. Lyrian (válaszként erre: 51. - 10ee523fed)
2010. szept. 9. 15:52
Ez egy nagyon jó tanács, próbáld meg.
2010. szept. 9. 15:51
A témahozzászólókhoz: ti olyan anyák vagytok, akiktől elvették a gyermekét? szerintem nem. Hála Istennek, én sem vagyok ilyen helyzetben, a fórumindító szerintem egy kis vígasztalásra számított, nem arra, hogy kioktassák meg megkérdőjelezzék szavai hitelességét. Én személy szerint nagyon sajnálom, mert én is anya vagyok, nekem is van két imádott kislányom.
2010. szept. 9. 15:51

Nem irígyellek kedves Dream......

Lányok !

Tényleg nem tudjátok elképzelni, hogy esetleg igazad ír dream? Hiszen a korrupció már mindenhol jelen van......

1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook