Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Angyalok, égiek kísérik az életemet fórum

Angyalok, égiek kísérik az életemet (beszélgetős fórum)


253. f66095b124 (válaszként erre: 249. - 5193772e0c)
2009. aug. 30. 10:57
Hmmm...Én is Kos vagyok... mosolygok :)
2009. aug. 30. 10:02
Na most futás van, minenkinek szép napot, mert már így kis késében vagyok. Jó volt Veletek beszélgetni.
251. 5193772e0c (válaszként erre: 248. - F66095b124)
2009. aug. 30. 10:02
Sok érdekes dolog van és sok elgonolkodtató. Én soha nem a következményre gondolok, hanem hogy mit akadályozok meg vagy mi tehetek szebbé. Ilyen vagyok, de nem könnyű ember az biztos.
250. 5193772e0c (válaszként erre: 232. - 7717d911a9)
2009. aug. 30. 10:00

Vigyázz! A Kos érzékeny és nehezen nyílik meg. Még nezebben kér segítséget, és még annál is nehezebben fogadja el, vagy nehezebben ismeri el ha KO van. Őt csak megtalálni lehet, és csakis olyannak akit a szívéhez kopogtat, akkor nagy nehezen megnyilik. Hidd el sokkal hamarabb segítesz önzetlenül, mint hogy segítséget kérj, hogy Te is gyarló vagy. Mond ha nincs igazam!

Mindig is kemény ellenálló helyzetbe fogsz ütközni, de kell is a Kos-nak a harc, különben egy idő után magad teremted elé a lehetőséget. Az meg nem mindíg jó. Fogadd el, hogy ilyen vagy. Egyébként a KOS az egyik legkorrektebb, legbecsületesebb ember, és a harca mindíg másért történik, az igazságérzete rendkívül fejlett és néha bizony lobbanékony mint Te és csiből tüzel, ha igazságtalanság van. De időbel sok mindent emgtanulsz kezelni Te is. Főleg ha olyan társad lesz aki visszahúz.


Ez igaz, valóban kijössz bárkivel, mert alapvetően aranyos kis pofa vagy. :))))) és igen szeretnivaló. Nos a KOS valóban utál nyammogni, Te olyan vagy, hogy még házasságot és kb. 1 hét alatt kötsz. Tetszés, elhatározás, tett. A KOS ilyen, csak legyen aki követi a KOS és bírja az iramot, amúgy minden OKÉ. Úgy mondják a KOS-sal együttélni nem könnyű, mert ízzik minden, de elfejteni sohasem lehet. Ez viszont igaz. De csak kitartó, kemény ember lehet a társad. Erre figyelj. Ha viszont nem tudsz "harcolni" belebetegszel. Erre vigyázz rendben.


Remélem, volt olyan ami tetszett a kis monológban. De gondolkozz el rajta kis KOS!!

249. 5193772e0c (válaszként erre: 232. - 7717d911a9)
2009. aug. 30. 09:46

Na most kapaszkodj meg Zolcsika! ÉN IS KOS vagyok, és már jó ideje sejtem, hogy az méltóztatsz lenni, mert sok mindenben hasonlítunk, csakhogy a kos nem "gyilkos" összevissza, hanem abszolút de tiszességes és becsületes fajta, néha gyermekien naív. Valóban mindíg harcol, és mindenért kiáll, de soha nem bánt védtelen, tehát nem hord übtre -főre hegyezett fegyvereket magánál. A másik hatalmas igazságérzete van, és abszolút kitart mindenki mellett. Ja igen és alapvetően vidám, és ha hiszed ha nem ez óriási fegyver, ugyanis oldani tudsz Vele nehéz helyzeteket. Valóban vezetésre születtél, de nem mindegy hogy mire tanítasz, és hogyan? Egyébként türelmetlen van, mert mindent azonnal akarsz, és nem érted, hogy a másik miért nem érti, és miért lassú. Ez OKÉ indáig.



Zolcsika84! Köszi az elismerést. Tőled ez hidd el jutalom. A fiatalok nem dícsérnek csak úgy, és nem ismernek el ok nélkül dolgokat. A KOS viszont valóban sok mindenben korrekt.

Nem Te mindíg harcot voltál, vagy és leszel, és mindíg nehéz élethelyzetbe fogsz keveredni, mert kell a harc és a lüktetés, nem tudsz egy helyben lenni, de kezelni kell az erődet. Légy nagyon óvatos, mert sok van benned. Viszont ha jóra fordítod hegyeket tudsz mozgatni, de ugyanúgy tudsz ártani is. Légy nagyon óvatos Zolcsika. Veszélyes az ami a kezedben van, Én tudom. Egyetlen hiba és végzetes útra vihet. OKÉ! Figyelj erre oda, kár lenne érted. Ne boruljon el az agyad soha, előbb mindíg gondolkozz, ami a Kos nak nagyon nehéz, mármint a türelem.


Milyen szempontból hagy benned mély nyomott az élet. Erről írjál Nekem ez érdekel, mert ezt éreztem és erre utaltam. Van ott valami, amit meg kellene beszélni, hogy tovább tudja menni az utadon, mielőtt rossz konzekvenciát vonsz le. Kereshetsz a priviben is ha itt nem akarod. De ezt jó lenne ha elmondaná, mert erre várok egy ideje, és erre utaltam. Imándivaló dolog küzdeni, csak néha vesztünk is és akkor összeomlás van.

Én is nagy küzdő vagyok, de néha baj is lehet, akkor meg összeroppanunk? Müller Pétert nem mindíg fogadom el, mert nem gondol végig dolgokat, pontosabban inkább úgy mondanám Őt érteni kell. Ez a mondat a mindennapi harcokról is szól. Hogy hogyan éled meg az élet harcait. No erre nincsenek az emberek felkészülve. Légy óvatos a könyvekkel is, nem mindegy mire tanít, vag mit olvasol ki belőle Te. Nem biztos, hogy azt amit kell. Lehet,hogy azt amit hallani szeretnél. Imádok olvasni, de szelektálok és többször elolvasom a számomra fontos üzeneteket.

Csodálalom, hogy egyhelyben tudsz ülni egyáltalán sokáig. Nekem az sem megy csak most.

248. f66095b124 (válaszként erre: 236. - 5193772e0c)
2009. aug. 30. 09:38
Ez oly érdekes... és elgondolkodtató...
247. 5193772e0c (válaszként erre: 233. - 7717d911a9)
2009. aug. 30. 09:34

És mennyi ideig hegyezted, amíg olyan dicsőségesen élesz lett, és hegyes.


Egyébként Te hány éves vagy. Most én vagyok kiváncsi.

Látod ez a hóhért akasztják c. fejezet. Na hány vagy? Szerintem Neked nincs titkolni valód még.

246. 5193772e0c (válaszként erre: 231. - 7717d911a9)
2009. aug. 30. 09:32
Na most megkaptad! Ezt védd ki!!! Ha tudod:))))
245. 5193772e0c (válaszként erre: 228. - Cel)
2009. aug. 30. 09:31

Igen, de lényegretörően, frappánsan és érthetően. Ez Ő, így szuper.


Én élvezem, az a jó, hogy mind mások vagyunk. Képzeld ha egyformák lennénk. Unalmas lenne hidd el.

244. 5193772e0c (válaszként erre: 223. - 40163fd81d)
2009. aug. 30. 09:30
Köszi! Sok puszi Neked a sorokért. Igyekszem, de néha kiesem a ritmusból még én is.
243. 5193772e0c (válaszként erre: 219. - Gicus84)
2009. aug. 30. 09:28
Arra törekedj elsősorban, hogy akik körülötted vannak azok boldogok legyenek. Onantól Te is az leszel, mert a boldogság fénye vissza ragyog Rád. Érted? Mások boldogsága láttan Te is ugyanolyan boldog leszel, vagy mégjobban. Ne csak magaddal törödj, az ráér.
2009. aug. 30. 09:26

Morgana4!


Látom kaptál egy bugrató kérdést Zolcsitól:))))

Jót mosolyogtam.

241. 5193772e0c (válaszként erre: 222. - Zizisicc)
2009. aug. 30. 09:26
Tökéletesen így van, de már attól is boldog vagy, hogy jót teszel, vagy jót kapsz, és néz körül, ma süt a nap és minden csudaszép. Csak menj ki. Vagy attól is jó kedvem van, hogy Veletek beszélgetek.
240. 5193772e0c (válaszként erre: 223. - 40163fd81d)
2009. aug. 30. 09:24

Morgana!


A kérdés Nekem szól? Jót mosolytam, a mégis mitől fél egy angyal?


Akkor válaszolok! Most éppen aktuális

239. 5193772e0c (válaszként erre: 235. - Cel)
2009. aug. 30. 09:23

Szia Cel!


Nagyon örülök, hogy hozzászólsz, és nagyon jó dolgokat mondasz, ezt még én sem tudnám jobban hidd el. Aki odafigyel sokat tanul belőle.


Kérlek bátran szól hozzá mindenhez, csak örülök és örülünk Neki. Nekem külön is megtisztetés és tudod,hogy így is érzem. Annyi jó dolgot tudsz megosztani velünk, amiből tanulni lehet, vagy csak élvezni, amit mondasz. Pl. történeteket.

238. 5193772e0c (válaszként erre: 233. - 7717d911a9)
2009. aug. 30. 09:21

Zolcsika84!


Egyem meg a szivedet, kutyafülét nem érsz Vele. Legfeljebb csak sebesítesz.

Én szavakkal, simogatással olyan eredményeket értem el, amit Te erőszakkal soha nem érnél el. Hegyeket mozgatok Vele, könnyeket fakasztok, melyek a megkönnyebbülés könnyei, és többet el érek Vele.


Mesélek egy példát, nem kitaláció tény, és én is csak utána jöttem rá a súlyára. Pillanatnyi tett, de ez jutott eszembe. A döbbenet hatástalan volt.


Tehát figyelj kislegény.


Egy étteremben voltam vacsorázni egy társasággal pár évvel ezelőtt, és egyszer csak arra lettem figyelmes, két fiatal srác összeverekedett, ez még nem baj, de villant a kés minkettő kezében, ez volt a baj.

Én a pillanat törtrésze alatt döntöttem, nem akartam baj, és közéjük ugrottam akkor amikor lendült a kés, amely ha hiszitek, ha nem pont a szívem előtt és a hátam előtt 1 centire állt meg, no benne volt a pakliban, de nem akartam, hogy a két fiú ott essen össze holtan, egy könnyű leányzó miatt, ugyanis erről szólt a dolog.

Nos amíg ők így megdöbbentek és kikaptam a kezükből a kést és így megoldottuk a problémát, miközben tátott szájjal bámultak és szóltam, hogy tegyenek be gyorsan egy Zámbó Jimmyt számot, miközben fohászkodtam, hogy Jimmy segíts. Akkor már nem élt. Senki nem nézte, hogy mi a szám címe, viszont égi üzenet volt. Pont Jézusról szól, amely tisztán csengett az étteremben. Ekkor a két fiú elsírta magát, és leültünk megbeszélni, majd megkérdezték, hogy hogy mertem közéjük ugrani.

Nos ösztönösen, sokszor csinálok ilyet, és aztán beszélgettünk és segítettünk helyre rakni a témát.


végül Ők is azt mondták, hogy kár lett volna életet ontani, a beszélgetés jobb.


Nos talán értesz belőle.


Az életem során én is mindíg szép szóval értem el valamit. Soha nem volt erőszak. Több időbe telik, de sokkal eredményesebb és hosszútávon.


Tanulj Cel-től is. Nagyon sokat lehet Tőle tanulni, és talán minenkitől aki itt van, mert élettapasztalatok vannak benne, méghozzá komolyak. De még mindíg nem írtál arról, hogy miért lettél ilyen kemény legény, mert ezek valami nagyon nagy sérelmet sugalnak, és hidd el ezt nem csak én érzem, hanem mások is.


Soha ne oldj meg erőszakkal semmit, mert az eredmény nulla lesz. A másik az erőszak mindíg erőszakot szül. A türelem és a szeretet pedig lehet, hgy nem mindjárt de hosszú távon csodákra képes. Tanulj türelmet és szemlélet váltást.


Olvasd el figyelmesen Cel üzenetét, lehet belőle tanulni. Nagyon okos és tapasztalt ember, hatalmas szívvel és törődéssel. Ilyenektől tanulj. Értékes emberke vagy, de még csak emberke és az út elején van.

Vigyázz, hogy ha választhatsz, hogy melyik őton haladsz, akkor nehogy a rosszon indulj el. A Te korodban a rosszra is nagy a kisértés.


Ezeket az én fiaim is átélték, csak odafigyeltem a heveskedésre. Tehát ez a koroddal járó probléma, e legyőzhető és meg is oldod ezeket, még akkor is ha most vagdalódzol. Ha nem így lenne már nem lennél itt, mert legyintenél az egészre igaz?


szia szép napot Neked!

2009. aug. 30. 09:04

Ez volt a reggeli történetem és ha még van időm válaszolok, e szólnak rohannom kell.


Szeretettel üdvözlök mindenkit és szép vasárnapot Nektek.

236. 5193772e0c (válaszként erre: 218. - 40163fd81d)
2009. aug. 30. 09:03

Jóreggel Szervusztok! Bocsánat, hogy most csak pár szó, de aztán rohannom kell. Viszont csodálatosak vagytok, hogy irogattok és amennyit tudok válaszolok. Ez a két nap nekem is feszültebb.


Sajnos nagyon rossz hív is van Benne. Ezt most megosztanám Veletek, mert tudom, hogy megértitek.


A fiam barátjának a felesége, aki 38 éves pár napja agyvérzést kapott, és sajnos a kórházban még 5-ször. Teljes a káoszt, mert két pici gyereket van akik még csak 5 évesek. Most összejövünk egy családi partira és Ők is ott lesznek, hogy egy kicsit feledjék a dolgokat, sajnos a mama állapota, noha harcol, nagyon kétesélyes. Sajnos. Hát ez is egy hir és ilyen is van, csak az a baj, hogy annyiszor figyelmeztettem, hogy menjen orvos, de csak mosolygott rajta. Kiderült, hogy sokszor volt 200 -as vérnyomása, de nem akart gyógyszert szedni. Higgyétek el, hogy sokszor mondtam, hogy nagy baj lesz, de nem vette komolyan. Most igazam lett. Nem örülök Neki, de ez van. És olyan fiatal.


Ezt akartam megosztani Veletek.



Szia Morgana!


Minden ember különleges, sőt különlegesebb, mint ahogy azt mi néha gondoljuk. Ezzel kapcsolatosan pont tegnap történt velem egy döbbenetes élmény. Lehet,hogy csak nálam jönnek elő dolgok, de már töbször tapasztaltam, hogy olyan embereket ismerek meg másnak akikről azt sem tudjuk hogy mi minden van bennünk.


Erre mesélek Nektek egy példát.


Még zsenge leányka voltam fiatal és írtó felelőtlen, na és nem álltam a hátsó sorban a külsőséget illetően. Ez együtt veszélyes tud lenni. Sztori.


Randiztam egy nagyon jóképépű fiatal, amolyan külön tenyésztették tipus. Igen ártatlanul mentem a világba, ugye alig 18 évesen. Ő motorral érkezett és kérdezte, hogy hova menjünk. Nekem mindegy akkoriban sajnos imátam a száguldást, és Ő is csak 23 éves volt, tehát lementünk valami erdő felé. Akkor még nem gondoltam semmi rosszra, csak amikor leszálltunk és bevitt az erdőbe. Megálltunk egy erdész háznál.

- Kiderült, hogy Ő az erdész fia, és a rendelkezésére áll a ház.

No közölte, hogy menjek be és várjam meg.

- Én nem megyek be, nem fázom idekin.

- Nem is azért megyünk be?

Na akkor jött a frász, hogy miért is? és én nem voltam felkészülve semmire, csak egy randira.

- Érted ugye? szólt, és egyébként olvadó jég mosoly kíséretében.

- Én nem szeretnék bemenni, mert bár nagyon helyes vagy és tetszel is én akkor sem megyek be.

- Szóval nem akarod, pedig én nagyon.

- Nem nem akarom egyáltalán.

jó akkor itt maradsz az erdőbe.

Jó akkor itt, de frászt is kaptam és akkoriban még azért annyira nem komunikáltam az angyalokkal, bár mindíg adtam feladatot.


- Ülj fel! Na félsz mi?

Na a varázsszó.

- Én!!! hogy félnék, és máris ültem fel, de ne tudjátok meg hogy hogy féltem. Na de hogy én gyáva lennék. Na ezt a szót nem kellett volna kimonani.


Hát a parancs az parancs! és különben is mit tehettem volna.

Mérges volt, e nagyon és elinultunk, mint az örültek. Bennem meg a frász rendesen járt.

Letten jóval messzebb egy semleges sötét erdő közepébe, és otthagyott.

- Csinálj amit akarsz, majd csak hazajutsz.

- Semmi gond elleszek.

Na ja de hogyan, még látni sem láttam semmi, és úgy döntöttem, hogy legugolok egy bokorba aztán hajnal felé, ha világos lesz, és addig nem történik semmi rossz elindulok hazafelé.

Közben kértem az angyalokat, ill. éppen kérni akartam, hogy segítsenek, amikor motorzugást hallottam. Aztán megállt és kiabálást hallottam, nem mertem megszólalni, csak kilestem Ő volt. Na akkor már nagy volt a szám, mert tudtam, hogy visszajött értem.

- Akkor előjöttem és Ő odarohant és átölelt.

- Nincs semmi bajod.

- Nincs és nem is lett volna.

- Én nem tudom mi volt ez, de elinulásom után kb. 10 perccel egy olyan féltés jött rám, hogy nem tudta tovább menni. Olyan érzésem volt, hogy meg kell védeni. Kihoztad belőlem a védelmi ösztön. Majdnem azért büntettelek meg mert túl szép vagy és tisztességes.

Na gyere gyorsan, de jól figyelj ide, és most jön a lényeg.


- Mond, hogy a csudába nézhetsz ilyen ártatlan szemekkel a világba. Mi a fenének bizol meg minenkiben, és ha megöltelek volna, és ha rossz kezekbe kerülsz. Olyan tiszta vagy, hogy egy rongy embernek érzem Magam.

És fél óráig azt hallgattam, hogy mit nem szabad csinálni. Én meg már nem bírtam sokáig, és a nyakába ugrottam. Megköszöntem, és mondtam,

- Te olyan aranyos vagy és olyan jó, és adtam egy puszit az arcára.

- Ne hizelegj jó, de láttam, hogy jól esett neki, és majd elolvadt így visszaemlékezve.

Aztán hazavitt,és ott a háznál átölelt és megpuszilt és a következőket mondta.

- A mai naptól vigyázok Rád. Csak Velem jöhetsz el minenhova. Nincs félnivaló, ha bárkivel el akarsz menni nálam jelentkezel. A büfében dolgozom, tehát látni foglak megértettem. Inkább én vigyázok rád, minthogy bajod legyen.


- Kihozod az emberből a féltés, amit már egész jól tudok csinálni, mert éjjel is arra gondoltam, hogy nehogy elkószálj. Ezt az érzést eddig soha nem ismertem.


Na ha hiszitek ha nem vigyázott is rendesen. Egyszer ott a Balcsin összejöttem volna egy másik fiúval, tudjátok az a fajta, aki után falkában jönnek a csajok, amolyan vezér kan, még müvész neve is volt Piere.

Na amikor a kis hősöm meglátta, hogy odajött hozzám, azonnal ott termet és közbelépett. Aztn elhurcolt, és felvilágosított arról, hogy kivel van dolgom. Hát tényleg elég szélhámos fajta volt, de mi van ha én találkozni szeretnék Vele.


- Akkor elkér tőlem, és elmondja a programot, aztán elengedlek Vele ha helyesnek látom világos.

Az volt.

Ha hiszitek ha nem egyszer ugyan majdnem összeverekedte, és tényleg volt randi, de valóban tőle kért el a fiú, és úgy viselkedett, hogy ihaj, sőt még meg is ígérete, hogy vigyázni fog rám.


Aztán Ő is mondta, hogy igaza van annak akitől elkért, mert Ő is úgy érzi, hogy vigyázni kell rám. No most onnantól Ő is azt tette.


Hát ezért mondtam, hogy az emberek mind mind egy kicsi csodák, csak a kulcsot kell megtalálni a szívükhöz. Azt hiszed Te nem vagy az Morgana.

Amióta "ismerlek" tudnék mondani Rólad szépet, meg egyébként is. A magad nemében Te is egy Kicsi Csoda vagy, de vannak még itt olyanok. Sőt ezen a fórumon is. Ezt én tudom!!! úgyhogy megtiszteltetés köztetek lenni, noha én nyitottam, de igazi kincsekkel találkoztam itt, és higgyétek el igazat mondok, egy pár nap óta ez igazolódik is.

235. cel
2009. aug. 30. 08:48

"... az embereket a túlélésre és a harcra kéne felkészíteni nem a nyamnyogásra..."


Tudod Zolcsika84 és írhatnám: Tudod Péter, harcolni nagyon sokféle képpen lehet. Lehet izomból, bottal mint ahogyan teszed Te is, de a harcot nem mindig hangosan vívják, van amikor ésszel-szívvel, csendesen, de megfeszítve, olyan "Lassú víz partot mos" stílusban.

Nem annyira lassú, de nézd a tengereket, nem egyetlen hatalmas, mindent elsöprő robajjal alakították ki a meredek sziklás partokat, hanem év ezredek alatt folyamatos harccal alakítják a táj képét.

234. 40163fd81d (válaszként erre: 231. - 7717d911a9)
2009. aug. 30. 07:48
38.
2009. aug. 30. 03:31
Kiskoromban végig ott volt kezemben a bot. És volt amikor ki is hegyeztem.
2009. aug. 30. 03:24
Lualaj. Sok érdekes dolgot mondasz. De én egy harcos voltam és vagyok. Mindig is annak éreztem magam. És alapvetően fantasztikus vigyori, játékos természetem van. Talán igazad van hogy mély nyomot hagy bennem az élet. Szeretem ha kűzdeni kell. Amúgy is kos vagyok. Nehéz bizonyos helyzetekben. Müller Peti azt mondja hogy az embereket a túlélésre és a harcra kéne felkészíteni nem a nyamnyogásra. Nos ez bennem megvan. Talán ez a bajom, ezért veszek olyan komolyan mindent. Mert kemény, ellenálló helyzetekbe ütközök. De kijövök bárkivel. :)))
2009. aug. 30. 02:51
Fata Morgana!! Te hány éves vagy???
230. Zizisicc (válaszként erre: 227. - 40163fd81d)
2009. aug. 29. 23:19
Igen, ez egy jó taktika! :oDDDD
229. 40163fd81d (válaszként erre: 228. - Cel)
2009. aug. 29. 23:19

Igen:))

Szeretek egyszerűsíteni:)

228. cel (válaszként erre: 227. - 40163fd81d)
2009. aug. 29. 23:12
Nagy ívűen rendezed a dolgokat:))
227. 40163fd81d (válaszként erre: 226. - Cel)
2009. aug. 29. 23:09

:)))

Bár ,ahogy jobban belegondolok,számomra a boldogság érzése inkább attól függött,hogy szép lassan ,mi mindennek NEM tulajdonítottam jelentőséget!:)))

226. cel (válaszként erre: 225. - Gicus84)
2009. aug. 29. 23:05

Nálad a pont:)

Szóval szóljatok nyugodtan ha valamit bonyolultan akartok tálalni, látjátok nekem legalább 5 sorra volt szükségem az egy soros, frappáns mondat közléséhez. Azt hiszem szómenésem van:)

225. Gicus84 (válaszként erre: 224. - Cel)
2009. aug. 29. 23:01

Értem. :) Van erre egy jó idézetem:

"A boldogságod attól függ, hogy Te minek tulajdonítasz jelentőséget."

224. cel
2009. aug. 29. 22:59

Valóban mindent meg kell tennünk boldogulásunkért, saját boldogságunkért és mindenkinek magának kell rájönnie, hogy mi az Ő saját boldogsága. Mert ami az egyik embernek boldogságot jelent a másiknak lehet keserűséget.

Éppen ezért szokott felháborítani amikor egyik ember a másik emberre rá akar kényszeríteni valamit, ami szerinte a boldogság feltétele. A boldogság nagyon személyes dolog. Azok a percek, pillanatok amikor boldogságot érzünk csak a miénk a sajátunk, ennél nagyobb csak akkor lehet a boldogság, ha van kivel megosztanunk és ettől Ő is boldog.

No ez jó nyakatekert, de én értem és szerintem még nagyon sokan:))

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook