Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » 2-3 kg-ot szeretnék fogyni, mozgással ez menni fog? Tapasztalat? fórum

2-3 kg-ot szeretnék fogyni, mozgással ez menni fog? Tapasztalat? (beszélgetős fórum)


2014. febr. 5. 13:46
Menni fog, nekem sikerült, napi 15 perc interval futással. Azt viszont tudni kell, hogy a súlycsökkenés nagyon nehezen indul be, nálam 2 hét múlva jelentkezett az első minusz kiló, aztán gyorsult fel a dolog. Bár én 20 kilóval voltam több mint Te, és szülés után 7 hónappal...
7. moonlight13 (válaszként erre: 6. - Moonlight13)
2014. jan. 30. 20:40
hetente
6. moonlight13 (válaszként erre: 5. - 3c63fb387c)
2014. jan. 30. 20:40
Én heente 2-3 alkalommal 1 órát gyalogoltam gyors iramban, napi 4,5-5 km távot. kb. 1,5 hónap alatt meglátszott, átformálódott az alakom.
2014. jan. 30. 18:56
Én azért napi 2x20 percre gondoltam és ha jobb idok lesznek futni is járok majd..
2014. jan. 30. 18:54

Nyilván nem, főleg, hogy nem napi rendszerességgel mozgok. tudom én, de a lustaság nagy úr!

próbálok azért visszább is venni, és ahogy írtam, emellett fél órákat sétálok, nem használom a mozgólépcsőt, ha nem muszáj, és néha ugrabugrálok is, ha rámjön. :D

elsősorban nem is a fogyás a fő szempontom, csak kicsit egészségesebb mindennapok. és néha igenis elszántan lemondok 1-2 étekről...:D

tavasszal talán nagyobb lesz a mozgáskedvem, futni, tollasozni, fogunk, azért az is megdolgoztat. :D

3. moonlight13 (válaszként erre: 2. - Gomboc7)
2014. jan. 30. 18:47
Szerintem a napi 10 perccel nem sok fog lemenni a kilókból!
2014. jan. 30. 18:39

Szia!


Én még nem kerestem utána, de én is csak mozgással szeretnék leadni néhány kilót. Nem viszem a mozgást se túlzásba, napi 10 perc (ami az utóbbi héten elmaradt). :D

Plusz apróságok, lépcsőzés, séták, etc.

Enni imádok, úgyhogy arról nem tudnék lemondani...:D

nem vagyok elég kitartó, de az igyekezet megvan.

2014. jan. 30. 17:06

Sok mindent olvastam már a neten és mivel csak 2-3 kilot szeretnék fogyni, egyenlore megpróbálom elérni csak mozgással. Tobben írták, hogy nekik is így sikerult. Nem vagyok hízásra hajlamos amúgy, tobb évig 50 kg voltam, de most 53 vagyok és szeretnék visszamenni 50kg-ra. Meg akkor már formásodni is :)

Sikerult valakinek hasonlóképpen esetleg van valaki, aki most kezdett bele ilyenbe?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook