Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Angyalok, égiek kísérik az életemet fórum

Angyalok, égiek kísérik az életemet (beszélgetős fórum)


193. 5193772e0c (válaszként erre: 188. - 7717d911a9)
2009. aug. 28. 22:22

Hidd el ez nem olyan egyszerű, és nem sarkalatos. Az emberek nem csak akkor változnak meg, ha a közelemben vannak, hanem utána is. Vannak életre szóló hatások, amik megváltoztatják az embert, az ember további hozzáállását.

Ezzel gondolom egyetértünk.

2009. aug. 28. 22:22
Szép s nyugodt hétvégét kívánok mindenkinek...
191. f66095b124 (válaszként erre: 187. - 0d19e1a24d)
2009. aug. 28. 22:21
Egyetértek...
190. 5193772e0c (válaszként erre: 185. - Henci2)
2009. aug. 28. 22:18

Néz, én mondhatom azt Neked, hogy Oké Neked van igazad, ha ez így jó!

De ettől még hidd el jól tudom. Erről ennyit, de ha Neked jobb akkor legyen úgy ahogy Te mondod, hiszen biztos vagy benne nemigaz?

2009. aug. 28. 18:53
És mivel ez az ami érdekel, nem fogom feladni, nem vagyok kompromisszumtűrő. Nem az a lényeg hogy milyenek veled az emberek, ez egy nagy butaság. Az a lényeg hogy rálépjenek a fejlődés útjára. Nem kell tálalni semmit Lualaj, az már praktika. Hidd el az őszinteség egyszerre nagyon vonzó és egyszerre nagyon felháborító. Utálnak vagy szeretnek??? Hmmmmm... Csak a minőség számít.
2009. aug. 28. 18:41
A szemetet a kollektív, anyagias, haszonleső, károkozó tudatra értettem. A kincset pedig arra aki tapasztalatok útján értékes tudáshoz jutott. Valószinüleg félreértettetek mert én a szellemi minőségekről beszéltem. Tisztába vagyok vele hogy minden ember eredendően tiszta. De a szíveddel megkülönböztetsz. Az ítélet már más dolog. Ne felejtsük el hogy vannak olyan megtestesülések akik nehezebb körülményekbe, helyekre születnek és tevékenykednek. Ez az ő karmájuk. Valószinüleg azért is kedvesek az emberek mert a hatókörödben vannak és amikor elmész visszaáll minden a zord valóságba. Önmagamért és az emberekért cselekszem egy nagyobb dolog érdekében, ugyanúgy mint a barátaim.
187. 0d19e1a24d (válaszként erre: 185. - Henci2)
2009. aug. 28. 16:21
Megvan hozzá a kellő bölcsessége.
186. 0d19e1a24d (válaszként erre: 180. - 40163fd81d)
2009. aug. 28. 15:50
:D
185. Henci2 (válaszként erre: 182. - 5193772e0c)
2009. aug. 28. 15:11
Én nem könyvből mondom. De te miért vagy olyan biztos magadban?lehet hogy te tudod rosszul.
184. 5193772e0c (válaszként erre: 179. - Pomi)
2009. aug. 28. 13:08

A történeted csodaszép, de tanulsága is van. Akkor az égiek egy próbatétel elé állítottak, és sajnos tényleg megbuktál, ugyanis nem a fánkon volt a hangsúly,hanem azon hogy az otthonodba kellett volna invitálnod a nénit.


Ő ugyanis nem véletlenül érkezett hozzád. Igy nem kaptad meg amit hozott Neked. Az égi ajándékot vesztetted el, és ezt érzed.


Ha nem halt meg a néni, keresd fel és vigyél fánkot is. Vigyázz, hogy legközelebb ne hagyd ki az élet lehetőséget, mert akkor valamit elmulasztás, és nem kapod meg, csak egy újabb próbatétel után.


Szeretettel üdvözöllek.

183. 5193772e0c (válaszként erre: 178. - Pomi)
2009. aug. 28. 12:59

De még mennyire. Imádnivalóak és Édesek.


Per pillanat ott tartunk, hogy azt sem tudták, hogy hogyan tudtak eddig egymás nélkül élni.


Ismerős nem, na hogy? Egész jól de ezt nem kell,hogy tudják.


Élvezem a társaságukat. Itt már a kislánynak is megjött a hangja, de jó értelemben. Nem kell alárendelt szerepet játszania és ez a fejlődéséhez jó. Egyébként is törődös tipus, tehát jó pár lesz belőle. az alap meg van.

182. 5193772e0c (válaszként erre: 177. - Henci2)
2009. aug. 28. 12:56

Hidd el mindent pontosan tudok, nem könyvből idézek.


Te honnan tudod a Tiédet, ha akarod mondhatom részletesebben is.


A tapasztalatom nem könyvből van. Csak arról írok, amiben teljesen biztos vagyok. Ez megfigyelhető.


Sok mindent nem jól tudtok, ezt kell korrigálni.

Ne állíts valamit, ha nem tudok teljességgel, előbb beszélj olyanokkal akik jobban tudják.


A biztos tudást mindíg elfogadom, de jelen esetben, nekem van igazam.

181. 5193772e0c (válaszként erre: 175. - 0d19e1a24d)
2009. aug. 28. 12:53
Köszönöm!
180. 40163fd81d (válaszként erre: 174. - 0d19e1a24d)
2009. aug. 28. 11:50
Nem tudom eldönteni,hogy ez igaz,vagy gúny?!:)))))
179. Pomi
2009. aug. 28. 10:30

Én is írok egy történetet, ami velem történt még 2005-ben.


Késő estig voltam egy**gyógyásznál. Amellett, hogy gyógyított, nagyon sokat beszélgettünk. Sajnos akkor úgy volt, hogy elválnak útjaink a páromtól. Nem tudtam mitévő legyek és én ilyenkor mindig megpróbálok más emberektől segítséget kérni. Persze tudom, hogy mindent saját magunknak kell eldöntenünk, de én sokszor nem hagyatkozom a megérzéseimre sajnos.


Amikor eljöttem a**gyógyásztól már este 21.30 volt. Találkoztam ekkor egy kedves idős bácsival, aki az előző munkahelyemen ügyintéző volt. Nagyon megörültünk, hogy láttuk egymást. Ő elkísért a buszmegállóba, mert féltett este. Szakadt az eső és sötét volt. A buszról integettem neki. A szemközti ülésen egy idős néni ült és átjött az én oldalamra mellémülni. Mondta, hogy neki nincs esernyője és megkérdezte, hogy én meddig megyek. Kiderült, hogy közel lakunk egymáshoz. Ezért megkért, hogy szálljak majd le vele, mert esernyő nélkül megázna. Az úton nagyon jó kedvem lett. Rengeteg vicces történetet mesélt nekem. Olyan érzésem volt mint ha a védőanyalommal találkoztam volna. Volt nálam sütemény, amit neki ajándékoztam. Ő erre kivett a táskájából egy doboz tojást és kérte, hogy tegyem el. Nem akartam elfogadni, de belenyomta a kezembe. Mondta, hogy szívesen enne egyszer csöröge fánkot, de a menye nem süt neki. Én mondtam, hogy majd sütök. Leszáltunk a buszról és várt a nénire a fia. Jól leszidta, hogy hol volt ilyen késő estig. A néni mondta, hogy körbe-körbe utazott a buszon, mert nem akart leszállni, mert nem volt esernyője. Én elköszöntem tőlük és hazasétáltam az esőben. A néni ekkor 93 éves volt én pont a harmada. Hihetetlen életöröm, életszeretet áradt belőle, sokkal több mint belőlem. A keresztnevemet tudta és azt, hogy melyik utcában lakom. Mondta, hogy felkeres egyszer. Már nem is számítottam rá, több héttel a történés után amikor egyszer csak eljött hozzám. Az utcánkban sok házba becsöngetett, hogy nem lakok-e ott, mire megtalált. A párom pont akkor ért haza a munkából és nézett, hogy kivel beszélgetek. A páromnak bemutattam és kezet fogott a nénivel. Képzeljétek ugyanaz a vezetékneve mint nekünk. Nagyon furcsán éreztem magam amikor az én nevemet mondta.Mivel a párom morcos volt én elköszöntem a nénitől és megköszöntem, hogy megkeresett, de nem mertem behívni.

Sajnos most nem tudom hogy jól van-e. Egyszer találkoztam még vele az eset után. Akkor sajnos nem volt jól mert elesett korábban és fájt a lába. Akkor már nem volt velem annyira kedves. Rájöttem miért. Mert én megígértem neki, hogy sütök csöröge fánkot és olyan gyarló voltam, hogy nem tettem meg. Lehet, hogy már nem is tudom megtenni mert már fent van az angyalok között.


Mindenkinek szép hétvégét kívánok!



** A védjegy jogtulajdonosa nem járult hozzá a szó használatához.
178. Pomi (válaszként erre: 173. - 5193772e0c)
2009. aug. 28. 10:00

Szia!


Ez nagyon aranyos történet! Tartod a kapcsolatot azóta is velük?

177. Henci2 (válaszként erre: 142. - 5193772e0c)
2009. aug. 28. 09:50
A karma, és az életfeladat más. Amiről te beszélsz az az életfeladatunk, amiért éppen ebbe a testbe, környezetbe születtünk. Ezt kell megélned, megtapasztalnod. A karma pedig az a tapasztalat, amit cselekedeteink miatt kell megélnünk. Szerintem.
176. 0d19e1a24d (válaszként erre: 169. - Gicus84)
2009. aug. 28. 09:50
Nagyrészt ezek a saját intuicióid de van benne részük.
175. 0d19e1a24d (válaszként erre: 166. - 5193772e0c)
2009. aug. 28. 09:48
Igen ébresztőnek nem rossz :) Elindul a vérkeringés :D
174. 0d19e1a24d (válaszként erre: 157. - 40163fd81d)
2009. aug. 28. 09:26
Na végre már aszittem sose jössz, bár úgyís tudtam hogy egyszer... ;))
2009. aug. 28. 09:20

Most lassan elköszönök egy történettel,amely inkább aranyosan vidám, mert reggel van, és ez a napot is bearanyozza. Szerintem tündéri a story.


A nyáron sokat utaztam vonaton és volt olyan helyszín, ahol többet megfordultam. Ez kb. két hete történt. Egyik alkalommal egy kislány /bocsi 17 éves, mint megtudtam, tehát egy ifjú hölgyet tisztelhetünk Benne, egyébként tüneményes kis csajszi volt / szóval odaköszönt, és váltottunk egy pár szót. Olyan igazán nyitott leányzó, nagyon szeretni való. Majd megkérdezte,


- máskor is erre jössz?

- igen ha erre lesz dolgom, eljövök

- Miért kérdezed,

- Csak mert szeretek találkozni Veled.

- OKÉ, én is Veled.

- Én máskor is leszek, mert szünet van, és akkor találkozhatunk, mert sétáltatom a kutyát.

Jót mosolyogtam, ahogy most Ti, és közöltem,


- Jó majd jövök és beszélgetünk megint.


Nem sokkal később tényleg arra vetett az utam és láttam, hogy egy fiúval csókolóznak, de azért a kicsi lány észrevett, és odaszaladt adott egy puszit, majd bemutatta a fiút is. Jó nagy kamasz volt annyi szent, de nem volt túl szimpatikus, valamit észrevettem rajta. Olyan kis rafinált tipus. Tehát nem egyenes. De nem szóltam semmit.


Jót mosolyogtam a lelkesedésért. Aztán seccperc alatt megölelt és megpuszilt. Majd én elköszöntem. De tünemény a kislány.


Megint eltelt egy pár nap és arra volt dolgom. A lányzó már ott állt, de nagyon pityergős hangulatban, amikor meglátott odaszaladt és átölelt, én meg magamhoz öleltem és megpusziltam, majd megkérdeztem, hogy mi a baj, de így is tudtam, már amikor megláttam.

- Mi a baj kérdeztem?

- Hüppogés,

- szóval szakítás mi?

- De én annyira imádom, és annyi mindent elnéztem Neki, de mégis elment, pedig már teljesen

megváltoztam érte, miatta. Hát ez ismerős volt.

- Én ebbe bele fogok halni.

Na innentől lett komoly a dolog a számomra, mert tudom,hogy a kamaszok az első szerelmi csalódás átélése után, ha érzékenyebbek, bizony komolyan gondolnak a halálra, és ezt azonnal meg is éreztem, de hogyan vezessem le, hogy ne legyen baj. Nincs más megoldás gondoltam, több napot leszünk együtt. Minden kötelezettségemet 3 napra lemondtam, hogy ráérjek, hiszen ez mindennél fontosabb volt a számomra.

A következőt mondtam, ne aggódj nálam is hasonló a helyzet. Megdöbbent, rácsodálkozott, de hatott!

- Nálad?

- aha?

- akkor most mit tegyünk?

- Hát ez az mit?

- Meséljük el egymásnak, hogy mit hol rontottunk el?

- az pompás,de iktassuk be azt is, hogy a fiú mit hol rontott el, mert ugye Ő is ott volt, azért nem vállajuk fel teljesen a rontást igaz - de én már mosolyogtam.

- Na megint zokogás.

- Figyelj, ha most ketten zokogunk, lekéssünk a vonatot. Gyere elmegyünk fagyizni, egy moziba és beszélünk. Mondja egy filmet.


- Mondott, de azt nem nézzük meg, mert a lelkiállapotunk nem megfelelő ehhez. Javasoltam egy általam ismert pozitív kisugárzású vígjátok, ebben meg is egyeztünk.

Lényeg három napig együtt voltam vele mindennap és átvészeltük a "tragédiát" . Főleg, hogy a harmadik napon az égiek is segítettek Nekem,ugyanis amikor a cukiban fagyiztunk, belépett egy másik imádnivaló, de sokkal jobb képű kamasz mint az előző, és ez az én kis imádottamat sem hagyta érintetlenül, mert olyan laposakat pislogot, mint aki álmos. No szóval két közös szemezés után, és a fiú aranyos teszetoszasága után, véletlenül leejtettem a

fagyis kanalamat, mert az istennek sem mozdult a fiú.

Ha hiszitek,ha nem - teljesen váratlanul persze - a fiú odaugrott és felvette. Én mindíg mondtam,hogy a fiatal generáció figyelmes és készséges, miközben majd felfalta a kisleányzót a szemeivel, és majdnem lenyelte a kanalat, amit úgy szorongatott, majdnem elhajlott.


- Most hogy ilyen aranyosan felvetted a kanalat, és oda is adod, meghívhatunk az asztalunkhoz, gondolom, a kis barátnőmnek sem lesz kifogása.

- Ugye egyetértesz Velem Katica.


EGy nyögés, és olvadó jég tendencia.

Aztán rendeltünk és segítettem beindítani a beszélgetés, majd megkérdeztem, hogy nem baj e ha kettesben hagyom Őket, mert sürgős tennivalóm van, és elszaladt az idő. Tudjátok mint a Mamma Miába. Hát nem tiltakoztak. Minő véletlen nem!

- Még utoljára odafordultam a fiúhoz és megkérdeztem, hogy


- rádbizhatom Katicát, vigyázol Rá?


A fiú megbűvolten nézte a kék csodás szempárt, ami már nem engedte el, és halkan közöltem, hogy


- mint az életemre.

Világos, ez már nekem garancia volt, és teljesen őszintén jött belőle, de közben le nem vették egymásról a szemüket.


Hát én majd megzabáltam Őket, de ezt látni kellett volna.

Picit elhívtam Katicát, és megkérdeztem, hogy lerázzuk.

- Jaj ne! Adjunk egy esélyt.

- Ahogy gondolod. De mi lesz a reverendával. Nagyon jól állna Neked, és megbeszéltük nem?

- Nem szeretem annyira a feketét.

- Szerintem is jobban mutatsz a napsárgában. Na akkor a nyakamba ugrott.

- Még egy kérdés, hogy állunk az öngyilkossággal, csak hogy tudjam, nehogy úgy hagylak itt hogy kétségeim vannak.

- Elnapolhatjuk.

- Nem mondod!!!! Szóval megvárjuk a következő szakítást.

- Hát nekem is jobban tetszik ez a verzió.


Aztán mindketten nevettünk, és én még közöltem, hogy na látod, nem Őmiatta, hanem miattad kellett, hogy vége legyen, mert Ő már kéreckedett befelé. És igaz volt, mert a fiú mondta, hogy már egy ideje figyelte a vonatnál, csak látta, hogy barátja van, és látta, hogy sírt a búcsúzásnál, és érezte, hogy eljött az ideje. Kiderült, hogy kövegtett minket, még a moziba is. Képzeljétek a romantikus filmet is megnézte.


Egyébként Katica mondta, hogy tényleg mondtad, hogy vár Rám valaki, aki majd igazán szeretni fog, és sokkal helyesebb lesz, mint a régi, és hogy itt van az ajtóban, csak arra vár, hogy beengedjem. Igazad volt, de honnan tudtad.


- Semmi különös női megérzés az egész. Kamaszkorban, ha az egyik elmegy érdekes módon rögtön utána jön a másik. Különösen nyáron és kamaszkorban. Később már ez is módosul, de minek azt neki tudni, még 17 évesen nem igaz. Most élvezze az életet, ez a feladata a suliig.


Na ez az igazi önzetlen szerelem.


Szép napot mindenkinek! Legyen vidám pénteket.

172. 0d19e1a24d (válaszként erre: 151. - Badonyimariaeva)
2009. aug. 28. 09:15

Nem kell félned ha 1 látó esetleg ártani akar akkor az csak rá csapódik vissza (2-3 szorosan).



A legtöbbjük nem bánt senkit. Ezeket a képességeket elég komoly "alkalmassági vizsgálat" előzi meg. Nem kaphatja csak úgy meg bárki.



Személy szerint én még nem hallottam olyan látóról aki ártott volna bárkinek is.

2009. aug. 28. 09:12
Szép jó reggelt Mindenkinek! :o))
170. Zizisicc (válaszként erre: 153. - 7717d911a9)
2009. aug. 28. 09:11
Már, bocsánat, de ki dönti el, hogy ki a kincs és ki a szemét? Milyen jogon mondhatjuk ki bárkiről is, hogy Te kincs vagy, te viszont szemét? Ez elég nagy merészség lenne, bárki részéről is. Szerintem. :o))
169. Gicus84
2009. aug. 28. 08:54
Az lenne a kérdésem, hogy a megérzések mennyire számítanak az "angyalok közreműködésének"? Mert nekem rengeteg megérzésem van. Igaz, apró dolgokban: pl. mikor csörög a telefon, tudom ki keres mielőtt megnézném a kijelzőt, megérzem, ha valahova nem kéne elmenni, mert rossz dolog fog történni. Pl. baleset van azon az úton. Ezek minek számítanak?
168. Gicus84 (válaszként erre: 167. - 5193772e0c)
2009. aug. 28. 08:49
Köszönöm!!!! :)
167. 5193772e0c (válaszként erre: 165. - Gicus84)
2009. aug. 28. 08:42

Szia Nagylány! Jóreggelt, Örültem Neked!


Szép napod legyen, és kísérjen a szeretet és a vidámság.

166. 5193772e0c (válaszként erre: 154. - 7717d911a9)
2009. aug. 28. 08:40

Na ezzel most egyetértek Veled, mert aki látó az valóban őszintén segít.


A barát kérdést kihagyom, ezzel az ért egyet, aki akar. Nem kell mindíg szókimondónak lennek hallod e,és mi a csudának kapod fel a vizet mindíg. Gondolom a Te párodnak sem lenne Veled könnyű dolga, ha van! Tüskés sün vagy rendesen. Képzelem,most miket gondolsz Rólam. Mérges vagy mi? Nem baj az egészséges dolog néha. Reggel kávé előtt, vagy este lefekvés előtt.

165. Gicus84
2009. aug. 28. 08:36
Olyan jó reggel olvasni ezeket a történeteket! Teljesen feltöltődö általuk! Igyekszem ma is sok szeretetet adni az embereknek! :)
164. 5193772e0c (válaszként erre: 153. - 7717d911a9)
2009. aug. 28. 08:35

Zolcsika! Ez egy nagyon pesszimista hozzáállás volt a részedről. Ilyen sok rossz tapasztalatod van? Ellent kell, hogy mondjak Neked mások nevében is. Nem kell drasztikusan általánosítani,mert nincs igazad. Igen elkeseredett vagy, de ha ilyen a hozzáállásod az emberekhez, akkor mit vársz, csak a "szemetet" vonzód be magad köré. Innen azonban helyes az állítás. De ez csak a Tiéd, és Rád vonatkozik.


Egyáltalán nem kevés a KINCS. Azok vannak többségben, csak Te mész el mellettük, és valljuk meg, miért is mennének hozzád? Hiszen elutasítod nem igaz? Egy frászt tekintenek megvetéssel az általad említett témákról. Én sokat járom az országot és a világot, de sehol nem tapasztaltam ezt, sőt ellenkezőleg, sokkal nyitottabbá váltak az emberek. Hiszen én magam is az angyalvilágot képviselem, és a szeretetről beszélek, és vissza is kapom. Az nem mindegy, hogy hogyan tálalod a dolgokat, ha kedvesem akkor bevonzod, és a másik előbb mindíg meg kell várni az alkalmas időt, hogy beszélni tudj.

Pl. ott vagy valakinél, javaslod, hogy gyújtson meg egy gyertyát. Ha kérdezi miért, akkor mosolyogva közlöd, hogy azért, hogy az angyalok idejöhessenek, és akkor szebb, könnyebb lesz az életed, mert Te is szólhatsz hozzá. Ha nem vevő rá, de kiváncsi. Akkor közlöd, hogy lehet,hogy nem hiszed és nem kell fakszni, csak ülj le vagy járkálj és gondolkozz hangosan, vagy gondolatban, és kérjék, aztán figyelj. Ha igaz akkor igazolódott a dolog, ha nem mit veszítesz. Hidd el nincs olyan ember, - még ha nem is ismeri be - hogy ne próbálná ki. Tapasztalatból tudom. Na az is igaz, hogy ha én mondom, az már elfogadott, de hidd el nem mindenkinél. Erőszakoskodni nem kell, de ha van késztetés akkor tanítani kell. Te nagyon kiábrándult vagy és az nem jó. Miért nem tudsz hinni, vagy esélyt adni. Esélyt sokszor kell adni, és nem csak egyszer. Különösen nem akkor ha valamit el akarsz érni. Az igazi "kincsekért" harcolni kell a végsőkig, amig a "Tiéd " nem lesz, és semmi sem drága érte, még az idő sem. Ha ez teszed, és harcolsz az emberekért, a Te nézeted is megváltozik. Mi a csudának kellene csöndbe maradni, akkor abból milesz. Némasági verseny. Ezzel senki nemlép tovább. Magyarul visszavonulót fújsz. Fő az óvatosság, csak én ne sérüljek meg igaz. Az érték nem számít, csak Te, hát elég csacsi felfogás az biztos, de Te tudod, Igy viszont sokat veszítesz.


Ezzel viszont egyetértek. Vállalnom kell a feldatot, ha segíteni akarok legyen az bármi, de amit látod, olvasod, én tűzön vizen át vállalom is és meg is tartom, akármilyen nehéz, és nem vezet önös érdek. Aki amúgy is Velem akar tartani, azért már nem kell harcolni, csak egyeztetni, az már később szintén megtanulni harcolni, a maga igazáért és másokért. Ismétlen ez nem harc, ez egy csodálatos játék. A tanítás játéka, melyben mindenki résztvesz, csak a jó oldalon. Lassan lassan így átalkulnak az emberi hozzáállások. És ehhez születnek le a kristály és a gyámántgyerekek is. Akik úgy tanítanak majd mint én. Többet között a lényükkel és hogy ott vannak, bekerülsz a vonzásukba és teszed, amit tenned kell, és érzel.


Hát aki Velem akar tartani és van kitartása, amihez sok kell, az valóban egy valódi KiNCS !!! ezzel egyetértek, és ebben már most biztos vagyok.


Bizonyos értelemben sok van ilyen, bizonyos értelemben meg még nincs.


Kielégítő volt a válasz? De nincs sértődés remélem, de én megmondom a véleményet, és az igazat, akkor is ha esetleg a fül nem ezt akarja hallani, hiszen abból tanulsz.

Szeretettel üdvözöllek, Te kis tüskés.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook