Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Aki csak 4-5 kg-ot szeretne fogyni, itt a helye! fórum

Aki csak 4-5 kg-ot szeretne fogyni, itt a helye! (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 ... ❯❯
1700. falcngate
2010. dec. 27. 16:46

Sziasztok Csajok!


Utólag is Boldog Karácsonyt mindenkinek!

A hét elején rengeteget dolgoztam, utána nem voltam netközelben, most meg eléggé beteg vagyok és nem annyira volt kedvem idáig gép elé ülni...


Remélem mindenkinek jól teltek az ünnepek és kapott szuper ajándékokat!:)


Hehe látom sokan jutottak arra a következtetésre, amire én, vagyis, hogy nincs olyan sok értelme karácsony-szilveszteri időszakban keményen diétázni, csak januártól...:)

1699. Panna!! (válaszként erre: 1696. - Shila)
2010. dec. 27. 16:33
hasonló mint a többi....2 dvd-s...90 perc-es rész és 2x20perc 1x45 perc....ma lehet a 90 perceset csinálom meg:)
1698. racka25 (válaszként erre: 1694. - Shila)
2010. dec. 27. 14:48

Szia, te elveszett bárányka! :)

Milyen itthon?

Van egy viszonylag új dolog (vagy lehet, h csak nekem új?) az Insanity workout, 60 napos edzésprogram. Olvasgass utána, itt is van róla fórum. Én is gondolkozom, h végig csinálom.

Priviben küldöm a linket, ahonnan le tudod tölteni!

1697. racka25
2010. dec. 27. 14:45

hehehe, heló csajszik!

vicces, mert nekem sem volt netem :D

karácsonyi evődömping letudva, de viszonylag jó gyerek voltam, mert talán még 'jobban' is ettem, mint egy átlagos, otthon töltött hétvégén.

és nem jött fel sok! bár a diétával és az alakommal kapcsolatban is megvilágosodásra jutottam karácsony előtt. majd ha írhatnékom lesz, kifejtem a naplómban, annyi a lényeg, hogy sikerült ráébrednem, h nem akarom már erőltetni a fogyást.

1696. Shila (válaszként erre: 1695. - Panna!!)
2010. dec. 27. 10:20

Gondolom ugyan az a tematikaja,mint a tobbinek?

Hany perces?

1695. Panna!! (válaszként erre: 1694. - Shila)
2010. dec. 27. 09:43
Nemrég szereztem meg Rubint Réka új dvd-jét, kemény:) nekem tetszik:)
1694. Shila (válaszként erre: 1693. - Tyityu)
2010. dec. 26. 22:32

Sziasztok,


En is hasonlo dolgokrol szeretnek beszamolni!


Boldog karacsonyt eloszor is mindenkinek!


A net pocsek,mert mobil es allandoan vacakol.

Az evesrol meg a mozgasrol nem beszelnek. Mar 2 hete vagyok itthon es eddig egyszer sikerult elmennem futni!


Lanyok,otlet dvd-re? Valami jot,amit le tudnek tolteni netrol (majd ha visszamentem :P )

Valami uj dili? Amitol szepen lehet formalodni...

Otlet?


Koszke

1693. tyityu
2010. dec. 26. 10:33

sziasztok lányok˘!

kellemes karácsonyi ünnepeket kivánok nektek.sajnos nem nagyon tudok jönni,vacakol a net. ajd szilveszter után megyünk vissza. a kajáról inkább nem beszélnék, igyekszem vigyázni, de így is sokat kell majd ledolgoznom, mikor visszamegyünk.Semmi diétás kaja sincs itt...

Mindenkit puszilok

1692. wirgi (válaszként erre: 1683. - Napfenyvirag)
2010. dec. 25. 18:40

Gratulálok a leendő nagyinak, rám is ez vár, de csak majd májusba.

Szerintem ilyenkor az örömtől is lehet hízni, de azért az akaraterő nem árt

1691. wirgi
2010. dec. 25. 18:28
Békés ünnepeket kívánok mindnyájatoknak
1690. Panna!!
2010. dec. 25. 17:21

SZiasztok!Mindenkinek Kellemes Ünnepeket Kívánok itt is:)


Hogy a témánál maradjunk, feljött 1,5kiló az elmúlt 2 hétben, és ez centiben mérhető a combomon, csípőmön....de értelmetlen ezzel elrontania kedvem:) úgyhogy januárban ezerrel folytatás:)

1689. racka25
2010. dec. 24. 13:47
Csajszikák! Áldott, békés karácsonyt mindőtöknek!
2010. dec. 24. 10:35

Sziasztok!

Boldog Karácsonyt mindenkinek! :-)


[link]

1687. hungarita
2010. dec. 23. 15:40

Sziasztok, már rég nem írtam :)

Nagy karácsonyi készülődésben vagyok, a diétát-mozgást is felfüggesztettem januárig, az ünnepek alatt pedig megpróbálok nem hízni, vagy ha fel is jönne 1 kg, azt januárban lemozgom :D


Mindenkinek Kellemes Karácsonyi Ünnepeket kívánok!! És 1 hétre mindenki feledkezzen meg arról, hogy fogyni akar! :) Tessék enni, inni azt, ami jól esik, mert karácsony csak egyszer van egy évben, na meg persze szilveszter is :DD

2010. dec. 22. 10:04
^3
2010. dec. 21. 17:32

Sziasztok lányok. Na, a "rendszeres sportnak" tegnap lett vége, ugyanis megfáztam, vagy elkaptam valamit, úgyhogy amikor nem dolgozom (azt sajna muszáj) akkor omom az ágyat. Az meg ugye nem számít sportnak....? (természetesen EGYEDÜL ;-) )

Remélem Ti jól vagytok és vigyázzatok a hidegben! (régen amikor 53 kg voltam és megbetegedtem, olyankor mindig 55- re híztam a sok mézes teától meg fekvéstől. Na, most nincs mézes tea :-D)

1684. racka25 (válaszként erre: 1683. - Napfenyvirag)
2010. dec. 20. 13:30

Szia! Gratulálok az unokához :)


Háát, én nem értek igazán hozzá, tényleg!

Idegi alapon hízni, hát az már inkább orvosi ügy, valószínű lehet amúgy, de nem akarok hülyeséget mondani.


Ha többet és máshogy eszik az ember, mint korábban, akkor végül is logikus, hogy hízik. De ha nem változtat az életvitelén és úgy másznak fel rá a plusz kilók, akkor passz.

Én olyasmitől híztam meg anno, amiket leírtál. Stresszlevezetésnek/örömszerzésnek éltem meg az evést. Szerintem ez a legtipikusabb dolog, de emellett annyi egyéni, szervezeti, hormonális dolog lehet még, hogy felelőtlenség lenne kijelenteni, h kizárólag akaraterő kérdése a fogyás. Főleg, h írtad, h műtéted is volt. Szerintem menj el egy kivizsgálásra, ártani biztos nem árt és közelebb kerülsz a probléma gyökeréhez, aztán meg szépen fokozatosan el lehet kezdeni átállni az egészségesebb életvitelre.


Ja és karácsony előtt ilyen kis idővel szerintem nem érdemes életmódváltásba kezdeni, kvázi lehetetlen tartani az egészséges étkezést, csak sikertelenség érzete van az embernek és könnyebben feladja.

1683. napfenyvirag (válaszként erre: 1659. - Racka25)
2010. dec. 20. 08:22

Szervusz!

Lehet idegileg hízni? Mert olyan sok feszültség gyült össze bennem, mintha az étkezésben - örömmámorban úszom, ha eszem -. Most leszek nagymama (30.-án szül a lányom). Vagy csak az egyedüllét teszi? Valaminek lelkileg kell, hogy legyen, mert összefüggésnek kell lenni valahol. Vagy egyszerűen csak akarat kérdése?

1682. napfenyvirag (válaszként erre: 1660. - Racka25)
2010. dec. 20. 08:17
Tündéri vagy, de az nem a mostani képem. Kb. fél éves, most jött fel egy jópár kiló.
1681. racka25 (válaszként erre: 1680. - Rosszcsillag)
2010. dec. 20. 01:39

hűűű, hát ha jól emlékszem én alsó tagozatban nyomtam annyit, utána meg bőszen ívelt felfelé :)

ebből is látszik amúgy, hogy más a viszonyítási alap, meg 'más anyagból dolgozunk' :D


amúgy az ilyen soviniszta téziseken mindig somolygok, mert sokuknak a 'sport' annyiban merül ki, hogy fikázzák a nőket. (tisztelet a kivételnek.) én is hallottam már olyat pasi szájából, h 60 kiló fölött nem is lehet valaki nő, ugyanez a delikvens vágta rá zsigerből egy vékony lányra, hogy milyen lapos.

na mondom bravó, te néztél már tükörbe? :D


persze, a kisugárzás meg a magabiztosság a kulcsa mindennek, ha ezen dob egy kis súlyveszteség, akkor uccu neki! csak azért hadoválok itt össze-vissza, mert az fix, h pánikba esned azért nem kell!

1680. rosszcsillag (válaszként erre: 1679. - Racka25)
2010. dec. 19. 23:39

Nem volt semmi baj a hozzászólásoddal :-) Nem tűnik nyersnek- vagy én vagyok érzéketlen és nem veszem észre ;-)

Az illető pasi, szóval lehet, hogy nem tudta mit beszél :-D

Én anorexiás voltam fiatalkoromban (középiskolában kezdődött és eltartott 21 éves koromig), akkor 42 kg- ot nyomtam :-( Azé' az nem volt jó, nem mondanám, hogy csini voltam. :-/

Egyébként az a fontos, hogy az ember jól érezze magát a bőrében. Ha ezt 50 kilósan érzi akkor törekedjen arra, ha máshogy akkor meg arra. Én is magam miatt akarom leadni ezt a pár kilót, nem más miatt. akkor fogom komfortosan érezni magam a bőrömben :-)

1679. racka25 (válaszként erre: 1676. - Rosszcsillag)
2010. dec. 19. 21:33

bocsi amúgy, nem akartam nyersnek tűnni, néha furán jön ki így írásban a stílusom. most, h visszaolvastam, elég fura hangvételűnek tűnhet az előző hozzászólás.

nyilván mindenki magának érzi, h hány kilóval érzi jól magát a bőrében, csak túlzásba vinni sem szabad a dolgokat :)

1678. racka25 (válaszként erre: 1676. - Rosszcsillag)
2010. dec. 19. 21:22

:DDD

ezt milyen barátod mondta? ért hozzá vagy csak úgy elképzelte? bocs, de pasi az illető vagy anorexiás? hát szerintem baromi könnyű csontozatúnak kellene lenned, h ilyen magassághoz 56 kilósan legyél 'csinos'.

ha a bmi-t nézed, már 58-al is alultápláltnak számítasz :)


persze, ízlés kérdése is, amiről meg nem lehet vitatkozni.

1677. racka25
2010. dec. 19. 20:30

jajj csajszikák, én tényleg kispályás vagyok ahhoz, h érdemben hozzá tudjak szólni a stagnálásotokhoz, sajnálom, h ti viszitek a prímet ebben, akik totál tudatosan és következetesen művelitek az egészséges életvitelt. baromira felnézek ám rátok és soksok kitartást küldök! centiben tuti van változás, inkább a mérőszalaggal, a tükörrel meg a ruháitokkal barátkozzatok :)


heha, amúgy én is kaptam ma egy tábla csokit ajándékba, 'hogy jobban menjen a tanulás'. :D mák, h valahogy most nem kívánom. de nem tudom garantálni, h mondjuk holnap ilyenkor a vizsga előtti stresszhullám közepette nem bontom meg :D

2010. dec. 19. 19:56

Na még eszembe jutott valami :-)

Tegnap azt mondta egy barátom, hogy az én magasságomhoz az 54, max.56 kg lenne az ideális. :-/ Ha ezt veszem alapul, akkor majdnem 8 kg- ot kéne fogynom...??

2010. dec. 19. 19:52
Szerintem az én esetemben a megoldás a totális édességmegvonás lenne. Semmi délelőtti kekszezés meg szaloncukor sem. Egy darab sem.
2010. dec. 19. 19:49
És most nekiállok ajándékokat csomagolni :-D
1673. rosszcsillag (válaszként erre: 1670. - Falcngate)
2010. dec. 19. 19:47

Na, hogy mit eszem... Azt csinálom, hogy reggelire mindig pufirizst eszem (évek óta) pl. medve light- tal vagy üresen... mikor, hogy. Délelőtt valami gyümölcsöt vagy mostanában egy kis kekszet, ebédre (nem szeretem a húsokat, ha eszem is, csak csirkemellett párolva) szóval vagy csirkemell párolva, vagy üres rizs, mert imádom a rizst :-D Vagy ha éhes vagyok akkor mindkettő, mármint csirke rizzsel. Utána már csak joghurtot, de nemcsak naturt, hanem gyümölcsöseket is, vagy kefírt, vagy esetleg ritkán grillcsirke mellét... nagyjából enniy, habér mostanában volt olyan, hogy megkóstoltam valami szaloncukrot, ma pl. ettem egyet...

Ja, meg van fehérjeturmixom, edzés után iszom egy olyat, de az cukormentes.

És heti 5-6x edzem ált.1 órát. Eleinte lement 2 kg, azóta nem mertem mérni magam, de nem érzem, hogy fogytam volna... majd holnap reggel mérezkedem :-S

1672. Panna!! (válaszként erre: 1671. - Falcngate)
2010. dec. 19. 18:02

én ezen már túlléptem:D ezért kóstolgatok mindent...most úgy érzem hogy ha megteszem, később majd nem akarom, tehát januárban újult erővel folytathatom a súlyvesztést:)

Most kardiózóm ezerrel, hogy amit néha megeszem nasit azt kompenzáljam kicsit...

1671. falcngate
2010. dec. 19. 17:48

Ahh Csajok,

most készítem az ajándékbonbonokat a kedvenc kollégáimnak és nem bírom ki, hogy bele ne kóstoljak... fránya karácsony...:D

❮❮ ... 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook