Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Angyalok, égiek kísérik az életemet fórum

Angyalok, égiek kísérik az életemet (beszélgetős fórum)


13. 0d19e1a24d (válaszként erre: 1. - 5193772e0c)
2009. aug. 26. 08:33

Mindenkit angyalok kísérnek. Csak sokan tudomást se vesznek róluk.


Beszélgetsz velük ?

12. 5193772e0c (válaszként erre: 11. - Gligi)
2009. aug. 26. 08:22

Szervusz Gigi!


Köszönöm a jókívánságot. Valóban javulásnak indult azóta és nem panaszkodhatom. Vannak zökkenők, problémák, de úgy érzem, hogy mindíg ott van az égi segítség.

Jól érezted, ha a "csöves" üzenetet mondott, nem biztos, hogy az volt! Általában szegényes ruhába öltözve jönnek.

Most nincs sok időm, de este elmesélek egy másik történetet, pont arról, amit írtál.Az emberek nem igazán figyelnek az égi jelekre még akkor sem amikor ott van az orruk előtt. Az eset pár hónappal ezelőtt történt a 20-as buszon. Délután vagy este elmondom.

Egyébként biztos lehetsz abban, hogy a babádon égi áldás van, és feladattal érkezett, mert különben nem kerestek volna meg áldással.


A későbbiekben majd látni fogod. Az idei évben és a jövő évben sok olyan baba születik le aki fentről Jézus megbízásából érkeznek, és feladatuk van a világban. Ők mind égi küldöttek lesznek. Ugyanolyanok, mint az emberek, de sugárzik belőlük majd a szeretet, amely hatása alól senki nem tud kivül maradni. Ők leszek az úttörök többek között. Bár Ők már inkább az erőteljesebbek. Talán azt is tudod, hogy Jézus úgy döntött, hogy az emberekről leveszi a karma átvitel terhét a következő életre. Ebben az életben ennek leróvása és megtörténik. Az emberek csak azt veszik észre,hogy felpörögnek nagyon az események, és olyat tesznek, amit addig soha, tehát gyorsítanak mindent. Nem olyan régen egy nagyon nagy tudású ismerős hölgyel beszélgettem, aki asztrólógus, és Ő is az égiekkel dolgozik, azt mondta, hogy még az én életemben is látható, hogy olyan karmák jönnek előbbre, melynek bekövetkezte, csak az év vége felé lett volna aktuális. Ez nagyon jó dolog, mert így mindenki tisztalappal születik le. Minden területen gyorsítás várható. Az viszont már boldog lesz. Már a tavalyi évben is olyan babák születtek, akik az élet jobbátételét, az emberek egymás közötti viszonyát kivánja javítani. Tanítani a szeretet a lényükkel elsősorban.

Folyamatos lejövetel történik hosszú évek óta, de a gyerekeknél most. Ők a Kristály babák, utánuk érkeznek majd a Gyémántbabák. A szervezetük is más lesz, mint a mostani generációké. Szívósabbak, erőteljesebbek, ugyanakkor átlátszóbbak, lágyabbak.


Nekik már könnyebb dolguk lesz, mint nekünk, mert ma már hirdetik még a médiában is az angyali világot, tehát elfogadott lett. Az emberek is vágynak már a szeretetre és menekülnének a magányból is. Igy már könnyebb, de 10 - 20 évvel ezelőtt erről még beszélni sem lehett. Viszont muszáj lépni, mert az emberek rettenetesen zárt világot alkottak maguk köré, és nincs komunikáció, nem tudnak megnyilni, csak levelekben, gépeken. Én szerencsés vagyok, mert így is úgy is működik, de sokkal jobban szeretem az élő beszélgetést, találkozást. Nagyon fontos számomra az érintés, az ölelés. Nos azt viszont Te is tudod, hogy a föntről érkezőknek és az égieknek fontos az érintés. Azzal beszélnek, létkérdés.

Sok szépet és jót kívánok Neked és a babádnak, majd figyeld szót, szépet fogsz tapasztalni rajta.

Nyitott szemmel járj és látni fogsz, sok szép csodát, ami lehet apró is.


Azért indítottam a fórumot is, hogy tudjak segíteni, beszélgetni, tanítani a szeretetre, mely bizony sok helyzetben ad megoldást. Én ezt tapasztalom.


Szép napot Neked. Szeretettel üdvözöllek

Köszönöm, hogy írtál.

11. Gligi (válaszként erre: 10. - 5193772e0c)
2009. aug. 26. 06:25

Érdekes, bizsergető és kellemes érzés fogott el a történeteid hatására!

Vannak ilyen élethelyzetek!!!

Várandósságom alatt még hajléktalan is mondott/küldött/kívánt áldást születendő gyermekünkre és akkor is érdekes érzés kerített hatalmába!

Vannak akik fogékonyak az ilyen történések megélésére és vannak akik elsíklanak a történés át/megélése elől és lerázzák magukról.

Örülök, hogy jóra fordult az életed ☺

2009. aug. 26. 04:29

Kedves Zafira!

Ígértem, hogy írok egy történetet, most megteszem. Ez legyen az első. Úgy látom vannak itt olyanok, akik már talán ismerik egy másik fórumról,-tőlük elnézést kérek az ismétlésért - melyen szintén szóltam egy pár szót, mielőtt hosszabb időre elmentem. Most lassan elmondom azokat, hogy lehessen belőlük meríteni, tanulni. Aztán majd lassan azokat is, melyek az elmult időszakban történtek. Hiszen ilyen is sok van, csak össze kell szedni a gondolataimat és megosztani Veletek.

Hát akkor legyen az első!


A furcsa számomra az, hogy az emberek azt sem veszik észre, amikor az orruk előtt vannak az angyalok, a segítők, én meg már akkor is érzem és észreveszem, ha felszállnak egy buszra, villamosra, vagy megjelennek egy kórházban. De üzennek galambokkal is.


Nos az egyik történetem a következő: Teljesen hétköznapinak tünhetne, de nem az.

2002- ben egy nagyon nehéz élethelyzetem volt és akkoriban nem igazán hittem, hogy megoldódik, de soha nem hőzöngtem, hogy az élet igazságtalan stb. Egyik nap Erzsébeten este sötétedés után 20 h óra lehetett, amikor a 30-as villamosra vártam. Rajtam kívül az égvilágon senki nem volt ott, még gondolkodtam is azon, hogy ezen a kietlen helyen azért jó lenne ha lenne itt valaki, de kilométereken belül senki. Egyszercsak ahogy megfordulok, a semmiből hirtelen elémtoppant egy férfi, a ruházata nem a legutolsó divat szerinti volt, sőt inkább egyszerű, de patyolat tiszta. Ez már furcsa volt. Hideg őszies idő volt, már inkább télbe hajló, és kabát volt rajtunk, de rajta nem csak egy zakó. Még meg is lepődtem, hogy nem fázik. Majd egyenes odajött hozzám és kedvesen megszólított. Már akkor ott valami hihetelen melegséget éreztem és hihetetlen örömet, úgy örültem neki, mintha egy nagyon-nagyon régi ismerősön jött volna oda hozzám. Aztán elkezdett beszélni, kedvesen, annyit mondott, hűvös az idő és Ő messzíről érkezett. Erre én felfigyeltem, de már az egész lényére, nekem már akkor gyanus volt. Kérdeztem, hogy honnan érkezett - közben felszálltunk a villamosra - azt mondta nagyon-nagyon messzíről. Én gondoltam biztos ami biztos rákérdezek, hogy honnan nagyon messzíről.

- Nagyon messzíről, és az egész világot bejártam.

- Akkor nagy tapasztalattal bír,

- Igen valóban több emberöltönyi tapasztalattal,

Azután leültünk, Ő velem szemben és nézett, én rámosolytam és megkérdeztem, hogy ugye a végtelenből értendő. Csak mosolygott és bólintott, és képzeljétek el, ahogy a szemébe néztem megnémultam. Tudtam, hogy az égiek nagyon szép kék szemük van, de én még életemben ilyen gyönyörő kék szemet embernek nem láttam. Egyszerűen megfogott a szeme és ahogy elkezdtem nézni úgy változott át, és szinte látni lehetett benne a végtelen.

Na közben végig gondoltam, hogy mit gondol ez a férfi, hogy így bámulom, de nem tudtam levenni a szememet róla, annyira fogott, olyan érzésem volt, mintha gyógyítana. Aztán egyszer csak megszólaltam, világéletemben őszinte voltam, hát gondoltam most miért ne?

- Elnézést kérem, mert amit most mondani szeretnék, az ugye elég furcsa lehet, de nem tudom megállni, hogy ne mondjam.

- Ő hirtelen olyan furcsán kissé bizalmatlanul nézett, vagy csak nekem tűnt úgy, és türelmetlenül megrázta a fejét - ja igen nagyon szép férfi volt - nyugodtan mondja.

- Csak azt akartam mondani, hogy csodaszép szeme van, én még életemben nem láttam embernek ilyen csodaszép szemeket, és ahogy ezt kimondtam, a szeme megváltozott és átment egy szivárvány színbe és láttatni engedte egy pillanatra a végtelent. Döbbenet volt. És ezt közöltem is Vele, hogy én láttam is a végtelent. Ekkor felengedett és elmosolyodott és közölte, hogy

- Magának is nem nézte még, Önnek is nagyonszép zöldes kék szeme van?

- Most nehéz helyzetben van, de nem féljen hamarosan megoldódik minden.

- Igen? kérdeztem, de én nem nagyon hiszem.

- Pedig igen! és megérintette a karomat, majd rámmosolygott, és közölte, hogy le kell szállnia. Leszállt, visszaintett én is intettem, és gondoltam utánna nézek. Kinéztem a villamosból, de már nem láttam sehol, üres volt az utca. Tudom, hogy Ő volt, az én életem viszont gyökeresen megváltozott nem sokkal azután és azóta is érdekes életet élek. Mindíg érzem a jelenlétőket.

A másik eset pedig, amit említenék 1 hónappal ezelőtt az Újpesten történt a 20-as busznál. Felakartam szállni és körülnéztem, de rajtam kívül csak hárman voltunk. Felszálltunk, majd mielőbb a buszt bezáródhatott volna. Hirtelen egy idős bácsi szállt fel. Olyan kuldus forma volt, de mégis patyolat tiszta és amikor felszállt. Rámnézett, és én meg rá, és egy perc alatt átvillant az agyamon, hogy tudom, hogy ki vagy és el is mosolyodott. Többen olyan forcsán nézték a kisöreget, aki egyszer csak megszólt.

- Jézus Krisztus áldása legyen Magukon. És hangosan a következőket mondta.

- Ugye tudják, hogy sok a szennyezett étel. És figyelte a hatást. Voltak akik bekiabáltak butaságokat, de a bácsi, csak mosolygott és minduntalan rám nézett, és én meg mosolytam, majd elmosolyodott és hangosan folytatta. Kevés kenyér és pékáru. Inkább nem mint igen. Sok főzelék, zöldféle kell, attól lesznek egészségesek. Vigyázzanak a vizzel, mert szennyezett. Tiszta egészséges víz, vagy ásványvíz. Ja igen sok folyadékot kell inni, mert keveset iszik, igaz? Igy nem megy el a méreganyag ez a gond. Ha ezt megfogadja nem lesz semmi baj. Végig nézett a bácsi. Majd elmosolyódott, de az arca hirtelen megfiataladott, csodaszép kék szeme volt neki is, majd intett - én visszaintettem - és leszállt, és visszanézett, odaszaladtam az ablakhoz, hogy még utánanézzek, hova is megy a bűbájos kisöreg, de már sehol nem láttam. Hát egy ilyen kis öreg, nem tud futni, max 2 métert mehetett.

Ja igen, amikor leszállt, így köszönt el.

- Jézus Krisztus áldása kísérje útjon. Menjenek útjukra áldás kisérje Önöket.

Na most azt kell tudni, hogy magas koleszterint állapítottak meg és napok óta ezen morogtam, hogy mit kéne enni ahhoz, hogy jó legyen. Én nem nagyon szeretek enni és elég egyoldalúan étkezem. Innentől kezdve tudtam, hogy nekem szól az üzenetet, és az orvosom közölte, hogy ha továbbra is napi fél liter folyadékot fogyasztok abból baj lesz. Na mostmár értitek, hogy honnan tudtam. Egy ismeretlen bácsi nem tudhatta, hogy nekem ez a problémám.

Nagyon örültem a találkozásnak. EGyébként sokszor próbára tesznek, különböző formákban. Pl. elém hozznak olyan embereket, akik segítségre szorulnak valamilyen formában és olyan érdekesen érkeznek, majd elmennek, de utánuk mindíg jön valami csoda.

Remélem nem tűnik őrültségnek, mert nem az. Számtalan helyen feltűnnek, csak érezni kell a jelenlétűket. Mindíg segítenek, mindíg tanítanak valamire. Én régóta foglalkozom velük egyébként.

Egyébként az utóbbi két három hétben sokkal intenzívebben érzem Őket, mint eddig bármikor. Vannak iőszakok, amikor nagyon-nagyon aktivan, függ ez az élethelyzetemtől is. Vagy csak tanulni kell többet, mint amennyit tudok. Esetleg meg akarnak valamit értetni Velem, ami vagy nem megy azonnal és idő kell hozzá, vagy értem, csak nem akarom elfogadni. Ilyen is van, akkor türelmesen magyaráznak. Van amikor hetek kellenek hozzá, ha nagy a belső vívódás. De türelmesen segítenek. Viszont az is igaz, hogy mindenre be kell érni. Itt arra gondolok, hogy ha valamilyen élethelyzettel nem értesz egyet, vagy nem érted a történést, és kérsz magyarázatot, akkor segítenek, de nem biztos, hogy kész vagy arra, hogy akkor és ott elfogadd. Addig tanítanak, amíg megérted az összefüggéseket. Pl. belevisznek több olyan helyzetbe. Vagy olyan témákat hallasz stb.


Nos ennyit mára, mert már késő van, ill. korán. Úgy látszik, ma nem tudtam aludni. Remélem Ti igen. Én viszont most fogok talán szundizni.

9. 5193772e0c (válaszként erre: 5. - F66095b124)
2009. aug. 26. 03:23

Szervusz Kedves Zafira!

Köszönöm a keves köszöntő sorokat. Nagyon jól estek. Te is különleges személyiség vagy, és nagyon nagy melegséget sugárzol, már a soraiddal is. Ez már az első pillanatban éreztem. Régebben írtam már történeteket, természetesen azóta is sok minden történt.

Leírom azomban Őket szépen sorjában. Én csodának érem meg a " hétköznapi élet csodáit" is, de majd meglátjátok, hogy sok érdekes dolog történt Velem a nyáron is. Ha megengeded holnap elkezdem írni. Ma még nem de ígérem szépek lesznek.

Mégegyszer köszönöm, hogy segítették, nagyon aranyos emberke vagy.

8. 5193772e0c (válaszként erre: 4. - Zizisicc)
2009. aug. 26. 03:19

Szia!

Igen vannak, de ezt már az alábbiakban leírtam. Ezt eddig nem is tudtátok? Nem hiszem! Az égi világ nagy és sok ember számára ismeretlen, hiszen a legtöbben csak az angyalokkal foglalkoznak, esetleg Jézussal, de ott már a kontaktus közel sem olyan személyes.

Számomra az egyetlen olyan személy aki valóban tud és igazoltan tud, és elismerem az Doren Virtue. Ő valóban "angyalkutató", a könyvei alapján remekül beazonosítható, hogy valóban kapcsolatot tart az égi világgal, mert írásaiban visszaköszönnek azok a tények, melyek valóban jellemzőek és valóban létező dolgok, de csak olyanok számára, akik jártasak Benne és nem lexikálisan. Egyébként akiknek az égiek segítenek, azok sokkal szerencsésebbek, mint azok akik elutasítják, és nem kérnek segítséget.

Köszi az érdeklődést.

7. 5193772e0c (válaszként erre: 2. - 2f4fe453b8)
2009. aug. 26. 03:15

Szeretettel köszöntelek!

Nos szánékosan írtam az égiek megfogalmazást, mert ugye Te is tudod, hogy az Égi világ nem csak az angyalokból áll. Hanem Pl. Az Arkangyalokból, a felemelkedett mesterekből és nem utolsó sorban JÉZUSBÓL.

Értelemszerű, hogy a kapcsolatom arra is vonatkozik. Ezért fogalmaztam úgy, hogy égiek.

Üdvözöllek

6. f66095b124 (válaszként erre: 1. - 5193772e0c)
2009. aug. 26. 02:29

Ha van kedved írj le néhány történetet...

Én szívesen olvasom...

5. f66095b124 (válaszként erre: 1. - 5193772e0c)
2009. aug. 26. 02:27

Nagyon kedves személyiség vagy...

(Örülök, hogy sikerült )

4. Zizisicc (válaszként erre: 2. - 2f4fe453b8)
2009. aug. 25. 23:22
Az angyalokon kívül vannak mások is ..... :o))
3. 40163fd81d (válaszként erre: 2. - 2f4fe453b8)
2009. aug. 25. 23:06
Kekec!:))
2009. aug. 25. 22:59
Kik azok az égiek? Miért pont égiek? Az angyalok nem égiek?
2009. aug. 25. 22:46

Születésem óta az angyalok és az égiek kísérik az életemet. Sok csodálatos történetem van ezzel kapcsolatban. Várom azok jelentkezését, akiknek kérdése lenne ezzel kapcsolatban. Várom azokat is akiknek problémájuk van, szeretnék elmondani, esetleg megoldást találni Rá.

Szívesen segítek, ha tudok.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook