Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Allergia kezelése homeopátiával fórum

Allergia kezelése homeopátiával (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5
111. srrse
2007. júl. 14. 20:43

szeretnem tudatni veletek hogy ismerek egy termeket amivel alitolag allergiat is lehet kezelni..sot az ekcemara is nagyon jo hatassal van.

Reklamozni nem lehet erre..de ha erdekeltek vagytok..priviben elkuldve email cimeteket tobb infot adhatok...de hidjetek hasznos es jo hatasu a szervezetre

2007. júl. 14. 19:37
az ekcéma is egyfajta allergia és jó rá a graphites golyócska
109. win (válaszként erre: 108. - Shally)
2007. jún. 9. 13:51

Igen.

Kb. 1 hétig szedtem, mire elkezdett hatni. Azóta nem, vagy fokozott allergizáló hatás esetén nagyon csekély a tünetek előfordulása.

108. Shally (válaszként erre: 107. - Win)
2007. jún. 9. 13:10

Ok! Megtaláltam!

Mindkettőt a porallergiára szeded? Azóta tünetmentes vagy?

Kipróbálom ezeket!

107. win (válaszként erre: 106. - Shally)
2007. jún. 9. 12:17

Szia!


Én kicsit lejebb már leírtam miket szedek porallergiára.

106. Shally
2007. jún. 9. 12:10

Sziasztok!


Segítséget kérek tőletek! Nagyon durva porallergiám van, nem szedek rá allergiagyógyszert, viszont orrcseppezek, ami nagyon nem jó. Egyszerűen nem kapok másképp levegőt. Szeretnék meggyógyulni, szabadon lélegezni. Mit tanácsoltok?

2007. ápr. 24. 13:29

Én a fiamnak fűallergiára pollenst és hisztamint szed c30-ast ,valamint echináceat most már csak heti egyszer,majd május végétől kapja majd az Ambrosiát/parlagfűt/ a parlagfű allergiára.

Régóta szeded ahhoz hogy érezd jótékony hatását?

104. win (válaszként erre: 103. - F72d419d5f)
2007. ápr. 24. 13:25
Euphrasia officinalis 30 CH és allium cepa 9 CH (ebből napi 2x5 bogyót kell bevenni, ezeket az allergiámra (házipor és lisztatka). A fiamnak szoktunk adni Chamomillát, és Viburcol kúpot fájdalomcsillapításra.
103. f72d419d5f (válaszként erre: 102. - Win)
2007. ápr. 24. 13:20
Milyen szereket szedsz ,ill használsz és mire?
102. win (válaszként erre: 101. - F72d419d5f)
2007. ápr. 24. 13:19
:DDDDDDD
2007. ápr. 24. 13:17
Biztos sux-ot tanul:DDDDDDDD
100. win (válaszként erre: 99. - F72d419d5f)
2007. ápr. 24. 13:14

Biztos tanulja az újabb terminus technicusokat, hogy el tudjon minket káptáztatni!:DDDDDD


Csak nekem felejtette el mondani, hogy bocsi, miután múltkor Kleca hsz-a miatt engem gorombított le!:))) Hiába, vannak még alapvető hiányosságai szegénynek!:))))

2007. ápr. 24. 13:07
Hol vagy sanya ???? már hiányoznak a magasröptű hozzászólásaid:DDDDDD
2007. ápr. 21. 17:49

Ez már nagyon komoly...ami itt megy...

Inkább allergia kezelése homeopátiával pro és kontra lehetne a címe a fórumnak...

No, én a voksom a homeopata szerek mellé teszem még mindig, nem vagyok hajlandó marékszám kapkodni a szintetikus bogyókat. És terhességem alatt 8 hónapig dolgoztam, nem tudtam bejárni hajnalba, hogy ne érjen a pollenek támadása, sem eső után, és nem szedtem a gyógyszert, de nem az allergológusom tanácsára, mert sajnos legtöbbjük már eladta magát a gyógyszergyáraknak és egyszerűen érdekük a gyógyszerrel való megtömés. Undorítóóóó!!! Jógalégzés, test- és agykontroll szintén többet segíthet, mint egy turbuhaleres kütyümütyü. Saját vélemény...saját tapasztalat, élek és nincs szívdobogásom az allergiagyógyszertől többet és arra nem kell egy szívdobogásrendező gyógyszert szednem, aminek a 36. mellékhatása a hasmenés, amire nem kell hasfogó gyógyszert szednem, aminek 12. mellékhatása a csalánkiütés, amire már nem kapok krémet ésssatöbbi...

97. win (válaszként erre: 94. - 9a2354601b)
2007. ápr. 21. 08:51

Rájöttem milyen kis butus vagy!:DDD

Még arra sem vagy képes, hogy megjegyezd, kinek a hsz-ban volt "szaktanács"! Hát javaslom, nézd vissza: KLECÁÉBAN! De mivel nem neked írta, hanem nekem, szerintem majd én eldöntöm, mit veszek belőle komolyan, és mit nem!

2007. ápr. 21. 07:23
Ez a sanya még mindig itt lebzsel,nagyon szórakoztató amiket ír :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
2007. ápr. 20. 23:18
Talán ha a thai masszőrök nem allergének, s nem kennek rád semmi vackot, akkor bizonyára kellemes gyógymód.
94. 9a2354601b (válaszként erre: 93. - Win)
2007. ápr. 20. 21:07

Szoktam kezeltetni magam: thai masszőrökkel. Szerinted ez használ?

:-DDDDD

93. win (válaszként erre: 92. - 9a2354601b)
2007. ápr. 20. 21:05
Te figyelj, tanuljál meg olvasni, ne csak írni! Hol osztogattam én szaktanácsokat? Ha jól olvasom, amit írtam, akkor leírtam másnak, NEM neked, hogy mit javasolt az orvosom, mikor terhes voltam. Ha ez neked szaktanács, akkor adok még egyet: menj és kezeltesd magad!
92. 9a2354601b (válaszként erre: 91. - Win)
2007. ápr. 20. 14:41
Remek dolog, hogy vannak saját tapasztalataid. Remek dolog, hogy megosztod másokkal. De elég, ha erre szorítkozol, és nem osztogatsz "szaktanácsokat" az allergia kezelésével kapcsolatban, mert ahogy ez már más is mondta, ez betegség és a diagnózis, kezelés, tanácsadás orvosi feladat.
91. win (válaszként erre: 89. - Ec63a7fc29)
2007. ápr. 20. 08:09

Már nem vagyok terhes, 9 hónapos a fiam.:)))

És úgy van ahogy mondod, a terhesség elején tiltotta meg. Aztán pedig nem is jelentkezetek olyan erősen a tüneteim, hogy ne lehetett volna gyógyszer nélkül is kibírni. Tudtommal ez részben a terhesség egyik jótékony hatása, hogy enyhülnek az allergiés tünetek.

90. win (válaszként erre: 87. - 9a2354601b)
2007. ápr. 20. 08:07
Nem általában gyógyszerekről beszéletem, hanem AZ ALLERGIA GYÓGYSZEREMRŐL. Már megoint ez a fránya általánosítás!:))))
89. ec63a7fc29 (válaszként erre: 87. - 9a2354601b)
2007. ápr. 20. 08:04
Sanya, az orvos ismeri a páciensét. El tudja dönteni, mennyire mélyen van a témában a betege. Döntenie kell, hogy valamivel a magzatot kockáztassa, vagy az anyát óvja. Nem derült ki hány hetes terhességről van szó. Általában az első 16 héten mindent betiltanak, ha kell kórházi megfigyelésre befektetik a kismamát a baba érdekében. Utána mérlegelnek. Nem mindegy nekik egyik sem, de dönteniük kell és felelősséget vállalni.
88. ec63a7fc29 (válaszként erre: 86. - Win)
2007. ápr. 20. 08:00

WIN, ha az orvos tiltotta meg, akkor felelősséget is vállalt baj esetére. Kérd el az elérhetőségét, hogy legalább tanáccsal tudjon segíteni BAJ esetén. S nem a pöttyök, a viszketés a legnagyobb BAJ....


Az allergia betegség !!!! Komolyan venni!

A többit az előzőekben találsz, vagy priviben kérdezz.

87. 9a2354601b (válaszként erre: 86. - Win)
2007. ápr. 20. 07:47
Elég ostoba orvos az, aki megtiltja egy terhesnek úgy általában gyógyszerek szedését. nehezen hihető, hogy ilyen előfordulhat.
86. win (válaszként erre: 85. - Win)
2007. ápr. 20. 07:34
Ja, igen és azt elfelejtettem: nekem megtiltotta az orvos a terhesség alatt a gyógyszer szedését.
85. win (válaszként erre: 84. - Ec63a7fc29)
2007. ápr. 20. 07:14

Igen, ezek mmind hasznos dolgok, és én is igyekszem betartani őket.

Nekem diagnosztizálva csak por- és lisztatka allergiám lett. Bár szerintem azóta kialakult egy pollenallergia is, mert a "pollen-korszakban" sokkal jobban felerősödnek a tüneteim. Hiába kértem azonban újabb vizsgálatot, azt mondták nem csinálnak mert egy már volt, minek még egy. (No comment.)

Aztán terhes lettem és nem foglalkoztam vele. Holott egyszer csináltak egy másfajta teszet, mert ekcémás foltom volt, és akkor is reagáltam enyhén néhány dologra, de azt mondták, nem elég nagyok a reakciót jelző foltok, így nem írják be a diagnózisomba. Plusz nem bírom elviselni a csuklómon a fém, ill. fémcsatos órákat, mert pár óra alatt ott is megjelenik azt ekcéma.


Hát nekem csak ennyi a bajom!:))

84. ec63a7fc29 (válaszként erre: 83. - Win)
2007. ápr. 20. 06:58

Ha az orvosa azt ajánlja neki, akkor IGEN !!!


Több mindenre vagyok szinte a születésem óta allergiás, 22 éve kezelnek, tudom miről beszélek.

Most is szezon van, de ált. csak augusztustól szedek 2 hónapig gyógyszert. Terhesség alatt akkor sem.<-- de orvos segítségével. Akkor lettem penicillin -érzékeny.


Ha visszaolvasod a néhánnyal ezelőtti hozzászólásomat is, akkor látod, hogy elsődlegesen az allergéneket kell kerülni, ha tünetmentes akarsz maradni. Ha terhes vagy, legyen nálad Calcimusc, legalább kettő. Beveheted teával, vagy ha mentőt kell hívni, akkor vénásan be tudják szúrni.Orvos írja fel.Dobozzal együtt kell cipelni, mert azon van a szav. idő. Minden ilyent beszélj meg a SZAKorvosoddal. Nem ellenségek, lehet hogy azóta van még ennél is jobb megoldás.


Elkerülő praktikáim: por ellen alapos, gyakori takarítás. Pollen ellen: Ha csak sétálni akarok, akkor hajnalban teszem, vagy rögtön eső után.

Sosem csúcsforgalomban. Nem eszek allergéneket, olyant sem, amelyik keresztellergiát okoz. Orvosod sdegíteni fog.

Ilyen időszakban nem eszek almát, kiwit, banánt, aprómagvas gyümölcsöket:eper, málna,..., burgonyát keveset, MÉZET tilos (sűrített pollen allergiásoknak) tejet, tejterméket keveset. Kamillateával nem borogatom a szemem. Jó hír: szinte az összes zöldség fogyasztható. Rizsen el lehet éldegélni. Liszt, tej allergia ellen ki kell hagyni az étkezésből. Fémallergia esetén kerülni a fémeket magadon (ékszerek). Én hordok egy aranynyláncot, azt amelyik alapesetben nem okoz problémát, de ha erősödik az allergiám, akkor jelez úgy, hogy bevörösödik alatta a bőr.

Ha komolyan érdekel a folytatás, lszí keress priviben.

83. win (válaszként erre: 81. - Ec63a7fc29)
2007. ápr. 20. 06:15

Illett volna kicsit visszaolvasni, mielőtt ideírsz: 14 éve allergiás vagyok, és tudom, miről beszélek!

A téma a következő volt: Mit szedjen, aki terhes vagy szoptat, és kínozza az allergia.


Szerintetek nyilván szedje tovább nyugodtan nap mint nap az antihisztaminokat.

82. 9a2354601b (válaszként erre: 81. - Ec63a7fc29)
2007. ápr. 19. 23:48
Mintha én magam mondtam volna, csak jobban van megfogalmazva.
1 2 3 4 5

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook