Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Állómunka miatti bokafájdalom fórum

Állómunka miatti bokafájdalom (beszélgetős fórum)

2010. dec. 16. 21:39
Sajnos papucsban nem lehetek..előírás a zárt cipő..de megnézem akkor neten, hátha van valami jó gyógycipő! :)
2010. dec. 14. 13:47
Igen, ha kicsit mozgatod a lábad (nekem az jött be, hogy ha felállok lábujjhegyre, majd vissza, és ezt időnként 20-30-szor megcsinálom napközben), az is sokat segít, jó a vérkeringésnek.
2010. dec. 14. 13:42
ja, és amikor tudsz, ülj le, mozgasd meg a bokádat, guggolgass, egy idő után elgebednek a végtagok, de ha jó a vérkeringés, ami mozgással segíthető, akkor megelőzhető sok minden, pl. visszér
2010. dec. 14. 13:41

Szia!


Én napi 12 órát álltam, nekem a talpaim fájtak iszonyatosan, de aztán vettem gyógypapucsot és teljesen jól bírtam a napi 12 órás állást. Javaslom, hogy keress valami jó féle gyógycipőt vagy papucsot és a B.tz-ot ajánlom. Nekem az van és imádom. Magyar és bőr! Klumpa.

2010. dec. 14. 13:41

Szia!


Ha rövid ideje dolgozol ezen a munkahelyen,akkor van esély rá,h hozzá szokik a bokád.Így voltam ezzel én is,amikor egy ruhás boltba dolgoztam és egész nap szinte 1 helybe kellett állni.De megszoktam.


Sokan mondják h fontos a papucs.Ilyen olyan gyógypapucs.Én vettem...de az a halálom.Mindig rá állok a széllére és nap végére majd le szakad a lábam.:D:S Ismerős érzés.

2010. dec. 14. 13:40
Mindenféleképp egy jól kiképzett talpú cipőben dolgott, lehetőleg ami fogja is a bokádat. Az sokat segít. Na meg amit Mamszli írt, hogy helyes testtartás.
2. 204b456479 (válaszként erre: 1. - Annaaa)
2010. dec. 14. 13:39
A helyes testtartás sokat segít és a kényelmes cipő.
2010. dec. 14. 13:36

Sziasztok!


Állómunkát végzek és ennek következtében a folyamatos terhelés miatt nagyon fáj a bokám...

Még csak 2 hete dolgozok, de néha elviselhetetlen a fájdalom... (Főleg mikor már itthon vagyok)

Hozzá tud szokni a boka a terheléshez és megerősödik??

Tud valaki vmit ami enyhíthetne ezen?

Cipő, torna..stb...


Bármilyen ötlet vagy tapasztalat érdekelni!



(Munkaváltásra nincs mód...ilyet ne is írjatok!)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook