Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Angyalok, égiek kísérik az életemet fórum

Angyalok, égiek kísérik az életemet (beszélgetős fórum)


103. Zizisicc (válaszként erre: 101. - 0d19e1a24d)
2009. aug. 27. 11:15
Oké, akkor hallgass Istenre. És közben azon gondolkodj, hogy vajon miért lettél ennyire pipa.
102. Zizisicc (válaszként erre: 99. - E8de926afc)
2009. aug. 27. 11:13

Szerintem nem attól igazi vagy nem igazi egy segítő, hogy kér-e pénzt vagy nem. Az eredményei mutatják meg az értékét. A tarifa változó, valaki fixszel dolgozik, időre vagy alkalomra meghatározva, van aki rábízza a kliensre az összeget. De gondolj bele .... ha nem vállalkozó, nincs bejelentve (ez ugye, nem szabályos), akkor lazábban kezelheti a pénzt, aki viszont hivatalosan vállakozóként csinálja, annak muszáj tartania magát egy meghatározott tarifához, mert különben nem marad semmi a sok levonás után.

Tudom, hogy az árpaletta nagyon széles, én is csak pislogok olykor, de én itt most nem szélsőségekről beszélek, hanem a korrekt árakról.

101. 0d19e1a24d (válaszként erre: 100. - Zizisicc)
2009. aug. 27. 11:08

Erre inkább nem írnék.... MIstennek nyomatékosan kellett megkérni hogy ne válaszoljak neked mert eléggé forrni kezdett a vérem....



ÉS NEM ÁLSZENTSÉG ne menjünk bele!!!!!!!!!!! ha akarsz szedj érte lóvét a te lelkkiismereted

100. Zizisicc (válaszként erre: 97. - 0d19e1a24d)
2009. aug. 27. 11:04

Ez álszentség. :o))

Nem arról beszélek, hogy reiki kezelés címén több tízezret gomboljanak le emberekről, és hogy ebből luxus körülményeket teremtsenek maguknak. :o))

99. e8de926afc (válaszként erre: 94. - Zizisicc)
2009. aug. 27. 11:03
Igen, ebben igazad van teljesen, nekik is meg kell élniük és valóban ez egyfajta hivatás, de szerintem az igazi segítők nem meghatározott tarifval dolgoznak, hanem elfogadják azt, amit mások képesek adni.
98. Zizisicc (válaszként erre: 95. - 0d19e1a24d)
2009. aug. 27. 11:01
Tudod az energiacsere fontos. Ha ő ingyen kezel másokat - nem a barátokra, vagy a családra gondolok - akkor óhatatlanul lekötelezettjévé teszi a másik embert, és ez nagyon kényelmetlen tud lenni egy idő után. Ha pl. vki idegen embereket kezel reikivel, nem az "ajándékot", a képességet kell megfizetni nagyrészt, hanem a ráfordított időt, energiát. Ha elmész fodrászhoz, fizetsz. Ha elmész egy masszőrhöz szintén fizetsz, nem? :o))
97. 0d19e1a24d (válaszként erre: 94. - Zizisicc)
2009. aug. 27. 10:56
Nem értek 1-et de nem kötekszem... ha te így gondolod mindenesetre sokan nem tetszésüket fejtik ki a reikisek közül az olyanok felé akik pénzért csinálják. De ha nekik a lelkiismeretük engedi hogy ezért pénzt szedjenek...
96. 0d19e1a24d (válaszként erre: 92. - E8de926afc)
2009. aug. 27. 10:53
Gondolom érted a célzást.
95. 0d19e1a24d (válaszként erre: 90. - E8de926afc)
2009. aug. 27. 10:52
Nekem pl a barátom is így áll a Reikihez ingyen csinálja mondván hogy nem azért kapta a gyógyítás képességét hogy ebből vegyen pl luxus mercit.....
94. Zizisicc (válaszként erre: 90. - E8de926afc)
2009. aug. 27. 10:50

Szerintem, ha valakinek az a hivatása, hogy másokon segítsen - akár ilyen formában: angyalok segítségével, energiával, a szeretetével ....stb. akkor Őt ugyanúgy megilleti a fizettség. Sok segítőnek van egy főállása - akár könyvelő is lehet - amiből megél, és munka után az otthonában fogadja a segítségre szorulókat, talán ők megengedhetik maguknak, hogy ne fogadjanak el vagy ne kérjenek pénzt azért, amit nyújtanak. Ha viszont vki ahhoz ért legjobban, hogy másokon segítsen, akkor neki ugyanúgy jár a "fizettség". Hisz ő az idejét, a tudását, energiáját adja másoknak. Igaz, hogy a képességét végső soron Istentől kapta, de Isten nem fog személyesen a kezébe pénzt nyomni, hanem embereken keresztül juttatja el azt.


Inkább az a probléma, hogy vannak kóklerek is, de ez más foglalkozásoknál is előfordul.

93. e8de926afc (válaszként erre: 91. - 2f4fe453b8)
2009. aug. 27. 10:37
bár tény, hogy sokan visszaélnek mások kiszolgáltatott helyzetével.
92. e8de926afc (válaszként erre: 91. - 2f4fe453b8)
2009. aug. 27. 10:36
de, én már hallottam ilyenről, pl. Szegeden él az a Ludmilla, v. nem emlékszem pontosan a nevére, de a barátnőmtől sem fogadott el egy fillért sem, amikor ment hozzá a kislányával.
91. 2f4fe453b8 (válaszként erre: 90. - E8de926afc)
2009. aug. 27. 10:28
Hát, olyat nemigen találsz. Ezek könnyű megélhetési lehetőségek azoknak, akik semmihez nem értenek.
90. e8de926afc (válaszként erre: 86. - 0d19e1a24d)
2009. aug. 27. 10:16

Ez nagyon szimpatikus hozzáállás.

Én azokat a "gyógyítókat" v. segítőket tisztelem, akik nem anyagi haszon fejében segítenek, hanem tényleg úgy gondolják, hogy Isten azért adta nekik azt a képességet, amivel bírnak, hogy másokon segítsenek.

89. 0d19e1a24d (válaszként erre: 74. - F66095b124)
2009. aug. 27. 09:51
Mert olyan vagy mint ő :) De ő ezt lehet nem tudja. Kérdeztem hogy tisztában van e miben létével de mintha nem válaszolt volna erre.
88. 0d19e1a24d (válaszként erre: 76. - Pomi)
2009. aug. 27. 09:48
Ha segítség kell csak szólnod kell.
87. e8de926afc (válaszként erre: 70. - 5193772e0c)
2009. aug. 27. 09:43

Kedves Lualaj!


Olyan jó olvasni Téged, teljesen megnyugszom attól, amiket írsz. Köszi szépen.

86. 0d19e1a24d (válaszként erre: 71. - 5193772e0c)
2009. aug. 27. 09:38
Igen ez sokaknak fura hogy az Isten jutalmat ad pedig így van nekem szokta mondani jó tett helyébe jót várj. Ezért szoktam mindenkinek mondani akin esetleg segítek hogy ne nekem hálálkodjon hanem az Istennek mikor meg megkérdik mivel "tartoznak" arra meg azt szoktam mondani hogy a "bérezésemet" az Isten intézi, :)
85. 0d19e1a24d (válaszként erre: 67. - Gicus84)
2009. aug. 27. 09:30
Pontosan a megijedés és hasonlók miatt kell lépésről lépésre haladni.
84. 0d19e1a24d (válaszként erre: 65. - 5193772e0c)
2009. aug. 27. 09:28
Nem nem meditálok csak álmomba. Elírás volt.
83. 0d19e1a24d (válaszként erre: 64. - Gligi)
2009. aug. 27. 09:28
Mindkettő lehetséges de nagyobb részt az első szempontodnak lehet "szerepe"
2009. aug. 27. 08:41
Szép Napot Nektek!
81. 5193772e0c (válaszként erre: 76. - Pomi)
2009. aug. 27. 08:41

Pomika!

Remélem,hogy sikerül feltöltődnek, hiszen ez a cél, hogy valami szépet és jót vigyek az életetekbe ha lehet, és egyben minden történet, valami tanulságot ad.

80. 5193772e0c (válaszként erre: 76. - Pomi)
2009. aug. 27. 08:39

folytatás.


Nos nem sokkal a történés után a következőt álmodtam.

Éjszaka egy kietlen kertben jártál, olyan élettelen, halott az egész, és az emberek is olyan aszott hullák voltak. Borzalmas, és félelmetes az egész. Na ez nem az én világom gondoltam, és már menekülésre is fogtam volna a dolgot, mert olyan borzalmas élettelen és undorító volt minden, amikor megszólalt egy hang. Tisztán és erősen.

Érintsd meg a virágokat.

- Milyen virágokat, itt csak száraz kórók vannak és nem vagyok hajlandó megérinteni.

- A hang nevetett. Tudtam, hogy vitatkozni fogsz, az nem is Te lennél igaz?

- Na jó, de olyan csúnya minden, most mit fogdossak rajta. utálatos dolog.

- Csak érint meg és ne feleselj !

- Nem akarom, mert nem tetszik és ezek az aszott

hullák is borzalmasak.

- Ennek ellenére meg kell érintened. Ekkor már határozott volt a hang.

Na jó megpróbálom és megtettem. Amint hozzá értem, mert csak egy újjal természetesen, fő az óvatosság alapján. Azonnal elkezdett növekedni és virágba borult. Én meg ettől jókedvre kaptam és játékosan megérintettem mindent - miközben a hang jóízűen nevetett. Én meg élveztem, és észre sem vettem, hogy az egész kert életre kelt, és élettel lett teli. Ott kacagtam középen és játszottam. Majd a hang megszólalt.

Most érintsd meg az embereket!

- Na azt nem, az olyan borzalmas!

- Ne vitatkozz érints meg!

- Na jó, de csak egy újjal, és éppen hogy rendben.

- Rendben, csak kezd el!

Hát megérintettem, és egyszer csak életre keltek és aztán már működött a dolog, majd amikor már mindenbe és mindenkibe élet költözött. A hang megszólt, hogy


- a sok szeretetedért, és önzetlen segítségedért, amit az embereknek évek óta adsz, jutalmul azt kapod, hogy amerre jársz a lényeddel a személyeddel, gyógyítasz, megnyugtatsz, és örömöt adsz. Ez egyébként rajtad, a külsődön is látszani fog majd, az életed során mindíg. Mindíg azt kívántad, hogy az egész lényeddel gyógyítsd az embereket és örömet adj azoknak akik körülötted vannak, vagy élnek Veled.

- köszönöm, de szeretném tudni, hogy ki adta.

- Valóban és mosolygós volt a hang.

- Nos akkor néz a hátad mögé - és melegen csengő hangot hallottam, viszont hirtelen olyan szeretet érzés vett rajtam erőt, hogy alig bírtam megállni, hogy ne sírjam el magam. Aztán pár perc múlva azt éreztem, hogy potyognak a könnyeim. Egyébként az égi jelenlétet én így érzem meg. Mindegy hogy hol vagyok, ha érzem a jelenlétet elsírom magam. Amikor elmennek, vagy már nem érzem, abba marad. Egyébként a hidegrázás is az. Embere válogatja. Bocs a kitérőért.

Tehát ott tartottunk, hogy nézzek a hátam mögé.

Megfordultam, és Jézus állt Velem szemben. Gyönyörű volt és mosolygott. Akkor már másodszor láttam. Hihetetlenül szép gyönyörű kék szempár nézet rám, melyben ott ragyogott égbolt minden csillaga. Az ámulattól szóhoz sem jutottam.


Aztán felébredtem! De az élményt a mai napig nem tudom elfelejteni. A képesség ma is él.


Szép napot Nektek



-

79. 5193772e0c (válaszként erre: 76. - Pomi)
2009. aug. 27. 08:14

Aranyos vagy! Meglátod minden szép lassan rendben jön csak légy türelmes és várj. Meg fogsz lepődni, hogy mi minden helyre kerül majd.


Nos akkor most Neked egy történet jó? Olyan aranyosan tudsz neki örülni.


Egy ismert nagy cégnél dolgoztam, mint titkárságvezető. Ott egy nagyon kedves kollégával beszélgettem, aki ügyvéd volt, abból is a jobbik fajta, tehát az aki hatalmas tudásanyaggal bír. Első pillanattól kezdve megmagyarázhatatlanul vonzódtunk egymáshoz. A nemes értelemben.


Mivel sokat túlóráztunk, sokat voltunk együtt, lassan közel kerültünk egymáshoz annyira, hogy beszélgettünk magánéleti helyzetekről is.


Egyszer nagyon el volt keseredve és nem értettem,gondoltam talán tudok segíteni, de az nem nem szólt hozzám és nagyon elutasító volt, ekkor már éreztem,hogy nagy a baj. Soha nem volt olyan, hogy feltett kérdésre ne válaszoljon.


Másnap odajött és elnézést kért, és elmondta, hogy belekeverték egy ügybe és sajnos elitélték, tehát börtönbe kell mennie.

A döbbenettől szóhoz sem jutottam, hogy Ő, aki nem bűnöző fajta, hogy lehet ilyen az életben. Nos ő kesernyésen mosolygott. Kiderült hogy hónapok óta tudja, csak nem akarta terhét senkivel sem megosztani, de most már nem bírja magában hordozni, és mivel irányomban bizalommal van, elmesél mindent és kérte, hogy hallgassam meg, mert megőrül, ha nem mondhatja el valakinek.


Természetesen, mindent kiejtettem a kezemből és halgattam. Akkor már este 21 óra volt és nem volt senki rajtunk kívül az épület. Nos hajnalig mesélt. Többször elsírta magát közben.

Én is elmondtam az enyémet, ami pont akkor igen nehéz volt, mert a fiam életéért kellett harcolni. Nem volt könnyű és még jött hozzá más is, tehát nehéz élethelyzet volt.

Mondta, hogy megérezte, hogy nálam is bajok vannak, de nem akart kiváncsiskodni, viszont igyekezett segíteni a maga módján. Ez igaz.


Aztán egyszer úgy hozta a sors, hogy vidékre mentünk és én rosszul lettem, no nem olyan, csak kellemetlen egy járványos dolog. Akkor megijedtem és kértem,hogy álljon meg és bemenekültem az erdőbe, Ő utánnam. Kértem, hogy hagyjon ott vagy vigyen kórházba. Ekkor elmosolyodott, és annyit mondott, hogy ne félje, ez nem olyan ami kórházat igényel, az édesapja orvos és képben van.


Na jó, de kínos, hogy ápolásra szorulok. Ekkor közölte,hogy hozd egy plédet várjam meg és elvisz a kocsihoz.

Hát szökni már onnan nem tudtam. Egyébként is 2 méteres óriás volt. Olyan robosztus alkat, tekintélyt parancsoló tipus. De amilyen óriás volt, úgy volt tele szeretettel. Ő is annak a hive volt, hogy szeretettel lehet csak tanítani az embereket, bűntetéssel minek, attól csak rosszabbul érzik magukat.

Lényeg bebugyolált és elvitt a kocsiig, majd haza. Ekkor határoztam el, hogy egyszer meghálálom. Ezt közöltem is Vele, de csak legyintet.


- Kisviág! Meg van a véleményem az emberek hálájáról. Tudod, hogy hány embert veszítettem el azóta, mióta megtudták, hogy mi történt Velem. Sokat még a családomat is. Nekem ne mond, hogy milyenek az emberek. Te is csak mondod, de elfejted az egészet, de nem baj, jó segíteni.


- nem szoktam a levegőbe beszélni, ha én azt mondom, hogy így lesz, akkor így lesz. Hogy mikor és hogyan azt nem tudom, de akkor lesz, amikor kell, amikor eljön az ideje. Ne felejtsd el, amit most mondtam, mert többször nem mondom el.


Furcsán nézett Rám.

- Talán igaz lesz, majd meglátjuk és mosolygott.

Milyen harcias tudsz lenni Kisvirág.

Ezt azért írom le, mert a szeretet mondatta Vele, de érdekes módon azóta többet is használták. Egyébként sok csodaszép becenevet "ragasztottak" Rám idők során, amiben fürdök. De vannak kedvenceim is.


A lakáshoz, már a karjában vitt, ott aztán elköszönt és elment, de közölte, hogy este visszanéz, mivel tudta, hogy egyedül élek a fiammal. Hát nem igazán örültem neki, mert utálom, ha kiszolgáltatott vagyok mégis jól esett a gondoskodás.

úgyis lett este jött. Érdeklődött, és közöltem,hogy minden rendben és elment.


Aztán egyszer csak nem jött be többet, közölték, hogy bevonult. Tőlem nem akart elköszönni, csak egy pár sort írt, hogy utál búcsúzkodni, és nem kell a pityergés, abból már úgyis kijutott neki az utóbbi időben. Ez korrekt, de mégis jól lett volna megölelni utoljára.


Nos eltelt másfél év és nem hallottam Róla, aztán egyszercsak a barátjával találkoztam, és Tőle tudtam meg, hogy nagyon rossz állapotban van lelkileg és attól félnek,hogy nem bírja ki. Gondolt arra, hogy ír Nekem,és megkér,hogy levelezzek, de végül is soha nem merte megtenni. Mérges lettem, hogy én miért nem segíthetek, ha neki szüksége van Rám, de azt nem mondta meg a barátja hogy hol van, mondván, hogy tiszteletben tartja a barátja kérését.Az lehet, de gondoltam én nem erről vagyok híres, majd megoldom.


Megkerestem "Péter" szüleit - ez kitalált név, de név - és bemutatkoztam, közöltem, hogy ki vagyok és mit szeretnék. Szerencsére a két kis öreg már tudott rólam a fiukon keresztül, és megköszönték, hogy emberien álltam hozzá. Ők adták meg a címet. és én írtam. Jópofán hangzik, de én bizony minden kérés nélkül írtam, nem jártam be a fórumokat. Ellenőriztem, hogy ott van e magadott helyen, ott volt, és csomagot is küldtem a levél mellé. Emlékszem Husvét volt.

Ha hiszitek ha nem rá pár napra jött egy levél Tőle, melyben leírta, hogy az Intézményt sikerült felfordítani, mert ugye vannak törvények.

Naja de nem Nekem,ha én akarok valamit. Egyébként udvarias voltam, csak szabálytalan.

Lényeg,hogy 8 hónapot át tartottam benne a lelket. Betartottam, amit ígértem, és közben Nekem sok szép élményem lett,hiszen éreztem a felém áradó szeretetet és sokat játszottunk együtt. Szóval így volt szép. Tehát adtam és kaptam. De a lényeg még hátra van, viszont azt a másikban írom le, mert félek, hogy megint letörli mint az előbb és akkor megüt a guta.

78. 5193772e0c (válaszként erre: 74. - F66095b124)
2009. aug. 27. 07:49

Szia Zafirácska!


Ha hiszed, ha nem belőled is árad valami melegség, mert ha írsz és olvaslak, mindíg örömérzetem van, és egy furcsa melegséget érzek, olyan mint amikor két kéz megfogja egymást és erőt ad.

De elmondom a fogalmat, hogy értesd, nincs azzal semmi baj, hogy nem érted, hiszen honnan is tudnád? Ezek a fogalmak lehetnek újak egy embernek.


Nos ez azt jelenti, hogy vannak olyan emberek, akinek a közelében hihetetlen szeretet érzel, olyan aurája van, hogy a közelében megnyugszol és mások iránt is szeretet kezdesz érezni. A végtelen megnyugvás a kulcsa. Egyszerűen jól érzed Magad a társaságában és boldogság érzeted van a közelében. A meglegség fogalom a szeretethez kapcsolódik. Felmelegszel tőle, és olyat teszel, amit talán nem. Van olyan érzésed, hogy odamennél hozzá megölelnéd stb. Tehát a lényeg az ilyen ember közelében, nagyon jó lenne, mert nyugalmat sugárzol, de ezt már akár a szobában is érzed. Jó belépni, nem vibrál feszültség. Akkor abban a szituban, még a nővérek is azt mondták, hogy jó ide belépni, olyan nyugalmat árazt. Én csak mosolyogtam, és közöltem,

- hogy pedig csak én vagyok itt, hát sajnos nem tudom, mi lehet.

- Igen nem tudják Ők sem de jó ide belépni, olyan különleges. Az ember nem akar a közeledből elmenni.


Tehát vonz az ember és jól érzed Magad a közelében. Ez a lényege. Remélem jól megfogalmaztam. Ha nem akkor kérlek kérdezz újra.

77. Gligi (válaszként erre: 71. - 5193772e0c)
2009. aug. 27. 05:59
Köszönöm a választ ☺
76. Pomi (válaszként erre: 12. - 5193772e0c)
2009. aug. 26. 23:27

Kedves lualaj!


Annyira meghatóak a történeteid. Nekem nagyon sok problémám van mostanában és lelkileg nagyon feltöltődöm az ilyen történetektől.

Köszönöm Neked

75. f66095b124 (válaszként erre: 73. - 5193772e0c)
2009. aug. 26. 21:41
Oly szép...
74. f66095b124 (válaszként erre: 9. - 5193772e0c)
2009. aug. 26. 21:35

Drága Lualaj!


Ez mit jelent ez a mondat? Elnézést de nem értem pontosan..."és nagyon nagy melegséget sugárzol"

Köszönöm szépen...s elnézést...s vigyázz ám magadra...Legyen szép pihenésed...

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook