Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Aki csak 4-5 kg-ot szeretne fogyni, itt a helye! fórum

Aki csak 4-5 kg-ot szeretne fogyni, itt a helye! (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 ... ❯❯
1880. hungarita
2011. máj. 17. 12:34

Sziasztok lanykak :)

Hat itt vagyok ujra.. nincs netem, most konyvtarbol irok. Az elmult lar honapban hl elhanyagoltam magam, hol nem eves es mozgas teren.. :) most viszont elkezdtem rendszeresen sportolni, egeszen pontosan futni es sulyzozni. Az evesre hetkoznap odafigyelek, hetvegen nem, mert anyosomeknal szoktunk ebedelni, es pizzazni pentek estenkent.. :D Tartom a sulyom, es most vegre megiint elkezdtem izmosodni es formasodni. A futas nagyon jo, csak nehez.. :) De egyre jobban birom. Heti 2-3 szor megyek futni es 5-6 km-t futok le egy-egy alkalommal. Egyedul nem menne, parommal megyek, igy O osztonoz :D Otthon sulyzozom es van ilyen lepcsozos gep, azon szoktam "lepcsozni" 30-40 percet. Majd irok a naplomba is, ha tobb idom lesz. Ti hogy vagytok? Ki mennyit fogyott miota nem irtam? :))

1879. racka25
2011. márc. 22. 13:47

:-)

okéoké igyekszem összeszedni magam.

csak olyan izé, mert nincs annyi időm mozogni, mint amennyit szeretnék. itthon dvd-s edzéseket csinálok, amik 30 percesek. de ezekről azt érzem, h még szinten tartásra sem elég, több időt viszont tényleg nem tudok rászánni, mert így is baromi rosszul haladok a tanulással.

és értitek, megfordul a fejemben, h ha még a szinten tartásra sem elegendő ennyi mozgás, akkor minek tötymötyöljek vele egyáltalán.

na meg valami tényleg van, mert úgy tűnik a ciklusom is felborult. :D ezt meg nem tudom másra fogni, csakis a stresszre, mert hiába nem vagyok (még) idegbeteg, azért érzem, h nagy nyomás van rajtam.

és persze, nem elégedetlenkedek, tudom, h nem vagyok egy undormány, és sokkal fontosabb most az alakomnál a diplomám. bocs amúgy, h vinnyogok, remélem ha túl vagyok az első államvizsgán, akkor majd kicsit könnyedebben tudok az élethez viszonyulni :)

szurkoljatok nekem holnap, akkor van a diploma védésem! :)

és köszi a biztatást meg a fenékbe rúgást :-)

1878. tyityu (válaszként erre: 1876. - Racka25)
2011. márc. 22. 11:45
most kapsz egy virtualis fenekbe rugast!!!:) Tessek osszeszedni magad es nem elszontyolodni. Ha igazan akarod , akkor meg tudod csinalni. Gondolom ennel sokkal nehezebb dolgokat is megvalositottal mar az eletedben. Eros csajszi vagy, el tudod erni a celodat. Foleg, hogy mar igy is csini vagy, nem kell 30kilot lefogynod!!!!
1877. Shila (válaszként erre: 1876. - Racka25)
2011. márc. 21. 23:29

Lokott vagy,nem hulyeeee!

Mar igy is naon csini vagy,ne sanyargasd magad!

1876. racka25
2011. márc. 21. 21:00

:D

olyan hülye vagyok.

ilyenkor megijedek, két hétig odafigyelek normálisan, visszaáll a súlyom és utána megint rossz gyerek leszek és zabálok. mondjuk ebben az is sokat nyom a latba, hogy többet voltam otthon vidéken hosszabb ideig és ott nem bírom ki.


meg amúgy a napokban el is vagyok kettyenve, mert úgy érzem, hogy még ha tartom is a súlyt, nagyon nagyon sokat kellene sportolnom, h olyan alakom legyen, mint amilyet szeretnék.

szoval most kicsit kihalt belőlem a remény :S

1875. Shila
2011. márc. 18. 22:27

Ne aggodj Racka baratnem,en is~ :)

De peersze majd hetfotol maskeppen lesz :P

1874. racka25 (válaszként erre: 1873. - Cshermey)
2011. márc. 18. 17:38
hááát, ha tényleg így van, akkor én most igazán híztam :D :(
1873. cshermey (válaszként erre: 1872. - Racka25)
2011. márc. 18. 13:05
Jól teszed csak azokat a heteket bírd ki mikor növeksziik a hold mert akkor tudsz hízni igazán.
1872. racka25
2011. márc. 18. 12:10
én megint itthon vagyok a családnál, így újfent kövér napjaimat élem. erősen bízom a fogyó holdban :D
1871. Shila
2011. márc. 17. 18:50

Sziasztok!

En is csinalgatom a dolgokat,de azert nem szakadok bele :D

1870. tyityu
2011. márc. 17. 14:37

Sziasztok!

En sem voltam mostanaban, de nekem is van mentsegem. Otthon voltam 2hetig, tegnap este jottem vissza. Majd bovebben jelentkezem, de ma semmire sincs idom.

1869. racka25
2011. márc. 3. 10:38

hehe, a fórum amúgy időről időre behal :D

bár a naplótitokban ha le is maradok néha, utána mindig pótlom és visszaolvasok :)


tegnap megdicsért a terem edző, hogy milyen jó, h rendszeresen mozgok, az emberek 99%-a májusban kap észbe. ez kicsit megnyugtatta a lelkem. olyan jó lenne, ha lenne időm a tanulás mellett is rendesen mozogni! igyekszem úgy beosztani az időm!


szoval a hitem kicsit visszajött, és rátok is olyan büszkén gondolok mindig, olyan szuper, elszántak vagytok, ti nyárra tutifix, hogy bombabébik lesztek! majd tegyetek már fel fotókat a naplóitokba, mármint egész alakosat esetleg fürdőruhásat lééégysziii :)

tuti, h nagyon látszik rajtatok a változás!


fura amúgy, h egy-egy adott napon mennyire máshogy vagyok képes látni magam. néha azt látom, hogy már egész jó, amit a tükör mutat, néha meg irtó rondának látom magam és egyetlen testrészemre sem tudom azt mondani, hogy úgymond tűrhetően néz ki :D


nem hinném, h súlyfüggő lenne, tegnap többet mutatott a mérleg 1 kg-val a normálisnál, ami hastájékon látszik is pár napja, mégse látom magam se hájasnak se rondának :D na mindegy, gondoltam elmesélem :D

1868. racka25 (válaszként erre: 1867. - Rosszcsillag)
2011. márc. 3. 10:12

szia rosszcsillag!

ne parázd túl, lényeg, h észbe kaptál, a probléma kulcsa pedig a kezedben van :)

pár hét és bizti érzeni fogod a változást, szurkolok!

viszont asszem lemaradtunk valamiről.mármint bepasiztál? :-)

2011. márc. 2. 10:43

Sziasztok!

Visszatérek újra, végre úgy érzem nagyjából összekaptam magam a műtét után, habár a sportot még óvatosan kell (vagyis azt mondták nem szabad, de azért egy kis gyenge mozgás biztos nem árt... már olyan vagyok mint egy puding :( ), de a kajámra már odafigyelek. Kicsit elszaladt velem a ló, nagy volt az önsajnálat, meg a lustaság ("kötelező pihenés- erre rá lehetett fogni... :S)

Úgyhogy tegnap megelégeltem. Csinált rólam a barátom pár képet és megdöbbentem, milyen kerek lettem... mérlegre egyelőre nem merek állni, de mától diéta. Majd jelentkezem, remélem mindenki jól van és sikeresebb hónapot tudhat maga mögött mint én (ilyen szempontból legalább..!)!

:-)

1866. Shila
2011. febr. 19. 22:02

Utalom a hetvegeket,

Ilyenkor senki sincs itt! :(

Csak en egyedul,mert a vilag vegen lakom :)

1865. Shila (válaszként erre: 1863. - Panna!!)
2011. febr. 19. 13:38

A verkep az jo dolog!

En h hajon dolgoztam,nekem kotelezo volt.. HIV teszt, terhessegi teszt,miegymas.

Igy nyugodt vagyok,mert egy eve volt ellenorizve minden es rendben voltam.


|Az anyajegyem nekem sem artana megnezetni :(

Van egy a hatamon,amire mindenki azt hiszi h koszos es le akarjak torolni.. :D Olyan erdekesen nez ki,sok pici egymas mellett... erdekes alakzattal!

Pl mikor masszazs tanfolyamra jartam, az oktatom meg meg is nyalazta az ujjat,mert nem tudta szarazon letorolni... Vicces volt. Mondtam neki,h jobban kene ahhoz dorzsolni,h lejojjon :D


En is minden evben megyek nodokihoz es fogorvoshoz is!

De meg akarok mindent szunetni otthon,mindent ide akarok telepiteni,Norvegiaba.


Kinek h megy a sport es az etrend?


Szep hetveget! :*

1864. tyityu (válaszként erre: 1863. - Panna!!)
2011. febr. 19. 12:37

En minden evben megnezetem az anyajegyeimet a bordokival. Allitolag evente kell egy kontrolt csinalni. Bar attol is fugg hogy neked sok van-e. nekem sok van, igy vagyok nyugodt, hogy evente megmutatom.

Aztan en jarok szemeszetre is, de nekem szemcsim van, ha neked nincs akkor gondolom nem kell. Aztan fogaszat, nodoki, en ezekhez jarok evente.

1863. Panna!!
2011. febr. 18. 22:54

Szép estét Mindenkinek:) Örülök, hoyg mindenki itt van újra:)

Hungarita, a lényeg hogy legyen teljesen rendben az egészséged


Nekem van még otthon tb-m:) persze az amúgy nem túl legális állítólag hogy 2 országban is van, de azt mondják, a kutya sem ellenőrzi, főleg hogy ugye a kutya sem tudja mit is csinálok itt:D

Mármint az kedves apehra gondolok...


Ha hazamegyek jó sok minden vár rám, szeretnék teljes vérképet nézetni, meg fogorvos, nődoki, van ötletetek még mit érdemes általánosan átnézetni????:)

1862. Shila
2011. febr. 17. 16:48

Koszi csajok!


Remelem veletek minden ok!

Hungarita,sajnalom a dolgot!Remelem minden rendben lesz!


Tyityu,szeritnem sem a kilo szamit,bar igy is szeretnek 65 ala menni :S


Falcngate, hamarosan meselek,bar nem tudom mit is tudnek :D


Racka,hullahoppozol meg? :D


en mar alig varom h vissszaalljak a regi kerekvagasba...

1861. tyityu
2011. febr. 17. 13:08

Lassan elokerul mindenki, nagyon helyes:)


Hungarita, en megertelek. Nekem sincs mar otthon biztositasom, parazok is mikor otthon vagyok, nehogy orvoshoz kelljen mennem. Kivaltom mindig itt az europai egeszsegbiztositasi kartyat, igy talan ha otthon surgos orvosi kezelesre van szuksegem, akkor a francia tb visszafizeti. Nyilvan csak surgos esetet terit vissza.


Falcngate, szupi, hogy szepen haladsz a sporttal. Vegulis nem a kilok a legfontosabbak, hanem a centi:)


shila, udv ujra kozottunk!

1860. falcngate
2011. febr. 17. 12:41

Sziasztok Csajok!


Húú ezer éve nem írtam ide. Ettől függetlenül megvagyok, minden ok!


Hungarita,

uhh sajnálom, tényleg dühítő lehet, de egyetértek azzal, hogy az egészség a legfontosabb...:S

Mozgásnak esetleg gyorsgyaloglás jól felöltözve?:)


Tyityu,

te aztán nagyon ügyi vagy, gratula!:)


Shila,

dejó, hogy előkerültél, majd mesélj milyen volt!:D



Amúgy velem tényleg minden rendben. Nagyon-nagyon sokat mozgok, jól is eszem. Persze ennek ellenére a szokásos módon nem fogyok, de az edzés hatása nagyon látványos.:)

1859. Shila (válaszként erre: 1858. - Racka25)
2011. febr. 17. 11:40

De ide hozzatok haza jottem :P

De koszi azert! :D

1858. racka25 (válaszként erre: 1856. - Shila)
2011. febr. 17. 00:06
mondanám, h welcome home, de hát nem a szó szoros értelmében tértél haza :D
1857. racka25 (válaszként erre: 1855. - Hungarita)
2011. febr. 17. 00:05

úh, hát ez a tb-s dolog tényleg nagy pech, de tényleg az egészség a legelső.

remélem már jól vagy!

1856. Shila
2011. febr. 16. 21:43

Sziasztok Csajok!


Visszajottem! :D

Hamarosan visszaolvaslak benneteket,de egyenlore meg mosunk,pakolunk meg ilyenek...

De szerintem hetfotol megint leszek es elkezdem ismet az egesz edeszseges eletmodot... De elotte benyomok egy kis hamburgert meg chipset :D :P


jo volt a nyaralas,teszek majd fel kepeket is.


Csok addig is!

1855. hungarita
2011. febr. 16. 13:00
Volt egy kisebb ambuláns nőgyógyászati műtétem. Képzeljétek, ki kell fizetni, mert már nincs magyar tb kártyám... most fog kiderülni, hogy mennyi lesz, de valami rengeteg... :(((( Nem hiszem el, állandóan csak a gondok... annyit költöttünk már idén... mindig jön valami váratlan kiadás. Mikor lesz ennek már vége? Olyan dühös vagyok komolyan... :( Kint meg ingyen megcsinálták volna sokkal jobb körülmények között, csak ugye ott nincs még orvosom... és nem is ismerek senkit :(
1854. racka25
2011. febr. 15. 17:04

hahóhahó!


hungarita, milyen műtét?


tyityu, nagyon ügyi vagy!

szoktalak amúgy titeket olvasgatni :)


hű, hát sportból én nem vagyok a toppon. holnap kezdem a 30 days shred című programot, napi fél óra kézi súlyzós erősítés. nem várok tőle kirobbanó változást, de legalább mozgok valamit. eléggé tanulás centrikusak most a napjaim, ráadásul itthon vagyok vidéken, nem volt se kedvem se időm elkezdeni kísérletezgetni a különböző konditermeket illetően. de holnap tényleg elkezdem a tornát!


kajaügyileg tegnap óta rendes gyerek vagyok. sokkal jobban is érzem magam. nagyon durva, hogy pár nap szénhidrátdús kajálástól hogy be tud püffedni a külsőm :D


amúgy ez a szakdoga-államvizsga időszak tényleg sokat merít az emberen, annyi a hosszú távú célom, h tartsam a súlyom, és hogy meglegyen a minimális mozgás, kikapcsolódjak a sport által.

eredetileg úgy terveztem, hogy nyárra szép tónusos leszek, de nem keseredek el, ha nem úgy jön össze, sorrendiség szempontjából azért a diploma előbbre való :)

1853. tyityu
2011. febr. 15. 11:40

Sziasztok lanyok!


En is megvagyok am, csak mivel senki sem irt a topikba, igy en sem irtam:)


Hungarita, gratula a jogsidhoz!!!!


Racka, nekem is van neha ilyen mindent befalnek napjaim,de eddig sikerult ellenallnom. Egyebkent neha belefer egy kis kilenges:)


En jol vagyok, a sulyom szepen tartom, igyekszem sokat sportolni is. Kezdek elegedett lenni azzal, amit a tukorben latok.


Tobbiek??? tenyleg mindenki jol eltunt. Pl torpillat mar naaaaaagyon regen nem lattam es a naplojaba sem ir:( Biztos elerte az alomsulyt es elhagyott mindket:(

1852. hungarita
2011. febr. 15. 10:15

Köszi csajok :) Már alig várom, hogy visszamenjek...

Hát zabálások nálam is vannak hetek óta... folyton valami idegeskedés, viszga... néha fel ugrik 0,5-1 kg, aztán visszamegy.. szóval annyira nagy baj nincs, bár azért látszik, hogy nem mozgok már több mint 1 hónapja.. eltüntek a szép izmaim, és a bőröm sem olyan feszes.. :( eddig időm nem volt rá, vagy nagyon fáradt voltam (és lusta) most meg a műtétem miatt nem lehet mozogni 2-3 hétig...se emelni, se futni...meg semmi erölködés... azon gondolkozom, van-e olyan torna vagy valami, amit most szabadna csinálnom... mondjuk bicó... csak kint hideg van :D szobabiciklim meg nincs... na várom az ötleteket.. :)!

1851. racka25 (válaszként erre: 1850. - Panna!!)
2011. febr. 14. 20:34

kösziköszi Pannabanna!

valószínű bedepiztem a teltségérzettől. amúgy elképesztő, hogy 1-2 zabás nap tükrében mennyit változik az ember teste. meg az is, hogy mennyire rondának tudom ilyenkor látni magam.

de amúgy lelkileg és fizikailag is jobb már, mert a mai nap már normálisabban telt kajálás szempontjából.

❮❮ ... 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook