Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Álmok, miket sohasem feledsz! fórum

Álmok, miket sohasem feledsz! (beszélgetős fórum)

1 2 3 4 5
2009. szept. 15. 12:52
Nekem álmomban van egy félkész házam. Vissza-visszatérő álom, már rég nem álmodtam, de mindig, mikor a házzal álmodok, mindig van vmi új rajta. Pl. a múltkor kész volt a fürdőszoba:)))
2009. febr. 20. 15:07

uhhh.. még ezelöt 5-6 éve azt álmodtam, hogy valami börtönt néztünk meg. Benéztem egyik cellába és agy jóképű fiú volt bent. Bemenetm hozzá beszélgettünk, majd megcsókolt....annyira, de annyira jó volt, hogy azota se feledtem el, életem legjobb csókja volt...huu emlékszem még hetek után is ha eszembe jutott végig futott a hideg a hátamon s csak vigyorogtam...

Ilyen még sose volt, rendesen mintha ébren lettem volna olyan volt ez az álom.... érdekes

2009. jan. 19. 11:49
de álmodozó igen
2009. jan. 19. 11:48
nincs köztünk álomfejtő?
132. a9338a7669 (válaszként erre: 130. - Loskipinkó)
2009. jan. 19. 11:41
Most, hogy így mondod, az arcomat lehet, hogy nem láttam. Már nem emlékszem pontosan, csak arra, hogy a testemet láttam.
131. a9338a7669 (válaszként erre: 129. - Ce91523917)
2009. jan. 19. 11:40
Milyen érdekes ez a csónakos álom is. Néha olyan lehetetlenségeket kreál az agy, hogy hihetetlen.
130. Loskipinkó (válaszként erre: 128. - A9338a7669)
2009. jan. 19. 11:39
engem is meglepett.Érdekes ,egyébként azt mondják,az ember nem látja magát álmában.Tehát nem látja az arcát.Ha jobban belegondolok,tényleg ritka.
2009. jan. 19. 11:35

egész kis kormtól fogva 10 évig kb ezt álmodtam:


Egy szürke erdőben vagyunk, teli lomb nélküli fával a közepén egy koszos vízű tó, amin egy csónakban ott ül a mamám, én pedig a parton állok és egy régi szőnyeg segítségével akarok utána menni a tó közepére. és itt felébredek


a másik: mikor nem otthon voltam, másnál aludtam nyaraltam, akkor jött elő. nem vagyok otthon, ég a ház, de a szüleim nem ébrednek fel, én tudom hogy ég a ház, de nem tudom felkelteni őket. Egyszer emiatt éjfélkor még haza is kellett vinniük a mamáméknak:)

128. a9338a7669 (válaszként erre: 127. - Loskipinkó)
2009. jan. 19. 11:28
Ez tényleg fura, hogy jó érzés volt. Én is álmodtam már hasonlót, hogy lelőttek, de nekem nem volt jó érzés :) Viszont az nekem is úgy volt, hogy láttam magam, ahogy ott fekszem. De nekem maga volt a megváltás, amikor felébredtem :)
2009. jan. 19. 11:23
Én elég aktív álmodó vagyok,és szinte mindig emlékszem is az álmaimra tisztán.Egszer kb 2-3 éve azt álmodtam,hogy üldöztek többünket.Én próbáltam menekülni,de csak egy pici wc méretű helyiségig jutottam.Beszorítottak,de valahogy mégis sikerült kijutnom.Rohantam tovább,és bebújtam egy autó alá.Ekkor rámtalált az üldöző,és egy géppuskával szétlőtte az egész testemet.Láttam magam,ahogy fekszek a kocsi alatt,és vérben úszok.És ami érdekes volt számomra,azóta is annyit gondolkodtam rajta,hogy nagyon jó érzés volt.Még talán nem is éreztem életben ilyet.Melegség,nyugalom árasztott el.Nem is tudom körbeírni milyen érzés volt.de nagyon jó.Furcsa álom volt...
2009. jan. 19. 11:20
álmomban minden baj nélkül neveltem fel a gyerekeimet és az unokáim szerettek hozzánk jönni az álom egyre messzebb kerül a kamaszkori problémák a gyermekek tisztánlátása okozta gondok miatt rendeződhet ez még de egyre kisebb az esély.... valamikor mertem nagyot álmodni ma kicsinek is örülnék...
2009. jan. 19. 11:17
Ez nagyon szép volt!
2009. jan. 19. 11:15

Álmodtam egyszer egy régi időről: egy csodás nővel sétáltam Budapest utcáin és veszekedtünk...

Aztán 2007-ben találkoztam ugyanazzal a szempárral egy Spanyol nő személyében... Egy hétre mentem, másfél hónapot maradtam...

2009. jan. 19. 11:12

Az egyik ilyen eset az volt, amikor háromszor is kívántam nem kívánt eskövővel. Egyszer én voltam az ara, máskor végig kellett néznem, aztán meg kellett szerveznem.

A másik, amikor összebarátkoztam egy bankrablóval, (mert bele keveredtem egy bankrablásba) de megszöktem és feladtam. Amikor megbilincselve elvitték visszanézett és azt mondta, hogy ősszel találkozunk. Ennek mr sok éve, de valamiért mindig várom őszel.

Kész őrület!

Vajon mit jelenthet?

2009. jan. 19. 11:07
Gyerekkoromban volt egy nagyon fura álmom, amit azóta sem tudtam konkrétan elmesélni, viszont a mai napig emlékszem rá. Fekete-fehér volt minden, és egy óriás hangya (tényleg nagyon nagy volt) egy földön lévő óralapon sétált. Akkora hülyeség, de annyira fura hangulata volt az egésznek.
121. évi75
2008. nov. 24. 16:38
Én sokat álmodok egy lépcsőházzal, amiben a lépcsőfeljárón nem tudok tovább menni. egymás fölé van építve a lépcső, nem folytatólagosan.
2008. nov. 2. 21:19

Egyszer azt álmodtam, hogy valami elmebeteg üldöz. Hogy miért? Azt nem tudom. Pontosan leírást sem tudok adni a férfiről, de féltem tőle nagyon. És valami nagyon fontos dolog miatt üldözhetett, mert nagyon sokan(őrök) vigyáztak rám. Valami hosszú erkélyes, tágas helyen, épületben lehettünk. Egy szobában feküdtem, mert azt mondták pihenjek. Ekkor megérkezett Ő is. :) Egyszer csak felriadtam és az üldözőm volt bent. Elkezdtem kiabálni, üvölteni és rohantam. Az őrök igyekeztek elkapni a rossz embert, amint látták, hogy mi van. Én csak futottam és futottam...egyenesen az Ő karjaiba. :) Magamhoz szorítottam és könyörögtem, hogy vigyázzon rám. Az álmomnak itt lett vége. Nem tudtam meg ki volt az a rossz ember, azt sem, hogy elkapták e, és miért kellett menekülnöm.

Csak az Ő tekintete van tisztán a fejemben azóta is.


Nem tudom elfelejteni ezt az álmomat és nem is akarom. Erre akkor éjszaka is felébredtem. Másnap elmeséltem Neki, és nagyon gyakran eszembe jut a dolog.


Vajon mit akart jelenteni ez az álom? Mert ezt nem képzeltem. Lehet, hogy nem kellene este sokat ennem.:))))) Bár ennek már 2,5 éve.

119. hjaniko
2008. okt. 23. 18:04
Vannak olyan álmok is, melyeket "ébren álmodsz", éppolyan valószínűtlenek, mint az álombéliek - de szépek.)
2008. aug. 31. 17:30
Ma hajnalban pedig a szépfiúval, jó volt hogy álmomban láthattam és előtéma is volt, de csak egy ideig :))))
117. 70a5a27405 (válaszként erre: 116. - 70a5a27405)
2008. aug. 14. 23:44
kanhiány lehet az oka?..nem tudom biztosan..
2008. aug. 14. 23:43
húhhh legutóbb, vagy inkább pár hete is van hogy Dj. Boboval álmodtam, romantikus volt...de nem tudom hogy jött be az álmomba, pedig nem vagyok a rajongója, csak néhány számát szeretem....
2008. aug. 5. 17:45

Álmomban én is repültem már egy helyes fickóval. Szerintem is csodálatos érzés.

De vannak rossz álmaim is. Az egyik amikor olyanokat álmodom, hogy megcsípik a méhek a hátam, vagy épp kígyó mar a hátamba, vagy hátba szurnak. De mindig csak a hátamba. Összefüggésbe lehet azzal, hogy hátfájós vagyok? Mert csomók vannak a hátamba amik iszonyúan szoktak fájni. Ezt élem meg álmomban is?

A másik rossz álmom amikor folyton rohanok megállás nélkül csak futok, valaki üldöz, de nem látok senkit a hátam mögött de mégis érzem, hogy üldöznek. Gyorsan akarok futni, ne hogy elkapjon, de mégis egyre lassulok. De mire elkapnának addigra szerencsére felébredek.

114. 1366d1807f (válaszként erre: 113. - Hjaniko)
2008. júl. 22. 23:33
Jaj, egyszer én is repültem álmomban és csodálatos érzés volt!
113. hjaniko (válaszként erre: 109. - D606bc0fd7)
2008. júl. 22. 20:34
De jó álmaim is voltak, repülni pl. nagyon jó volt!Felugrottam, majd "ráfeküdtem a levegőre" és mellúszásban repültem:)nem is egyszer!
112. hjaniko (válaszként erre: 101. - Bnedora)
2008. júl. 22. 20:32
Gyerekkoromban sokszor voltak rémálmaim, visszatérők is. pl. sokan mentünk egy hegyre fel, majd a hegy összeomlott és mindannyiunkat maga alá temetett. Volt, hogy meghaltam áramütésben (nagyon fájt), volt, hogy lelőttek vagy leszúrtak. Olyan is előfordult, hogy meghaltam, eltemettek, majd egy parkot tettek felém; ahogy járkáltak felettem, nagyon fájt.
111. vikasz
2008. jún. 9. 17:14
Nekem volt már olyan álmom ami ugyanúgy be is következett a valóságban is mint álmomban. Még azt is megálmodtam, hogy miről beszélgetek, hol vagyok és mit csinálok. Csak a másik személy arcát nem láttam álmomban. Nagyon durva volt rádöbbenni mikor épp a valóságban is megtörtént velem az, amit pár héttel előtte álmodtam.
110. SF
2008. máj. 21. 12:27
A nem feledhető álmimból már megírtam egy regényt. Aztán még egyet, és még egyet...
2008. ápr. 23. 12:52

Nekem két a legérdekesebb, amikor víz alatt tudok lélegezni és amikor kitárom a karom és nekifutásból felrepülök :)

Nagyon furcsa érzés mindkettő, illetve az furcsa, hogy álmomban olyan természetesek....

108. dee7182d35 (válaszként erre: 107. - 1366d1807f)
2008. ápr. 23. 12:41
Ez olyasmi,mint a "megy a csík",az egyik kedvencem.Ember legyen a talpán,aki ebből bármit kihámoz!:DDD
107. 1366d1807f (válaszként erre: 106. - Dee7182d35)
2008. ápr. 22. 20:24

Na, hát képzeld el, tegnap azt álmodtam, hogy amikor kijöttem a fürdőszobából, akkor olyan kb. méteres virslivékonyságú akármik kúsztak-másztak kifelé, és nem tudtam becsukni az ajtót. Akkor azt mondta az anyukám (már nem él sajnos), hogy ne bántsam őket, mert nem bántanak. Nem is bántottak, csak forgolódtak jobbra-balra.


Felébredtem. Ez vajon mit jelenthet?

1 2 3 4 5

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook