Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Aki csak 4-5 kg-ot szeretne fogyni, itt a helye! fórum

Aki csak 4-5 kg-ot szeretne fogyni, itt a helye! (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 ... ❯❯
1790. Shila
2011. jan. 14. 13:52

Jaj,csajok!

Komcsi,olyan jol esik! Mindenkeppen beszamolok hamarosan!


A tornat illetoen,nekem meg nem jott vissza az energiam. Tegnap a sracnal ugy kiutottem magam,h na meg... Elkezdte masszirozni a talpam,en meg bealudtam...O meg hagyott. Egy orat aludtam a fotelban..aztan alig tudtam eszhez terni,nem akartak kinyilni a szemeim. Szoval ugy gondolom,most kell egy kis ido h visszaalljak a regi kerekvagasba munka es mozgas teren. De rajta vagyok naon!


Pussz nektek!

1789. racka25 (válaszként erre: 1788. - Tyityu)
2011. jan. 14. 12:30

tyityu, a mozgást illetően nálam is ugyanez volt!

de ahogy olvasom a naplódból, mész ma is, meg holnap is. bizti visszahozza a kedved! :-)

1788. tyityu
2011. jan. 14. 11:07

Shila, ez szupi. majd meselj. annyira orulok:)


Haaat, nalam a sport most kicsit kenyes tema. nem tudom mi van velem. amennyire elszant voltam meg par hete, most annyira lusta lettem. de igyekszem ujra osszeszedni magam:)

1787. racka25
2011. jan. 14. 11:07

nnna. itt vagyok :)

de hármónkon kívül a többi leányzó hova tünedezett?

a tornával az van, hogy én csak a heti két súlyzós edzés mellett tettem le a voksom. mellette, ha lesz időm, akkor eljárok 1-1 aerobikra. majd meglátom, 2-3 hónapon belül, hogy hogy alakulok, egyelőre ennyire van most kapacitásom.

voltam kedden és ma is megyek. már várom :)

bár új teremedző van, akivel még lesznek köreim. na de gondolom onnantól kezdve, h leesik neki, h komolyan csinálom a dolgokat, befejezi a fölényeskedést :D


viszont addig gondolkoztam, hogy hogy is kellene súlyt tartani, hogy meg is ugrott a súlyom felfele. :D

bár se meglepődve se kétségbeesve nem vagyok. majd visszaáll 1-2 héten belül.


Shila, ez jól hangzik! :) Várjuk a további infókat :)))


Szép napot mindőtöknek!

1786. Panna!! (válaszként erre: 1785. - Shila)
2011. jan. 14. 09:37

Örülök hogy akkor egy hajóban eveztek:) Bizony, mi is már az elején kiterítettük lapjainkat, hogy milyen kapcsolatot keresünk, mit várunk a másiktól:) mármint itt nem arról volt szó hogy heti 1szer táncoljak rúdon:D bár bbiztosan tetszene neki:D hanem az emberi dolgokról amik fontosak egy kapcsolatban:D

Lányok én úgy érzem ez az év nagyon izgalmas lesz:)

1785. Shila
2011. jan. 14. 08:59

jujj,kosz lanyok,edesek vagytok naon. Sokat jelent ez nekem..igy virtualisan :P

Igerem,irok rola hamarosan.

Bar tegnap mar egy komoly beszelgetesen estunk keresztul es a jo dolog,h mind a ketten ugyan azt akarjuk,szoval egy hajoba csucsulunk. Ezt nem art az elejen tisztazni,mert az utcso parkapcsolatomban kiderult,h en komolyat tervezek,o meg pont nem akar komoly kapcsolatot. Elegge szivfacsaro volt,de ra kellett jonnom,nincs jovonk. Igy elvaltunk.

Most viszont ugy erzem,van valamicske esely a boldogsagra... :)


Nektek is hajra! Igen,megerdemeljuk a boldogsagot,hogy csinosak legyunk es ezaltal sugarzoak.

Bar nekem azt mondta,h igy vagyok neki gyonyoru es ne legyek kissebb es se nagyobb! :D De hat ugye mind ezt mondja :P


Szep napot,majd meg jovok,ma nem randizok :P

1784. Panna!!
2011. jan. 14. 08:52

Így van, mindegyikőnk megérdemli a boldogságot, szóval hajrá Shila:)

Torna hogy halad lányok??

1783. racka25
2011. jan. 13. 21:20

mindig úgy feltölt, ha valaki olyannak alakulnak jól a dolgai, akiről úgy gondolom, h megérdemli :D

ez amolyan univerzális visszaigazolás számomra, h az élet szép :-)))

1782. Panna!! (válaszként erre: 1780. - Shila)
2011. jan. 13. 16:13

De jó:) Gratulálok:) Micsoda örömhírek:)

Juhj nálam is állandóan változik, hol szerelmes vagyok hol mégjobban:D:D mázlista vagyok ám:) ezért is muszáj edzenem:D hogy jobban tetszem magamnak, nagyobb legyen az önbizalmam és ezáltal a kisugárzásom is:D

1781. racka25 (válaszként erre: 1780. - Shila)
2011. jan. 13. 15:45

wooooow baaassszzuuuus!

annyira örülök neki, igazán megérdemled!

na ugye, h hirtelen, villámcsapás szerűen jönnek ezek a dolgok?

juuuhuhúúúú!


hú, én megértem, h babonából nem írsz róla, de majd azért, ha úgy van, mesélj ám részletesebben is, én legalábbis nagyon kíváncsi vagyok!

1780. Shila (válaszként erre: 1778. - Panna!!)
2011. jan. 13. 15:34

Honnan tudtad?

De nem szolom el magam,legyen eleg annyi,h edes!

Majd a kesobbiekben,ha mar biztosabb a dolog, irok rola... :)


Racka,ez mar nem titok tobbe...csak a kilete :P


Gyerekek,meg nem volt idom sportolni,miota visszajottem,minden estem az uriember teszi ki... ah,tudom nem kene,de olyan jo vele! :D

1779. racka25
2011. jan. 13. 11:37

heló nők!

tegnapi gyúrás pipa, nagyon jól esett, alig várom a péntekit!

Pannabanna, olvastam az esetet a naplódban is, büszke lehetsz magadra, h ilyen jól nyomod a sportot!

Shila, ne csigázz minket, mi az öröm tárgya?

szép napot mindőtöknek!

1778. Panna!! (válaszként erre: 1777. - Shila)
2011. jan. 13. 11:15
:) csak nem egy szerelem???:)
1777. Shila (válaszként erre: 1776. - Panna!!)
2011. jan. 13. 09:16

Felporgetted magad estere ? Az kiraly,ha nem akarsz aludni :P


Koszi,szuper minden,erdekes volt visszajonni,de mar most erzem h jo!


Lanyok,tudom,nem ide tartozik,de olyan boldog vagyok! :D

Tegnap tortent valami,ami jol feldobott a kek egig :P

1776. Panna!!
2011. jan. 13. 08:49

Jóreggelt!

Shila-: MIlyen visszatérni a régi kerékvágásba???


HAjrá mindenkinek!:)Mozogni jó, kell az egészségnek:) Múltkor iszonyat lusta napom volt egészen addig amíg nem tornáztam:D kár hoyg csak este álltam neki:D

1775. Shila (válaszként erre: 1773. - Racka25)
2011. jan. 12. 12:54

Ne is mondd,en is fogom szidni magam,elhiheted...miert nem tudtam mozogni! bar tudom :P

De ez legyen a legnagyobb bajunk :D


Szep napot mindnekinek!

1774. racka25 (válaszként erre: 1771. - Hungarita)
2011. jan. 12. 12:14

jobbulást leányzó!

try to think positive!

1773. racka25 (válaszként erre: 1772. - Shila)
2011. jan. 12. 12:12

izmok felém is erősen leépülőben. vagy három hete nem mozogtam. ráadásul a gyomromat is elrontottam, így halasztanom kellett a hétfői újrakezdést. gyönyörű, mondhatom :D

na de ma lesz a nagy nap! bár gyomorügyileg még nem vagyok százas, de úgy érzem, ha ma nem állok vissza, akkor már sose fogok.

hűűű, de fogom edzés közben szidni magam a sok kihagyásért! :-)))

de már várom nagyon!

1772. Shila
2011. jan. 12. 09:05

Sziasztok Csajok!

Visszatertem kozetek!

Hianyoztam?

Ti nekem nagyon..De mostmar megint lesz idom irni es olvasni.

Szoval a naplomba is irok majd,kerlek benneteket,olvassatok,kommentarjatok,ha van kedvetek ;)

Szuperul kezdodik az uj ev! Ugy erem,nem hiztam,bar az izmom elhagytam valahol :P

De majd matol vissza regi kerekvagasba..jujj,mar alig varom. Bar hideg van,es nem hiszitek el,menny ho leesett,miota itthagytam az orszagot. Kicsit olvadozik,de szerintem emg sokaig megmarad. Remelem az utak nem lesznek csuszosak es tudok majd futni!


Nah pusssz es mindenkinek BUEK ismet!

1771. hungarita
2011. jan. 11. 15:02
Én meg beteg vagyok, szóval nem nehéz a diéta mivel nincs is étvágyam :D Leves, egy kis gyümölcs, saláta... ilyenek... megfáztam és elkaptam az influenzát a barátomtól, igaz ő már hazament, de itt hagyta nekem a betegséget jó mi? Így is mérges vagyok rá, hogy itt mert hagyni engem, erre meg most ágyban kell feküdnöm ahelyett, hogy edzenék vagy vezetnék... :( Nekem amúgy nem indul túl jól ez az év, éjfél után 2 percel eltörtem a pezsgős poharat pezsgőstül, másnap a barátom szétzúszta a redönyt, tegnap egy forro levessel teli csészével sikerült elesnem a lépcsőn, szanaszét tört az egész, a lépcsőház tiszta leveses lett, persze elötte 1 órával porszívóztam és mostam fel a lépcsőt... meg beteg is vagyok, holnap megyek dokihoz. A viszgák is elhúzódnak, szóval nagyon nincs jó kedvem, pedig úgy szeretnék pozitívan gondolkodni... :(
1770. falcngate (válaszként erre: 1769. - Tyityu)
2011. jan. 11. 14:52

Tartalmában ugyanazt, csak többet.:) Több szénhidrátot, belefér már édesség, vagy bármi csalás.

Bár ilyen problémám sose volt...:DDD

1769. tyityu
2011. jan. 11. 09:51
Sziasztok. En mar megint fogytam. 42.7. Pedig az elmult hetben nem sokat mozogtam. Mar az is meglepett, hogy az unnepket alatt fogytam, de hogy most miert folytatodik, azt nem ertem. Nem nagyon tettem erte semmit. Egyebkent hogy kell etkezni mikor mar csak a sulyt akarjuk megtartani? Mar nem szeretnek fogyni de visszahizni sem. Kicsit tanacstalan vagyok. Nem tudom mennyi a normalis adag.
1768. Panna!! (válaszként erre: 1767. - Falcngate)
2011. jan. 11. 09:46
csak a példa kedvéért írtam:D én személy szerint már régóta olyan pizzát eszem amit én sütök...a tészta inkább pizza illúziót kelt mint hogy az lenne:D:D lehelet vékony, tk lisztből:D...a feltét pedig mindig diétás:D de imádom:)
1767. falcngate (válaszként erre: 1763. - Panna!!)
2011. jan. 10. 22:05
Hát az nem túl szerencsés!:D Amúgy az az érdekes, hogy egyszer-egyszer simán belefér büntetlenül, csak rendszeresen nem szabad.
1766. falcngate (válaszként erre: 1764. - Hungarita)
2011. jan. 10. 22:04

Na nehogy arra kezdj itt nekünk panaszkodni, hogy nem tudsz hízni, mert megutálunk!!!! :DDDDDD

Én sem híztam az ünnepek alatt, de érzem, h nem vagyok olyan feszes, azért folytatom lelkesen a diétát.:)

1765. racka25 (válaszként erre: 1764. - Hungarita)
2011. jan. 9. 00:11

hellooo elveszett bárányka :)

és hajrá! és szuper, h nem jött vissza!

1764. hungarita
2011. jan. 8. 08:39
Sziasztok lányok, holnaptól leszek megint rendszeresen és a naplómat is vezetni fogom. Most más dolgom volt 2 hétig :) Nagyon furcsa, de nem hízok, hiába hagytam abba a mozgást már vagy 3 és fél hete... és eszek is rendesen, mindent amit nem kellene. Talán 1 cm jött fel has-derék tájra, amúgy a többi ugyanannyi. Kg-ban nem mérem magam, szóval, lehet, hogy esetleg ott meglátszódna, de nekem a centik a fontosak és a 36-os gatyaméret :D Tegnap vettem egy gatyót itthonra, igaz streccses, de akkor is... régen 38-40-es kellett, most 36-os :D Szóval nem értem mi van velem, lehet, hogy ennyire felgyorsult az angyagcserém, hogy nem tudok hízni??? persze ez nem baj... :))) Csak meglepő... persze azt látom és érzem, hogy átalakultam egy kicsit, de ezt még lehet korrigálni, holnaptól ujra torna és diéta.
1763. Panna!! (válaszként erre: 1762. - Falcngate)
2011. jan. 7. 18:29
Tehát mondjuk egy durva magyaros pizza??:D
1762. falcngate (válaszként erre: 1759. - Panna!!)
2011. jan. 7. 13:25

Igen, ez úgy működik, hogy nem önmagában a magas vércukorszint a baj, hanem az, h annak hatására inzulint kezd termelni a szervezet. Szóval az is probléma, ha egy élelmiszer ugyan nem emeli meg a vércukorszintet, de magas inzulintermelést vált ki. Pl. a joghurt, tej, mézes műzli, banán stb…

Én ennek ellenére eszem natúr joghurtot délután, mert ugye a baktériumháztartást rendben tartja, illetve nagyon jól segíti az emésztést. Szerintem ez „kompenzálja” számomra a dolgokat….

Amúgy ide sorolják a marhahúst, halat is, babot is….de nem láttam még olyan embert, aki meghízott volna, mert joghurtot, halat evett…

Egyébként azt tudtátok, hogy az a legkárosabb dolog, ha olyan magas GI-jű ételt eszik az ember, ami egyúttal zsíros is? Azért, mert ilyenkor az inzulin közvetlenül a bőr alatti zsírsejtekbe küldi a zsírokat, amik aztán nem tudnak onnan lebomlani. Szóval tuti hízás.

1761. Panna!! (válaszként erre: 1760. - Racka25)
2011. jan. 7. 09:27
Nekem csak a kávéra és a hoxára kell koncentrálnom de az is megerőltető:D:D bár tegnap el voltunk itthonról későn értünk és itt még " csak" fél9 van, szóval betudom ennek:)
❮❮ ... 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook