Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Angyalok, égiek kísérik az életemet fórum

Angyalok, égiek kísérik az életemet (beszélgetős fórum)


163. 5193772e0c (válaszként erre: 152. - Cel)
2009. aug. 28. 08:16

Örülök, hogy idelátogattál, és tetszik. Ez volt a célom. Szeretném, ha köztünk maradnál és beszélgetnél velünk mindenről. Ide úgyis csak azok jönnek akiket idevárunk, és ide irányítanak.


Javaslom, nyugodtan engedd ki a lepkéket, hagy repüljenek. Soha ne törődj azzal, hogy mások mit mondanak. Nekem is meg kellet vívnom a csatámat rendesen, amíg elfogadtak, de hidd el, ha jót teszel, vagy jót mondasz és bejön, akkor visszaigazolni, ez először egy tartózkodást vált ki, majd később bizalmat, és aztán teljes elfogadást. Még akkor is megszeretnek, ha csodabogár vagy. Ezt én végig jártam, de mamár ugye megkeresnek. És ha eltűnök, akkor mindíg mindenhonnan kapok üzeneteket, hogy ideje visszajönni. Ez viszont csodálatos érzés.


Tehát bátran tedd amit tenned kell és érzel, taníts, okíts és nevelj, de finoman és mosolyogva. Meg fogsz lepődni, hogy mennyire fogékonyak rá az emberek.


Én több helyen próbáltam ki. Pl. villamoson, amikor valami rám mosolygott, elkezdtem Vele beszélgetni, és igen tanulságos volt. A végén leszálltam és megköszönte a beszélgetést. Van amikor én. Mindíg tanulsz valamit és mindíg adsz Valamit. Az igazság az, hogy engem sokan és sok helyen szólítanak meg ismeretlenül. Már nem csodálkozom rajta, és szívesen beszélek is. Ezt is el kell sajátítani. Külföldön ez természetes, ha hiszitek ha nem én ezt onnan vettem át. Kint mindenki mindenkivel beszél egy kedves mondatot, és ezt csodálatos, mert szebb a napod Tőle. Pl. könyvesboltban, ha nézel valamit odajönnek és beszélgetnek, hogy Te mit keresel. Először szokatlan volt, de ma már élvezem és imádom is. Persze tudni kell hol a határ, és azt először le tudni csekkolni, hogy ki az aki beszélni akar Veled és miért.


Pl. Sokszor tanítom a lányokat arra, hogy ha valaki, "leszólítja", de helyes kifejezés az,hogy szimpátia esetén ismerkedni akar, nem kell gorombán elküldeni, mert egy -két eset után leszoknak a megszólításról, hiszen sok a pofon. Akkor viszont az a baj, hogy miért nem. Na ki az aki rendszeresen jelentkezik pofonért.

A lányok nem különbek mit a fiúk, csak mások. A fiú kezdeményez, a lány fogadja, vagy kedvesen elhárítja, de nem bunkó módon. Ha udvarias, miért ne beszélnél Vele, még akkor is ha nem az "eseted" hiszen ember, és néha aranyosan kellemes perceket, sőt órákat is el lehet beszélgetni és nem marad keserű szájíz senkiben. Higgyétek el ezeket is meg kellene tanulni. Magyarul az emberi hozzáállásokat, akkor mindenkinek minden könnyebb lenne.


Nos ha van kérdés tegyétek fel bátran, szívesen válaszolok mindenre.

162. 40163fd81d (válaszként erre: 161. - 5193772e0c)
2009. aug. 28. 08:09

Szia:))

Olvasgattam,de eddig nem volt mit mondanom.:))

161. 5193772e0c (válaszként erre: 157. - 40163fd81d)
2009. aug. 28. 08:05
Szia Morgana! Látom idetaláltál! Jót mosolyogtam. Szeretettel köszöntelek.
160. 5193772e0c (válaszként erre: 151. - Badonyimariaeva)
2009. aug. 28. 08:04

Csillagom! ki a csuda mondta Neked, hogy a látók ártani tudnak. Ez rosszindulat. A szóban Benne van, hogy látnak, jövőt, eseményeket, életeket, annak történéseit, vagy érzi a veled szemben ülő érzéseit, de nem tudja befolyásolni a jövőt, mert ahhoz sokkal több kell. Rávilágít, segít, - ha valóban tud - hogy mit tegyél, esetleg mit ne tegyél, vagy mire készülj fel, ha kikerülhetetlen, tehát karmikus dolog.

Ha nem lennének ilyen embereket, ilyen képességekkel aki kihez fordulnának az emberek segítségért?


Akik valóban rendelkeznek ezzel a képességgel, azok soha nem élnek ezzel vissza, mert égi adomány, és tiltás van az ártáson.

Egyébként nem a látó az aki árt, mert az csak lát, hanem a jós, vagy az aki átkozódik. Ez a fogalom kettő, erre vigyázni kell.


Igen már sokan mondták, hogy félelmetes energiáim vannak, és valóban sok mindent tudok mozgatni Vele, de óvatosan kezelem. Amit még nem tettem meg noha orvosok is mondták, hogy gyógyító energiám van, de hatalmas. No ennek kipróbáláshoz, úgy komolyan még nem mertem belefogni. Ez nagyon nagy és megtisztelő feladat, komoly tudást igényel. E tekintetben mindíg is hezitálós tipus voltam. Noha sokan mondták, hogy már attól meggyógyultak, hogy megérintettem Őket. Akit megölelek és szívből annak viszont rövid időn belül az egész élete megváltozik. És Ő maga is. Ezt majd később látható.


A napokban is volt valaki, aki ebben visszajelzett, és én lepődtem meg a legjobban. Nos aki viszont hozzám tartozik annak az élete, úgye tele van csodával, hiszen égi fénnyel érkezem, ugyanakkor nagyon bonyolult is egyben. A másság soha nem egyszerű.


Ugye azok akik fentről jönnek le emberi életet élni, azokban kettősség van. Sokszor hallom én is azt, hogy nálad emberibb nincs. Igaz, de csak látszólag, hiszen emberek, de mégis sokkal másabb, és mindenben sokkal bonyolultabb beleilleszkedni, hiszen más húrokra pendülnek, és sokkal- sokkal érzékenyebben, kevésbé találják a helyüket a Földön az útvesztőkben. Túl tiszták hozzá, ezért jó az erős kéz, aki időnként visszatart, és az egyensúlyt megtartja. No ez a ritka. Hát most egy kicsit a földi angyalokról, égiekről. Később majd bővebbet is mondok, mert ez kapcsolódik a reggeli témához.

2009. aug. 28. 07:50

Szép jó reggelt Mindenkinek.


Nekem is van egy pici történetem. A hét elején közlekedtem a Metrón, és egyszer csak egy nagyon jó képű fiú odajött hozzám, egy szál vörös rózsával.


Először nem értettem, és meghökkentem, de aranyosan közölte, hogy reggel amikor felkelt elhatározta, hogy ma megajándékoz egy szál rózsával egy olyat hölgyet, aki reggel valamiért megérinti a szívét.


Nos én voltam. Azt mondta, hogy már messzíről kifigyelt.


Egy kedves gesztus volt, de örömteli napot hozott. Egyébként mint az megtudtam, a fiú neve Viktor volt.


Tehát győztes! és az is égi név.


Tud ajándékozni, tud örömet adni, és tanít.


Ezek az életben nagyon szép pillanatok.



De sok ilyen van.

pl. ha úgy ébresztenek, hogy van egy ici-pici üzenet, hogy gondolod Rád stb.


Tehát mindent apróbb dolgok vegyetek észre, még a párotoknál is, amit sokszor nem is figyeltek, pedig mennyire fontos lenne értékelni, a másik jóindulatát, esetleges csetlését, botlását e tekintetben. Ott is dícsérj stb. vagy a gyerekeknél.


Hát most ennyit tudtam mondani.

158. 5193772e0c (válaszként erre: 150. - Pomi)
2009. aug. 28. 07:45

kedves Pomi!


Köszönöm a szép történet, igazán megható, aranyos és szép. Erről beszélek Nektek, hogy az életben sok az apró csoda, csak oda kell figyelni.


Hogy ki, miért és hogyan hozza, adja az nem fontos, csak figyelj oda rá.


Mindíg nézzetek a dolgok, mögé.


Itt két üzenet van, az egyik, hogy az égiek arra kérnek, hogy a problémák ellenére is mosolyogj többet, mert akkor könnyebben oldódnak meg a problémák.


A "csöves" nem biztos hogy csöves volt. Sőt. De a szöveg égi üzenet volt.


Nálam egyszer egy olyan égi üzenetet tolmácsolt egy butikus hölgy, hogy még az is meglepődött aki Velem vásárolt. Mindketten tudtunk, hogy ez 100 % -os égi üzenet, noha az akivel voltam, csak részben ismerte ezt a témát. Még Ő figyelmeztetett, hogy hallottad, ez biztos üzenet volt. Majd amikor elmondta az eladó hölgy még ajándékot is adott. Aztán hirtelen visszaállt minden és megkérdezte, hogy mit adhat.


Már maga a szöveg és a stílus is egyértelmű volt. Akkor aszerint cselekedtem.


De van, hogy dal által üzennek. Vagy egy dalban van benne egyetlen mondat, amire oda kell figyelni. A többszöri késztetés valaminek a megtételére, az is jel. Ezekre mind figyeljetek oda.


Nálam a közelmultban egy kérdésnél állandóan egy film címe jött elém, mindenhol. Plakáton, újságban stb. Már kezdtem besokalni, hogy most ezt nézzem meg, mire rájöttem, hogy mi az üzenet mondanivalója. Ettől aztán szóhoz sem jutottam.


Igaz tudok beszélni velük, de sokszor ilyen játékos formában üzennek. Vagy akkor ha valamire nem úgy reagálok.


Ez mindíg a helyzettől függ.


Az üzenet másik lényege, hogy az életed hamarosan jobbra fordult, és több lesz Benne a mosoly, és akkor Te is másabb leszel. Higgy ebben kérlek.


Valóban többet mosolyogj, mert akkor az égiek könnyebben jönnek. A nehézségek, meg a fájdalmat, később visszatekintve valóban isteni vonalon haladnak, szépen végig lehet nézni az összefüggéseket, hogy mi miért kellett, hogy megtörténjen. De ez idő, és néha évek. Néha mosolyogsz rajta, hogy milyen bölcsek. Néha viszont fáj, hogy valami nem a várnak megfelelően történik.


Köszönöm a történetedet aranyos volt.

157. 40163fd81d (válaszként erre: 153. - 7717d911a9)
2009. aug. 28. 07:44
Nincs szemét,és nincs kincs, EMBEREK vannak.
156. Gligi (válaszként erre: 153. - 7717d911a9)
2009. aug. 28. 06:14

Tényleg sokan nevetnek és butaságnak tartják ha az embernek szép érzései,gondolatai és megélései vannak ezért tudni és érezni kell kinek nyílhatsz meg erről!

Engem már többször lehurrogtak és rám szóltak, hogy túl mélyen nézem a történéseket és figyelek dolgokra, de nem zavar, mert én így érzek jól ☺

155. Gligi
2009. aug. 28. 06:07
Örülök, hogy lualaj létrehozta ezt a fórumot, mert ebben az elanyagiasult világban az emberek elsuhannak az apró örömök megélése mellett és a szeretet,tisztelet,emberségesség és segíteni vágyás érzése és tette teljesen háttérbe szorul!
2009. aug. 28. 00:31

badonyimariaeva!!! Aki igazán Látó az lát Téged és szeretettel együttérez veled. Kicsi az esély rá hogy bántani fog mert önmagát is látja benned. Önmagának nem akar rosszat ezért téged sem fog bántani. Ha meg ezt teszi az csúnya dolog, előbb utóbb súlyosbodik a karmája és tönkreteszi magát.

Mellékesen a barátodat elküldheted a picsába ha tudod hogy legbelül szereted. Ha egy gyerek káromkodik ugyanaz a szeretet hatja át az egész lényét tök mindegy mit mond. Ne dőlj be a szavaknak...:)))))

2009. aug. 28. 00:22
Igen számolni lehet azzal hogy több a szemét az országban mint a KINCS. És mivel a kollektív tudat van nagyobb fölényben, megvetéssel, gúnnyal és kétkedéssel tekintenek arra aki angyalokról, tündérekről mesél. Hidd el talán az a legjobb ha csöndben maradsz. Viszont ha segíteni akarsz az országon vállalnod kell a feladatodat legyen bármi. (Aki tudja miről van szó...) Viszont akin látod hogy veled akar tartani az nem véletlen. Égi áldás!! Örülj neki és becsüld meg. Ő egy KINCS!! Biztos lesz/van ilyen...:))))
152. cel
2009. aug. 27. 22:58

A fórumot olvasva sok-sok gondolat állt össze a fejemben, vagy ha jobban belegondolok, inkább a lelkemben. Bent röpdösnek, mint egy maroknyi pillangó, de nem találják a kiutat, vagy talán én magam nem tudom, nem akarom még szabadjára engedni őket. Talán majd egyszer.

Minden esetre a fórum népszerűsége bizonyíték, hogy szükségünk van arra, hogy hasonló gondolkodással bíróakkal felvegyük a kapcsolatot, ahol nem lesz nevetség, megvetés és leginkább kétkedés tárgya az önzetlen, viszonzást nem váró kedvesség, szeretet hite.

Kellemes, pihentető éjszakát kívánok minden kedves fórumozónak!

151. badonyimariaeva (válaszként erre: 147. - 5193772e0c)
2009. aug. 27. 22:24

Ez nagyon szép történet és igaz is!

Félelmetes energiákkal rendelkezel, ahogyan az adatlapodat is megnéztem, erre a következtetésre jutottam.

Valahogy egy kicsit félek a látó emberektől,mert egyszer olvastam róluk, hogy kárt is tudnak tenni az emberekben nem csak jót.

Igaz ez?

Ha válaszolsz ,megköszönöm!

Angyalok kísérjék utadat.

Az egyik barátommal is mindig így válunk el.

150. Pomi (válaszként erre: 148. - 5193772e0c)
2009. aug. 27. 22:07

Kedves Lualaj!


Köszönjük a lélekemelő történeteket!


Én is írok Nektek egyet, ami engem nagyon megérintett.


Mint írtam már korábban, mostanság nagyon sok gondom van. (Kinek nem?)

Egyik reggel a főváros egyik parkjában kullogtam lehorgasztott fejjel. Kavarogtak a gondolataim, hogy tudom megoldani a gondjaimat.

Két hajléktalan férfi jött velem szemben. Az egyik megállt és felfelé mutatott.

Közben hozzám szólt:

- kisasszony tessék már vigyázni esik le valami a tetőről!


Én felnéztem elmosolyogtam magam, hiszen egy parkban sétáltunk a fák alatt, nem volt ott ház egy sem.


Erre a hajléktalan ember annyit mondott:

- Na látja tessék már mosolyogni, el sem hiszi milyen szép a mosolya.


Annyira megérintett a kedvessége. Azon kezdtem el töprengeni, hogy egy olyan embertől kapok vigaszt, aki mélyszegénységben él, és Neki sokkal nehezebb lehet az élete mint az enyém. Mégis figyel egy másik szomorú emberre.

Ezen a pénteken nagyon jó kedvem volt, és el tudtam feledni minden rosszat ami körülvesz.


Mindenkinek szép álmokat kívánok4

Jó éjszakát!

149. f66095b124 (válaszként erre: 147. - 5193772e0c)
2009. aug. 27. 21:06
Oly szép a lelked...
2009. aug. 27. 20:48

MINDANNYIOTOKNAK NYUGODALMAS JÓ ÉJSZAKÁT ÉS SZÉP ÁLMOKAT KÍVÁNOK.


ANGYALOK VIGYÁZZANAK RÁTOK.



Szervusztok!!!!!!!



Ma bent írtam, tehát haza kell mennem, ami még jóval odébb van, ezért megyek ma korábban el.

2009. aug. 27. 20:46

Akkor most a mai történet Nektek és ezzel jó pihenést jó éjszakát mindenkinek. Holnap ha igaz találkozunk.


Ez 2001-ben történt Velem és egy kollégámmal. Szerintem tanulságos és szép történt fogadjátok szeretettel. Sokat tanít, és megismertet nehéz emberi sorsokkal. Ez sajnos egy olyan. Ez a karma, amit nem Te idézed elő, hanem hozod, de Te éled át, ezért lesz ennek az idén vége. Talán még a jövő év eleje. Ezért van az, hogy minden pörög, még az asztrológusok is látják. Nálam is megdöbentő, szinte két hét leforgása alatt rendeződnek le évek karmái. Szabályosan pörögnek az események, már sokat beszéltünk Róla mi is.


Tudnotok kell azt, hogy az én életemből sem maradt ki semmi, a nehéz és nagyon nehéz élethelyzetek is voltak rendesen, mert én is emberi életet élek, és néha én is úgy éreztem, hogy nem tudom feldolgozni és vesztesen kerül ki belőle, de kemény harcosnak bizonyultam és itt segítettek az égiek, és talán ettől lettem olyan, amilyen. Ma már úgy látom, hogy a sok rossz, ami volt - talán egyszer - egy - egy utalással írok róla - az nemesített meg, ezért van a szívemben olyan sok szeretet. Erre tanított az élet. Kevés olyan élethelyzet van, amit nem éltem volna át, de ma már azt mondom, hogy sok tanulságul szolgált. És higgyétek néha nálam is előjön újra és újra és ugyanúgy küzdök Vele mint Ti mind, csak én úgy vezetem le, hogy másoknak segítek, és talán így Nekem is könnyebb, vagy mindíg van valaki aki viszont Nekem is segít. TEhát ne adjátok fel sohasem. A nehéz helyzet végül vagy okos dolgokra sarkal, vagy jobb átlátásra buzdit, és ad újragondolási lehetőséget, vagy egy tiszta lappal induló újrakezdési lehetőséget ad. Amit szerintem érdemes meglépni, mert túl nehéz az élet, és az igazi értéket, nem szabad elveszíteni. Az emberek sajnos ha megkapják a jót, akkor sem értékelik, vagy nem veszik észre, vagy félnek Tőle, esetleg túl bonyolítják, miért? Miért nem lehet elfogadni, vagy ha küzdeni kell érte, akár ötször is, ha jó egyébként akkor miért nem éri meg, a vége ugyanis csodálatos. Ezt fogja igazolni az alábbi történet.


Ez sugalja az álláspontomat, hogy érdemes a végsőkig küzdeni valakiért. Talán ezt is megosztom Veletek a jobb megértés végett és akkor talán megértitek az én álláspontomat.


Tehát a történet:



Egy munkahelyen dolgoztam egy kollégámmal. Nagyon tanult, nagyon inteligens ember volt. Hatalmas szívvel megáldva. Elinte mart és nem értettem, hogy miért, majd egyszer leültem Vele beszélgetni és megkérdeztem, hogy miért van az, hogy a lelked tiszta, és szíved is érezem, de a szád mást mond. Miért támadsz ott, ahol védekezned sem kellene. Tudom milyen ember vagy, és mikor mit gondolsz, tehát jó lenne, ha ilyen irányba menne a beszélgetésünk.


A nagydarab óriás úgy roskadt össze, ahogy illik. Csak annyit mondott kezdek félni Tőled, és ez igaz is volt. Mindenkit félelemmel tölt el, ha a másik számára nyitott könyv. Pedig ismétlen nagyon okos ember volt több doktorátussal, nemzetközi végzettséggel.


- Pedig én mindíg magamba folytok mindent,úgy tudtam póker arcom van, és eddig még soha senkit nem érdekelt az igazi énem, s hogy én is szenvedek, csak mert nagy darab vagyok, pedig néha én is összeroppanok.

- Mint most, már hetek óta ennek a szélén állsz nemigaz?


Ha hiszitek, ha nem sírvafakadt. És elmondta, hogy belekeveredett valamibe - ügyvéd -tehát nem buta és elitélték.

Tudnotok kell, hogy egyszer egy vidéki úton rosszul lettem, rövid rosszul lét, de nem kellemes 3 napos járvány volt. Na azt hiszem mindenki tudja mi az. Soha olyan tisztességesen Velem senki nem bánt, mint Ő idegenként, ott.

Megfogadtam, hogy ennek az óriásnak ezt soha nem felejtem el, és visszaadom, meghálálom, de meg is szerettem. Csak fáradtam és lemondóan elmosolyodott, és azt mondta, hogy nem hisz ebben,már régen nem hisz a csodákban.


- Emlékezz a szavamra, akkor jövök el hozzád, amikor a legnagyobb szükséged lesz Rám és megmentelek.

- Csak nézett rám döbbenten.

- Mikor?

- Ma még nem tudom, de eljön az idő.


Bevallotta, hogy nagyon fél. Ki ne.

- Tudod az a baj, hogy Ti emberek nem tudtok hinni egymásnak sem és amit ígértek, azt soha nem tartjátok be. Ha egyik másik bajba kerül azonnal elengeditek a kezét.Vagy ha kényelmetlenné válik, akkor is elveszik a fogom a kezed ígéret, és a vigyázok Rád mindíg.

Lényeg 1 évig nem tudtam róla semmit. Aztán jött valami intuició és ismeretlenül megkerestem a szüleit, ahol megtudtam, hogy hol van, és hogy milyen állapotban van lelkileg. Nagyon rosszul volt már akkor, és várta a halált.


Tehát eljött az idő, és megírtam a levelet, na jó nem a szokványos módon, hanem durr bele spontán. Ha hiszitek, ha nem két napra rá jött egy levél, hogy köszöni, de? Olyan letargikus volt, hogy majdnem elküldött, viszont a végén megadta a pontos címet. Ez volt számomra a kapaszkodó, és ha hiszitek ha nem kb. 2 hónapos folyamatos, marás, marcangolás, pofonok után - ezt én kaptam - végre kitudtam húzni a mély depresszióból, miközben megnyugtattam, hogy ott leszek végig, amíg kell és fogom a kezét. Ebben nyugodtan bízzon. Napi két órát aludtam, de menni kellett a leveleknek és ment is 8 hónapon át. Én is kaptam szeretetet és azt volt a legszebb ajándék, hogy bebizonyítottam, hogy érdemes hinni és bízni egymásban.

A legaranyosabb az volt, hogy egyszer valóban nem tudtam jelezni, hogy egy hétig nem írok. És jöttek a levelek, melyben írta, hogy

- nyugodt vagyok, mert tudom, hogy jönnek a levelek és fogod a kezem, ilyet soha nem éreztem, de a végén már azt írta az ötödik napok.

- Ugye nem engeded el a kezem Kicsi Lány?

Na most sírtam rendesen, mert olyan megható volt.


Én abból kaptam a szeretet, és nekem ez elég volt, hogy Ő megnyilt és egy szép barátság, lelki kapcsolat kialakult köztünk, mielőtt kijött elköszöntem, mert rá más út várt. De megtettem, amit mondtam és álltam is a szavamat. Aztán 1 hónapig pihentem. Engem az tesz boldoggá, ha segíthetek. Számomra vannak nagyon nehéz élethelyzetek, de nem rosszak, azokból is lehet tanulni, és meg lehet találni a miértjét. Ha annyi minden nem történt volna Velem - ami 6 embernek is teljes életet tenne ki - talán nem lennék ennyire tapasztalt.


Nos ez volt a mai történet. Talán nektek is ad erőt. Ha valami gondotok van esetleg, mert van itt köztetek olyan is oszd meg velünk, Velem. Talán tudunk segíteni, ha nem sértő, vagy csak elmondod és megbeszéljük. De az is jó ha csak olvasol.

146. 5193772e0c (válaszként erre: 145. - Shally)
2009. aug. 27. 20:21
Köszönöm szépen Neked.
145. Shally (válaszként erre: 140. - 5193772e0c)
2009. aug. 27. 20:19
Én elhiszem, és pont ezt érzem mikor olvaslak, végtelen szeretetet. :)
144. 5193772e0c (válaszként erre: 128. - 0d19e1a24d)
2009. aug. 27. 20:02
köszi szépen. Igyekszem vigyázni a jövőben. De ha elfeljtem koppints Rám. Az sohasem árthat, csak tanul belőle az ember.
143. 5193772e0c (válaszként erre: 133. - Gicus84)
2009. aug. 27. 20:01
Imádnivaló vagy köszi. Most örülök csak igazán, hogy indítottam, és hogy köztetek lehetek, ugyanis nekem is sokat segít, mert még nekem sem könnyű mindíg minden. De történet van bőven és tanulsága is van.
142. 5193772e0c (válaszként erre: 134. - Henci2)
2009. aug. 27. 19:59

Nem ezt nem tudod jól. A tudásod lexikális. Van egy életkarma, amit mindenkinek végig kell élni, ha akarod ha nem. Ez hozod magaddal, ezt részben választod fent, részben pedig rád ruházzák az előző tetteid miatt és van a jelenlegi életed karmáid. Tehát ez hívják


Életút karmának. Ez mindenkinek le kell élnie. Minden karma életút előtt van egy válasz út, az egyik könnyebb a másik nehezebb. Itt tudsz választani, de akkor is a karmádat kell élned, csak az addig vezető utat választod Te magad. Ettől lesz később könnyebb, vagy nehezebb, az életed. Válaszhatsz rosszul, de akkor is eléd hozzánk később ugyanazt a helyzetet, csak nehezítve. Le kell élned, de sokkal nehezebb feltételek mellett.


Pl. ha nem választod azt a parnet, akit Ők szánnak, egy időre elviszik Tőled, és vagy hagynak gondolkodni egy jó időt, vagy addig bejön más, de a vége ugyanaz. Elég hozzák újra és újra a lehetőséget, csak már sokkal nehezebb formában.


Mesélek egy történetet, egy kedves barátom fiatal korában megszeretet valakit, de végül az esküvő előtt szakított a menyasszonyával, csak telefonon. Ami ugye nem volt korrekt. A büntetése az volt Jézustól, hogy 10 éven át háromszor került ilyen helyzetben, és minden alkalommal ugyanazt kapta vissza az élettől, amit Ő adott a lánynak, akivel szakított. Majd a lány értesülve a történtekről, - mert akkor a már a későbbi férfi öngyilkos akart lenni. Megkereste a férfi,és elmondta, hogy tudta, hogy miatta kapja, de Ő ezt nem akarja, és megszakítja a karmabüntetést. Meg is tette. Ami viszont érdekes, hogy újra beleszerettek egymásba és csodálatos egy évet töltöttek együtt, már úgy volt,hogy de a fiú elszaladt, viszont elmentek egy templomba és elnézést kértek, de akkor már a hölgy sem akarta igazán. De a férfi egy csodálatos évvel ajándékozta meg kárpótlásul, mely mindkettőnek örömet és boldogságot hozott. Elégedettek és boldogok voltak, de nem akartam összeházasodni, mert időközben mindketten másba lettek szerelmesek.

Igy a hölgy megszakította a karmabüntetést. Viszont mindkettő a mai napig is boldog házasságban él. Az Ő "szakításuk " utáni időszakban kb. 3 hónap leforgása alatt mindkettő boldog házasságot kötött. A férfi viszont megtanulta, hogy így nem lehet viselkedni minden tettnek ára van.

Az elválásukat egy csodálatos bállal pecséltek meg, ahol minden díjat elhoztak, ami volt, melyet a férfi őriz ma is. Szerintem ez csodaszép történet és igaz is. Én csak olyat mondok el, ami igaz, és megtörtént. Ma is jó barátok és szeretettel gondolnak egymásra.

141. 5193772e0c (válaszként erre: 131. - F66095b124)
2009. aug. 27. 19:46

Nagyon aranyos vagy tényleg köszönöm. És én is boldog vagyok, hogy sikerült, mert nagyon izgultam, hiszen sok fórum téma van és Angyalokkal is foglalkozik egy pár. Mégis öröm, hogy itt vagytok írtok és együtt gondolkozunk, vagy mesélek. Az ma este sem marad el.

Szervusz Kedves Zafira. Fantasztikusan szép neved van!!!

140. 5193772e0c (válaszként erre: 138. - Shally)
2009. aug. 27. 19:44

Tudtam, hogy előbb utóbb erre sor kerül. Amit most elmondhatok az a következő. Remélem el is hiszitek.

Egyenlőre - ennyi.


Lualaj vagyok a Végtelen Szeretet Angyala.

139. 5193772e0c (válaszként erre: 126. - Zizisicc)
2009. aug. 27. 19:40
Szívesen. Örülök, hogy egyetértetek Velem.
138. Shally
2009. aug. 27. 19:27

Kedves lualaj, beszéltétek Tennis boyal, hogy mindketten tudjátok ki vagy Te, engem nagyon kiváncsivá tettél! Érzem rajtad, hogy nagyon különleges lény vagy, nagyon kevés emberrel kapcsolatban érzek ilyet, és ennyire intenzíven!

Szóval ki vagy Te Drága lualaj?

137. 5193772e0c (válaszként erre: 130. - F66095b124)
2009. aug. 27. 16:52

Nincs ezzel semmi baj, csoda szép a vers és tanulságos a történet.


Köszönöm, hogy megosztottad velünk. Mindenkinek van egy véleménye. Neked is ezt osztottad meg velünk. Nézd néha mindannyiunknak van olyan mondata, ami nem megfelelő, de lehet korrigálni. Ilyen pont most volt nekem is, és ezért elnézést is kértem.

Köszönöm, hogy leírtad, amit gondoltál.

136. 0d19e1a24d (válaszként erre: 134. - Henci2)
2009. aug. 27. 16:33
Ott a pont :)
135. 2f4fe453b8 (válaszként erre: 134. - Henci2)
2009. aug. 27. 15:58
Igaz, de a cselekedeteink gondolataink is valaminek a következménye.
134. Henci2
2009. aug. 27. 15:47
Sziasztok. Visszaolvasgattam az írásokat. Azért azt ne felejtsétek el, hogy mit jelent a karma szó. A karma cselekedetet jelent, tehát nincs olyan , hogy hát ez a karmám és ezért ilyen az életem. Azért olyan, mert a cselekedeteinknek, gondolatainknak következménye van.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook