Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Álmok, miket sohasem feledsz! fórum

Álmok, miket sohasem feledsz! (beszélgetős fórum)

1 2 3 4 5
76. Arka
2008. márc. 1. 17:49
Amikor a kislányommal terhes voltam többször azt álmodtam, hogy kismacskát szülök, amit utána kergetek, mert nem akarja, hogy elkapjam.
2008. márc. 1. 14:43
elírtam... "öngyilkos"
2008. márc. 1. 09:28

Én egyszer önyilkos lettem álmomban. Kimásztam egy ablakba, de a ház kívülről olyan sziklásnak tűnt. Azt mondták, úgyse merek leugrani. Hát mertem! Lassan zuhantam, könnyedén, még jó is volt az érzés, és földet is értem, de mintha könnyedén lefeküdtem volna, oldalt fekve, magzatpózban(nem puffantam, nem estem szét, semmi vér vagy ilyesmi). Egy 3 fokos lépcsőre estem egy kapualjba. És mintha a lelkem ott marad volna, vártam, hogy valaki megtalálja a testemet, és figyeltem, hogy sajnálnak-e, esetleg sírnak-e hogy meghaltam. De mielőtt megtalált volna ez első ember, felébredtem!

Így nem tudtam meg, hogy hiányoznék-e valakinek vagy sem...

73. 0c97fbb607 (válaszként erre: 66. - 4b2f94d8ef)
2008. márc. 1. 08:10
Ezt én is szoktam álmodni:)
2008. febr. 29. 21:50
Regebben sokaig visszatero almom volt, hogy hintabol kirepulok nagyon magasra, aztan zuhanas, es az a pillanat, pont mielott elernem a foldet, az nem er veget. Sose csapodom be, mindig csak az utolso pillanat, es felelemerzet, amig fel nem ebredek.
71. 0148b688d6 (válaszként erre: 66. - 4b2f94d8ef)
2008. febr. 29. 21:29
Én is álmodtam ugynezt, de kb. 30 éve, azóta nem.de akksor töbször lebegtem az ágyam felett, és nagyon jó volt!!
70. ea9c78b99a (válaszként erre: 65. - Dee7182d35)
2008. febr. 29. 21:22
semmi gond valóban nem tűnik ki az írásomból hogy ki halt meg.nem részleteztem kellőképpen ki de erről nagyon nehéz néha írnom.3 gyereket nevelek egyedül úgyhogy az életem zajlik elég rendesen
69. dee7182d35 (válaszként erre: 66. - 4b2f94d8ef)
2008. febr. 29. 19:39
Ilyet én is álmodtam.Álltalában boldog vagyok,könnyű és szabad.Bármit megtehetek,és mindenki csodál.Megmentek embereket,csupa jó dolgokat csinálok,de a legemlékezetesebb dolog ezekben az álmokban az a földöntúli boldogság,ami elönt engem.
68. 70a5a27405 (válaszként erre: 66. - 4b2f94d8ef)
2008. febr. 29. 19:13
Nem. De nekem is volt ilyen álmom nem is egyszer!
67. 70a5a27405 (válaszként erre: 63. - Dee7182d35)
2008. febr. 29. 19:12
Mindkettő rövid volt, bár a történés még tarthatott volna tovább is! :))
2008. febr. 29. 19:11

Gyakran visszatérő álmom,h elrugaszkodok a földtől könnyedén, és szállok egyre magasabbra,majd fenn a magasban könnyedén szálldosom...-mi lehet ez??

nemtudja valaki??

65. dee7182d35 (válaszként erre: 64. - Ea9c78b99a)
2008. febr. 29. 19:04
Jaj,bocsánat,ugy tünt az írásodból ne haragudj,de azt írtad,azóta a fiad eltemetted,és rá gondoltam!Tényleg ne haragudj!
64. ea9c78b99a (válaszként erre: 49. - Dee7182d35)
2008. febr. 29. 17:46
a nagyobbik fiam halt meg Péter él akiről irtam az álmom miatt és zseniális képességű gyerek.
63. dee7182d35 (válaszként erre: 62. - 70a5a27405)
2008. febr. 29. 12:38
Nem úgy értettem,hanem hogy az álom volt rövid,vagy ami benne történt?!
62. 70a5a27405 (válaszként erre: 57. - Dee7182d35)
2008. febr. 29. 12:33
Álom volt. De különösképpen nem tartott sokáig a téma. Ennyi elég? :))))
61. 70a5a27405 (válaszként erre: 57. - Dee7182d35)
2008. febr. 29. 12:30
Ez egy álom volt... Ha nem
60. 984ff08d0b (válaszként erre: 59. - Dee7182d35)
2008. febr. 29. 10:52
hehe, hát még nekem hogy tetszett :D szegények, nem tudom éltek-e és tényleg voltak-e vagy csak álomba másztam bele, de olyan volt, mintha egy pár falon keresztülszálltam volna :D
59. dee7182d35 (válaszként erre: 58. - 984ff08d0b)
2008. febr. 29. 10:40
Ez tetszik.
58. 984ff08d0b (válaszként erre: 56. - Dee7182d35)
2008. febr. 29. 10:39
mielőtt teljesen elaludnék ,akár nappal is csak öt percre, míg a fiam alszik, van egy pont, amikor már nem érzékelem a külvilágot, de még nem is alszom :D ilyenkor nem tudom mi történik, de a múltkor azon kaptam magam, hogy egy kabin ajtajában állok, és bent egy nagypapa a 10 év körüli unokáját tanítja vezetni...hajó vagy villamos lehetett, nem tudom, talán inkább hajó. Nagyon ott voltam, valahogy betöltöttem a teret és mégis az ajtóban álltam...tudtam, hogy ez nem az én álmom, semmi nem stimmelt, se a színek, se a látványvilág, és csak álltam. Aztán észrevettek, a kisfiú elsápadt és szorította a kormányt, a nagypapa meg rámnézett, meglepődött és értetlen arcot vágott...valami bocsánatfélét suttogtam és felébredtem azonnal teljesen és röhögni kezdtem, annyira tudtam, hogy ez nem az én álmom volt!!! :DDD És kb. 5percet "aludtam" fizikálisan és időben...
57. dee7182d35 (válaszként erre: 46. - 70a5a27405)
2008. febr. 29. 10:35
Az álom,vagy a történés?Nem akarsz mesélni róla?:)
56. dee7182d35 (válaszként erre: 55. - 984ff08d0b)
2008. febr. 29. 10:34
Ezt hogy érted?Érdekesen hangzik!
2008. febr. 29. 10:31
sok visszatérő álmom van, néha mintha más álmába kavarodnék bele :DD olyankor zavarba jövök, meg ő is... :D
54. dee7182d35 (válaszként erre: 53. - Kangaroo)
2008. febr. 29. 10:14
Számomra is.De tényleg így van,hogy valakivel történik ilyesmi,és szinte biztos,hogy más ebből nem vesz észre semmit!Biztos van valami oka!
2008. febr. 29. 10:12
Ő meg "altatót" kap, hogy ne riadjon fel amig ők "munkálkodnak"? :-O Ijesztő... :-(
52. dee7182d35 (válaszként erre: 50. - Kangaroo)
2008. febr. 29. 10:07
Hát ővele pont nem csinálnak semmit nem?Ha te nem tudsz se szólni,se mozdulni,akkor ő miért kelne fel?Lehet pont ez a cél ezzel a lebénítással,hogy más ne vegye észre.
2008. febr. 29. 10:05

Van még egy visszatérő álmom, vagyis csak részletében... Cápák.


sokszor álmodom velük, de ha nagyok, sosem bántanak, vagy ha közelednek, rájuk csapok, vagy a szemükbe ütök és elmennek. De egyszer egy kicsi volt kb. bokáig érő vízben, még néztem is, h milyen kis aranyos, ez nem bánthat... mégis megharapott!!

Kiszedtek a vízből és leszedték a lábamról, de ottmaradt a fognyoma!

Én ebből arra követkeeztettem, hogy valószínűlegaz életben attól félek, akiktől nem kéne, mert nem akarnak vagy nem tudnak bántani, és akiket meg közel engedek magamhoz, az "harap" meg!

Tegnap éjjel is erről álmodtam, hogy a vízben sok kicsi cápa van, mondják hogy ne menjek bele, de mégis beúszok közéjük, de félek hogy megtámadnak, aztán valaki kihúz a vízből mielőtt bármi bajom lehetne. Elég parás...

2008. febr. 29. 10:00

Én csak azt nem értem, ha mellettem fekszik a párom, ő miért nem kel fel rá? Ő nem "kell nekik"? Mit csinálnak vele hogy ő békésen alszik tovább??



(Nem mellesleg az én fiam is eléggé orrvérzős, de eddig még nem kötöttem össze a kettőt! Remélem, nincs is köze a kettőnek egymáshoz!!!!)

49. dee7182d35 (válaszként erre: 47. - Ea9c78b99a)
2008. febr. 29. 08:57
Erre már nem is tudok mit írni!Tudod lehet,hogy csúnya ilyet mondani,nem is akarlak bántani vele,de az jutott először eszembe,hogy ki tudja a fiad miért nem találta a helyét ezen a világon?!Tényleg ne haragudj,de ez jutott eszembe!Régebben olvastam a fiad történetét.
48. 70a5a27405 (válaszként erre: 47. - Ea9c78b99a)
2008. febr. 29. 08:38
Mi történt a fiaddal hogy meghalt?
47. ea9c78b99a (válaszként erre: 33. - Kangaroo)
2008. febr. 29. 00:12
leirom mert látom mással is megtörténik ami velem. nem mi bolondultunk meg hanem ezek olyan dolgok amire még nem vagyunk felkészülve, kihangsúlyozom hogy nem vagyok BOLOND.13 évvel ezelőtt kezdődött. egyik tavaszi késő este fél 11 után nagyon ugattak a kutyák.bár ez nem is ugatás volt hanem inkább szűköltek.falun lakon családi házban kanizsától pár kilométerre. kinéztem a nappali ablakán hogy kiszólok a kutyánkra hogy kussoljon. feltűnt hogy a nyugati horizonton van egy hatalmas narancsvörös folt. olyannak tünt mint a naplemente végén az ég de fél 11kor nincs naplemente még nyáron sem. néztem egy darabig és egyre furcsább lett mert egyre inkább pulzált narancsból biborba és MOZGOTT!!!tudnotok kell hogy nálunk a faluban lokátorok voltak a honvédségnél elhelyezve bunkerekben.ez a fény egyre nagyobb lett és ami kisértetiessé tette az az volt hogy halálos csend volt csak a kutyák szúköltek.percekre rá a laktanyánál kigyulladtak a reflektorok és totál riadókészültségbe ugrottak.eközben a pulzáló hatalmas fény megállt és egy helyben lebegett. olyan fényt képzeljetek el hogy nem lehetett kontúrvonalakat látni mert elvakitott. a kkor már tudtam hogy én olyan dolgot látok amiben emberek 100milliói hisznek.UFOT!miután egyhelyben lebegett elöször a jobb aztán a bal szélén leereszkedett 2 kisebb fénylő gömb és szép lasan néma csendben elsuhantak a lokátorok felé a mi kb 1kmrre van a falu szélén. közben az anyahajó mert én csak annak hivom csendben lebegett és pulzált. akkor már futkoztak a katonák teljes fegyverzetben kutyákkal dzsippekkel láttuk őket . pár perc elteltével visszatért a 2 gömb a nagy fény alá és csendben aláhúzódva beemelkedtek. a nagy hajó ezután szép lassan pulzálva eltávolodott nyugat felé. mondanom se kell hogy a faluban teljes káosz emberek az utcán. a szomszédasszonyom a félelemtől sirógörcsöt kapott. én is ledermedtem megvallom őszintén. a honvédségnél titkositottak mindent arról az éjszakáról senki nem beszélhetett róla.de az utcában lakó 4. szomszéd aki ott katonatiszt évek után elmondta miután a laktanyát felszámolták hogy bizony azon az éjjelen ufot láttunk amiket a lokátorok is rögzitettek. de többet nem mert mondani. az én furcsa álmaim állapotaim ez után kb egy hónappal kezdődtek amik megegyeznek az előttem szólókkal. alvás utáni olyan állapot amikor nyitva a szemem de nem tudok megmozdulni nem tudok kiabálni csak hörgök. tudom hogy ébren vagyok de teljesen magatehetetlenül fekszem.érzem hogy valaki vagy valakik vannak a szobámban. tudom. jópár alkalom után gondolati szinten mert az ember sikolt magában és iszonyúan fél azt kiáltottam mondom gondolatban:kik vagytok és mit akartok?és Isten az atyám jött vissza az agyamba HALLOTTAM!!!! hogy ezt majd később mert erre még nem vagy felkészülve. utána a rettegésem nem volt olyan iszonyú de fostam akkoris . azt közölték: te a kiválasztottak között vagy. azok között az emberek között akik jobbá teszik majd a világot. közöltem velük hogy látni akarlak benneteket.válasz :nem lehet mert erre még nem vagy felkészülve. ami a legrémisztőbb volt az amikor újra mozdulatlan állapot nyitott szem tudtam hogy ott vannak de nem tudtam felkelni pedig a mellettem lévő szobában felsirt az akkor 2 éves fiam.de valami iszonyúan. én a tehetetlenségtől nem tudtam mozdulni majd megőrűltem. aztán zuhanást éreztem és már tudtam mozdulni rohantam át a gyerekhez aki a kiságyában feküdt és mind a 2 orrlyukából vér szivárgott. a fül orr gégész nem talált semmit. ezek a dolgok ismétlődtek még külföldi nyaraalásnál is.most viszonylag nyugodt az életem nem történnek velem ezek a dolgok amit igazából nem bánok. azóta eltemettem a fiamat. higgyétek el nem vagyok bolond bár ha valaki annak néz az sem zavar mert tudom hogy ezek a dolgok MEGTÖRTÉNTEK VELEM.hát erről csak ennyit.
1 2 3 4 5

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook