Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Anyák, akiktől elvették a gyermeket ..... fórum

Anyák, akiktől elvették a gyermeket ..... (beszélgetős fórum)


1 2 3 4
2010. szept. 9. 15:33
kérhetél volna másik birót ujratárgyalást...felsöfokot...stb....média,és hasonló...szoval lehet lové nélkül is harcolni a gyemekért...
2010. szept. 9. 15:33
HIDD EL, SZÁMOMRA ÉS A KÖRNYEZETEMNEK IS HIHETETLEN VOLT EZ AZ EGÉSZ. A KISLÁNYT imádtam, járattam bölcsibe, oviba, semmi bántót nem tettem vele!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Nekik az anyagi helyzetük jobb volt mint nekem és a mai napig is jobb sajna. És a bosszú az anyóstól, aki megmondta: ha belegebed, akkor is elveszi tőlem a kislányt, mert megcsaltam a fiát.
2010. szept. 9. 15:32

Ez az egész így érthetetlen.

Kezd az elején,hogy értsük miről is van szó..

Pl: milyen bírósági végzések?Elváltál és az Apának ítélték a kislányt?

2010. szept. 9. 15:32

Én nem tudom milyen pszichológus az, aki "apapárti".

Nem azt mondom, hogy az apáknál nincs jó helyen egy gyerek, mert sokszor jobb helyen van mint az édesanyjánál(sajnos), de azért az esetek nagy részében azt hiszem inkább az anyára van szüksége a gyereknek.

Hihetetlen, mennyire fontos szerepet játszik a pénz az életben...

2010. szept. 9. 15:31
Az első fokon meghozott ítéletet sehogy nem tudtam megváltoztatni, volt egy rakás ügyvédem, jó sok hitelem lett emiatt, mert a pénzt elkérték,de intézni semmit sem intéztek...... Azt mondták: ha I. fokon megvan a döntés, akkor azt semmi és senki nem tudja megváltoztatni.
2010. szept. 9. 15:31
Álltalában akkor emelnek ki egy gyereket ha bántalmazás van vagy éheztetés vagy bármilyen lelki terror vagy elhanyagolás.Másért nem bontják meg a családod,mert ők is tudják legjobb a ygereknek az anyja mellett.Inkább megpróbálnak segíteni.Elég nehéz elhinni hogy a gyermekjóléti korrupt lenne,akkor a hisz Nekik elsődleges a gyerek.
2010. szept. 9. 15:30
IGEN. 4 ÉVE elvették. más indokot nem tudok. ott a sok papír, a bírósági végzések, stb. konkrét indok nem volt!!!! nem vagyok és voltam kurva, nem vagyok és voltam alkesz vagy drogos. Egyszerűen ki akartam lépni. Az ex családja meg lépett.
2010. szept. 9. 15:29
Semmi súlyos nem volt. !!!! Volt egy korrupt pszichológus, aki vizsgált bennünket, később megtudtam: apapárti. Elég volt, hogy a bírónő elintézze: ő vizsgáljon bennünket!!!!!!
2010. szept. 9. 15:29
tisztázzuk,4 éve elperelték töled a gyermekedet,mert te léptél félre????
2010. szept. 9. 15:28
Anyósnak voltak kapcsolatai. A kislányomat imádtam, szerettem, a harmadikért sem hagytam el, megvártam, amig lezajlik a tárgyalás! és hihetetlen!!! 3 ügyvédem volt, mindegyik azt mondta: ez nem normális dolog, itt korruptság van, csak bizonyítani nem lehet!!!!!!!!!!!! Azt hittem, megőrülök!!!!!
2010. szept. 9. 15:27

És az a stb. mit takar?

Mert nem mindegy:)

Lehet elég súlyos dolog is...

2010. szept. 9. 15:27
Hát ez az.Érthetetlen!!!!! Kisváros, korruptak! Csak bizonyítani nem tudom .
2010. szept. 9. 15:27
Hamis tanúzás, stb.
8. anyuccci (válaszként erre: 4. - 48fcfe4c8f)
2010. szept. 9. 15:26

Pénz????

Azért nem veszik el.Valami komolyabbnak kellett történnie.

2010. szept. 9. 15:25
Nem voltam/vagyok alkesz,kurva, stb. csak megcsaltam a férjem, anyós meg bosszút esküdött.
2010. szept. 9. 15:25
Ennek már 4 éve, és nem tudom magam rajt túl tenni.
2010. szept. 9. 15:24
Mi történt???
2010. szept. 9. 15:24
Szia! Hát, ez egy fogós kérdés. PÉNZ,PÉNZ,PÉNZ.
2010. szept. 9. 15:24

Miért vették el?

Ahhoz hogy manapság egy gyermeket kiemeljenek nagyon csúny dolgoknak kell történnie...

2010. szept. 9. 15:23
hogy ,hogy elvették????
2010. szept. 9. 15:22
Van itt valaki?
1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook