Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Tudtok jó homeopátiás orvost ajánlani Bács-Kiskun v. Csongrád megyében, aki gyerekekkel foglalkozik? Tapasztalatok ételallergia kezelésében? fórum

Tudtok jó homeopátiás orvost ajánlani Bács-Kiskun v. Csongrád megyében, aki gyerekekkel foglalkozik? Tapasztalatok ételallergia kezelésében? (tudásbázis kérdés)


2009. júl. 9. 06:52
köszönöm denny! Igazából az érdekelne, hogy van-e valakinek valami tapasztalata ételallergia homeopátiás kezelésében? Lányom tejallergiával kezdte, tiszta ekcéma lett, az elmúlt. Utána allergiás tüneteket mutatott kamillára, banánra, sütőtökre, körtére, málnára...eddig :( Olyankor 2-3 órán belül tiszta kiütés lesz a teste. Annyira rossz, hogy majdnem 9 hónapos és alig ehet valamit. Ezért gondoltam a deszenzibilizálásra. Hátha...
2009. júl. 8. 14:33
Megtaláltam!www.homeopatia.info.hu
2009. júl. 8. 14:27
Én Nagykőrösön tudok csak,mert hozzánk az van közel én is oda hordtam a kicsi lányomat,mert ekcémás.De van egy homeopátiás oldal ahol fent van a homeopata orvosok neve.Megpróbálom megkeresni és majd megírom.
2009. júl. 8. 13:28
Tudtok jó homeopátiás orvost ajánlani Bács-Kiskun v. Csongrád megyében, aki gyerekekkel foglalkozik? Tapasztalatok ételallergia kezelésében?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook