Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Angyalok, égiek kísérik az életemet fórum

Angyalok, égiek kísérik az életemet (beszélgetős fórum)


373. 40163fd81d (válaszként erre: 370. - 5193772e0c)
2009. szept. 1. 09:44

Azt írta "meg hogy semmi borzalmas nincs odaát"....szerintem ez egy kiegészítés a te hsz-edre és nem félelem keltés.


Nem azt írta,hogy "Még hogy semmi borzalmas nincs odaát?!"


Szerintem félre értetted,de ha én értettem félre,akkor is gondolhatja ,érezheti ezt ,és el is mondhatja nem?

372. 5193772e0c (válaszként erre: 368. - Zizisicc)
2009. szept. 1. 09:40

Imádlak érte köszi! Mi az az Ó, vagy mi amit utána írtál. Hidd el én ezeket nem ismerem, na képzelem mit hagytam ki.


Szupi vagy köszönöm. Soha nem mondtam,hogy az angyalok tökéletesek. Különös tekintettel rám. Lassan már egy egész hadsereg kell,hogy figyeljenek Rám.


Mindenkit ölelek

Lualaj


Este vagyok

371. 5193772e0c (válaszként erre: 365. - NASCAR)
2009. szept. 1. 09:38
Tévedsz van aki tudja, és tökéletese tisztában van Vele. Én.!!!! Amúgy én indítottam a fórumot. Kérdés???
370. 5193772e0c (válaszként erre: 366. - NASCAR)
2009. szept. 1. 09:37

Szeretettel köszöntelek NASCAR. Már éppen válaszolni akartam Neked, amikor jött egy újabb üzeneted.


Kérlek fogd vissza Magad. Nem kell a félelem keltés, ebben a témában van félelem elég. Jó helyen kopogtasz, mint mondtam sok mindent tudok és azért mert többek között átéltem.


Tudom mindíg miről beszélek, ha nem tudnám nem mondanám.


Kétszer voltam odaát, tudom mi miután következik. Igen van rossz is, de csak az elején. Hányszor voltál, már halál közelben, hogy ekkora tapasztalatod van. Én át is mentem kétszer. Tehát tudom mi van odaát, meg másért is, de Te milyen alapon beszélsz. Ezenkívül jóval többször halálközelben, de megúsztam, először 6 éves koromban, amikor elütött egy autó, pár pecig nem éltem. Nos Te mit tudsz. És mondom ne feszegessük ezt a témát nem ezért született, ez negatív és elvihet felesleges. Tartsuk tiszteletben a végzetet.

Egyébként bármilyen témban szívesen látlak ez nem vesézzük!!!!

369. 40163fd81d (válaszként erre: 355. - 5193772e0c)
2009. szept. 1. 09:37
A tökéletest nem kell tökéletesíteni:)))
368. Zizisicc (válaszként erre: 367. - 5193772e0c)
2009. szept. 1. 09:30
Leírom! :o))
367. 5193772e0c (válaszként erre: 364. - Zizisicc)
2009. szept. 1. 09:29

No akkor mindenkinek, nincs írónia, sem más. Ezeket a jeleket, melyek ti használtok, sajnos nem ismerem, nem értem a jelentését, és nem is törekszem rá. Észreveszem, de soha nem tudom értelmezni. Ha valaki veszi a fáradtságot és leírja mi mi jelent akkor köszöm. Én magamtól biztos nem. Érzem egy ideje, hogy nyomatékot ad, csak nem tudom mire.

Tehát ez a válaszom. Nem ismerem a jeleket. Ebből egyszer volt kalamajka, mert a nevetős jelent gúnynak véltem. Azt hittem valaki cukkol és összevesztünk. Hát ennyit erről. Időm sincs sok mindenre higgyétek el. Fogadjatok el olyannak amilyen vagyok. Azt mondom amit gondolod, és semmi mást. Nincs mögötte semmi, ha van higgyétek el megmondom. Ne magadból indulj ki. Mindíg azt gondolod másról, amit Te magad tennél. Nem bántás kritika. Világos???

Szép napot Nektek?

366. NASCAR (válaszként erre: 333. - 5193772e0c)
2009. szept. 1. 09:20
Meg hogy semmi borzalmas nincs odaát :)
365. NASCAR (válaszként erre: 323. - Gicus84)
2009. szept. 1. 09:18
Mett az emberi tudat számára ismeretlen, mivel a legtöbb ember csak azt érzékeli ami itt van a "valóságban" nem tudják elképzelni mi van a földi élet után mert ugye a legtöbb ember amég él nem megy át meg vissza. A félelem tárgya tehát félelem attól ami ismeretlen.
364. Zizisicc (válaszként erre: 361. - 5193772e0c)
2009. szept. 1. 09:17

Némi iróniát vélek felfedezni, de lehet, hogy csak azért, mert nem használsz smilykat. :o))

Sajnos Lualaj, én nem tudok olyan szépen fogalmazni, én csak egy egyszerű emberke vagyok, de a futóversenyes példához meg amúgy is passzolt ez a stílus. :o)))

2009. szept. 1. 09:13

Egy másik történet a nyáron történt meg Velem. Vonaton utaztam, itt az országban, hogy merre felé, nincs jelentősége.


Fel akartam szállni a vonatra, amikor odajött hozzám egy fiatal lány. Középiskolás lehetett. Már amikor háttal volt, nagyon rossz érzésem voltam Vele kapcsolatban, olyan halálközeli, de akkor igyekeztem a negatív gondolatokat elhesegetni. Akkor megfordult, már mindent megértettem, két zöld volt a különben szép kis pofija és zavarodottan nézett, kitágult pupilákkal, akkor megértettem, hogy a lány kábítószeres. Fél perc alatt döntöttem, mivel éreztem,hogy a lány halál közelben van, és nem engedhettem el.

- Köszönöm szállj, fel ha tudsz.

- Nem ment jól, ezért megkértem egy fiatal embert, hogy segítsen neki.

Megtette, de kelletlenül. Már számom volt, hogy szóljak, de nem akartam vitát.

Szóltam a lánynak hogy üljön mellém, látszott,hogy nem tud magáról különösebben és állandóan sírt, de látta, hogy mindent tudok, és látom.

Figyeltem,hogy mikor lesz komolyabban rosszul, de hála Istennek picit jobban lett.

Ekkor jött a kalauz kérte a lány jegyét.

Nem volt, és pénze sem volt, semmijét nem találta.

Kérdezte, hogy van e diák igazolványa, mondta, hogy volt, de nem találja.

- Akkor szálljon le.

A lány felállt, hogy leszálljon, váram egy-két percet, hogy mi lesz, majd szóltam a lánynak, hogy üljön le.

A kalauznak meg szóltam,hogy kifizetem a lány jegyét, de nem szállhat le.

A kalauz nézett rám és elmosolyodott.

- Rokona a lány?

- Nem, de nem is lényeg, látja hogy hogy néz ki, itt nem szállhat le, mert erdő van, és meghal ha nem kap időben segítséget.

- A lány nem részeg, hanem drogos, és az elég nagy baj így is.

- Akkor most mi legyen sokba fog kerülni.

- Nem érdekes mondjon egy összeget, ha akarja a kétszeresét, de maradni kell.

- A kalauz csodálkozott, de hajthatlan volt.

- Nem mindegy magának, hogy a jegyet ki veszi meg. Nézza mondjon egy összeget bármit, kifizetem. A pénzemet a lány életéért. Engem nem érdekel a pénz odaadom az egészet, ami nálam van.

Mondtam az összeget, nem volt kevés.

- férfi ekkor elmosolyodott, és egy nagyon kis összeget, mondott.

- Jó, hogy ilyen emberek vannak, szerencsés ez a lány - szólt.

- Igen valóban szerencsés, mert olyan jó emberek veszik körül, mint pl. maga is.

Meghökkent és elmosolyodott. Sokszor segítettem már de még soha senki nem méltatta pozitívan.

Tudja sokat kell addig segíteni, amig az égiek méltónak tartják arra,hogy jutalmat kapjon, de akkor viszont az egész élete megváltozik.

- Gondolja? most éppen nagyon nehéz élethelyzetben van.

- akkor értem. Jól vizsgázott. Megoldódik ne aggódjon. Ez volt a próbatétel, hogy megérdemli e a csodát.


A lány még sírt, odamentem és megsimogattam a fejét, és így szóltam halkan.

- Ne félj minden rendben jön és megnyered a csatát, mert innentől akarni fogod.

Mi még találkozunk, mert egy te találsz rám, mivel keresel én meg nem változom.

Azzal megsimogattam az arcát. A lány ámultam nézett rám és elköszönt. Majd megszólalt úgy lesz.

Aztán rám nézett szomorúan, azaz nem tudom.

Dehogy nem. Viszlát egyszer.

Majd elindultam leszállni.

A kalauz megint ott volt,

- Jó, hogy ilyen emberek vannak, de sok kellene magából.

- Elég egy is nevettem.

- De miért csak én. Magából is sok kellene.

Azt hiszi nem vettem észre, hogy mennyit számolt. A háromszorosába került volna a jegy.

- Maga is egy kicsi csoda.

Szóval ilyen emberek kellenének sokan mint Ön, de higgye el többen vannak mint gondolná, csak elő kell őket csalogatni, akár tettel, akár szóval.

Vigyázzon a lányra, hogy ott szálljon le ahol várják és megmondtam,hogy hol.

ja még valamit az élete már nap múlva megváltozik csak figyelje.

- Jön még erre?

Jézus útjai kifürkészhetlenek. Én csak jövök megyek és sétálok. Hozok és viszek. Ki tudja.

elmosolyodott.

Értem, az ég áldja magát. és meglepődött hogy mitt mondott.

- Az angyalok kísérjék útján.

Ekkor elnevette magát.

Nahát ez a mai nap tele van csodákkal.

Úgy bizony csodákkal.


Hát ez is egy történet volt mára.

362. 5193772e0c (válaszként erre: 350. - 7717d911a9)
2009. szept. 1. 08:55

Zolcsikám drága! A szülő számára a gyermek halála minden csak nem tanítás. Ezt hidd el nekem. Sokféleképpen lehetne fogalmazni, de ez pont helytelen. Küzdelem nélkül is így van.


Itt elmesélek egy történetet. A kisebbik fiam, akinek a neve is győztes, 19 évesen járt egy kislánnyal. Édes, aranyos olyan mindent eltűrő kicsi lány volt. A fiam, meg ugye már 19 évesen is pasi. Volt olyan, hogy megbeszéltem nálunk a randit, majd Ő eltávozott. Nem jó modorra val, hova a nevelés e tekintetben sem volt hiányos.

Akkor én beszélgettem a kicsi lánnyak, aki egyből közölte, hogy az én gazember, de amúgy túl jól sikerült fiamat, hogyan kivánja meglepni a névnapjára picike pénzéből, amiért akkor dolgozott meg. Anyai szívem azonnal védelmébe vette a kicsi lányt, mert az piszok kölyök - fiam - ugye csak learatta a babért. Ugyanis csodálatos ifjú hölgyekben nem volt hiány. Még az apuka is egyik ámulatból a másikba esett a repertóáron, de még a bátyus is.

No egyik este leültem jól sikerült, de roppant elszállt csemetémmel beszélgetni, hogy mivel nem értek egyet, és ezt elég határozottan meg szoktam éretni. Többet között azzal sem, hogy hogy bánik a kislánnyal, mert ugye annak is vannak szülei és nem biztos hogy örülnek ennek a helyzetnek. Akkor egy válrádítás volt a válasz. Részemről nem. Figyelmeztettem, hogy vigyázzon, mert az égiek úgy megleckéztetik, hogy beleroppan, és egy életre nem felejti el.

- Anyci nem érdekes.

- Mondod most, de tudod, hogy amit én mondok annak súlya van.

- Hagyjuk jó, majd meglátom.

Öntudatos kamasz és elviharzott. Az eszét abban a pillanatban nem a fejében hordta, hanem valahol a szomszédban landot.

Még kb két napig mondtam, majd jött egy szakítás ill. baráti elválás ezzel a kislánnyal, és egy újabb szerelem. Aztán szóba került az a kislány, hogy az mégis milyen szelid volt és türelmes.

- No ugye talán meg kellene próbálni, ha nem késő és ad lehetőséget az ég, mert az értékes dolgokat ha eléd hozza és nem becsülöd meg ritkán van második esély.

- Akkor most mit csináljak ?

- Te vagy a férfi, még ha Ő is hibázott volna, akkor is ha fontos Neked és igazán az, és Te hibáztál, tudod is. Le latolgass, hanem menj és hozd helyre. Jobb odaállni és azt mondani, hogy ne haragudj hibáztam, megbántam és kezdjük előről, mint homokba dugni a fejedet, vagy sértett büszkeséget játszani, hogy ki lépjen először. Tök mindegy Te vagy a fiú.

Közölte, hogy jó akkor szombaton, vesz virágot stb. elmegy.

- Jó csak ne legyen késő, ne húzd az időt.

- Nem bocsánatot is akarok kérni a viselkedésemért, mert sokat bántottam akkoriban, és most nagyon szép lány lett.

- reméljük nem késtől el, de ha igen nagy lecke lesz.

Bőven kaptál időt rendbehozni a dolgokat. Először egy hónapot, majd egy évet és késésben vagy. Nehogy elszúrd.


Másnap reggel szól a mobilon. Iszonyú rossz érzésem volt, bár a fiam volt.

Felvettem a telefont - zokogás, nem értettem.

- Anyu zokogott a fiam a telefonban. A ....éjjel meghalt álmában. Már soha többet nem mondhatom meg, hogy szeretem és nem kérhetek bocsánatot, ugye ezt mondta, azzal, hogy vigyázzak el ne késsek, most értettem meg.

Jézus nagyon megbűntetett. Egyébként az egész életét megváltoztatta a történet. Tanult belőle, de kemény lecke volt. Egyébként elment az igazi mellett és ezt Ő is tudja. Az igazit, akit az égiek hoznak valaki elé, azt meg kell tartani, meg kell becsülni, mert a második esély nagyon kétséges, aki egy külön ajándék.


két dolog miatt meséltem el.

Az egyik a tanulság, ugye, a másik, hogy Zolcsika a szülőknek ez nem tanulság volt. Belehaltak egész egyszerűen, nem tudták feldolgozni, hogy a gyermeküket 19 évesen elvesztették, Egyébként a kislány ügyvédnek készült, és kint tanult volna, másnap lett volna az indulás. Ez nem tanítás ez trauma. Ők ezután már soha többet nem figyeltek az életre.


Zolcsika így van, a könnynek is ára van. Sokszor még a korodnál is bölcsebb vagy.


Ez nem jellemző, a csodálatos angyalok általában egészséges, és szép testben jönnek le, mert azzal könnyebben tudnak segíteni, és a szépség jobban vonza az emberket. Közlöm Veled, hogy nagyon szép nők és férfiak azok akik fentről jönnek és földi életet élnek. Különlegesek és nagyon szépek. Hidd el nekem tudom. Meglepődnél, hogy milyenek és tudnod kell, hogy úgy a féri, mint a nő kortalanok. Soha nem tudod beazonosítani a korukat és egész életükben olyanok maradnak.

Ebben igazad van, hogy a lélek is nagyon fontos, nem csak a test. De ha valakit szeretsz és tisztaszívből, akkor úgy találod szépnek, ahogy van, a hibáival az esetleges fogyatékosságaival együtt.

A zárómondatodhoz. Csodálatos, melegszívű kis emberke vagy!!!!!!!!!!!!!!


Na most ez két o

361. 5193772e0c (válaszként erre: 343. - Zizisicc)
2009. szept. 1. 08:33

Minő bölcs gondolatok. Valóban tök jó úgy célba érni, hogy közben még élvezed is az utat.


Zolcsika abszolút jó útravalókat kapsz.Értékeled?

Én személyszerint imádon az olyan "útszakaszokat" az életemben, amelyik élményekkel vannak kikövezve, csak egy ritka, és utána felébredek. Igenis mielőtt Morgana mondaná, hogy

"nocsak egy angyal" hát az angyalok is néha megbotolnak és orra esnek kedve Morgana. Ez alól még én sem vagyok kivétel. Annak ellenére, hogy a kivétel erősíti a szabályt.

360. 5193772e0c (válaszként erre: 344. - 7717d911a9)
2009. szept. 1. 08:29

Zolcsika!

Evidens, hogy a mindennapi élet forgatagához és annak éléséhez, hála a jó istennek nem tartozik hozzá félpercenként a halál gondolatának átélése, mert nem is kellene, hiszen akkor senki nem tudna - legalább néhány percig - felszabadultam örülni semminek.

A halál elfogadása tény kérdés, nem érdemes rajta rágódni, mert pontosan senki nem tudja mikor következik be és ez a jó. Senki nem örül neki, hacsak nem 89 éves és már teher számára az élet. Fiatalkorban ez nem jellemző. A halálról, annak bekövetkeztéről tudunk, de nem kell róla beszélni és nem kell kivesezni. Születés halál együtt jár. Mindkettő esetében könnyezel, csak az egyiknél örömödben a másiknál bánatodban. Mindkettő sorszerű.


Csak annyit kell Vele fogalalkozni, amennyit szükséges. Természetes, hogy a halál esetében az ismeretlentől fész, hiszen ez az amit nem tudsz, hogy hogyan zajlik le, és nem tudod mi van azután igaz? Azt viszod tudod, hogy visszavonhatatlan és végleges, valamit ott kell hagynod és nem lesz több lehetőség semmire. Ezt nehéz elfogadni.


Amikor jókedvű vagy és minde a helyén van, minek kellene gondolnod Rá. Tudod mikor gondol Rá valaki, ha mondjuk reménytelenül szerelmes, vagy szakítás után stb. TEhát egy egy megrázó élethelyzetben is sokszor előfordul ilyen negatíV GONDOLAT. Hogy tett követi el az már az egyénen múlik. Az élet szép, és élni is tudni kell. Nem a halállal kell foglalkozni, hanem az élettel, és az élőkkel. Az emberek feladata az, hogy minél szebbé tegyék, és minél több jóra tanítsák egymást, hogy megtanuljanak a szép dolgoknak, a hétköznapi dolgoknak örülni. Hogy különbséget tudjanak tenni jó és rossz között. Hogy megtanuljanak harcolni, azért ami igazán érdekes a számukra. Megtanulni nem megijedni az élethelyzetektől, hanem ha fontos számodra, harcolni érte tüzön vizen át, mert aztán elmegy a hajó. Örülhetsz TE akár egy filmnek is vagy egy randinak is, hiszen a Te korodban ez azért központi kérdés. EGy együtt töltött kap kettesben, bár hol töltöd el csodás lehet. Minek ide a halál gondolata.

Tudod a halállal legtöbbet akkor foglalkozik valaki, ha betegségének a végkimenetele kétséges.

Figyelj csak Zolcsika! Az egyszerű, tiszta élethelyzetek mögött soha ne keress tudományos magyarázatot, mert felesleges.

Jézus és az égiek mindig a következőt mondják. Éld az életed, hogy teljes életed legyen. Azon gondolkozz el, hogy mit is jelent. Ne elméletben élj, hanem a valóságba.


Igen a fényen nem lehet uralkodni. De fogalmazd meg pontosan, hogy szerinted mi a fény, és mit ad a fény. Tudod egyáltalán. Jó nyomon vagy, csak a képletet magyarázd meg.

Viszon az embefrek zömében egyszerűek, tehát ha tanítasz és magyarázol, mindíg arra törekedj, hogy akár a Juliska néni is megértse.

Tehát az élet örömeit észre kell venni, az életet élni kell, és a halálal nem kell foglalkozni.

Ha az élet élésével vagy elfoglalva autómatikusan - tudományos magyarázat nélkül - jól érzed magad és boldog van. Ennyi a lényeg. Az ösztönök.

Ha minden rendben van ösztönösen is boldog vagy. A nehézség ott kezdődik, hogy ha nem vagy boldog, és nehéz a helyzeted, akkor hogyan viszed be, vagy lopod be a boldogság érzetet. Ez a nem mindegy érted?


a Batmant én is láttam. Jó film, de Nekem a Joker figura ellenszhenves volt. Ugyanakkor a szerepet Jack Nicholson tökéletesen alakította. Óriási színész, nagy tehetség az biztos. A szerepét élményszerűen játsza. Ha viszont megfigyelte zömében negatív hősöket alakít, ami viszont nem könnyű feladat, ugyanakkor meg is tudja magát szerettetni. Néha én is éreztem Jockerrel kapcsolatban olyat, hogy pár pillanatra még meg is sajnálom.


Mit fejez ki a számodra. Ez lényeges, A denevér ugyanúgy. Azt tudod hogy a denevérnek jelentése is van?

Én úgy fogalmaznám, hogy az Ő szerepét, szerepeit, senki nem tudja utánozni, mert egyszeri és megismételhetetlen. Ha mással látod először, akkor azt kedveled meg. Véleményem szerint a felújítások, pontosan ezért rosszak, mert mindíg azt várod vissza, akivel először láttad. NO ilyen a Jocker.

359. Zizisicc (válaszként erre: 354. - 7717d911a9)
2009. szept. 1. 07:58

Milyen visszavágó?????? :o))


Na, a viccet félretéve, mit akartál mondani azzal a hsz-szel? :o))))

358. 5193772e0c (válaszként erre: 357. - 5193772e0c)
2009. szept. 1. 07:35

Hú a frász jött rám, mert azt hittem, hogy letöröltem, pedig úgy mentet, hogy nem kértem, nos ez égi segítség, mert lehet,hogy elszállt volna. Képzeljétek el tegnap 4 oldalam szállt el azt mondtam,hogy többet nem írok.


Nem lehet megfogalmazni kétszer ugyanazt, az nem igaz. Úgy, hogy néha nagyonis utálom a műszaki dolgokat.


Nos tehát, ha kapsz egy nevet Tőlünk annak van jelentősége, az életedet affelé kell irányítani és segítenek is abban, ha akarod ha nem.


Az égi akarot nem lehet felübírálni. Ha valakinek jót szánnak, az meg is fogja tenni.


Nos mostanra ennyi, de még egy két dolgot leírok, mert vannak is kérdések és voltak is arra, most majd lassan válaszolok. Ez történt ugye magán uton is.

2009. szept. 1. 07:32

Ha megnyiltok egymás felé könnyebb lesz. Nem azért van a fórum, hogy egymást piszkáljuk, hanem azért, hogy a meg nem értett dolgokra meg kapjuk a választ, vagy segítsünk egymásnak, hiszen sok esetben én is tanulok Tőletek.


Még Tőled is Zolcsika, ha hiszed, ha nem. Már hallom is a csodálkozó kérdést. Nos igen, de ez legyen egyenlőre az én titkom.


Morgana Te egyszer azt kérdezted, hogy "tényleg van nekem is abszolút problémám élethelyezetem"


Akkor éreztem a csipkelődést, melyet jót mosolyogtam, hiszen ismerjük egymást. Szókimondó vagy és néha nyers, de helyén van a szíved, és ezt nem csak én tudom, és nem csak én mondom. A Te nyersességed mögött egy akkora érző szív dobog, int egy hatemeletes ház, de az istennek sem ismernéd be, pedig nézd meg néhány sorodat, ha úgy olvassa az ember ahogy valóban írod, több benne a tanítás, tanulság mint a látszólagos piszkálódás. Az ilyen emberek jobbak, mert kőkeményen megmondja amit gondol, de nem szúr hátba.


Egyik munkahelyemen ahol első nap léptem be vezetőnek, egy kolleganő, azonnal odajött és kifejezte "őszinte, örömét, hogy én jöttem oda, képzeljétek, hogy a nyakamba borult, hogy de jó,hogy Te jöttél. Majd el folyt a gelyérzés.

Na itt vesztett.

Akkor közöltem, hogy nagyrabecsülöm az irántam való szimpátiát, de jobban szeretem, ha az első pillanatban, valaki ellenséges, és az utálat fejezi ki, mert az a későbbiekben nem döf hátba.

Ugyanis éreztem a hölgy egész lényét, de jól ismerem az embeket. No láforrázva állt. Utálom a nyalizást. Majd én eldöntöm, hogy ki legyen az aki tisztelek és megbízom Benne. Később kialakultak az erőforrások. Azon aki viszont kiosztott, jót nevettem, na arra figyeltem fel igazán.


Tehát Cel soha ne ijedj meg a "nagy" nevektől, várd meg amig meg tudod ki van mögötte.


A Lualaj névre, egy hozzám nagyon közel álló személy pár egyszer azt mondta, hogy neki a Lualaj név tetszett, meg "könnyen a magamévá tudtam tenni, mert olyan mint egy dallam"


Nos valóban olyan, mert az égiek dallamos neveket adnak azoknak, akiket megajándékoznak. És ha nem olalyat akkor találót.


Tudni kell azt is,hogy ha egyszer egy égi lény, valakinek nevet ad, pl. földi ember esetében, annak az élet útja a szerint alakul. Ezt ki kell érdemelni, de ha akarod, ha nem vissza út már nincs. Valahol az is érzi, hogy a pozití

356. 5193772e0c (válaszként erre: 341. - Cel)
2009. szept. 1. 07:22

Szép jóreggelt Nektek. Az utóbbi két napban nem sokat tudtam foglalkozni a lappal, mert sajnos más felé is szólított az élet, de látom azóta már Tennis meg is mondta, hogy miért.


Nos Cel jókat mulattam azon, amiket írtál. Nos valamikor én is csatlakoztam egy fórumhoz, az Angyal fórumhoz, aminek aztán olyan szép dolgot is köszönhetek, amiről nem is álmodtam. A nincsenek véletlen c. fejezet kapcsán. Én is valamikor kopotatttam és ott nyeretem először bebocsájtást, de aztán úgy éreztem, hogy egy idő múlva több okból is, hogy el kell menni, és nem éreztem rosszul, bizony el kellett menni. Történt akkor egy smást,de az egyik élményt megosztom Veletek. EGy kicsit később.


Jót mulattam a Lualaj név jelentésének keresésénél. Ez már tudod hányan próbálták megfejteni, olyanok is, akik nem az Angyalfórumon boklásznak, csak rátaláltak.


Nem lehet lexikonban megtalálni. Én valóban Jézustól kaptam a nevemet, akkor amikor egyszer álmomban személyesen beszélgettem Vele. Akkor tudtam meg pontosan is hogy kivagyok, de amitől én lepődtem meg a legjobban, de utalások voltak Rá. Nos ezek a dolgok ma már nem szokatlanok, hiszen, az angyalkönyvek már sok mindent bevezettek az életbe. De azért az még Nekem is merész volt.


Ugye tudjátok, hogy Doreen Virtué is fentről jött, ez nem titok és el is mondja. A professzor asszony nagy tudásu, egyik alkalommal úgy hozta a sors, hogy egy kedves ismerősöm találkozott Vele, és valahogy megemlített és a nevemet is. A hölgy felkapta a fejét, és közölte, hogy tudja, hogy kivagyok, és hogy magasabbról érkeztem mint Ő. Elmondta, hogy nézek ki stb.


Ő megerősítette, azt amit én tudok. Nos csak az egyik része a nevemnek a Végtelen Szeretett Angyala, de van egy másik jelentése is. Ami tudom,hogy szintén én vagyok, de jelenleg nem kívánom ezt megosztani, hiszen még a közeli hozzámtartozók sem tudják. Csak szokják a hozzám tartozó eseményeket.


Tudnotok kell, hogy nem vagyok egyszerű eset, mindenféle tekintetben emberpróbáló ez tény, és ezt mindíg is tudtam, úgy, hogy ember legyen a talpán aki fel mer vállalni. Itt nem arra gondolod,hogy hisztizek és stb. Ezt az egész élet formát, plussz engem fel kell tudni vállalni.


Találkoztam egy olyan nagy tudásu -ismétlem nagyon nagy tudású hölggyel - aki így fogalmazott, minden 1000 évben születik ilyen férfi. No az az nem egy két nap és hónap. Ezt csak azért mondom el, hogy ilyen eseteket, és embereket, mint én el kell tudni fogadni és az nem könnyű. Amikor Te leülsz valakivel szemben és pár percen belül tudod, hogy mit mond, mint gondol és mit éreze, az annak trauma.


Ha leülsz a géphez és levelezel és pár perc után tudod, hogy mit ír és mit gondol, az érdekes nem. Ha valakinek úgy tudsz jövőt mondani, hogy leír pár sor a kapcsolódás végett. No ezeket kell megszokni az átlag embereknek. Meg kell tanulni, tanulnotok, hogy a képességeket, melyet hatalmasak, és melyről talán soha nem beszélünk, úgy kamatoztassd, hogy jó legyen és tanulhassanak belőle. Na az a nehéz.


Egyszer valaki megkérdezte Tőlem, hogy nekem van e problémám az életbe. Jót mosolyogtam, CSak az van, hiszen mi azért születünk le, hogy az emberek szinte minden élethelyzetét átéljük és megtapasztaljuk, hogy a későbbiekben jobban lehessen segíteni. Mindenki ismétlen mindenki lejön emberi életet élni tapasztalatból.


Van olyan ismerősöm, aki éppen a szellemírást tanulja, mikor is közölte, hogy hosszú hónapokig íratták az anyagok tollal, ceruzával, és most már jól megy. De tegnap közölték, hogy vegye át a gépet, mert már unják a lassuságot és képben vannak ott is.

Nos én már régóta gépen írom, a közlendőket. De a kézírást fél évig iratták Velem.


Tehát semmitől nem kell félni.

Viszont van itt a fórumon olyan, aki tudja, annak üzenem, hogy ez csodálatos dolog, kevésnek adatik meg. Szépen türelmesen tegye. Sok szép dolgot lehet közvetíteni Vele.


Ha hiszitek, ha nem van a fórumon valaki, akiről sintén tudni lehet, hogy égi küldött. A nevéből tudom, még csak nálam kopogtatott, de egyenlőre néz figyel, azt mondta, hogy van itt valaki, akihez égi hírrel érkezett, annak ide kell egyszer tévedni, mert akkor kaphatja meg az üzenetet, ha ezen a fórumon megfordult. Égi ajándékot kap, de ki kell érdemelni. Meglátjuk mikor teszi.


Én először meglepődtem, hogy ilyen van, már a neve is feltünt, mint égi név és ismerős is volt. Ezek nincsenek lexikonban. Tehát a név figyeljetek jól, milyen érdekes az Ur neve


AZULAJ


ugye van hasonlóság. Idős úrrol van szó és átutazó a fórumon. Talán majd itt vagy valahol máshol megjelenik, de egyenlőre csak figyelget. Azt mondta, hogy olyan fórumon jelenik meg, ahol szokatlan, de ott van akit keres, mert kiérdemelet egy komoly égi üzenetet, és állítólag régóta vár égi jelre. Türelmes ember lehet igaz?


Az biztos, hogy állítólag az Angyal fórumra bekukkantott, de még csak egy picit beszélt, Ő is inkább olvasgat. Érdekes véletlenek, és én jót mosolyogtam. Nem kívánok belefolyni, de úgylátszik a kulcs ez a fórum.


Nos nektek ezek nem szokatlanok, de az emberi fülnek régebben az volt. Ehhez kapcsolódóan írok egy történetet.


Ugye tudjátok azt,hogy sok esetben egy-egy személynek válaszolok, de legtöbbször Nektek is szól, mert ahogy jön a gondolat úgy írok, történeteket, tanulságokat.


Rólad is sokat lehet tudni, de kevesebbet mondasz el, mint amennyit tudsz. Bátorság.

355. 5193772e0c (válaszként erre: 340. - 40163fd81d)
2009. szept. 1. 06:59
Vagy igyekszel tökéletesíteni.
354. 7717d911a9 (válaszként erre: 353. - Zizisicc)
2009. szept. 1. 00:07
Nahát..visszavágó??? :)))))
353. Zizisicc (válaszként erre: 351. - 7717d911a9)
2009. szept. 1. 00:00
Ehhh, írd le nyugodtan, legfeljebb nem értünk egyet .... ;o))))))
352. 40163fd81d (válaszként erre: 350. - 7717d911a9)
2009. aug. 31. 23:57
:)
351. 7717d911a9 (válaszként erre: 349. - Zizisicc)
2009. aug. 31. 23:50
Mivanmivanmivan?????...:)))) Na hagyjuk....
2009. aug. 31. 23:45
Na még valami eszembe jutott. Egy gyermek halála biztos vagyok benne hogy a hozzátartozók számára egy óriási tanítás. Mondjuk hogy kűzdöttek a gyermek életéért és az meghalt. A szülő rájön hogy mekkora dolog is az élet. Drámaian megtöri a helyzet hogy jobban odafigyeljen az életre és becsülje azt. A könnynek ára van. És legtöbbször olyan is van hogy egy csodálatos angyal jön le egy beteg, béna testbe. Az embereket ráébreszti a ragyogásán keresztül hogy nem csak a teste van és hogy ne nagyon figyeljenek oda a "tökéletlenségére". Ezzel együtt ugye tanítja a létezés csodáját is. Én ilyenkor mindig meghatódok de nem azért mert sajnálom (kicsit talán), hanem azért mert a szépsége, áldozata és tanítása elragadó egy ilyen picinek.
349. Zizisicc (válaszként erre: 346. - 7717d911a9)
2009. aug. 31. 23:39

Na, erre én is csak: ????????????

:o))

348. Zizisicc (válaszként erre: 345. - 7717d911a9)
2009. aug. 31. 23:39
..... szerintem is .... :o))))
347. 40163fd81d (válaszként erre: 346. - 7717d911a9)
2009. aug. 31. 23:34
??:)))
2009. aug. 31. 23:33
Amúgy van probléma csak azt nem a létezés generálja hanem a démon...:))))
345. 7717d911a9 (válaszként erre: 343. - Zizisicc)
2009. aug. 31. 23:31
Éreztem hogy nem kellett volna írni az utolsó mondatot, de mégis leírtam. Kicsit provokatívan hangzik de én viccelődésnek szántam. Szerintem érted...:)))
2009. aug. 31. 23:25

Egyetértek hogy az ismeretlentől félünk igazából amikor a halálra gondolunk. De amikor jókedvűek és kiegyensúlyozottak vagyunk, nevetünk akkor érdekes módon senki nem gondol a halálra. Miért is?? Talán mert megváltozott a tudatállapotunk és hozzájutottunk valami túlvilági forráshoz amit végső soron nem tudunk elveszíteni, így biztonságban érezzük magunkat. Mert ugye a fényen senki sem uralkodhat. Az az egyetlen létező.

Legkedvesebb filmemből idézek a Batman-ből(1989) amikor Joker mondja: "Egyszer már volt alkalmam meghalni. Felszabadul tőle az ember. Gondolj rá úgy mint valami terápiás kezelésre.(rögyögés)" Nagy forma volt a Joker!! A Jack Nicholson-os...Már 5 évesen tudtam amikor ment a moziban hogy életem legnagyobb filmje lesz...:))) Valamit kifejez számomra. És az a denevérjel...Senki nem tud olyat mégegyet alkotni...:))))

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook