Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Angyalok, égiek kísérik az életemet fórum

Angyalok, égiek kísérik az életemet (beszélgetős fórum)


43. Gicus84 (válaszként erre: 39. - 0d19e1a24d)
2009. aug. 26. 15:56
Remélem majd én is átélhetem ezeket az élményeket.
2009. aug. 26. 15:55

Nos akkor most megint egy történet. Tavaly év végén történt.

Kórházba kellett befeküdni egy kis pihenésre, mert túlpörgettem magam, és nálam a pihenés, van amikor csak kivonással történik. Nos ez azért nem csak így van, mert van amikor oka van, mint jelen esetben is meglátjátok.

Nos én úgy mondom el, hogy párbeszédesen, úgy jobb.


Tehát megbeszéltem a dokimmal, hogy pihi és egyedül leszek a kórteremben, amikor egyszercsak a dokim mondja, hogy hoz egy kislányt, figyeljek Rá, szerinte jó hatással leszek Rá. Ő ugyanis ismert, sőt jobban mint én magam. Egyszer félre hívott és arra figyelmeztetett, hogy vigyázzak az erőmmel, mert saját magamat is tudom rombolni, már egy ideje figyeli. Ettől meglepődtem és beazonosítottunk néhány dolgot, amit én idéztem elő, hát meglepő volt. Azóta óvatosabb vagyok ha rólam van szó. Mások esetében nincs ilyen gond.


Nos egy 14 éves kislány volt az illető és éppen a szalagavatóra készült. Én örültem neki, és mondtam, hogy csodálatos dolog a szalagavató és én is szívesen ott lennék.

Nem szólt semmit csak sírt. Kérdeztem a dokimat, hogy mi a baj, de csak egy fejcsóválás volt a válasz. Gondoltam nem akar válszolni, tiszteletben tartva, elmentem.

Visszamentem a kislányhoz, és még mindíg sírt, majd közölte, hogy Ő nagyon beteg, mert senki nem találja a baját. Én kételkedtem és mondtam, hogy nem hinném.

Ekkor bejött az édesanyja és a családja.


Ahogy bejöttek az Édesanyja Rám nézett majd rámmosolygott. Még nem találkoztunk, csak akkor. Majd mondott valamit a másik kislánya, és olyan furcsán nézett Rám, majd az Anyuka is, és ekkor azt mondtam,


- Ne féljen a lánya jó helyen van mellettem, nem lesz semmi baj,


- Amióta bejöttem tudom érzem. Nagyon nyugodtan hagyom itt kislányomat.


- meglátja jól fogja érezni magát, és meggyógyul, ott lesz a bálon ígérem.


- Jó lenne- mondta az Anyuka.


Én a kislánnyal esete videófilmet néztem, és lassan már készült az esti kis titkunkra. Igyekeztem olyan légkőrt teremteni, hogy jól érezze magát és elfelejtese a félelmet. Sikerült egészen jól oldott. Az nap vérkép, lelet nagyon rossz, életveszély. Ezt csak később tudtam meg, de láttam az arcokon. A kislány ismét sírt.


- Ne sírj nem lesz semmi baj, hétvégén otthon leszel.


Este már a makacs láz lement, másnap reggel, már az infuziót elfogadta a szervezet. A második napon negatív vérkép.


- A dokim bejött és a főorvos is. Vizit volt. Ekkor rámnéztem mind a ketten.


- Nagylány / ez én vagyok / a kislány túl van az életveszélyen. Most már elmondhatom, tegnap óta életveszélyben van, és kiváncsi voltam, ha idehozom meggyógyul el. Meggyógyul.

Szó mi szó meggyógyult a kislány attól, hogy ott voltam.


Az édesanyjával azóta jó barátságban vagyunk. A következőket mondta el az esetről. Amikor bejött a kórterembe, valami hihetetlen melegséget érzett felőlem és a teremben, nyugalmat, békét, boldogságot, a kislánya azért nézett felém, mert mivel gyerek ő észelte azt, hogy


- anyu a néninek különleges kisugárzása van, nézd és van körülötte fény, olyan mint egy angyal. Te is látod. És amikor arra megyek, olyan meleg van, biztos a tesómat is Ő gyógyította meg.

Azt mondta, hogy Ő olyan nyugodt volt, mindíg otthon mert bár nem ismert, de tudta, hogy a lánya jó kezedben van.

A kislány a velem való beszélgetés óta teljesen megváltozott magabiztosabb lett, bátrabb és megvédi magát. Régen állítólag nyuszi volt. Egyszer felhívott azzal, hogy


- Megint segítettél Nekem.

- No miért mit csináltál.

- Bajba kerültem álmomban és érted kiáltottam.

- aha és én mit csináltam.

- Jöttél és segítettél, de olyan szép voltál és azt mondtad, hogy ha hívlak mindíg segítesz majd.

Mondtam az anyukának, hogy pár éven belül a kislány külföldre megy és nem is jön vissza. Családot alapít majd odakint.

Anyuka nem hitte el!! Ma már kint van és új udvarlója van, egy kinti fiú.


Amikor Ő hazament egy idős nénit hozta, aki folyamatosan vérzett. Éjjel hozták és reggelre elmúlt a vérzés teljesen.

Amikor kimentem, mert akkor lejárt az idő a néni sírt, hogy maradjak, mert Ő olyan jól érzi magát a közelemben.


- Mennem kell, mert sokfelé várnak, csak pihenni jöttem.


A néni mosolygott és így szólt


- Ugye aranyoskám, maga nem hétköznapi ember, mert nem is úgy néz ki, hanem különleges külsőleg is.


Nos ennyit most. Ez is egy történet. Fogadjátok szeretettel.

41. Henci2 (válaszként erre: 40. - 0d19e1a24d)
2009. aug. 26. 15:53
Te reikizel? Én is csináltam régen, de abbahagytam, és áttértem a **ra. nekem ez vált be.

** A védjegy jogtulajdonosa nem járult hozzá a szó használatához.
40. 0d19e1a24d (válaszként erre: 37. - Henci2)
2009. aug. 26. 15:50
Aztat nem ismerem.
39. 0d19e1a24d (válaszként erre: 36. - Gicus84)
2009. aug. 26. 15:50
Ők még nyitottak nem szűkűl be az értelmi szintjük mint egy felnőttnek vagy nagyobbacska gyereknek, arra célzok hogy a legtöbb felnőtt amit nem lát hal érzékel az szerinte nincs. Később sokan nehezen tudják elhinni az ellentettjét,a kisbabánál ugye ez nincs :) ő csak csodálja maga körül a dolgokat.
38. Henci2 (válaszként erre: 36. - Gicus84)
2009. aug. 26. 15:49
Ez teljes mértékben igaz.
37. Henci2 (válaszként erre: 35. - 0d19e1a24d)
2009. aug. 26. 15:48
**

** A védjegy jogtulajdonosa nem járult hozzá a szó használatához.
2009. aug. 26. 15:47
Van egy kérdésem: több alkalommal hallottam, hogy a kisbabák, kisgyerekek tudnak kommunikálni az angyalokkal, csak aztán ahogy növünk, "elfelejtjük" ezt a képességet. Mi a véleményetek róla?
35. 0d19e1a24d (válaszként erre: 34. - Henci2)
2009. aug. 26. 15:39
Reikivel vagy valami mással ?
34. Henci2 (válaszként erre: 22. - 0d19e1a24d)
2009. aug. 26. 15:37
ő gyógyít. És ebben segítenek az angyalok, hogy mi a baja a páciensnek, meg mivel, hogy kezelje, tanácsokat adnak. stb.
33. 0d19e1a24d (válaszként erre: 27. - 5193772e0c)
2009. aug. 26. 15:37
:) Sose tudhatod kinek mi a sok. De jó a megközelítésed én is inkább vissza fogom magam inkább kevesebbet mint bárkit is túlterheljek, Azt ugye tudod hogy van amit nem lehet leírni ?
32. 5193772e0c (válaszként erre: 20. - Henci2)
2009. aug. 26. 15:36

Na látod Ők tudnak valóban, ezt mondtam én is, hogy gondolati szinten beszélek velük. Akár az utcán megyek, akkor is tudok, mert gondolati szintű a dolog. Sokszor van, hogy megkérdezek ezt azt. Azt azért tudnod kell, hogy a legtöbbet Jézussal beszélek.

sok csoda van, amire érdemes odafigyelni.

31. 5193772e0c (válaszként erre: 15. - Anda1986)
2009. aug. 26. 15:34

Nagyon szépen köszönöm lesz még egy pár hidd el, kiváncsi vagyok akkor mit mondasz majd.

Nagyon aranyos vagy! köszönöm

30. 5193772e0c (válaszként erre: 19. - Cel)
2009. aug. 26. 15:33

Szép napot Neked is. Mindíg csak annyit mondj el, amennyit a szíved diktál. Vannak amit nem lehet elmondani, azt mindíg tartsd tiszteletben.


Szeretettel üdvözöllek

29. 5193772e0c (válaszként erre: 18. - Zizisicc)
2009. aug. 26. 15:31

Szia Zizisicc!

Köszönöm a kedves szavakat. Szívesen írok történeteket, de kérlek Te is oszd meg velünk a Tiedet is, akkor sokkal érdekesebb lesz az egész és én is tanulok belőle, vagy leszűröm, hogy mi is volt. Megfelel ez neked? akkor várom a történetet. Velem szinte napi szinten történnek csodák. Ez a nyár is arról szólt, és szép lassan elmondom. De tudnotok kell, hogy ezek a csodák igazából úgynevezett hétköznapi csodákból is állnak, de döbbenetesen érdekesek.

Szóval írom Őket is, de leginkább este. Viszont írjatok Ti is.


Valóban Doren tényleg tud. Ezt két perc alatt leszűrtem a könyveiből. Ő valóban onnan érkezett.

28. 0d19e1a24d (válaszként erre: 26. - 5193772e0c)
2009. aug. 26. 15:30

És ugye milyen jó dolog ? :) Mikor és hogyan kezdődött , először csak az angyalokkal beszéltél és csak utána az arkangyalokkal (nálam szinte rögtön jöttek ők is ˙[rögtön-1-2 hónap). Hogyan tudod elviselni 1 általán mennyít kommunikálsz 1 nap ? (van aki nem bírja) minden helyzetbe megy vagy csak ha leülsz/lefekszel és megnyugszol , Estleg csak meditációba (mint sokaknak)


Asszem most elég ;o)

27. 5193772e0c (válaszként erre: 14. - 0d19e1a24d)
2009. aug. 26. 15:28

Tenny Boy!

nem felejtettem ki, csak még nem akartam mondani. Ő a fő kísérőm. Napi szinten beszélek Vele. Sok esetben itt áll mellettem vagy látom úgy mintha Téged látnálak. A legelső alkalommal életnagyságban láttam szemtől szemben. Azóta már többféleképpen láttam, de komunikálni napiszinten szoktam, csak még erről nem akartam beszélni, nehogy túl sok legyen. Egyébként Nekem Ő az állandó kísérőm. Van olyan, amikor helyszínt választunk, hogy mit mikor és hol érdemes megtenni.

Azt akkor meg is kell fogadni. Vagy gyógyításnál stb.

Szóval nem felejtettem el, csak mér korainak éreztem, de ha már rákérdeztél, akkor válaszolok. Tudod én már születésem óta sok minden tudok, mert ilyen képességekkel születtem. Ezért tudok különbséget tenni a lexikális tudás és a valódi átélt tudás között. Óriási a különbség és semmi nem úgy van ahogy az emberek gondolják. Jézus is másképpen néz ki valóságban, mint a képeken.


Sőt Ő általában a templomokat nem szereti mert komorak, csak az olyan templomot, melynek ereje van, vannak színei, és fények. Itt fontos az égi fény, és hidd el van ilyen templom. De ezt most hagyjuk.

26. 5193772e0c (válaszként erre: 13. - 0d19e1a24d)
2009. aug. 26. 15:22

Igen! Napi szinten, de én az Arkangyalokkal is. És napi szinten mással is. Általában megkérdezek dolgokat, vagy estefelé konzultálok, de van amikor napközben jön valami és elmondom. Volt már olyan, hogy valamit csináltam, amit nem javasoltak, és amikor elvégeztem, akkor jöttem rá, hogy igazuk volt, a gondolati szinten beszéljük meg. Valahogy így, pl. ebben az esetben, amit említettem.


- Ugye, hogy nem kellett volna. Megmondtunk. Rosszul sült el és sokba is került.

Vagy mondanak jövőképet, de nem mindíg hiszem el, mert ugye az ember gyarló és fizetek a jövő megtudásáért, amit aztán később még sem tudok meg. No igen itt jön a kérdés látó vagyok. Igen, de a magamét én sem tudom, mert befolyásol az akaratom. Pontosabban tudom, de nem hiszem el, hanem inkább máshol megnézetem. Egyébként a jóslásnál is segítenek, mint pl. tegnap is. Ismerem a szellemírást is. Ezt Ők tanítják meg, és aztán továbbfejlesztve a gépen is lehet írni általuk, de ezt máskor.

Köszönöm a kérdésedet. Remélem kielégít a válasz, bármi van nyugodtan kérdezz? Igyekszem válaszolni, amennyit lehet és el tudsz fogadni.

25. Gicus84 (válaszként erre: 10. - 5193772e0c)
2009. aug. 26. 15:22

Olyan szépek voltak ezek a történetek. Tiszta libabőrös lettem mikor olvastam.

Én is nagyon szeretnék ilyen élményben részesülni.

24. Gligi (válaszként erre: 12. - 5193772e0c)
2009. aug. 26. 14:23

Bizonyíték az események felpörgésére az én életem!

Hihetelem gyorsan annyi jó dolog történt velem, hogy hálát adtam Istennek és a sorsnak is, hogy kárpótólt azért a sok rosszért amit átéltem!


Érzésből választottuk ki a fiunk nevét, de mivel hiszek abban, hogy a név jelentése jellemzi az embert így utána jártam a jelentésének! Úgy tudom

Levente Bence jól hangzó szó rendben létező győztest jelent ☺ Az atya aki keresztelte a fiunkat azt mondta Benedek a védőszentje. Erről még nem sikerült sokat megtudnom, de ha tudnál ötletet adni, hogyan lehetnék tájékozottabb ez ügyben, akkor megköszönném!


Alig várom, hogy olvassam következő történeted!

23. Shally
2009. aug. 26. 13:16

Másnak is volt már hasonló tapasztalata angyalokkal? Írjatok!! Olyan jó olvasni! :))

Én annyit tapasztaltam, hogy kérem őket és általában segítenek, de ilyen találkozós élményem még nem volt.

22. 0d19e1a24d (válaszként erre: 20. - Henci2)
2009. aug. 26. 11:38
Őt gyógyítják vagy ő gyógyít , ?
2009. aug. 26. 10:19
én is hiszek az angyalokban
20. Henci2 (válaszként erre: 12. - 5193772e0c)
2009. aug. 26. 09:50
Sziasztok. Nagyon érdekesnek találtam a történetedet. Nekem a szomszédom nagyon tiszta, és gondolatokkal szokott beszélgetni a fentiekkel, mivel szükséges a gyógyításához. Mindig segít nekem, akármit kérdezek mindig megmondja a választ, és mindig valós a választ. Én is használom Doreen Virtue könyveit, vagyis olvasom őket. A kártyáiból minden reggel húzok annyit amennyit éppen mondanak, így megtudom, hogy mit üzennek nekem mára. És mindig pont olyan üzenetet kapok, amire szükségem van, vagy én is gondoltam rá.
19. cel
2009. aug. 26. 09:40

Üdvözlöm a fórum nyitót és a hozzászólókat!

Nem fogalmaztam még meg magamban, hogy kik kísérnek utamon, de az életemben történtek olyan dolgok az elmúlt 30 évben (lehet, hogy korábban is, csak akkor nem figyeltem kellő képpen) amit csak csodának vagy Isteni beavatkozásnak, de akár angyali tevékenységnek is köszönhetek. Elnézést kérek, de ezek a történések nagyon személyesek, családom tagjait is érintőek, ezért nem kívánom részletezni. De a nagy volumenű dolgokon kívül naponta tapasztalom a jó indulatú támogatást.

Hiszem, hogy amiről nem tudunk, amit nem látunk az nem azt jelenti, hogy nincs is.

További szép napot mindenkinek!

18. Zizisicc (válaszként erre: 8. - 5193772e0c)
2009. aug. 26. 09:27

Szia Lualaj!

Én tudom, hogy vannak, csak IGSZ kekeckedett :o)))))

Ismerem Doreen könyveit, ha nem is mindet, de sokat olvastam közülük, és vannak saját tapasztalataim is.

Érdeklődve fogom olvasni a történeteidet. :o))

17. 0d19e1a24d (válaszként erre: 16. - Shally)
2009. aug. 26. 09:21

Mindenkinek lehetősége van rá csak nem szabad bezárkózni. Nyxitottn ak kell lenni arra hogy van azon túl is világ amit nem látsz nem hallasz stb..


Ha ezt eltudod fogadni máris 1 lépéssel közelebb kerülsz ahhoz hogy beszélhess velük :) ők mindenkivel szívesen beszélgetnek csak az emberek többsége nem hisz bennük.

16. Shally (válaszként erre: 12. - 5193772e0c)
2009. aug. 26. 09:16
De szeretnék én is ilyen élményekben részesülni! Vagy talán már volt ilyen csak nem vettem észre? Én is szeretnék velük találkozni!
15. anda1986 (válaszként erre: 10. - 5193772e0c)
2009. aug. 26. 08:39

gyönyörű!

Melegség öntötte el a szívem, mikor soraid olvastam :)

14. 0d19e1a24d (válaszként erre: 7. - 5193772e0c)
2009. aug. 26. 08:34
Ne felejtsd ki Istent ;)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook