Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Aki csak 4-5 kg-ot szeretne fogyni, itt a helye! fórum

Aki csak 4-5 kg-ot szeretne fogyni, itt a helye! (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 ... ❯❯
1730. reni31 (válaszként erre: 1725. - Falcngate)
2011. jan. 3. 16:51

Szia!

Köszike.

Régen kibírtam 600 kal-val pár napig mert gyesen voltam és be tudtam osztani az energiámat.

Ma elindult a reggeli rohanás suli, munka stb. Így a kajámat nem tudtam megtervezni így úgy gondoltam kezdeném egy méregtelenítő nappal így csak teát fogok inni meg almát enni. Délig időm sem volt enni aminek örültem is csakhogy elkezdtem szédülni és muszály volt enni. Nem volt más minthogy ettem egy fél zsömlét gépsonkával és egy kis sajttal. Ez kitartott mostanáig jól is bírtam de most hogy a kisfiam uzzsonáztattam nem bírtam és ettem egy barna kenyeret natúrjoghúrttal és 2 szelet parízert és egy almát. Ez eddig kb. 700 kal. Mivel nincs itthon semmi diétás kaja így szerintem mára ennyi lenne.

Egyébként egy élelmiszerbóltba dolgozom(nem egy jó hely a diétázáshoz, csoki és péksüti hegyek csábítanak), kiszolgálás, pakolás tehát olyan közepesen nehéz munka egész nap állás, de délutánra jól elfáradok így nagyon össze kell szednem magam hogy még a mindennapi dolgok (leckeírás, mosás, vasalás, főzés stb.)után még legyen erőm tornázni.Van ellipszis trénerünk azon kb. 20 percet bírok (ritkán használom) hasazni szeretek legjobban Rékára vagy magam által összeállítottan (20 perc). Ezt felváltva szoktam naponta a comb és fenéktornával. De ez már nem elég. Örülnék a segítségednek. Előre is köszi.

2011. jan. 3. 14:56

Na ma reggel megnértem magam. 63 kg. Ez lesz a kezdet, habár a egészségi állapotom romlott, mert mára elment a hangom újra és fáj a torkom. Lehet el kéne mennem orvoshoz már?? :-/ Így nem lesz mozgás, de a kaját figyelem. Ha már egy csokit nem eszem meg, akkor is jobban jártam, mtnha megettem volna :-)

Üdv mindenkinek! :-)

1728. falcngate (válaszként erre: 1727. - Eduso1)
2011. jan. 3. 13:34

Szió,

miket eszel kb. és hányszor egy nap?

1727. eduso1
2011. jan. 3. 11:33

Sziasztok!!!


1,5éves a kisfiam!!5kg-ot szeretnék leadni!!Egész napos menet van,sokat nem eszem de még sem megy le!Kérlek adjatok tanácsot!!

1726. falcngate (válaszként erre: 1722. - 6e519c8e5e)
2011. jan. 3. 11:17

Szió!

Hehe én is már 65 vagyok és 60 szeretnék lenni...:)

Csak tornával szerinted sikerül még fogynod? Nekem kemény torna és diéta mellett se ment igazán az utóbbi időben...:/

1725. falcngate (válaszként erre: 1721. - Reni31)
2011. jan. 3. 11:15

Szió,

persze, hogy befogadunk!!:)

Én szívesen segítek abban, hogy mennyit és mikor egyél.

Hát 600 kalóriánál jóval többet...:)

Heti hányszor és mit szeretnél mozogni? Milyen munkát végzel? (ülő, vagy fizikai)

1724. rosszcsillag (válaszként erre: 1723. - 6e519c8e5e)
2011. jan. 2. 21:56

Megnéztem a képed, nem úgy nézel ki, mint akinek még fogynia kell! :-)

Amúgy sziasztok mindenki! Az év utolsó 2 hete nálam nagyjából ágyban telt, betegen. Tehát torna 0, diéta 0. :-( Nem ettem össze mindenfélét, csak nem figyeltem oda, hogy mikor mit... mivel sokszor majdnem délben keltem fel először.

Na a lányege: még midnig nem vagyok teljesen jól, de holnaptól mennem kell dolgozni is, úgyhogy indul ezerrel a "diéta", a mozgással még várok míg teljesen meggyógyulok. Kitartást mindenkinek, hogy elérje amit akar! :-)

1723. 6e519c8e5e (válaszként erre: 1722. - 6e519c8e5e)
2011. jan. 2. 19:25
újra elérni :) Bocsi
2011. jan. 2. 19:24

Sziasztok !


Ma regisztráltam a hoxára, nézegettem itt a fórumokat. Én is szeretnék 4-5 kg-t leadni. Nyáron 70 kg körül mozogtam nem éreztem jól magam a bőrömben.Korábban nagyon hosszú évekig 62 kg voltam, azért nem mindegy. Úgy július körül alakítottak a munkahelyemen egy medifitt klubot ami az egészségről szól: testedzés, helyes táplálkozás. Rá is álltam a diétára és a heti 2x1 óra zsírégető tornára. Pár hét alatt ledobtam 5-6 kg-t. Látványos mindenki dicsért. :)

65 kg vagyok azóta és tartom is a súlyom.

Diétát abbahagytam, de a torna még megvan. 60 kg a végleges cél amit elszeretnék újra érni :)

Üdv Mindenkinek!

1721. reni31
2011. jan. 2. 19:14

Sziasztok!

Látom, hogy már nagyon sokan írtatok erre a fórumra nem tudom még befogadtok-e és csatlakozhatnék-e hozzátok.

30 éves vagyok, van 2 gyerkőcöm. Eladóként dolgozom. Télen általába mindig hízok pár kilót így kb. 57 kiló szoktam lenni aztán tavasszal lemegyek 54-re vagy kicsit ezalá. Most télen nem tudom miért de sajna sikerült eljutnom 59-ig ami rettentően zavar és mielőbb szeretném leadni. Úgy veszem észre ez évekkel ezelőtt sokkal könnyebb volt. Pár nap nem ettem, tornáztam és kész. De most hogy dolgozom nem tudom megtenni hogy 600 kalóriákat eszek mert nem bírom a melót. És nagyon nagyon szeretem az édességet. Délutánra van hogy már nem marad erőm a tornázoz. Segítsetek abban hogy mit és mennyit egyek hogy fogyjak de legyen energiám a munkához és a tornához. Lehet hogy már írtatok erről de sajna nincs időm az egész fórumot elolvasni.

Előre is köszi.

1720. falcngate
2011. jan. 2. 17:56

Sziasztok!

Előkerültem....


ÉN IS BOLDOG ÉS ZSÍRÉGETŐS ÚJ ÉVET KÍVÁNOK MINDENKINEK!!:D

1719. Panna!!
2011. jan. 2. 17:03

:D Sziasztok!:)

BUÉK itt is:)

Diéta folytatódik nálam, mozgás szintén, újul erővel, lelkesedéssel:)

1718. racka25
2011. jan. 2. 12:24

hahóó! BUÉK csajszik!

kinek hogy sikerült a szilveszter?

diétaügyileg hogy haladtok?

pusszanat!

2011. jan. 1. 13:27

Na, a sikeres fogyást még leírni sem tudom :-D

Szóval SIKERES :-))

2011. jan. 1. 13:26
Sziasztok! Mindenkinek egészségebn, sikerekben, sekeres fogyásban, szerelemben gazdag, boldog új évet kívánok! :-)
1715. wirgi
2010. dec. 30. 22:35
Békés boldog új esztendőt kívánok mindenkinek a fórumon
2010. dec. 30. 19:34

Sziasztok!

Én is vagyok ám, csak kb.1 hete betegen :-( Így töltöttem a karácsonyt, aminek megvolt az az előnye, hogy mivel szinte egész nap aludtam és lázas voltam, fájt a torkom, ezért nem kívántam semmiféle kaját... azt nem vettem észre, hogy fogytam volna, de nem híztam :S

Irigykeve olvasom, hogy sportoltok :-D na majd ahogy meggyógyulok....! :-)

Mindenkinek jó egészséget és nagyon boldog, sikeres új évet kívánok!!

1713. Shila (válaszként erre: 1712. - Racka25)
2010. dec. 30. 13:51

:D


Sziaszztok!

hianyoztok am!

De hamarosan visszamegyek a megszokasba es majd lesz idom es lehetosegem tobbet netezni.

Olyan gaz,de nem erzem magam itthon otthon...Jobb mar nekem ott...De talan azert mert probalok szaz fele szakadni es nincs se idom magamra se egy lyuk,ahol meghuzhatnam magam es magamba borulhatnek.

Ma reggel elkapott a boges az exem miatt es mire belemerultem volna az onsajnalatba anyam pont bejott. Meg bogni sem hagynak :D :p :S

1712. racka25 (válaszként erre: 1711. - Falcngate)
2010. dec. 29. 20:35
jajj, ne is mondd, erről jut eszembe, h képes voltam hazafurikázni a zabpelyhet és elfelejteni ledarálni :D
1711. falcngate (válaszként erre: 1707. - Panna!!)
2010. dec. 29. 17:39
Igen, amúgy annál jobb egy liszt, minél kevésbé finomított, annál gazdagabb rostban. Ezért pl. kifejezetten ajánlott inkább magadnak ledarálni a zabpelyhet zabpehelylisztté, mint lisztként megvenni.
1710. falcngate (válaszként erre: 1704. - Panna!!)
2010. dec. 29. 17:36

Ja meg zsírégető sertészsír...:D

Neeem a zsírégető zserbó olyan rossz, h inkább többet mozgok és fogyok, h utána ehessem az igazit...:D Ettől zsírégető.:D

Amúgy almáspiteízű nagyon tömör tésztával.


Amúgy én hülyét kapok ezektől a megnevezésektől,totál félrevezető, de inkább visszafogom magam és nem szólok be.:D

1709. falcngate (válaszként erre: 1706. - Shila)
2010. dec. 29. 17:30
Hátha olvasok vmi okosságot a könyvemben, ami ötletet ad, h miért nem fogyunk tovább...:)
1708. hungarita
2010. dec. 28. 19:39

Sziasztok :)


Én 1 cm-t híztam combra az ünnepek alatt, a többi maradt, rosszabbra számítottam :D Igaz, még jön a szilveszter, és még nem fogytak el a sütik sem... Kellene tornázni, már napok óta tervben van... csak mindig elmarad valamiért... nem baj, nem esek kétségbe ha feljön 1-2 kg, majd leadom januárban :)

1707. Panna!! (válaszként erre: 1705. - Wirgi)
2010. dec. 28. 16:35
Köszi, tudom hoyg van ilyen:) persze az azért nem szénhidrát csökkentett liszt, csak rostban gazdagabb gondolom....viszont nem mindent tudok beszerezni hozzá....viszont a tk lisztem amit használok kevesebb kalória mint a kilófaló, szóval nem aggódom:)
1706. Shila
2010. dec. 28. 10:18

Koszi csajok a hozzaszolast!

ezzel a sz@r nettel nem tudom letolteni a dolgokat,de majd ha visszamentem ,ott gyorsabb a net es letoltom... :)


En is kezdem feladni ezt a ragorcsolos fogyast...uj strategiat kene bevetni,de nem tudom meg pontosan hogyan.

El kene menni dietetikushoz,vagy valami szemelyi edzohoz aki olyan etkezesi tervet ajanl...


De azert probalok en sem zabalni es mielott visszamegyek,megcsinalok egy hetes lebojt kurat tisztito kura gyanant...

1705. wirgi (válaszként erre: 1704. - Panna!!)
2010. dec. 27. 23:29
Van kilófaló liszt. Abból tudsz sütni. A másik fórumon a csajok azt írták, hogy jó, én nem próbáltam, mert nem szeretek sütkérezni, de azért a naplómba ki írtam a receptet
1704. Panna!! (válaszként erre: 1702. - Falcngate)
2010. dec. 27. 22:16

jahajjj, ez annyira jó, zsírégető zserbó:D:D nekem zsírégető kolbász kellene:D:D


nem update beigli amúgy, ahhoz kellene olyan liszt is:D:D csak így gyorsabb volt leírni...tk lisztből készült a tészta, a töltelékben nem volt cukor...máris spóroltam egy csomó csomó kalóriát:)


A bejgli nagyon fini lett így...meg a tk lisztes mézeskalács is....de hogy a zsírégető zserbó milyen lehet???:D:D minél többet eszel annál gyorsabban fogysz:D:D egész nap zserbót zabálnék:D:D

1703. wirgi (válaszként erre: 1694. - Shila)
2010. dec. 27. 22:13
Zumba!! Nekem ez tetszik a youtube.com - on találtam, abszolút mozgás.
1702. falcngate (válaszként erre: 1701. - Panna!!)
2010. dec. 27. 18:47

Jut eszembe, hogy most karácsonykor sikerült először ennem "zsírégető" zserbót, meg kókuszgolyót. Csak a poén kedvéért kóstóltam meg és hááát izé...ha nem mondják, h zserbó, sose jövök rá...:DDD Ésss éreztem ahogy ééég a zsírom tőle!!:DDD Najó, nem gúnyolódok...

Amúgy az update bejgli az fini?

1701. Panna!! (válaszként erre: 1700. - Falcngate)
2010. dec. 27. 16:50

NAná:) Én felszedtem kb 2 kilót, és a csípő, comb résznél látszik is, de mindegy:) nem ebben a 3 napban ettem sok sütit hanem előtte:D most az elmúlt napokban csak beiglit ettem:) de csakis úgy, hogy étkezést helyettesítettem:Dilletve ugye update beigli volt:D

Na de új célok mindig vannak....március végére 5 kiló minuszt tervezek:)

❮❮ ... 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook