Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Aki csak 4-5 kg-ot szeretne fogyni, itt a helye! fórum

Aki csak 4-5 kg-ot szeretne fogyni, itt a helye! (beszélgetős fórum)


2010. szept. 2. 17:05
61,7 voltam reggel...
19. hungarita (válaszként erre: 17. - 42af71f255)
2010. szept. 2. 17:03

Hat Horvath Eva pl 60 kg es hasonlo magas mint te... ha ezt nezzuk, talan az az 57 mar tulzas :)

most mennyi vagy?

2010. szept. 2. 17:02

Túl keveset ettem, aminek a következménye ugye zsírraktározás. Nem ettem elég szénhidrátot, kicsit lelassult az anyagcserém. Többször voltam bulizni és az alkohol nagyon cukros.

Nem figyeltem rendesen a pulzusra aerob mozgásnál, amitől nem lett elég hatékony. Na most az összesen javítani próbálok.:)

17. 42af71f255 (válaszként erre: 15. - Hungarita)
2010. szept. 2. 17:01

Igen,ez így tényleg lassú,de szerintem jobb mint elhagyni... és tényleg sok bennük a szénhidrát,de arra is szüksége van a szervezetnek!


De a mozgás a sok folyadék tényleg elengedhetetlen!:)


Szerintetek a 171 centimhez az 57 kiló mint álomcél, nem vészes nem? (mármint nem túl kevés meg ilyenek? csak mert a combomon popsin van még bőven..:S)

16. hungarita (válaszként erre: 14. - Falcngate)
2010. szept. 2. 16:59
Na es mit rontottal el??? :)
15. hungarita (válaszként erre: 12. - 42af71f255)
2010. szept. 2. 16:57
Ez is egy jo elkepzeles, de akkor lassabb a fogyas.. lehet, hogy valakinel ez a jobb modszer es a tartosabb is! En mikor igy etkeztem, nem fogytam, mert a barnarizsben es a durum tesztaban is sok a szenhidrat...Viszont a kenyeret mindenkeppen erdemes atvaltani teljeskiorlesure vagy rozsra! Az tenyleg hatasos!
14. falcngate (válaszként erre: 13. - Hungarita)
2010. szept. 2. 16:55

Ne hidd!:D Mivel eleve nem ettem egészségtelenül és mozogtam is heti 4-5x, így sokkal-sokkal nehezebb nekem, mint annak, aki idáig egyáltalán nem figyelt az étkezésére és mozgására. Szóval küzdök rendesen.:)

Már hálistennek rájöttem, mit rontottam el idáig.:)

13. hungarita (válaszként erre: 8. - Falcngate)
2010. szept. 2. 16:54
Szia! Gratulalok, hogy lement az a 10 kg! Nem lehetett egyszeru. A maradek 5 mar semmi ehhez kepest... :)
2010. szept. 2. 16:53

Hát persze,ez így mind jó, de a nagy szigor után lehet hogy elég nehéz lesz megtartani...szerintem inkább az a variáció a jó,amikor minden "károsból" megpróbáljuk a legjobbat fogyasztani, mint pl. a teljes kiörlésű tészta, kenyér, barna rizs, és ezekből mértékkel....

De ha ezekből semmit nem eszünk,utána vissza fognak jönni a kilók...szerintem..

11. hungarita (válaszként erre: 6. - Beatrix57)
2010. szept. 2. 16:51
Koszi, a mozgast nem teljesen ertem miert tetted idezojelben, folyik rolam a viz a gorkorizas utan. probaltad mar? :)
10. falcngate (válaszként erre: 3. - Beatrix57)
2010. szept. 2. 16:49
3-ig csak vizet és kávét "eszel"? :O Nem szabad koplalni, nagyon meg lehet tőle hízni.:)
9. hungarita (válaszként erre: 5. - Beatrix57)
2010. szept. 2. 16:48
Olivaolaj :) Abbol is az extraszuz a legjobb!
2010. szept. 2. 16:47

Sziasztok,

én már 10kg-on túl vagyok, már csak 5 van hátra, remélem az még belefér.:)

7. hungarita (válaszként erre: 3. - Beatrix57)
2010. szept. 2. 16:47
Igen.. az bizony nagy hiba! Heti 4-5szor kellene sportolni es ha lementek a kilok, akkor is legalabb heti 2-3szor... Az nagyon jo, hogy sok vizet iszol, azt elfeljettem irni az elobb! Viszont a kajalast inkabb delre kene attenni, es a vacsit kihagyni :) Enni kell!!! Csak nem mindegy, hogy mit! Zoldseg, gyumolcs, es a sovany husok mehetnek, de a krumpli, teszta, peksutemeny, kenyer, edesseg.. az bizony nem! ES a zsiros husok sem. Ha eddig serteshust ettel vagy sertes sonkat valts at csirkere vagy pulykara. Az mar onmagaban nagyon sokat jelent ha ezt megteszed! Es a mozgas... mindegy mi, lehet otthoni torna, vagy edzoterem, bicikli, futas, seta... barmi, csak rendszeres legyen! A tanc is jo!
6. beatrix57 (válaszként erre: 4. - Hungarita)
2010. szept. 2. 16:44
Gratulálok!!!! A kitartáshoz leginkább. És persze, ahhoz, hogy ilyen rendszeres a "mozgásod".
2010. szept. 2. 16:42

És még valami. Ez nem teljesen ehhez a témához kapcsolódik, de ki tudja megmondani nekem, hogy a hidegen sajtolt olaj, márkanevet említve is, melyik.

Hiába guvvad ki a szemem, egyiken sem látom feltüntetve. /de lehet, hogy én vagyok a hülye/

2010. szept. 2. 16:40

Szia Kismogyi!


Igen tudom, hogy az elso 2 kg nagyon konnyen lemegy... es ha nem vigyazunk konnyen vissza is jon.


En eleg szigoru vagyok most magamhoz.. Nagy akaratero kell hozza. 3 napja csak salatat es zoldseget, csirket eszem. Reggelire 1 szelet piritos sovany sonkaval vagy 1 joghurt egy kis gyumolccsel, aztan delelott belefer meg egy naturjoghurt, vagy valami dietas kekszet is lehet ragcsalni (pl korpovit). A vacsit el kell hagyni.. Persze zoldseg vagy salata akkor is megengedett! Ami fontos, hogy a krumpli, teszta, kenyer es egyeb szenhidrat dus eteleket most el kell felejteni... es persze az edesseget is es peksutemenyeket! Na de amitol igazan felgyorsul a fogyas az bizony a sport! En most delelott setalok, tegnap setaltam 5 km-t ma pedig 7-et megallas nelkul. Delutan pedig 7 km gorkori, ma meg kocogas lesz. Ez persze mindenkinel egyeni, hogy milyen sport jon be neki, lehet az konditerem vagy aerobik, vagy bicikli... lenyeg, hogy rendszeres legyen tehat legalabb hetente 4-5 szor. Ha valami ilyesmi sikerulne neked is, garantalt a gyors fogyas! :) En egyebkent 57,5-rol indultam es 53,5 a cel, ennyi szoktam lenni, csak most feljott ram 4 kg a nyaralgatas alatt.. :)

3. beatrix57 (válaszként erre: 1. - Hungarita)
2010. szept. 2. 16:30

Szia Hungarita! Engem érdekel, hogy lehet megszabadulni az álmodott 5-6 kg-tól, és mindezt tartani is.

A bökkenő nálam az, hogy délelőtt, sőt egész délután 3-ig egész jól el vagyok, szinte a vizzel, a kávéval. Azonban jön az este, és akkor már az agyam csak azon kattog, hogy "mit kéne enni". Ez a pokol.

Én mindig csak azzal űzöm el, a "valóságot", hogy nyugtatom magam, más is van 55 kg. És megfelel Neki.

Te például hogy csinálod????? Bár azt hiszem az alaphiba a mozgáshiány.

2010. szept. 2. 16:28

Szia!:) Én pont ide való vagyok!:)) Én most vagyok olyan 61-62 kiló,és az 57 a célom!:))


Na,mi a trükköd? (Amúgy az első kilók mindig a víz miatt csusszannak le..:))

2010. szept. 2. 16:25
Az a tapasztalatom, hogy altalaban a dietas-fogyokuras forumokon csak a dagik beszelgetnek egymassal, tehat akik 10-40 kg-ot szeretnenek fogyni, azonban rengetegen vagyunk olyanok, akik csupan nehany kilotol szeretnenk megszabadulni. Azert hoztam letre ezt a forumtemat, hogy azoknak is legyen segitseg es osztonzes, akik nem dagik, hanem egyszeruen csak nincsenek megelegedve onmagukkal, es szeretnenek fogyni par kilot. En tegnap elott kezdtem dietazni es sportolni. 4 kg-t szeretnek leadni 1 honap alatt. Mar 1kg le is ment. Hogy hogyan csinalom? Ha erdekel itt elmeselem! :)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook