Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Angyalok, égiek kísérik az életemet fórum

Angyalok, égiek kísérik az életemet (beszélgetős fórum)


2009. aug. 26. 21:34

Most megint írnék egy kis történetet és után elköszönök.


Kértetek sztorit és érdekességet. Nos mondanék egyet döntsétek el mi is volt az igazán. Lehet úgyis fogalmazni megérzés. MEGÉRZÉS?


Évekkel ezelőtt egy görögországi csoportos úton vettem részt, és felfigyeltem egy apukára, aki a kamasz lányával érkezett. Nem az Apuka volt az érdekes, hanem a közte és a gyermek között lévő helyzet. Iszonyú feszültség volt, és a kislány kereste volna a kapcsolatot az Apjával, de az mindíg gorombán elutasította. Kezdtem már mérges lenni, mert a kislány olyan magányos volt, hogy rossz volt nézni. Ellentétben az én kiegyensúlyozott csemetémmel. Egyik este elmentünk sétálni, és hogy hogy nem a tenger felé mentünk, noha koromsötét volt, a csemetém látni akarta a tengert. Ekkor megpillantottam az "Apukát" egyedül, amit meredtem nézte a tengert. Három perc alatt elmértem a helyzetet és tudtam, hogy cselekedni kell. Először el akartam menni, de aztán mágnesként vonzott a látvány. Ekkor megszólalt a fiam és kimondta azt amit én gondoltam és tudtam, hogy a "bácsi öngyilkos akar lenni". Azt hogy én ezt tudtam az OKÉ, de hogy a gyerek is az már nekem is furcsa volt. Tehát mondtam a gyereknek, hogy meg kell akadályozni, de a mai közös esetének furcsa. Közölte, hogy rendben van, majd odamentünk. A lényeg, hogy szó szót követett. Az Úr kioktatott, hogy ha be vagyok sózva és ismerkedni akarok, akkor oda menjek ahol szívesen látnak.

- De én azt szeretem, ahol utálnak, az olyan izgalmas, azonkívül, hol hagyta a kislányát.

- Majd hazamegy.

- Nézze célszerű lenne visszamenni, mert itt nagyon hideg van, sötét és én nem látok sötétben, és ami miatt itt áll azt később is megteheti, inkább csatlakozzon hozzánk. "Nézni" a sötét tengert később is lehet.

- Mindíg ilyen erőszakos!

- Nem csak, ha nagy a tét, és most az, emberéletek forognak kockán.

- Az enyémre gondol.

Na ilyenkor óvatosnak kell lenni az első időben.

- Egy csudát az enyémre, mert ha mérgében bedob a vízbe ott fulladok meg, mivel nem tudok úszni, ráadásul kínos lenne a gyerek előtt a fuldokló jelenetet előadni, maga meg biztos nem úszna utánam.

- A gyereke tud úszni, hiszen már kamasz.

- El úszogat, de nem ez a kérdés. / Budapest bajnok volt a srác akkoriban úszásból, de ezt akkor ugye nem mondhattam meg / Én viszont a fejsze nyél nélkül variáns.

- Szóval nem akarnak elmenni, hogy egyedül hagyják az embert.

- Nem, mert a lánya tuti, hogy sírni fog, ha nem találja reggel otthon.

A férfi látva, hogy nem tágítunk feladta. Bementünk a közeli étterembe és kértünk üdítőt. Majd a pasi elkezdte, mivel tényleg azt hitte, hogy Őt szeretném - ez akkoriban ott azért nem volt ritkaság - hogy mehetünk hozzá.

- Minek nekem is van szálloda szobám és partnerem is, az itt látható fiam. Oda sajnos nem fér más.

- Akkor miért nem hagyott békén? Tényleg nem akar semmit, akkor meg miért hívott ide.

- Beszélgetni, mert unatkoztam és összemosolyogtam a fiamnak, aki szaporán bólogatott. Az úri ember meg nézett bután, hol az egyikünkre hol a másikunkra.

- Majd még mielőtt elkezdte volna a szidást. Közöltem, hogy ha gondolja nyugodtan visszamehet én nem tartom vissza. Jó fürdőzést. Erre egy morcos hang a következőt mondja.

- Jó de most már elment a kedvem és fázom is.

- Na akkor, most tegyük tisztába a dolgokat.

Tudtam, hogy öngyilkosságra készül, és ezt nem hagyhattam több okból sem. Elrontotta volna a nyarunkat, és a leányét is. Soha nem heverte volna ki ezt a traumát. Másodszor nem lehet akkora a baj, amit nem lehetne orvosolni. Harmadsorban, hogy lehet valaki olyan lelkiismeretlen, hogy elhozza a gyerekét és magára hagyja idegenben, hát nem szégyenli magát.

- Az úr elmosolyodott, így egész helyes lett, és azt mondta igazam van, és köszöni.

- Nézze egész uton figyeltem mindíg morgott, morcos volt és goromba mindenkihez, a lányához is. Ideje ezen változtatni, ha üdülni jött és felejteni tegye azt, de ne a hideg tengerbe, mert az semmit nem old meg. Felejteni nagyon is lehet úgyis, hogy jól érzi magát, velem, velünk és az élmények kapcsán. Átgondolja a búbánat okát, és talán két hét múlva mindent másképpen lát. Onnantól elválaszthatatlanok voltunk, és mindenki meglepődött, hogy milyen aranyos tud lenni, mert nagyon szépen beilleszkedett a társaságba, kiderült, hogy humora is van. Aztán az út végén megkérdezte, hogy most hogy kihúzott a bajból eltűnik, mint egy angyal igaz?

- Hát az angyalok dolguk végeztével tovább állnak, de mindíg hagynak maguk után valamit ami ahhoz elég, hogy a segített személy tovább tudja élni az életét. Véget ért az út és a végén megöleltük egymást és elváltak útjai. Évek múlva találkoztunk és elmondta, hogy onnantól kezdve az élete más irányt vett, meg is nősült, és egy kisfia is született a nagylánya mellé, a munkahelyi problémái is jól alakultak. Egyébként több egyetemet végzett ember volt. Tehát nagyon okos. Ez is egy történet volt a sok közül az önzetlen segítségről. Pedig azt sem tudtam, hogy ki az illető és higgyétek el visszakaptam, mert annak ellenére, hogy törődtem velük, én is csodálatos nyarat tudhattam magam mögött. És itthon is várt egy nem vár ajándékszerű meglepetés. Ezt viszont az égiek adták nekem azért mert segítettem valakinek. Tehát így működnek a dolgok.

Tudnotok kell, mindig próbára teszik az angyalok az embereket, de sohasem tudhatod, hogy mikor és hol és hogy hogyan, de megtörténik, és annak függvényében kapod a jutalmat. Ha tiszta a szíves és jó érzéssel közeledsz másokhoz, akkor nincs mitől félned. Mindent észreveszel, amit kell, csak nyisd ki a szemed és a füled. Néha elég egy villanás a problémád megoldására. Úgyis lehet, hogy bemész egy könyvesboltba és elolvasod a könyv címén, és talán úgy érkezik a problémádra a válasz.

Szép jóestét mindenkinek.

72. f66095b124 (válaszként erre: 10. - 5193772e0c)
2009. aug. 26. 21:31

Szia kedves Lualaj!


Oly kedves történet átérzem minden mozdulatát s oly elgondolkodtató, hogy a mindennapi életben mindez megtörténhet velünk, részesei lehetünk...S Én ennek örülök... Köszönöm, hogy megismerhettem ezt a történetet s a történet által beleláttam a mindennapi életed apró pillanataiba...írj még ha van Kedved...Oly kedves és érdekes személyiség vagy...

Ölellek...

71. 5193772e0c (válaszként erre: 64. - Gligi)
2009. aug. 26. 21:19
Még dolgoztad a karmádat, hiszen az életed végiig szól, csak vannak periódusok, könnyebb életszakaszok és nehezebbek. A nehezebbek azok, melyeket hozol és le kell dolgozni, ha derekasan túl vagy rajta, akkor kapsz valami jót,és így tovább. Ha sok jót tettél, akkor sok jót hozol Magaddal. Ez így működik. Most az életed jó szakaszban megy, vigyázz, hogy ne kövess el nagy hibát.
70. 5193772e0c (válaszként erre: 44. - E8de926afc)
2009. aug. 26. 21:13

Szervusz!

Olyan tettél fel, amit nap mint nap sokan feltesznek. Van e, létezik e szabad akarat. Nos igazából a karma szerint haladsz, azt le kell dolgozni, nincs mese. Nagy dolgokban sajnos soha nincs választási lehetőséged. A választás a következőben van. Van egy feladatod, amit meg kell csinálni. Ahhoz felvezetnek neked két utat, hogy meglépd, ha megteszed és jót választasz, akkor rövid úton jutsz oda, ha nem akkor kerülő uton, sok - sok nehézséggel szembenézve ugyanoda kerülsz vissza és meg kell ugranod.


Tudnod kell, hogy mindíg úgy érzed, hogy két út között válaszhatsz, de igazából mindíg az a könnyű amelyik nehéznek látszik. Ha könnyebbet választás, tele lesz nehézséggel, és mindent kezdhetsz előről. Végül is a karmád útján haladsz. Eleve elrendeltetés van. Úgy szoktam mondani, hogy hatásosan csak kis dolgokban dönthetsz nagyban nem. Sokszor nem érti az ember, hogy ez vagy az miért úgy történik ahogy történt,azért mert valamit még előtte meg kell csinálni, valamit még nem csináltál meg, esetleg nem értél meg a karmádra. Addig mást csinálsz.


Tehát Te megkapod a lehetőséget a látszólagos választásra, de ha nem úgy döntesz, ahogy a karma szerint kell, akkor visszakerülsz ugyanoda, és megismétlik, ha akkor sem akkor jön az hogy újabb karmád van, de az már sokkal nehezebb.

Nézd meg a párválasztást, ott sem döntesz, mert vagy neked szánják, vagy nem, vagy egy időre elviszek, akár mit is teszel. Mert vagy nem akkor van ott az ideje, mert még valakinek tanulnia kell, vagy el kell mennie, mert annyi volt a feladata. Vagy visszatérés van.


Ha a karmádat élet, akkor ugye jönnek a váratlan helyzetek, na az a lényege a dolognak, hogy haladsz az életutadon, de azt válaszhatod, hogy ott mit teszel, és mennyire állsz helyet, akkor kapsz érte valami jutalmat. Ha sokat segítesz, akkor azért kapsz jutalmat, vagy valami jótettért. Tehát igazából a sorsodról nem Te döntesz, csak haladsz egy úton. Az a nem mindegy, hogy hogyan haladsz rajta. Hiszen sok olyan esemény van, amire nem számítasz előre, mégis meg kell érni. Ha nem voltam elég világos, akkor kérdezz nyugodtan.

69. Gicus84 (válaszként erre: 68. - 5193772e0c)
2009. aug. 26. 21:09
Konkrét észlelések még nem voltak. Csak olyan, hogy beteljesedett pár álmom.
68. 5193772e0c (válaszként erre: 56. - Gicus84)
2009. aug. 26. 20:51

Kedves vagy, hogy kérsz segítséget, de ez nem egyszerű, ha eddig nem volt képességed akkor nem könnyű. Azt mond meg, hogy most milyen szinten vagy, mit értesz, vagy mit látsz, esetleg mit látsz meg. Tudom, hogy sok ember szeretne látni, érezni és észrevenni dolgokat, de tudnom kell, hogy hol tartasz most. Lehet, hogy még még esetleg nincs észlelésed igaz? Volt már esetleg valami, ami arra utalt, hogy ez égi segítség?

A válaszok alapján megpróbálok segíteni, de nem egyszerű dolog. Mindenképpen önmagadat kell fejleszteni, de a kérdések után válaszolok.

67. Gicus84 (válaszként erre: 62. - 0d19e1a24d)
2009. aug. 26. 20:48
Köszönöm a választ Tőled is. :) Én hiszek Istenben és az angyalokban, sokszor kérek segítséget Istentől, vagy megköszönöm Neki, ha segített vagy boldog vagyok. Ezzel talán tettem egy lépést a kommunikáció felé. Én is csak attól tartok, hogy ne ijedjek majd meg, ha beszél hozzám valaki.
66. 5193772e0c (válaszként erre: 61. - 0d19e1a24d)
2009. aug. 26. 20:48
Ezt már tisztáztuk.
65. 5193772e0c (válaszként erre: 60. - 0d19e1a24d)
2009. aug. 26. 20:45

Nem értem a második mondatodat, miért vitázom szerinted. Ezt légyszíves magyarázd meg.


Örülök, hogy meditálsz.

64. Gligi (válaszként erre: 48. - 0d19e1a24d)
2009. aug. 26. 20:26

Írtad, hogy "A többi a karma következménye aminek meg kell lenni."

Bennem az motoszkál, mióta nagyot változott/jóra fordult az életem, hogy a karmám tartozását az életem első részében leróttam. Lehetséges lenne?

Vagy csak a megváltozott életemhez kapcsolódó egyénekkel kialakított karmakapcsolatomat még nem sikerült megfejtenem?

63. 0d19e1a24d (válaszként erre: 53. - 5193772e0c)
2009. aug. 26. 18:32
Bocsi nem én is HANEM én se :)
62. 0d19e1a24d (válaszként erre: 56. - Gicus84)
2009. aug. 26. 18:31

Bár nem tőlem kérdezted de talán nem baj ha felszólalok :O)


Elősször is képes vagy e befogadni azt hogy ott van Isten , Jézus az angyalok,meg az égiek. Utánna nem ijedsz e meg ha olyan beszél hozzád akit nem látsz földi módon nem érzékelsz. Szerintem elősször e két dolgot tudatosísd.

61. 0d19e1a24d (válaszként erre: 54. - 5193772e0c)
2009. aug. 26. 18:28
Ezért voltam privibe is óvatos ;)
60. 0d19e1a24d (válaszként erre: 53. - 5193772e0c)
2009. aug. 26. 18:26

Meditálni én s tudok lehet a türelem miatt :)



Én amúgy nem vitázom olyanokon mint te, Isten megmagyarázta mi miért.

2009. aug. 26. 16:48

Bocsássatok meg most elmegyek, de este itt leszek. Szép napot Nektek, jó volt Veletek beszélgetni.


Lualaj

58. 5193772e0c (válaszként erre: 51. - 0d19e1a24d)
2009. aug. 26. 16:47

Vagy egy üzenet, ha a Tiéd akkor most fogok kinyitni a válaszok után.


Igy van Isten és Jézus mindíg mindent úgy csinál, ahogy annak rendeltetése van,bár néha belpusztulsz a döntésébe, de később megérted, hogy miért történt, bár van amikor fáj. Később viszont tökéletesen össze lehet rakni a mozaikokat, és kijön az Isteni bölcsesség.

57. 5193772e0c (válaszként erre: 47. - 0d19e1a24d)
2009. aug. 26. 16:45
Pontosíts kérlek! Arra gondolsz, hogy ki vagyok valójában? És mi a feladatom. Ugye így érted?
56. Gicus84 (válaszként erre: 55. - 5193772e0c)
2009. aug. 26. 16:44
Igyekszem, hogy bennem is kialakuljon. Mit kell tennem ehhez? Tudsz segíteni?
55. 5193772e0c (válaszként erre: 43. - Gicus84)
2009. aug. 26. 16:42
Lehet, hogy igen, lehet hogy sosem, az a kérdés, hogy mennyire vagy fogékony rá, és mennyire veszed észre, de sokszor évek kellenek, vagy évtizedek, de van aki sohasem. Nagyon nyitott értelem kell, de különleges képesség is. Leginkább születni kell együtt Vele, ami viszont eleinte nagyon nagy teher tud lenni. Ezt vagy elfogadod, vagy megörülsz. De mindenképpen feldolgozást igényel. Elfutni nem tudsz és nem is érdemes. Meg kell találni a jót Benned és irányítani is tudni kell.
54. 5193772e0c (válaszként erre: 33. - 0d19e1a24d)
2009. aug. 26. 16:39

Hidd el sok mindent nem lehet sem elmondani, sem írni, mert ahhoz befogadás kell. Ezt Te is tudod igaz? Az is lehet, hogy amikor már elfogadnak, akkor egy idő után lehet többet, de ezt érezni kell az embernek.


igen Tennis boy sok olyan dolog van, amit soha nem lehet leírni, vagy elmondani. Ezekszerint ezt Te is tudod, és azt is hogy mit nem. Ez mindenkinél más igaz? Hidd el jobb az óvatosság, az legalább nem ijesztő és nem tesz lehetővé olyan kérdéseket, melyet kínosak stb.

Helyesen teszed, ha visszafogod Magad, abból nem lesz baj. De hidd el nekem sokszor még olyannak is sok, akiről azt hiszed, hogy már elfogadta, de aztán kiderül, hogy sok neki. Ezzel egyetértünk igaz?

53. 5193772e0c (válaszként erre: 28. - 0d19e1a24d)
2009. aug. 26. 16:35

Te nagyon okos dolgokat tudsz kérdezni. Látom,azért otthonos mozogsz a témában. Jókat mosolygok néha, persze jó értelemben, nehogy megsértődj. Ez annak szól, hogy jók a kérdések és találóak. Igazán aranyos vagy. Nos akkor a válaszok.

Igen nagyon jó dolog? De eleinte nagyon nagy teher volt, és én is mint mindenki igyekeztem elnyomni. Ne felejtsd el, hogy régen kb. 20 évvel ezelőtt ezeket a dolgokat "örültségként " kezelték, akkor nagyon nehéz volt erről beszélni, mert vagy őrültnek nyílvánítottak, vagy hallgatnod kellett. Talán hallottál erről. Igy nekem sem volt könnyű. Annyiban volt könnyebb, hogy az én nagymamán látó volt, a másik nagynéném kártyavető és így tovább, tehát érdekes familia, nálam csapódott le minden. Én viszont magas szinten vagyok már hogy úgy mondjam. Tudod egy pár éve került helyére minden és tudom kezelni, úgy hogy már nem zavarni, sőt sok előnyét érzem. Viszont partner kapcsolat esetén már nem olyan egyszerű ez tény. Nem könnyű elfogadtatni sok mindent. No én először úgy észleltem a dolgokat, hogy jelenések voltak és jövő képet, minden élethelyzetből. Ezek először megijesztettek,később tudtam csak kezelni. Az angyali világ gyermek korom óta létezik nálam, de inkább a jelenések után került előtérbe. Igazából 2001-ig nemigazán fogadtam el sok mindent. Akkor volt egy katarzis és azóta napi szinten van minden. Úgyis lehet ahogy Te mondod, bár szerintem jobb a fokozatosság, mert hozzá kell szokni mindegyikhez. Később viszont az is kialakul, aki állandóan Veled van. Szinte magától alakulnak a dolgok. Lehet azt hogy mindíg azzal beszélsz, akinek a segítségére szükséged van. Pl. Raffael gyógyít, míg Mihály erőt ad, igazságot szolgáltat stb. hiszen Ő Jézus után a első angyal. stb. Naponta sokat, de mindíg úgy hogy lyukas időben. Tehát ha valakivel beszélgetek, vagy programom van, akkor nem. Este többet, és lefekvés előtt. Pl. ha vasalok, vagy zenét hallgatok akkor igen. Van amikor nincs kedvem, akkor közlöm. Sokszor Ők kezdenek el beszélni hozzám, ezt vagy azt. Aztán kérek én. Tudnod kell, hogy én mindíg mindent megköszönök. De bizony lévén, hogy nagy a szám, bizony van, amikor nem értek egyet és veszekszem. Volt olyan téma amikor az emberiséget érintő témában nem értettünk egyet. Én folyton azért vitatkoztam, hogy helytelen átvinni az előző életed hibáit a következőre, mert annak aki azt az életet éli nem jelent semmit csak fájdalmat, holott Ő nem az a személy, de fizet. Ezt az adott életben kell rendezni. No most végre ez is megoldódik. Az idei év erről szól. Ezért pörög mindent de nagyon különösen az utóbbi hónapokban döbbenetes.


Minden helyzetben megy, még bálon is. Hiszen bárhol jöhet, akár egy boltban stb.


Volt már buszon is,olyan intuició,ami miatt a vezetőnek kellett szólni. Igy nem lett baj.

Meditációhoz nincs türelmem.


örülök, hogy elég. Aranyos vagy, jót mosolyogtam, Te kis kiváncsi, de kérdezz bátran!!! Jók a kérdések és aranyosak, érdekesek.

Asszem én is, hogy elég.:)))

52. 5193772e0c (válaszként erre: 25. - Gicus84)
2009. aug. 26. 16:20

Minden ember másként reagál le égi üzeneteket. A legtöbb ember a libabörösségre utal, de van aki sírni kezd, ha jelenlétet tapasztalt. Ez igazolja, hogy igaz, amit leírtam, vagy TE tapasztalsz.

Köszönöm szépen.

51. 0d19e1a24d (válaszként erre: 49. - 5193772e0c)
2009. aug. 26. 16:18

Isten mindig úgy csinálja hogy jó legyen. :)



a privit megkaptad?

50. 5193772e0c (válaszként erre: 23. - Shally)
2009. aug. 26. 16:12
Az is csodálatos, hogy a kérésed teljesül, mert így már tudod, hogy nem kérsz hiába, és tudod, hogy honnan jön a segítség. Ez csodálatos nem?
2009. aug. 26. 16:10

Na most örülök igazán, hogy megnyitottam a fórumot, mert napokat hezitáltam, tegnap délelőtt, még be akartam zárni és végleg elmenni, aztán azt az intuiciót kaptam, hogy kell.


Most hogy látom, milyen aranyosak vagytok és érdekel Benneteket és bekapcsolódtok, most már örülök neki, csak győzzem igaz.


Tehát örülök Nektek nagyon. Néha ugyan el kell mennem, de folytatom, este és ahogy időm van, Őszintén örülök mindannyiotoknak.


Látjátok, milyen érdekes az élet és az égi segítség, most nekem van egy éppen nehéz időszakom, mert én is követtem el hibát, de beismerem, hiszen én is ember vagyok, de fáj, amit rosszul csináltam, mert megbántottam ezáltal egy csodálatos embert.Erről többet nem kívánok beszélni. Viszont arról igen, hogy most Ti segítetek Nekem azzal, hogy foglalkozhatok Veletek és írhatok nektek. Én égi irányításra nyitottam meg, és már régóta mondták, csak nem álltam kötélnek. Hát látjátok így működik az égi segítség. Én mesélek Nektek, beszélek Veletek, és ti meg ezzel segítetek Nekem. És még örülök is Nektek. Látjátok ezek az összefüggések a csodálatosak. Erről beszéltem, mindíg a dolgok mögé kell nézni és látni az égi összefüggéseket.

úgy hogy én meg Benneteket, és a kérdéseiteket, hozzászólásaitokat köszönöm, melyek aranyosak, kulturáltak és érdeklődök!!!!

48. 0d19e1a24d (válaszként erre: 44. - E8de926afc)
2009. aug. 26. 16:06
Ha elképzelsz egy 100%-os kőrt akkor annak kb 15-20%át uralhatod a saját akaratoddal. A többi a karma következménye aminek meg kell lenni.
47. 0d19e1a24d (válaszként erre: 42. - 5193772e0c)
2009. aug. 26. 16:05
Te tisztában vagy mibenléteddel ?
46. 5193772e0c (válaszként erre: 16. - Shally)
2009. aug. 26. 16:04

Édes vagy, biztosan volt, csak nem vetted észre. először rá kell hangolódnod a kérdésre. Kezdj el foglalkozni velük, nem görcsölve, csak kedvesen. Pl. a lakásban ha vagy szólítsd meg Őket. Lehet egyszerűen, Pl. Jó lenne most ez meg ezt megtalálni, segítetek, vagy hallgassunk együtt zenét, és tényleg hallgasd, és lassan figyelj. Hónapok telnek majd el, amikor észreveszel valamit egy gondolatot, egy mozgást, egy jelet. Az lehet egy dal. Tudod Cica mennyi jel van. Néha dalban, néha könyvcím, Én már jókat mulatok, amikor ilyenek látok. Hidd el észre lehet venni. Azt nem mondom, hogy olyan szinten, mint én, de évek alatt ha akarod lassan ráhangolódhatsz, de csak addig jönnek, amig tiszta a szíved, a gondolatod és a szíved. Rossz kérést soha nem szabad. Imádják a zenét, a táncot, a nevetést. Ezzel sokat elérhetsz. A gyertyákat. Nem kell sok. A legtöbbet és abszolút intenzíven Karácsonykor lehet látni, érezni.

Én minden december 23-án meghívom Őket, hogy megköszönjek mindent, ami értem tettek. Olyankor éjjel eljönnek és álomban, de látom őket, és beszélgetünk, táncolunk, de úgy látom, mint ahogy az embereket az utcán, és mesélek és mesélnek, néha nagyon mókás, jópofa dolgok jönnek ki belőle. Akkor viszont mindenkit megölelek és az olyan csodálatos.


Egyébként én is szeretek érinteni, ölelni, simogatni. Ezek kellenek és azt hiszem már jelentett gyógyítást, vagy életváltozást. Voltak akik visszajeleztek, pedig csak érintés volt. Volt aki azt mondta, hogy képzeljem egy rohamosan gyógyul. De olyan is volt, ahol csúnyán viselkedtek Velem, akkor meg volt annak is a foganatja. Nem általam, hanem az égiek által, hiszen jót akartam vinni, de nem fogadták el. De ez nagyon ritka.

45. 0d19e1a24d (válaszként erre: 41. - Henci2)
2009. aug. 26. 16:00

Nem.


De ismerek olyat aki igen.

44. e8de926afc (válaszként erre: 26. - 5193772e0c)
2009. aug. 26. 15:57

Kedves Lualaj!


Ezt a szabad akaratot sosem értettem, én inkább úgy érzem, hogy hiába is szeretnék valamit elérni, ha azt már eldöntötték helyettem és én nem tehetek semmit ellene, vagy honnan tudhatnám, hogy mit kellene tennem?

Remélem, érthető, amit írtam. Egyébként úgy szeretnék hinni az angyalokban, és szeretnék "jeleket" is kapni tőlük, de egyelőre ilyeneket még ezt nem tapasztaltam.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook