Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Aki csak 4-5 kg-ot szeretne fogyni, itt a helye! fórum

Aki csak 4-5 kg-ot szeretne fogyni, itt a helye! (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... ❯❯
1970. bimm2 (válaszként erre: 1969. - 38fe15a10d)
2013. jún. 24. 23:00

a borsokivonat nayon jo neked! A tesodnak igaza van!

Tejjel iszod?

1969. 38fe15a10d (válaszként erre: 1968. - Ella87)
2013. jún. 24. 22:12

Ha tényleg az étkezés helyett eszed és nem mellett akkor tuti nem fogsz hízni tőle, sőt!

Most hirtelen nem tudom milyen márka az enyém, de reggel megnézem neked!

A lényeg, hogy ne a női magazinokban agyon reklámozottakat vedd, mert azokban sok a szénhidrát (annyi vagy még több mint a férje!), jól meg kell nézni az összetevőket.

A peakgirl termékek egészen jók pl., de érdemes körülnézni, mert vannak olcsóbbak is!

Na, holnapra megnézem én mit iszom (öcsém gyúrós, tőle kaptam :) ).

1968. ella87 (válaszként erre: 1967. - 38fe15a10d)
2013. jún. 24. 21:49
Szia! köszi a választ! én is úgy gondoltam, hogy este fogom inni, mondjuk vacsi helyett, mert hiába tömöm a túrót meg a tojást/sajtot, utánaszámoltam, és elég messze vagyok a napi ajánlott fehérjebeviteltől. Plusz, a múltkor a doki vett tőlem vért és azt mondta, hogy alacsony a protein,kérdezte, hogy sportolok-e sokat, vagy nem vagyok-e vega...Hát vega az nem vagyok, de ritkán eszem húst, annyira azért nem szeretem, sajnos. Hízni nem fogok ettől a fehérjéportól? Te milyen veszel? mert láttam, hogy van fehérjeturmix és fehérjepor is...Mi a különbség? milyen érdemes venni? Kösziiii, ha válaszolsz :)
1967. 38fe15a10d (válaszként erre: 1965. - Ella87)
2013. jún. 24. 20:29

Szia,

Én is azt iszom esténként, mert külömben nem fogyasztok elég fehérjét. Én azért este, mert ha nap közben iszom, akkor utána mindig émelygek, viszont így, hogy utána máris lefekszem aludni nem okoz gondot!

Ettől nem fogsz úgy kinézni mint egy bodybuilder, csak ha mellette nagy súlyokkal edzel ;)

1966. ella87 (válaszként erre: 1961. - Sabrynna23)
2013. jún. 24. 18:04
Sabryanna23 "bosszúból" én is megnéztelek, hát, nem panaszkodhatsz :)
1965. ella87
2013. jún. 24. 18:03
Mi a véleményetek a fehérjeporról? Már napok óta motoszkál az agyamban, itt kicsit olvasgattam, azt írták, ha mondjuk vacsi helyett beiktatom, úgy jó...de valahogy nem fűlik hozzá a fogam, nem akarom én kigyúrni magam, de alacsony a fehérjém, és nem akarom, hogy az izmaim leépüljenek itt a futkorászástól meg fogyótól, mert nincs belőlük sok...:)
1964. ella87 (válaszként erre: 1962. - 38fe15a10d)
2013. jún. 24. 18:01
Szia, üdv a fórumon! Balett? :) na, az jól hangzik! én is talán még egy picit szeretnék fogyni, aztán meg feszesíteni. Olyan fura, hogy pl felül már olyan "vékony" vagyok, a lábamon meg van egy kis hús..egyébként: futni csak az elején nehéz...de nagyon hatásos!
1963. ella87 (válaszként erre: 1961. - Sabrynna23)
2013. jún. 24. 17:59
Szia! húú látom te is nagyon beindultál! szerintem szuper, amit csinálsz, csak így tovább! a hal jó ötlet, nagyon egészséges, de sajna nekem nem akar ízleni sehogysem. :) a futással pedig jó úton jársz, a negyed óra is nagy teljesítmény az elején, én aztán tudom! a "szívszúrás" és más szúrások néha előjöhetnek, főleg az elején, mert nagy megterhelés ez egy olyan szervezetnek, ami azelőtt nem csinált semmilyen sportot, és görcsöl, máskor a levegővételtől van. De ez majd idővel elmúlik, nekem már rég nem szúrt semmim...Én is akartam ma reggel futni hétkor, de ömlött az eső, úgyhogy "sajnos" aludtam még egy órát :) de most ki kéne menni...:) persze, nem baj, hogy megnézted a képem! :)
2013. jún. 24. 08:46

Sziasztok lányok!

Nem bánjátok, ha csatlakozom?

A cél nálam 3,5kg fogyás , amiből 1kg lement, de ezek mellett leginkább a formálodás, feszesítés, talán pici izom sem ártana :)


Ahogy így visszaolvasgattalak titeket látom, hogy szinte mindenki fut. Le a kalappal előtettek! Sajnos ez az, amire képtelen vagyok, igazi antitalentum :)

Én balettozom, és mellette leginkább itthon tornázom, eliptikusozok.

2013. jún. 24. 07:44
Képzeljétek már 2 kiló minusznál tartok.de gondolom ez még csak a víz,amit leadtam :( na mindegy.nem adom fel :) csütörtökön,meg szombaton este voltam futni,de sajna még csak negyed órát bírom.de majd szépen fokozatosan emelem az időt.csak amikor futás után reggelente felébredtem,mindig szúrt a szívem.ez miért lehet? tegnap tartottam egy tisztítókúrát,mivel rengeteg cseresznyénk van.ugyhogy azt ettem,meg kb 3 liter zöld teát ittam.na jó,meg ,megkóstoltam a csokitortát is,amit tegnap sütöttem anyósomnak :) de csak egy falatot ettem. ma halat sütök,meg párolt zöldséget csinálok mellé. Ella87 nem tudom milyen voltál előtte,de nagyon csinos vagy!Én is megkukkantottam a képedet,ha nem baj :)Ma is el kellene menni futni,de nagyon fúj a szél,meg hideg is van.remélem estig változik,de ha nem akkor tornázom egy fél órát a Rékával :D Szép napot neketek!
1960. ella87
2013. jún. 23. 20:50
felteszek magamról egy fotót, hogy ha van kedved, kukkantsd meg, hogy hol tartok most. Ez a fotó most készült a sikeres szakvizsga után, úgyhogy elég friss :) de csak egy napra teszem fel, szólj ha láttad, mert leveszem, és maradok inkognitóban :) én is meglesnélek...:)
1959. ella87
2013. jún. 23. 20:48
na,látom most nagyon beindultál! :) én is holnap megyek újratölteni a fogyókúrás pakkot a hűtőben. Most is épp túrót zabálok, mert a doki vett vért és azt mondta, hogy nagyon alacsony a proteinem. Az a fehérje, ugye? kérdezte is, hogy sokat sportolok-e stb..azt mondta egyek több húst. Hát, az tényleg rám férne. most próbálok jobban odafigyelni a fehérjére. Ma reggel újra voltam futni, jól bírtam. Utána még nyomtam egy fél óra tornát is. Amúgy: az otthoni torna is sokat számít, szerintem majdnem mindegy, hogy mit csinálsz, a lényeg, hogy mozogj! Remélem, holnap is összejön a reggeli futásom. Tetszik ez a rendszer. ha van időm, délután szundikálok majd egy órát, hogy bepótoljam ezt a reggeli korán kelést, mert este általában sokáig fent vagyok, és olyan vagyok mint egy kisbaba, kell az alvás, különben...Biztos észreveszik majd a változást! júli végéig még van egy bő hónapod, szerintem 3-4 kiló egészségesen belefér!! hajrá, hajrá! és igyál, mint egy kacsa! :)
1958. nissan2013 (válaszként erre: 1954. - Ella87)
2013. jún. 23. 19:42
Szoritok hogy sikerüljön a felvételid,de biztos fog!A folyadék ivás még mindig nem az igazi,de már haladok...Holnap bevásárolok brokkoli,karfiol,turo,almám van,és belehuzok megint.És gyalog megyek a dolgozoba,aztán két naponta 1 kis futkározás.
1957. nissan2013 (válaszként erre: 1956. - Ella87)
2013. jún. 23. 19:37
Szia!Huuu ez a nagymamás sztory nagyon aranyos,az enyém is azt mondta mindig,amit a tiéd,imádnivalok!Ugye milyen jo érzés,mikor az ismerösök észreveszik a változást?Engem most ez motivál,hogy juli végén ugy néz ki kapok pár nap szabit,igy 1 hétre hazalibbenek,jo lenne addigra ezt a 4-5-6 kg leadni,hagy csodálkozzanak megint...Szerintem meg is lesz,nagyon akarom,a héten csak 2szer voltam futni,de itthol ugra bugráltam,jol leizzadtam,csak használ vmit az is.
1956. ella87 (válaszként erre: 1949. - Nissan2013)
2013. jún. 22. 10:47
Szia! na, látom nagyon ügyes vagy, király, hogy voltál futni! a mérleg-mániát akkor ezek szerint csak motivációra használod, akkor maradhat :) tessék még több vizet inni, a másfél liter még nem sok. Ha kicsit erőlteted, utána már egyre többször érzel majd késztetést, hogy igyál! :)
1955. ella87 (válaszként erre: 1950. - Sabrynna23)
2013. jún. 22. 10:46
Szia! üdv a fórumon! szerintem a lehető legjobbal kezdted! nem kell semmi drasztikus ahogy már előttem is mondták, picit figyelj oda, hogy egyél sok zöldséget, gyümölcsöt, fehérjét, este lefekvés előtt úgy három órával már semmit, igyál RENGETEG vizet (bár most nem nehéz, amilyen dögrovás meleg van) és fusssss! :) nekem a futás nagyon bejött, egyrészt fogytam tőle, másrészt teljesen megváltoztatta a testem. Eddig sem voltam kövér vagy ilyesmi, de olyan lottyadtnak éreztem magam. Az a kis narancsmező is eltűnt a hátsófelemről, szóval mindenképp csak ajánlani tudom!
1954. ella87
2013. jún. 22. 10:39
Sziasztok! visszatértem :) túl vagyok az összes vizsgán, a szakvizsga meglett, juhéj, a felvételi eredményekre még várok, de szerintem az sem lett rossz. Viszont két nap alatt 18 órát utaztam ebben a dög melegben..úgyhogy a héten a futás el volt hanyagolva, bár valamelyik nap bedühödtem a melegre, felkeltem REGGEL HÉTKOR (atombombával sem lehet felébreszteni) futottam 45 percet, és úgy pörögtem egész nap, hogy csak na. Úgyhogy ez lesz az új rendszer. Még kávé sem kellett az ébredéshez. :) úgyhogy, mivel a tegnapi ünneplés miatt kicsit rottyon vagyok, holnap újra belevágok. Egész jól haladok, mindenki csak dícsért otthon. Nagymamám kicsit bedühödött, mert szerinte biztos nincs mit ennem, azért vagyok ilyen "egyszálbél" :) de ő tíz kilóval nehezebben is azt mondta hogy milyen kis soványka vagyok, szóval..:)
1953. bimm2 (válaszként erre: 1952. - Sabrynna23)
2013. jún. 21. 00:08
Jo futast!
1952. Sabrynna23 (válaszként erre: 1951. - Bimm2)
2013. jún. 20. 14:05
Bocsi,nem írtam oda,hogy most 23 éves vagyok :)17 évesen voltam 47 kiló,155 cm vagyok,és most 23 évesen 52 kiló.de voltam már 55 is.és sajnos mivel elég alacsony vagyok,eléggé meg látszik. Köszi az infót!
1951. bimm2 (válaszként erre: 1950. - Sabrynna23)
2013. jún. 20. 13:53

Szia, jo fiatalka vagy :) Ha elfogadsz egy tanacsot egy ilyen oreg tyuktol ne KURAZZ! Semmilyen kurat ne csinalj! Ha fogyni szeretnel, akkor tekintsd azt egy eletmod valtasnak, ami illeszkedik hozzad.


En egy fel eve futok.

Azzal kezdtem, hogy setaltam. en tul kover voltam futkosni. Es amikor elkezdtem a kocogast, akkor egy perc kocogas, ket perc seta - 25percen kereszztul. Aztan 2 perc futas, 2 perc seta. Aztan 3 perc futas, 1-2perc seta.

ezt en is az internetrol szereztem, eleg hamar le fogod tudni futni az ot kilometert! es utana mar tudod magadnak javitgatni az idot vagy hosszabbitani a tavot.


ez volt az en modszerem.

Az, hogya taplalkozasodat hogy alakitod at, az szemelyfuggo. Az en dietetikusom abban hisz, hogy van, akinek a zsirokat kell visszafognia, masoknak a szenhidratot.


Remelem, sikeres leszel! en is az utolso kiloimmal kuzdok. De en oreg vagyok, nekem nehezebb :)

2013. jún. 20. 13:41
Sziasztok! Szabad csatlakozni? most találtam meg ezt a fórumot,de látom pár éve már megy :) Elhatároztam,hogy fogyni szeretnék. Sosem volt problémám a súlyommal,de 17 évesen elkezdtem szedni fogamzásgátlót,és 8 kiló feljött rám. Nos,most kb 52kg vagyok,4-5 kilótól szeretnék megszabadulni. Elég alacsony vagyok,nem vagyok kövér,de azért zsír van a hasamon és a combjaimon.Ettől szeretnék megszabadulni.Már csomó mindent kipróbáltam,50 kilóig sikerült lemennem,de 47 a cél.Tegnap találtam rátok,motiválóak voltak a bejegyzések,úgyhogy elmentem este futni. És ma is szeretnék. Mondjátok,ti hogy csináljátok?Van valami étrendetek,edzéstervetek???
1949. nissan2013 (válaszként erre: 1948. - Ella87)
2013. jún. 18. 00:02
Tényleg rövid hazaruccanásod volt,ráadásul süritetten!Én szombaton futkároztam 1 kicsit,elöször nehezen ment,mindig kitüztem egy villanypoznát célnak,hogy csak addig tartsak ki,aztán mégegyet,stb,a végére belejöttem,jol is esett.Nekem a mániám a mérleg,ga felugrik,akkor azért ad löketet,ha meg lefelé ugrik,akkor meg azért.De ma elfelejtettem hogy mérjem magam a melohelyen,na majd holnap,csak kiváncsiságbol,hogy mégis..Itt még nincs meleg,söt vasárnap hüvös volt,én birom a höséget,még jobban megy a fogyás,az embernek nincs kedve enni,jobban megy a folyadékbevitel.Ma egész délután iszogattam,igy is max másfél liter,még ez se sok.Lusta voltam teát fözni,igy bolti teát ittam cukormentes Nes..át.Sok sikert neked a feladataidhoz,van programod ezek szerint!
1948. ella87
2013. jún. 16. 21:35
Szia nissan! bocsi, hgoy nem jelentkeztem, csak otthon voltam. Végül csak egy napom volt, ennek a felén meg felvételi vizsgáztam, úgyhogy nagy rohanás volt az egész. semmi sport, össze-vissza kajálás, meg egy kis rosé-fröccs a deák téren :) jajj de jó volt! szerintem ne foglalkozz a mérleggel,mert az csak frusztráló. Úgy látom elég jól tartottad a dolgokat. Egy kis süti pedig belefér! :) A futás pedig szuper ötlet, csak ne lenne ilyen dög meleg...mielőtt hazautaztam elmentem még futni, hát ilyen rosszul első alkalommal se ment...nagyon meleg volt, semmi árnyék, bogarak, éhes is voltam meg ideges is, és meg is álltam többször is, pedig nem szoktam...és még egy méhecske is megcsípett :( a héten nekem hatalmas tanulás, mert szakvizsgám lesz pénteken, de remélem, a futás belefér...hajrá, hajrá!!
2013. jún. 15. 17:59
Haho lányok!Elirogatok magamnak,ugy látom,bár gondolom ella hazautaztál,hungarita biztos babázik,családdal van elfoglaltság,de remálem majd jöttök ahogy tudtok.Hát én nemtom bizhatok e a mérlegembe,74.50 mára,de vhogy nem tudom elhinni..Na majd hétfön leellenorzöm a munkahelyi mérlegen,az megbizhatobb,csak ott ugye cipöbe ruhába mérem magam,itthol meg ruha nálkül,igy nemtom pontosan mennyi az annyi.Ahányszor más helyre tzeszem a márleget itthol,annyiszor más eredmény jön ki,bár ez a burkolat hibája,igy ált.ban mindig ugyanarra a pontra helyezem.Ahéten elég sokat gyalogoltam,néha jol tartottam a bevitt kasloriát,néha kicsit többet,de az pont süti volt pff ne lennék ilyen könnyen csábithato...de jo lenne.Na jövö héttöl tényleg drasztikusabb leszek de csak picit...tényleg beiktatopm a futást,söt már ma este kezdem meg holnap is.Kedvem is van rá.
1946. nissan2013 (válaszként erre: 1944. - 1991L)
2013. jún. 13. 19:30
Huuu Te leányzo,Te aztán nagyon brutális vagy magadhoz!átfutottam a naplodat,de még késöbb átolvasom mégegyszer,ha jol értem 500kal.akarsz bevinni 1 nap?Igen tényléeg mindenhol azt olvasni hogy 1000alá nem szabad menni,de én is csináltam ugy az elején néha,hogy 5-600at vittem csak be.De nem minden nap,én az elején 7-85okörül.Értem hogy miért vagy drasztikus,figyelj,max ha ugy érzed nehéz,kicsit lazithatsz a gyeplön.Én szurkolok neked is,és foglak olvasni.Többiek hol vagytok?Biztos edzésen...
1945. nissan2013 (válaszként erre: 1944. - 1991L)
2013. jún. 13. 19:17
szia csak gyere nyugodtan,ugyis csak ketten hárman irogatunk itt.Még én is mostanába csatlakoztam.Majd irsz 1 kicsit magadrol?
1944. 1991L
2013. jún. 13. 13:46
sziasztok!én is csatlakoznék a fórumhoz, naplót is kezdtem mától. -5 kiló a cél cirka 1 hónap alatt.
2013. jún. 12. 20:53
De vmit ki fogok találni h beiktassam ha nem is minden nap,de néhányszor a futást,mondjuk szombat vasárnap lenne rá idö,bár szombaton is dolgozom,de csak délután,ugyhogy nincs kifogás
1942. nissan2013 (válaszként erre: 1941. - Ella87)
2013. jún. 12. 20:51
Igen,igazad van,mindenképp kellene megint a futás,meg máskor is,nemcsak a fogyás miatt.És szeretek is egyébként.Csak most az a gond,hogy este késön érek haza,a párommal leülünk megbeszélni a dolgokat,ö vacsizik,én is vmit,aztán már késö van.Ö meg hajnal 4kor indul meloba,ha én még este futok,felébred hogy járkálok a lakásba,ha halkan is,szoval érted mi a gond.De jo neked hogy mész haza...juli végén talán én is.De ahogy visszaolvastam,neked se igazán kell fogyni
1941. ella87 (válaszként erre: 1939. - Nissan2013)
2013. jún. 12. 17:40
na, az király lehetett! én is most megyek haza majd a hétvégén, és már jó ideje nem voltam...Rajtam nem akkora a változás, mint rajtad volt, de azért kiváncsi vagyok :) egyébként ez is adhat motivációt...Hogy egyszer csak megjelensz otthon, és tádáám :) egyébként te most hogyhogy nem sportolsz? Szerintem az utcsó pár kilón már csak a visszafogott, egészséges evés és a sport kombinációja segít...mert ugye, ha több a plusz, könnyebben is megy le, mint ez a fránya utolsó pár kg..a futás engem egészen egyszerűen kicserélt..más ember vagyok tőle, pedig hú de irtóztam tőle régebben. talán a tesiórák meg cooper futások hasonló rossz élményei miatt..de rájöttem hogy a futás lehet jó is, amikor nem érzek egy képzeletbeli ostort a hátam mögött :) Nyilván az is rásegít, hogy itt egy folyóparton futok, és nagyon szép, nem kell a betonrengetegben. De azóta jókedvű vagyok, és szellemileg is sokkal terhelhetőbb. Tudom, hogy ez furán hangzik, de igenis rászánom azt a napi egy órát, hiába veszem el más dolgoktól, mert annyira felélénkülök...:)
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook