Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Angyalok, égiek kísérik az életemet fórum

Angyalok, égiek kísérik az életemet (beszélgetős fórum)


133. Gicus84
2009. aug. 27. 15:18
ÉN is nagyon örülök, hogy van ez a fórum. Annyi erőt lehet meríteni belőle. Ma is végig mosolyogtam a munkahelyemen. Kell az embereknek a mosoly. A szívük átmelegszik tőle. :)
132. Zizisicc (válaszként erre: 130. - F66095b124)
2009. aug. 27. 15:13

:o))))))))))))

Szép gondolatok! :o))


Ne kérj elnézést, nem bántottál meg senkit, engem végképp nem.

Maradj olyan tiszta és nemes, amilyen vagy, sok szeretetet és erőt kívánok hozzá! :o))

131. f66095b124 (válaszként erre: 124. - 5193772e0c)
2009. aug. 27. 14:47

Látod mily jól sikerült ez a fórum? Mily népszerű... Oly ügyes vagy... jó és kellemes téma...

Annyira örülök...

2009. aug. 27. 14:45

Minden reggel mosollyal az arcomon ébredni, a napot hódolattal köszönteni, amiért ennyi lehetőséget tartogat. Tiszta fejjel neki látni a munkámnak, még a kis dolgokban is szemem előtt tartani a végső célt, melyet magam elé tűztem; úgy találkozni férfiakkal és asszonyokkal, hogy mosoly van az ajkaimon, és szeretet a szívemben. Gyengédnek, kedvesnek, és előzékenynek lenni minden percben. Oly fáradsággal lehajtani fejem, mely álomba ringat, s oly örömmel, melyet csakis a jól végzett munka okozhat- így szeretném én mulatni napjaimat.

(Homas Dekker)


Ez oly szép gondolat... s amikor annyira nehéz tud lenni "valami" akkor gyakran eszembe jut...

A munkám emberekhez köt..s gyakran nehéz... De azt soha nem szégyenlem, hogy Nekem kell a lelki feltöltődés... kell , hogy leboruljak az oltárnál..kell, hogy mindennap szeretetet adjak...kell, hogy hiába fáradt vagyok akkor is szinte kötelességemnek érezzem azt, hogy tudjak segíteni... ha nem tudom megtenni akkor lelkiismeret furdalásom van... belülről fáj. Mert átérzem azt, hogy ha idős bácsi ...mosolyog amikor Én este a templomból hazaviszem és megállunk a cukrászdánál... s viszünk az ágyhoz kötött feleségnek sütit..és Ő boldogan meséli, hogy hol voltunk...na ilyenkor kell sírnom... de nem lehet...emiatt ne érezzék kellemetlenül magukat...visszafojtom és az autóban már sírok... (de hát ugye "allergiája" majdnem mindenkinek van...:) )


Én az anyagias világot..csak erre értettem és nem akartam senkit megbántani.

Tudom mily nehéz... de azt is tudom...ezen csak mi tudunk alakítani...s ha Én zsíros kenyeret is eszem (szeretem...ahh...:) ) de valami örömet, önzetlen örömet tudok valakinek szerezni...Nekem már az a nap akkor megérte...

Én csak erre értettem az "anyagias "dolgot...

Elnézést ha valakit megbántottam...

129. Zizisicc (válaszként erre: 124. - 5193772e0c)
2009. aug. 27. 13:59

Zafirával abszolút egyetértek, de sajnos megvan az a hiányosságom, hogy időnként egy hsz-ből arra nem reagálok írásban, ami számomra evidens, vagy abszolút egyetértek vele, és csak egy részletét ragadom ki, mint most is. Én egy kis fricskát éreztem benne a részéről, az "anyagiassággal" kapcsolatban, ezért erre reagáltam. Sajnos a kezem lassabb, mint a gondolataim, így sokszor a másik fele a fejemben, lelkemben marad.

Természetesen Zafirát és mást sem szerettem volna megbántani.



Egyébként szerintem az tud másokat elfogadni, tolerálni, önzetlenül szeretni, aki saját magát el tudja fogadni, és szeretni. Egyszóval, ha harmóniában van önmagával.

Ha egy téma, vagy valaki ellenérézéseket, netán indulatokat kelt bennem, akkor mindig tudom, hogy nem kívül van a baj, hanem belül. Ilyenkor mindig tanácsos megkeresni, hogy vajon miért, miben vagyunk érintettek, mi az, amit mutatni akarnak nekünk. :o))



A szeretet pedig nagyon fontos. A legfontosabb!!! :o))

128. 0d19e1a24d (válaszként erre: 121. - 5193772e0c)
2009. aug. 27. 13:01
Már rég el is felejtettem ;) Van más amivel foglalkozni tudok.
127. 0d19e1a24d (válaszként erre: 119. - 5193772e0c)
2009. aug. 27. 13:00
Éppen én is írtam hogy fejezzük be nem ide való.
126. Zizisicc (válaszként erre: 119. - 5193772e0c)
2009. aug. 27. 12:53
Köszönöm Lualaj, ezt szerettem volna én is kifejezni. :o)
2009. aug. 27. 12:53

Most már elmentem, mert minden bajom van az üléstől, főleg, hogy hosszú, de fantasztikusak vagytok és rengeteg a gondolat.


Este vagyok, addig beszélgessetek egymással, de ne piszkáljátok egymást. OkÉ.


Szép napot mindenkinek! Jó volt Veletek beszélni. Megyek mert egy kislányt kell becserkésznem, aki egy vonaton jött hozzám, sírva ismeretlenül, és ígértem segítséget. Sajnos elkerültünk egymást, mert telefonszámot nem tudtunk váltani. Most odamegyek és megpróbálom kifigyelni, mert tudom, hogy segítségre szorul.



Üdvözöllek Bennetek

Lualaj

124. 5193772e0c (válaszként erre: 112. - Zizisicc)
2009. aug. 27. 12:51

Zafira jól szólt. Ő a szeretetről beszél, de nem figyeltek. Ő arról beszél, hogy a világban, illetve ez így nem igaz, mert sok országban jártam, és ebből Magyarország is e tekintetben a legrosszabb - tehát nincs őszinte szeretet. Nem az motiválja az embereket. Higgyétek el azonban, hogy már sok országban más a helyzet. Vannak olyan országok, ahol pl. kimondottan jól érzem Magam, pont az emberi hozzáállás miatt.Egyébként az emberek igénylik a jót és a szeretet.


Nem az a fontos, hogy ki kinek mondja magát, hanem hogy mit ad és mit tanít. Nem az a fontos, hogy én X-nek, Y -nak megmondom, hogy ki vagyok, mert nem biztos, hogy a fülei megértik, hanem hogy Te érzed, hogy mi árad belőle, és tudod, hogy jót akarod adni, és tanítani akarlak valamire. Azt Te is tudod, hogy az ilyen "emberek" mások, mint az átlag, de legyen ennyi elég, ha a füled megérti és a fejed elfogadja ám legyen, de addig minek róla beszélni. A jószándék a lényeg.Azt modjátok ugye, hogy a szeretet nem fontos. De az az élet értelme, hiszen ha szeretet vesz körül, akkor boldog vagy, és mindent jobban és szebben észlelt, és nagyobb kedvel csinál. Ez lehet párkapcsolat, munkahely,barát és egy ilyen egyszerű fórum.


A szeretet érzésétől lesz melegebb a szíved és ez a lényege. Ezt szeretném átadni Nektek, vagy megtanítani Rá, hogy szeretet nélkül nincs élet. Ha nem tudtok egymásra odafigyelni, vagy szeretettel viseltetni iránta, akkor nincs értelme semminek sem. Piszálkodás helyett sokkal jobb ez így.


Zafira pontosan érzi a dolgok összefüggéseit, és az embereket hullámait is.


Egyébként szeretettel köszöntelek ismét.


Ne azt nézzétek, hogy mit és hogyan ír, hanem a mondanivalót,és annak súlya van.

Ez egy tiszta ember gondolata, erre figyeljetek oda.

123. 5193772e0c (válaszként erre: 120. - 2f4fe453b8)
2009. aug. 27. 12:42

Azt tudod. Én az egészségügyben képben vagyok, de vannak olyanok - gyógyítok, természetgyógyászok - akihez az orvos irányít beteget.


Nekem is van olyan barátnőm, aki évek óta természetgyógyász és már sok mindenkit meggyógyított. Tudását Indiában szerezte elsősorban, de járt már Kinában is. Nekem is volt, amikor segített. Pl. pánikbetegség esetén. stb.

Viszont amihez kell az orvos, azt megmondja. Meglepődnél, hogy milyen sok mindenre van segítség. Én orvostól tudom, pl. hogy egy természetgyógyásztól tanulta meg, hogy a legjobb méregtelenítés, ha fürdővízbe beleteszel egy zacskó szódabikarbónát és benne fekszel kb. 20 percet, a langyos vízben, nagyon megtisztul a szervezeted. Én megpróbáltam döbbenet, pedig ez nekem borzalom volt, 20 percet egy helyen. Az is csoda hogy a gép előtt ülünk, de utána kb. 6 órát gyalogolok. Sőt egyszer egy ilyen gyógyász volt, aki olyan vitamin kombinációt adott, hogy 1 hónap alatt teljes szervezet megújulást volt. Azóta többször kerestem, de Kinában él.

Tehát ezekről megtudod állapítani. És ajánlásra mész mindenhova, nem a neten keresztül igaz?

Szlovákiában van egy hölgy aki angyalokkal gyógyít. Ismerősömnek gerincproblémában segített. Ő adott pénzt, mert abból indult ki, hogy a munkáért jár, és neki segített.

2009. aug. 27. 12:35
Még egy mondat és vége az anyagias kérdésnek. Legyünk reálisak, még Teréz Anya is csak adományokból, és állami támogatásból tudta fenntartani a létesítményeit. Olvassátok el az életét. Mindíg kapott adományokat, illetve anyagiakat, és állami támogatást is. Ő pedig példakép és nem rég láttam az élettörténetét. Tanulságos volt. Önzetlen és odaadó, de Ő is csak ember volt és földi életet élt, ahhoz, meg pénz kellett.
121. 5193772e0c (válaszként erre: 101. - 0d19e1a24d)
2009. aug. 27. 12:28
Állítsd le a forró véredet légyszíves. Nincs rá szükség, mivel mindíg mindent több oldalról kell nézni. A földi életről beszélünk és a kivételes képességekről, ennek összeegyeztetéséről. Igazam van?
120. 2f4fe453b8 (válaszként erre: 117. - 5193772e0c)
2009. aug. 27. 12:28
És hogy lehet megkülönböztetni a kóklert a "valódi" gyógyítótól?
119. 5193772e0c (válaszként erre: 97. - 0d19e1a24d)
2009. aug. 27. 12:26

ÁLLJ! Ezt a részét hagyjuk, és ne személyeskedjetek. Mindenki azt csinál, amit akar, majd az égiek később eldöntik, hogy helyes e vagy sem. Valamiből valóban meg kell élni, de nem mindegy, hogy ki és miből. A tudás a lényeg, és hogy ne légy harácsoló.Ezt nem ítélem el, csak abban az esetben, ha olyan kér, aki nem tud, és sokat. Aki tud és keveset, azzal egyetértek, ha az életét erre tette rá. Ha éhen hal, többet nem tud gyógyítani, ha kilakoltatják, nem lesz hol. ezeket mérlegelni kell mielőtt bármit írtok.


Van aki ezt felvállalásból csinálja az más, de annak a megélhetése valamilyen formában biztosított. Itt a tudás a lényeg és a reaális anyagiak kérdése. Azt az égiek is engedik.


És ebbe ne menjetek bele, nem kell a vita.

118. 5193772e0c (válaszként erre: 92. - E8de926afc)
2009. aug. 27. 12:21
Igy van többen vannak ilyenek, de anyagi háttér nélkül nem lehet ilyet tenni, ezt be kell látnotok. Ha valakinek van háttere, az megtudja tenni, de ha abból és és tud is akkor nem.
117. 5193772e0c (válaszként erre: 91. - 2f4fe453b8)
2009. aug. 27. 12:17

No ez azért nem így van. Itt is vannak nagy annyit és koklerek egyaránt, de hol nem? Mondj olyan területet.


Hidd el a valódi gyógyítokra is szükség van. Az anyagiasság, ha gyógyítasz kérhetsz még, hiszen egész nap azzal foglalkozol, csak hogy annyit, amennyit az illető erre szán. Akkor van a baj, ha Te határozod meg és az horibilis. Ha tudod, akkor kérhetsz bizonyos tisztelet díjat. Ez előre meg lehet beszélni az égiekkel. Kaphatsz Rá engedélyt.

116. 5193772e0c (válaszként erre: 89. - 0d19e1a24d)
2009. aug. 27. 12:12

Ha Rám gondolsz, pontosan tudom, ki vagyok, de ez az én magánügyem egyelőre. Szép is lenne ha nem tudnám. Hiszen a nevem sem véletlen, csak nem minden publikus, pont Te ne tudnád. Te tudod ki vagy. Te sem válaszolsz mindenre igaz? Akkor miért írod azt, hogy "mintha nem tudnám ki vagyok" ?

Hogyne tudnád, de az a Te fülednek milyen lenne? Furcsa nem? Ezért nem írom le egyenlőre. Ez azért magas labda, és nem mindenki tudja ELKAPNI. Értetlenséget, félelmet nem kell kelteni. Nem az a fontos, hogy ki vagyok, hanem hogy mit hozok, és mit adok, illetve mire tanítok. Ha vannak képességeim, és Velem születtek, ráadásul a családom csak ilyen voltak, akkor gondolhatod, hogy tudom,hogy ki kikocsoda és kaptam választ arra is ki vagyok én. És bizony tudom,hogy helytálló.

115. 5193772e0c (válaszként erre: 88. - 0d19e1a24d)
2009. aug. 27. 12:03

Látod ez szuper volt tőled. Jó hogy segíteni akarsz, szerintem fogadjátok el, mert őszintén gondolja és tud is, ezt biztosan érzem.


Szuper voltál, ugye tudod!!!!!!

114. 5193772e0c (válaszként erre: 87. - E8de926afc)
2009. aug. 27. 12:02
Na aggódj Bogárka, van még rengeteg történet, csak győzzem írni. De ha nektek van, osszátok meg Velem, Velünk.
113. 5193772e0c (válaszként erre: 67. - Gicus84)
2009. aug. 27. 12:00

Nem fogsz megijedni, nyugodt leszel, nem félelmetes dolog. És arra gondolj, hogy majd egy csodát élsz át. Lényeg az, hogy ne félelemből gondolj Rá. Egyébként Tennis Boy és jó tanácsokat ad, és nyugodtan szóljatok hozzá Ti is ettől lesz életszerű. Másnak más tapasztalata van. Ez nekem nem probléma. Sok segítő szándék van itt most még ha mindenki azonnal nem is tudja kiadni magából, de van, Jó lenne ha ez a fórum, tiszta maradna, és személyeskedésektől, veszekedésektől mentes lenne. Beszélgetésről, tanácsokról, tudásról, és segítésről szóljon. Gondolom, Ti is ezt akarjátok, Ne buta veszekedésbe, és piszkálkodásba menjen át, mint némely fórum,

Gondolom ezzel egyetértetek.

112. Zizisicc (válaszként erre: 108. - F66095b124)
2009. aug. 27. 11:58

Én is mosolygok. :o))))))


Egy bizonyos szinten mindenki anyagias, az kell hogy legyen, mert bizony a boltban csak pénzért kap ennivalót, számlákat kell fizetnie, ruhát, cipőt kell vennie stb. stb. ...... ergo MINDENKI PÉNZÉRT DOLGOZIK!!!


Az már más kérdés, kinek mi a munkája, hivatása. Valaki kőműves, valaki tanár, valaki mérnök, fodrász, orvos, valaki segítő, természetgyógyász, utcaseprő, pszichológus, bármi ...... az idejéért, a munkájáért, tudásáért, energiájáért, a figyelméért mindenkit megillet a korrekt fizetés. Ez nem anyagiasság. És ettől még mindenki lehet szeretetteljes, érzelmes, önzetlen, nagytudású, becsülettel, odafigyeléssel végezheti a munkáját.



Anyagiasságnak én azt nevezném, ha valakit csak a pénz motivál, és ennek rendel alá mindent az életében.

111. 5193772e0c (válaszként erre: 87. - E8de926afc)
2009. aug. 27. 11:53

Szívesen, ezért nyitottam a fórumot, megnyugtatni, tanítani, beszélgetni, segíteni.


Örülök, ha ez így van!

110. 5193772e0c (válaszként erre: 86. - 0d19e1a24d)
2009. aug. 27. 11:51
Igazad van, minden jóért megkapod a jót, csak nem tudod mikor és kitől. De megkapod és mindíg nagy ajándék. Én már sokszor tapasztaltam, pedig viszonzáson soha nem gondolkodtam. Mégis sok csoda történik ilyenkor.
109. Rodin
2009. aug. 27. 11:48

Nem titkolom, hogy távol áll-állt tőlem ez a téma...és nem is akarok profánnak tűnni, de...

másfél héttel ezelőtt temettük el barátnőm 11 éves tündéri kislányát, Mirtillt. Talán segítene a veszteség feldolgozásában, ha tudnánk, hogy MIÉRT...és mi történt-történik vele azóta.

2009. aug. 27. 11:41

Oly gyakran elgondolkodom azon, hogy van e nagyobb erő a szeretetnél ...s rájövök, hogy nincs.

Sajnos a világ egyre jobban anyagias része lesz fontos..kevés az igazi érzelem..az önzetlen érzelem... S ha találkozunk ezzel a fogalommal...talán először csak mosolygunk... aztán ismét mosolygunk... s utána elhisszük...

(Hmmm... na hess..hess..Zafíra "ne érzelgősködj itt"...mosolygok...)Elnézést...


Gyönyörű napot mindenkinek...

107. e8de926afc (válaszként erre: 106. - Zizisicc)
2009. aug. 27. 11:39
szép idézetek vannak az adatlapodon.
106. Zizisicc (válaszként erre: 104. - 0d19e1a24d)
2009. aug. 27. 11:22
Az offért mindenkitől elnézést kérek, bár nem én kezdtem! :o))
105. 0d19e1a24d (válaszként erre: 103. - Zizisicc)
2009. aug. 27. 11:18
Azt jobb ha nem fejtem ki légyszives fejezd be nem is ez a topik témája.
104. 0d19e1a24d (válaszként erre: 102. - Zizisicc)
2009. aug. 27. 11:17
Fejezzük be nem a topik témja.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook